Polecane wpisy
Mamy kolejną woltę. Jako że nie można dłużej liczyć na pokorne milczenie „polskich frajerów” zaś próby pokazywania miejsca w szeregu Polsce przez pryzmat własnej siły (vide: D. Jarosz) spaliły na panewce pora na kolejny manewr.
W więziennej gwarze takie postępowanie nazywane jest krótko – iść w zaparte. Małą próbkę zaprezentowała nam już wcześniej „banderowska strażniczka” portalu NP, kiedy to pod tekstem opisującym kolejny przejaw neobanderowskiego zdziczenia, tym razem dokonany na facebooku przez ongiś prominentnego działacza ukraińskiego prawego sektora napisała krótko
- Notka opiera się na fałszywym koncie Dymytra Jarosza. Mamy więc do czynienia z propagandą polską.
To, że konto...
- Blog
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 292 odsłony







































