Witaj w przewodniku serwisu Niepoprawni.pl!

Obrazek użytkownika Gawrion

Czytelniku, użytkowniku - witaj w przewodniku portalu Niepoprawni.pl. W tej części naszego serwisu chcielibyśmy w sposób bardzo syntetyczny i uporządkowany:

  • przybliżyć Ci po krótce naszą historię, cel serwisu,
  • wyjaśnić i opisać poszczególne funkcje serwisu - tego będzie tu najwięcej,
  • przekonać Cię tym samym do rejestracji, komentowania, pisania własnego bloga - uczestniczenia w życiu naszej małej społecznośći.

Dokument przewodnika podzielony jest na działy, rozdziały - części, które segregują poszczególne tematy.

W przewodniku dopuszczone jest komentowanie poszczególnych stron, niemniej komentarze nie na temat, nie zawierające konkretnych pytań, będą usuwane. Dlaczego? Ta część serwisu nie służy do wymiany poglądów, a do jak najszybszego przyswojenia wiedzy, która pozoli rozwiązać konkretne problemy czy odpowiedzieć na konkretne pytania.

Zapraszamy do lektury!

p.s. Przewodnik cały czas powstaje. Na razie stworzyłem kilka stron.


Komentarze

Nie liczę pkt, dla mnie nie jest to istotne, zgłaszam tylko jako pewien błąd, miałem już ich chyba ze trzy razy więcej...

Serdecznie pozdrawiam

Stasiek

#419146

Nie mogę znaleźć opcji edytowania już wysłanych komentarzy - a takowa by się przydała!

Pozdrawiam redakcję, która to - mam nadzieję - przeczyta:)

#420668

Celem było aby komentarze mogły być edytowane do czasu aż nie było na nie odpowiedzi. Okazało się że napisany przeze mnie kod nie działa dobrze. Włączać nie chcę aby nie dochodziło do manipulacji dyskusjami. Postaram się coś temu zaradzić. Redakcja to w sumei 2 osoby - dziękujemy :) Pozdrawiamy również! :)

EDYCJA: ta funkcjonalność już działa, gdyby się ktoś zastanawiał :)

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#420669

Mozna ocenic swoj comment, dostajac przy tym 1 punkt. Co daja punkty?

#1422846

1. Tak można ocenić swój - wynika to z charakterystyki oprogramowania. Za publikację komentarza jest 1 punkt, biorąc pod uwagę że drugi można sobie dać, wynika że dla najbardziej chciwych na punkty za komentarz można dostać 2 punkty komentatora. 

2. Im więcej punktów, tym wyższa ranga. Im wyższa ranga, tym więcej możliwości, funkcjonalności, większa odporność na zakopanie.

Przewodnik nie jest jeszcze pełny. 

EDYCJA - nie można już oceniając siebie dodać sobie punktów

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1422882

Po zmianach czytanie blogów na moim ulubionym portalu stało się niemożliwe (prawie):

1. zbyt mała czcionka

2. tekst na całym ekranie

3. niewyodrebnione akapity,

uniemożliwiają koncentrację na tekście.

W związku z tym czytam tylko tekst na stronie głównej i żałuję, że nie śledzę całych, bardzo mądrych, zazwyczj tekstów.

Proszę dać narzędzie do zwiększania czcionki (jak jest na portalu Pomnik Śmoleński), a najlepiej zwęzić tekst w pionie.

 

Czy już nie będzie znaczków - zawieszek i i wpinanych? Jest duże zainteresowanie, wiele ludzi pyta o nie, widząc je u mnie. Odsyłam na Niepoprawni.pl, ale chyba już nie ma.

Pozdrawiam

ELAT

#1428544

Tekst można sobie powiększyć w każdej przeglądarce, na każdej stronie klikając ctrl+, zmniejszamy ctrl-. Można także trzymając ctrl kręcić kółkiem myszki - ten sam efekt. Akapity, układ treści - to jest rzecz zależna od autorów. Ja staram się zawsze maksymalnie czytelnie przedstawić treść. Jeśli chodzi o krzyżyki smoleńskie - na raize nie jesteśmy przygotowani na obsługę całej logistyki - niestety - za mało nas. Na pewno chcielibyśmy kiedyś wydać kolejną serię.

EDYCJA - prezentacja portalu na szerokich ekranach została zmieniona - wiersze zostały skrócone. Mam nadizeję że to ułątwi czytanie :)

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1431989

Witam
Jestem nowy na Niepoprawni.pl, dlatego pierwsze pytanie: jak się wstawia moje posty/teksty?

Michał Orzechowski

#1465984

http://niepoprawni.pl/przewodnik/zasady-pisowni

wejdz w poradnik blogera i komentatora

pozdrawiam

#1465985

Aby dodawać wpisy w blogu trzeba mieć rangę blogera. Tę nadajemy ręcznie, co własnie uczyniłem.

Udanych wpisów :)

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1466046

h1 { margin-top: 0cm; margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); text-align: center; orphans: 2; widows: 2; }h1.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }h1.cjk { font-family: "Liberation Serif"; font-size: 12pt; }h1.ctl { font-family: "Liberation Serif"; font-size: 12pt; font-weight: normal; }p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "Liberation Serif"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Liberation Serif"; font-size: 12pt; }

O czym mowa w tym tekście? Nasze sądy używają języka niezrozumiałego dla normalnych ludzi. Może się zdarzyć, że to samo uzasadnienie postanowienia sadu jeden prawnik zakwalifikuje jako nadające się do apelacji, a inny nie. Proponuję jak zmienic to jednym pociągnięciem pióra

 

Co najmniej dwa z ubiegajacych się o miejsca w Sejmie ugrupowań deklarują naprawę prawa. PiS chce zmian organizacyjnych i zmiany niektórych ustaw, a Kukiz’15 zwiększenia społecznej kontroli organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości oraz odpowiedzialności funkcjonariuszy tegoż wymiaru za swoje czyny.

 

Program PiS jest z grubsza biorąc znany. Dobry zarys ważniejszych punktów ruchu Kukiz’15 znaleźć można na stronach portalu aferyibezprawie. Są to postulaty wynikające z – bolesnych często – doświadczeń wielu ludzi którzy swe osobiste krzywdy opisywali na jego łamach. Generalnie chodzi w nich o obronę prostego człowieka przed działającą, delikatnie mówiąc, w mało zrozumiały sposób bezduszną machiną „prawa”, która zadufana w swą omnipotencję i gwarantowaną ustawami bezkarność traktuje obywatela jako kłopotliwy dodatek do swoich uroczystych działań. W sądach toczy się, podobna do futbolu, gra, w której obywatel robi za piłkę, która jak wiadomo głosu nie ma i – zdaniem wielu prawników – mieć nie powinna.

 

Artykułowane na łamach aferibezprawia żądania, to z grubsza biorąc propozycja dołożenia do tej gry kogoś w rodzaju sędziego piłkarskiego (w tym dobrym znaczeniu), który miałby prawo piętnować faule i dawać żółte i czerwone kartki. Bez spełnienia tych postulatów nasz system wymiaru sprawiedliwości przypominać będzie NRD-dowskie władze, o których Brecht pisał, że nie zostały wybrane przez naród, ale wybrały sobie naród do rządzenia. (Młodszym Czytelnikom warto przypomnieć, że istniało kiedyś państwo pod tytułem NRD. O szczegółach poczytać można również w Internecie.)

 

Pogląd, że kiedykolwiek uda się zbudować idealny wymiar sprawiedliwości, jest oczywistą iluzją. Równie oczywisty jest jednak i fakt, że aby człowiek mógł jakąkolwiek decyzję (np. wyrok sądowy) uznać za sprawiedliwą musi ją wcześniej zrozumieć. Coś takiego mieli pewnie na myśli twórcy tzw. europejskich praw człowieka gdy postanowili, że nie tylko wyrok, ale nawet cała rozprawa musi się toczyć w języku zrozumiałym dla oskarżonego. Szkoda, że nie napisali jak to rozumieć ani kto ma owo „rozumienie rozprawy i wyroku” stwierdzać. Może oni z polskimi sądami nie mieli przyjemności?

 

Tak czy siak jest co jest i warto by to poprawić. Proponowane przez różne partie bezpłatne porady prawne niczego, poza forsa dla prawników, nie załatwiają. Działalność takich „poradców” to wypisz wymaluj pomaganie przez nauczyciela uczniowi zgadywania co też „poeta miał na myśli” pisząc omawiany na lekcjach wierszyk. Nie wiem jak Państwo wspominacie to ze szkoły, ale ja miewałem odczucia inne niż nauczyciel. Zmarłego przed laty poetę o stan jego ducha i umysłu w chwili pisania wiersza zapytać raczej trudno, więc musimy kontentować się poglądami nauczyciela. W przypadku orzeczenia sądowego zazwyczaj kłopot ten nie występuje. Sędziowie pozostają na ogół przy życiu w chwili, gdy my ich dzieła czytamy. I bardzo często rozumiemy mniej niż w omawianych na lekcjach dziełach poetów.

 

Tu jest istotna różnica między twórcą literackim i tw(f?)órcą sądowym. Jeśli literat żyje, to mogę go o sens każdego fragmentu jego utworu bezpośrednio zapytać. Wypisującego brednie w uzasadnieniu wyroku sędziego zapytać o nic nie mogę. Nie mogę, bo uzasadnienie – jeśli w ogóle odczytywane jest na sądowej sali, a nie przesłane pocztą – czytane jest w „warunkach sądowych”, które znacznie obciążają mnie psychicznie i ograniczają moja percepcję. Gdybym jednak nawet był bardzo odporny psychicznie i próbował dopytywać sędziego o znaczenie tego co napisał, to i tak on byłby obciążony np. mającą wiele punktów wokandą. A bywa i tak, że sąd po prostu proponuje by o znaczenie wydanego przez siebie zapytać innego prawnika. I nie daje żadnej gwarancji, że będzie respektował uzyskaną w ten sposób informację o tym, co też miał na umyśle pisząc wyrok. Być może prawo do mętnego gadania jest jakimś istotnym atrybutem władzy sądowej. Nie wiem, Monteskiusz chyba o tym nie pisał.

 

Nie byłoby z tym wielkiego kłopotu, gdyby nie fakt, że ja – pod rygorem utraty prawa do odwołania się – do tfurczości sędziego muszę ustosunkować się w bardzo krótkim terminie, np. siedmiu dni. Jestem więc zmuszany do podejmowania decyzji w oparciu o wiedzę, która z racji obowiązującego prawa i obyczajów, jest niepełna (jeśli czegoś w uzasadnieniu brak) lub niepewna (jeśli nie kumam co sąd napisał). A wielu BU (bałwan uroczysty) jeszcze mi powie – bywa, że po łacinie – iż nieznajomość prawa szkodzi.

 

Tę sytuację można łatwo naprawić. Wystarczy wyraźnie ustalić, np. decyzją Ministra Sprawiedliwości, w miarę sensowne wymogi, które spełniać musi uzasadnienie wyroku, by mógł on zostać uznany za możliwy do zrozumienia przez przeciętnie inteligentnego osobnika. Uzasadnienie wyroku, to pewna forma dowodu, że wyrok da się wydedukować z opisu stanu faktycznego i obowiązujących przepisów. Minister mógłby więc zarządzić, by uzasadnienie taki właśnie dowód zawierało. Można nawet – to zadanie dla studenta II roku studiów gdzie jest normalnie traktowana logika (ale nie prawa, bo tam ważniejsze jest np. prawo rzymskie!) – opracować do takiego dowodu formularz. Popularną chyba w sądach metodą „wytnij i wklej” możnaby wtedy dowód taki tworzyć. Za jego poprawność ręczyć mógłby np. własnymi dochodami prezes stosownego sądu. Do takiego dowodu możnaby dołączyć uzasadnienie obniżenia kary (bo, np. nie uprzedzono złodzieja, że policja ma zamiar go złapać) lub jej zaostrzenia (bo oskarżony np. nie zrozumiał, że władzy wszystko wolno). Każdy obywatel mógłby sobie taki wyrok za flachę skonsultować z bardziej kumatym w logice sąsiadem. Byłoby o wiele tańsze niż porada u prawnika, który logiki na ogół nie pojmuje. Co bardziej leniwi mogliby też przepuścić taki dowód przez komputer i mieć sprawę z głowy za kilkanaście sekund. Programów jest mnóstwo, więc dobrze byłoby, gdyby Minister Sprawiedliwości jakiś do powszechnego użytku zalecił. Termin odwołania należałoby liczyć od chwili zaprezentowania delikwentowi rzeczonego dowodu (m.in. i na to, że sędzia rzeczywiście nad jego sprawą pogłówkował).

 

Pomysł ten ma – jak każdy inny – i zalety i wady. Niewątpliwą wadą jest fakt, że wielu dobrze zarabiających prawników zarabiałoby mniej. Jedna z najważniejszych części tzw. kultury prawnej, tj. nadęta mowa końcowa w procesie zyskałaby należną jej rangę monologu kabaretowego. Zmalałaby drastycznie liczba decyzji o odwołaniu się od wyroku, bo trudniej byłoby taką decyzję uzasadnić. Sędziowie sądów odwoławczych byliby być może zagrożeni bezrobociem (ale oni mają chyba tzw. stan spoczynku?). Obaw jest sporo. Można np. obawiać się, że jakiś człowiek potraktuje na serio logikę na studiach prawniczych lub na egzaminie magisterskim na takim kierunku. Skutkowałby to prawdopodobnie oblaniem tak ca 95% kandydatów do prawniczych stołków. A – Bóg jeden wie dlaczego – jest wśród nich wielu synów i córek prawników, choćby i lokalnie, wybitnych.

 

Miło toto nie wygląda. Myślę jednak, że żadnych poważnych zagrożeń dla kreatywności naszego wymiaru sprawiedliwości pomysł ten nie niesie. Prawnik potrafi! Ja w to, niestety, wierzę.

#1496658

Dziwna sprawa. Mogę oceniać wpisy, ale nie mogę oceniać komentarzy. Jestem na niepoprawni.pl od przed chwili, więc problem może być po mojej stronie. Ktoś? Coś?

Nieaktualne

#1505036

Na portalu mamy szereg rang, wraz z uzyskaniem których będziesz miał coraz to większe uprawnienia. W przewodniku staram się to wyjaśnić. Nie będziesz miał problemu z ich zdobyciem. Tak wróżę ;) 

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1505122

Jak uzyskac dostep do prowadzenia wlasnego bloga

#1580045

a kto tam będzie bronił i chwalił takich oparów, jeznachów, ruszkiewiczów i andzie? nagle cudownie sie odmieniło panie husarzu wyklęty

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1580053

Jeśli rzeczywiście ten tu Husky to tamtejszy Husky to kolego coś ci się pewnie popierdoliło
Znam Jego wpisy z ścierwomedium  i wiem kim tam jest/był
Poczekajmy może się coś tu wyjaśni

 

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1580055

Bo wypłoszysz Huskiego. Kontrik, wyluzuj. Ten Huski to porządny Huski.

Huski witaj, tylko z kim Ty tu będziesz wojował? Tu sami prawostronni! Zanudzisz się na śmierć.

Pozdrawiam

Apoloniusz

#1580069

też swoje widziałem i mogę na tym polegać, prawicowe wklejki nie czynią bohatera, gdy się kuma ze świrowatymi putinistami, nieraz przeciw ich krytyce i wbrew faktom

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1580071

Nie należę do blogerow "od urodzenia" i konkurowanie z kolegą w tej dziedzinie nie jest moim celem

#1580082

Ustawodawstwo Stanów Zjednoczonych w dużej części oparte jest na precedensach. Oznacza to, że decyzja sądu stanowego lub państwowego kształtuje prawo i decyzje innych sądów.

Niewątpliwie takim precedensem byłaby realizacja ustawy 447;

• chociaż obecnie zobowiązuje ministerstwo spraw zagranicznych USA do opublikowania raportu w sprawie roszczeń żydowskich w poszczególnych państwach

• to docelowo ustawa wraz z raportem będzie wstępem do nałożenia przez USA sankcji politycznych i gospodarczych względem państw, które uważają roszczenia żydowskie mienia bez-spadkowego za zwyrodnienie prawa i cywilizacji zachodniej.

Prawo stosowane w Świecie Zachodniej Cywilizacji nie przewiduje roszczeń mienia bez-spadkowego - całe takie mienie przechodzi na własność skarbu państwa, w którym zalega. Takie zasady obowiązują w Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych. [b]Bez wyjątku![/b]

Dlaczego więc Kongres USA przepycha tę pro-żydowską ustawę 447?

Przez ich własną głupotę!
... Głupotę, za którą mogą zapłacić nieświadomi obywatele USA!

Dlaczego?

Jeśli Kongres i Trump nałożą sankcje przeciw Polsce za niewypełnienie warunków złodziejskiej ustawy 447 - to zbudują precedens, na który tylko czekają liczne grupy interesu; chcące wydoić USA ze wszystkiego!

Co to za grupy interesu?

Indianie
Chociażby Indianie, czyli tzw. "rdzenni mieszkańcy USA" - którym (według ich oceny faktów) biali anglosascy osadnicy ukradli ziemię!
... A potem zapędzili Indian do rezerwatów i kazali sadzić kukurydzę!

Dla wolnych Indian to poważne ograniczenie kulturowe oraz wolnościowe; pozbawienie ich własności i praw. Liczne plemiona indiańskie cały czas prowadzą spory sądowe o zwrot "ich" ziemi oraz wypłacenie przez państwo ogromnych odszkodowań z pokaźnym procentem za sto pięćdziesiąt lat
gnębienia.

Póki co sądy państwowe stosują sprytne uniki, aby nie spełniać roszczeń wobec Indian - ale wszystko się zmieni, kiedy Kongres USA i Trump przeforsują przeciw Polsce ustawę 447 i wynikające z niej poważne sankcje. Wtedy Indianie z pewnością wykorzystają taki precedens prawny i zażądają dostosowania tego precedensu do swoich potrzeb. Zasypią sądy państwowe pozwami sądowymi przeciw rządowi USA i zażądają wielu zwrotów mienia bez-spadkowego dla Indian oraz fundacjom indiańskim; zwrot nielegalnie zajętej ziemi (którą już Indianie porównują do grabieży Palestyńczyków przez syjonistycznych i izraelskich przestępców).

Indiańskie plemiona dysponują dokładnymi wyliczeniami utraconych zysków z powodu prowadzonej przeciw nim polityki rządu USA od dwustu lat... żądają zwrotu lasów, rzek, gór, jezior, etc....
Indianie posiadają pokaźne środki na prowadzenie długich i żmudnych procesów sądowych.

Skąd są te środki?

Z działalności hazardowej. Tylko Indianie zapewnili sobie to prawo (wyjątek Nevada) by na resztkach swoich rezerwatów mogli prowadzić kasyna. Dysponują więc pieniędzmi - i czekają tylko na korzystne dla nich zmiany w prawie... albo na korzystny precedens w prawie! Z dużą nadzieją obserwują pro-żydowską ustawę 447.

Czyżby Kongres USA postradał zmysły i w jakimś anty-polskim amoku poparł złodziejskie roszczenia środowisk żydowskich?
Jeśli tak, to sami się wykończą i USA - dając żądnym zemsty Indianom narzędzia ku temu.
Ale to nie wszystko....

Hawaje - jako 50 stan USA i jedyne miejsce, z którego US NAVY kontroluje akwen Pacyfiku i realnie zagraża rosnącej potędze Chin - zostanie zarzucony pozwami o mienie bez-spadkowe rdzennej ludności oraz o ogromne odszkodowania z tytułu utraconych zysków za "swoje ziemie".

Dodatkowo:
Puerto Rico - jako oficjalna kolonia USA (nie posiada rangi stanu) - głosem swojej rdzennej ludności zażąda odszkodowań i zwrot największego poligonu wojskowego, jakie urządziło sobie tam wojsko USA.

I jeszcze:
Również kanadyjscy Indianie widzą w tym dla siebie wielką okazję i też szykują się do boju z rządem Kanady. Skutkuje to oczywiście ostudzeniem politycznym na linii USA - Kanada. Rząd Kanady oskarża USA o budowanie niebezpiecznych niepokojów społecznych poprzez forsowanie przez Trump'a nieudolnej ustawy 447.

Panama
Panama też zalicza się do państw, które upatrują swoją szansę w pro-żydowskiej ustawie 447.... Rząd tego państwa - korzystając z precedensu zażąda zwrotu kanału panamskiego od USA, które (zdaniem panamczyków) jest nielegalnie zarządzany i kontrolowany przez USA... plus odszkodowania, wieloletnie utracone zyski, procenty, etc....

Lista jest o wiele dłuższa!
Generał Pułaski za walkę o niepodległość Stanów Zjednoczonych otrzymał od Kongresu na własność 450 akrów, które później zostało zabudowane przez miasto Chicago. Tytuł własności został oficjalnie potwierdzony przez prezydenta Roosevelt'a tuż przed wybuchem wojny z III Rzeszą. Obecna wartość tej nieruchomości to setki miliardów dolarów USA. Spadkobiercy generała czekają na zadośćuczynienie!

Ale są jeszcze inni generałowie, którzy otrzymali rekompensaty wojenne w postaci ziemi po 450 akrów, gdzie obecnie stoją duże miasta.
Ich potomkowie czekają tylko na precedens prawny ustawy 447.

Czy USA pogrąży same siebie dla syjonistycznej i złodziejskiej ustawy 447?

Czas pokaże.

• Ale skoro to jest aż tak oczywiste - to dlaczego polski wywiad i kontrwywiad nie działają?! Nie wykorzystują sytuacji?

• Polski wywiad i kontrwywiad już powinien nawiązać cichą i dyskretną współpracę w celu nagłośnienia możliwego precedensu 447 wśród wszystkich zainteresowanych plemion indiańskich, aby powstrzymać działanie Kongresu USA i Trump'a.

• Bo tylko groźba i widmo ogromnych roszczeń przeciw państwu USA mogą skutecznie powstrzymać przed procedowaniem ustawy 447 przeciw Polsce.

PiS nawet - poprzez Gazetę Polską Sakiewicza (organ prasowy PIS) - grozi Polonii w USA, aby ta nie składała pozwu przeciwko ustawie 447 w sądach stanowych czy państwowych Stanów Zjednoczonych, do czego Polonia posiada niezbywalne prawo (jako obywatele USA i Polski).

A sądy takie, jako konstytucyjna trzecia władza spokojnie mogą utrącić ustawę 447 Kongresu.

No tak... ale partia PiS to przecież projekt izraelskiego Mossadu.

A agenci tzw. polskiego wywiadu i kontrwywiadu - to zakamuflowani syjoniści w polskich mundurach. Tak samo, jak za komuny - nic się nie zmieniło.

Ci rzekomo zagazowani w KL Auschwitz Żydzi po II wojnie światowej zmienili nazwiska, wstąpili do NKWD i zostali quasi-Polakami... aby gnębić prawdziwych-Polaków! Ich potomstwo
teraz postępuje identycznie... judzi przeciw Polsce!

Nawet na marszu zboczeńców LGBT (kilka dni temu w Warszawie) policja państwowa atakowała wolnych polskich dziennikarzy - ale za to chroniła agresywnych i zboczonych faszystów z LGBT - sponsorowanych przez Izrael.

Sama Azari darła swój ryj w towarzystwie Semitów z Bloku Żydowskiego z Warszawy - obecnych w pochodzie sodomitów.

I niech ktoś powie, że środowiska LGBT w Polsce - nie są V Kolumną syjonistycznego Izraela....

Więcej ciekawych i odważnych artykułów przeczytacie w BLOGU
http://mr-navigator.strikingly.com]mr-navigator.strikingly.com

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1594660

PiS przekazuje obcym wojskom polskie lotniska cywilne.

Inwazja polskich lotnisk przez uzbrojonych izraelskich wojskowych i ochroniarzy napawa zgrozą. Media polskie milczą o skandalu, który nie miał jeszcze precedensu w Unii Europejskiej.

Sprzedajne prostytutko-dziennikarze nie prowadzą żadnych śledztw i w ogóle nie dążą do prawdy.

A prawda jest taka, że Mossad oraz Siły Zbrojne Izraela przejmują polskie lotniska!

Wielu obywateli zamieszcza często filmiki na YouTube z polskich lotnisk, pilnowanych tylko przez izraelskich żołnierzy....
Wtedy w ogóle nie widać polskiej ochrony lotniska oraz nie obecna jest Polska Straż Graniczna.

Oczywiście filmiki te są natychmiast ocenzurowane i wyrzucane z YouTube. (YouTube prowadzą Żydzi).

Do takich skandalicznych sytuacji często i regularnie dochodzi na lotniskach w całej Polsce; ale najczęściej w warszawskim Okęciu, Chopina, w Radomiu i Oświęcimiu.

Dlaczego uzbrojeni po zęby Żydzi przejmują i pilnują kilka polskich lotnisk?

Niezależni eksperci wojskowi upatrują w tym procederze trening przejęcia polskich lotnisk oraz przemyt sprzętu wojennego.
Oficjalnie polskie MON tłumaczy to ochroną żydowskich turystów i grup pielgrzymów....

Ale to kłamstwa!

Polscy oficerowie i żołnierze Straży Granicznej są urlopowani w czasie oddania lotnisk. Jednak widzą wiele groźnych sygnałów, które mrożą krew w żyłach.

W czasie takiego wrogiego przejęcia lotnisk, uzbrojeni Żydzi mają wstęp wszędzie; nawet do tzw. "strefy sterylnej" - gdzie polscy żołnierze wstępu na ogół nie mają!
Strefa sterylna to między innymi wieża kontroli lotów oraz serwerownie. Żydzi wchodzą tam kiedy chcą i nie wiadomo po co. Żydzi mogą przyłączać do woli czujniki szpiegowskie Temp-Set do kabli światłowodów i wykradać dane strategiczne państwa polskiego.

Polacy twierdzą, że w czasie takiego przejęcia polskich lotnisk i wieży kontrolnej, Żydzi wpuszczają oprócz samolotów z żydowskimi turystami - inne samoloty, które nie są rejestrowane w książce lotów.
Samoloty lądują kiedy chcą i omijają odprawę celną oraz wszystkie procedury bezpieczeństwa. Następnie wypakowuje się z tych tajemniczych samolotów duże skrzynie i ładują do furgonetek, które opuszczają lotnisko. Nikt nie wie dokąd jadą te furgonetki.

Niedawno na YouTube Ukraina pokazał się filmik, jak z takiej furgonetki są wyładowywane skrzynie, z których wyjęto wyrzutnie przeciw-pancerne i przeciw-lotnicze. Film został zdjęty jeszcze tej samej doby. Czy to prawda? Czy prowokacja?

Warto to powiązać z innym filmikiem, gdzie ukraińscy nacjonaliści mówią, że do Polski już przemycono znaczne ilości broni w celu walki przeciw Polakom.

- Doskonale wpisuje się to w scenariusz, o którym ostrzegają niezależni eksperci wojskowi: że ukraińskie odbudowane UPA, OUN oraz SS-Galicien planuję być wykorzystane do krwawych zajść w Polsce. Ukraińcy wespół z Żydami zdobyli by kluczowe i strategiczne obiekty - zanim Wojsko Polskie zdoła zareagować!

- Polska Straż Graniczna regularnie znajduje broń (nawet działka szybkostrzelne - sześciolufowe z silnikiem elektrycznym - 4tys. strzałów/minutę) przemycaną z Ukrainy.

- Do tego należy dodać jeszcze tajemnicze ustawy, uchwalane pośpiesznie w Polskim Sejmie o uregulowaniu i zalegalizowaniu akcji zbrojnych przez wojska obce.

Jak do tej pory PiS nie wytłumaczył obywatelom RP o zasadności tych uchwał.

No i jeszcze hurtowe rozdawanie polskich paszportów 'in blanco' dla Izraela - oraz hurtowe rozdawanie polskiego obywatelstwa dla żydostwa.

Samoloty izraelskie przybywające do Polski wraz żydowskimi turystami są po za kontrolą Wojska Polskiego. Mogą wwozić do polski ładunki wybuchowe do sabotażu i wysadzania mostów - a nawet ładunki nuklearne, których Izrael oficjalnie nie posiada - ale powszechnie wiadomo, że wyprodukował ich co najmniej 650.

Przecież nie jest żadną tajemnicą, że Putin i Natanjahu są bliskimi sojusznikami - co z pewnością mógłby wykorzystać Putin aby wwieźć rosyjską broń do Polski... oczywiście izraelskie niekontrolowane samoloty mogą to mu zapewnić!

Co robi Polski Kontrwywiad?

Czy uważasz, że powinieneś czuć się w takiej Polsce bezpiecznie?
Nie?

Zapytaj o to posła do Sejmu RP z twojego regionu - o co chodzi?

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1594661

PiS to projekt Mossadu?

Od dawna już było wiadomo, że siedziba partii PiS znajduje się na posesji żydowskiej. Jak do tego doszło?

Otóż w roku 2007 PiS nie był zdolny do zawiązania żadnej koalicji, aby rządzić. Lepper i Giertych mieli inne wizje co do kierunku w polskiej polityce; a PiS był za słaby, aby zbudować rząd mniejszościowy. Idee obu Kaczyńskich legły i postanowili o rozpisaniu nowych wyborów.

Wtedy pojawił się u nich cichy sojusznik - reprezentowany przez Mossad - czyli Izrael.

I tak rozpoczął się zdradziecki romans Kaczyńskich z najpodlejszymi wrogami Polski - Żydami.

Izraelici zaoferowali Kaczyńskim pomoc w wielu dziedzinach, zwłaszcza finansową. Zabezpieczyli też PiS przed utratą siedziby partii.

Żydzi wykupili pośpiesznie cały budynek, tak aby Kaczyński mógł spokojnie realizować obietnice dane Żydom - w zamian za dojście do władzy.

Skąd kasa?

Przez całe dwie kadencje rządziło PO, które obcinało - ile tylko mogło - datki na PiS z budżetu państwa. Przez dłuższy czas PiS dostawał z budżetu państwa tylko połowę, jaka mu się należała. Ale i to przetrwał...

- A współpracownicy Kaczyńskiego dostawali takie same wysokie gaże jak wcześniej.

- PiS-owskie konwencje, zjazdy i zloty były tak samo kosztowne i wystawne jak te w PO (w niczym nie ustępowały).

- Kaczyński sam opłacał nawet w całości - przez wiele lat - swoją ochronę osobistą, złożoną z wybitnych i drogich specjalistów.

Pytanie skąd Kaczyński brał na to wszystko pieniądze?

- Konto osobiste bankowe Kaczyńskiego było stale puste lub nawet zadłużone na niewielkie chwilówki;

- a jego partia dostawała tylko połowę należnej dotacji z budżetu państwa (50% obcięła im przecież PO).

Odpowiedzi znajdziecie w portalu WikiLeaks.

Kaczyńskich wspomagali darczyńcy z Izraela.

Ale prezes musiał spłacać tę darowizny; Żydzi nikomu nie dają nic za darmo!

Mossad w roku 2007 sprytnie wykupił budynek przy ul. Nowogrodzkiej i od tej chwili miał całą kontrolę PiS-u i Kaczyńskiego. Protokoły i stenogramy opublikowane w WikiLeaks pokazują jak Żydzi uzyskiwali niezbędne dane od Kaczyńskiego. Mikrofony i czułe rejestratory zamontowane w całym budynku wychwytywały każdą rozmowę PiS-iorów pomiędzy sobą oraz z ludźmi "na audiencji u prezia"".

Kaczyński doskonale wiedział kto jest właścicielem budynku, bo jego biuro płaciło oficjalnie rachunki za wynajem.

Układ PiS - Mossad

To był komfortowy układ PiS - Mossad, ponieważ czekający na zewnątrz budynku dziennikarze nie widzieli oficjalnych spotkań Kaczyńskiego z agentami żydowskimi... przecież takowe odbywały się w budynku przy ul. Nowogrodzkiej!

Biuro Kaczyńskiego i biuro rezydenta wywiadu izraelskiego było tylko "przez ścianę" - czyli po sąsiedzku. Wszystko odbywało się wewnątrz budynku:

- przekazywanie kasy,

- przekazywanie tajnych dokumentów i tajemnic państwa polskiego,

- przekazywanie poleceń, itp..

Nigdy Kaczyńskiemu nie przeszkadzało takie semickie towarzystwo.

Co się więc zmieniło?

Dlaczego Mossad teraz pozbywa się najlepszego punktu szpiegowskiego w Warszawie?

Wiele wywiadowni zagranicznych zapłaciłoby fortuny za taki budynek!

Przecież tylko w tym budynku Mossad mógł bez żadnych przeszkód kontrolować PiS-rael!

Żaden obcy wywiad nie pozbywa się takiego miejsca, w którym dysponuje pełną kontrolą partii rządzącej!

Ano, dlateg, że:

... PiS znalazł się obecnie w paskudnej sytuacji, bo jest oskarżany przez Naród o tajne spiskowanie przeciw Polsce i Polakom, w związku z ustawą 447 dotyczącą roszczeń żydowskich.

PiS próbuje zatrzeć każdy żydowski ślad i połączenia. PiS jest w panice, ponieważ obawia się politycznego linczu i wywaleniu partii z Sejmu RP.

Nawet jeśli PiS po wyborach wejdzie do Sejmu - to mógłby mieć do powiedzenia tyle: "co Żyd w Gestapo" (czyli kompletnie NIC).

...I to jest prawdziwy i jedyny powód pozbycia się przez Żydów budynku przy ul. Nowogrodzkiej.

A może są jeszcze idioci, którzy wierzą w takie przypadki?

Skoro Mossad kierował aferą taśmową u "Sowy i przyjaciół" - to również nagrywał tysiące taśm w siedzibie PiS-u, których ujawnienie absolutnie nie było by na rękę Kaczyńskiemu i Dudzie.

A teraz, UWAGA!

Mówi się o tym, że budynek przy ul. Nowogrodzkiej zostanie zburzony, aby postawić w jego miejsce inny budynek. Nowy właściciel dał rzekomo czas PiS-owi na przeprowadzkę....

Czemu jest taki pośpiech?

Czyżby chodziło o zatarcie śladów inwigilacji PiS przez Mossad?

- Dziwne kable w ścianach...

- Dziwne wnęki po mikrofonach i monitoringu...

- Dziwne przejścia (nie istniejące w blue-printach planów budynku).

Burząc budynek zaciera się ślady!

A co do ustawy 447 - to PiS zawsze będzie spiskował przeciw Polsce i Polakom. Kaczyński zbyt wiele wziął pomocy od Izraela i zbyt wiele zawdzięcza Izraelowi, aby zerwać te więzi.

Izrael złapał Kaczyńskiego i Dudę za gardła i nie chce ich puścić. Prędzej czy później Kaczyński zrobiłby to, co zrobił wcześniej....

Kaczyński wraz z Izraelem pozwolił zaistnieć po wyborach ludziom, na których głosowali Polacy; czyli Szydło, Macierewiczowi, Waszczykowskiemu... ale w połowie kadencji wymienił ich na Żydów: Morawieckiego, Czaputowicza....

Przecież Polacy nigdy na nich nie głosowali!

Ale to akurat Kaczyńskiego nie interesuje, bo spełnia wytyczne z Izraela.

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1594663

Hyhyhyhyhy

Tak było! Jak Żyd chciał czegoś od Kaczora, to pukał w ścianę a Niski przybiegał z mycką w ręce, by parzyć kawę. Moje tajne źródło osobowe pod sklepem potwierdzi. Do dziś można tam wyczuć zapach czosnku i śledzia.

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594670

Hyhyhyhyhy

Tak było! Jak Żyd chciał czegoś od Kaczora, to pukał w ścianę a Niski przybiegał z mycką w ręce, by parzyć kawę. Moje tajne źródło osobowe pod sklepem potwierdzi. Do dziś można tam wyczuć zapach czosnku i śledzia.

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594671

Polski Kontrwywiad protezą Mossadu.

Polski Kontrwywiad zamiast chronić Polaków przed Żydami - to chroni Żydów przed Polakami.
Z pewnością wynika to z faktu, że do Polskiego Kontrwywiadu przeniknęło mnóstwo etnicznych Żydów udających Polaków.

Do dziś historycy nie mogą udowodnić, że naziści wytracili tyle Żydów, ile Żydzi podają. Ale o tym w innym artykule.

Co się stało więc z tymi - niby - zagazowanymi Żydami? Po zakończeniu wojny zmienili nazwiska i udawali Polaków. Reżim komunistyczny utorował im drogę do stanowisk w bezpiece, wywiadzie i kontrwywiadzie.

Dzisiaj to ich żydowskie potomstwo usadowiło się w Polskim Kontrwywiadzie i wykonuje rozkazy z Tel Avivu.

- To ich potomstwo wraz z Mossadem wywaliło na zbity ... Platformę Obywatelską, ponieważ była partią Volksdeutschów.

- To ich potomstwo uknuło afery taśmowe u "Sowy i przyjaciele" aby zmienić kierunek polskiej polityki i osadziło PiS przy politycznym korycie.

Teraz PiS spłaca długi Mossadowi spiskując potajemnie z ustawą 447 przeciw Narodowi Polskiemu!

Polski Kontrwywiad nie zabezpiecza nawet w iluzoryczny sposób interesu Narodu Polskiego. Swoje działanie kontrwywiadowcze kumuluje tylko na opozycji politycznej zagrażającej PiS-owi i wykańczaniu dziennikarzy opisujących przekręty partii Kaczyńskiego (czytaj PiS-raela).

Wielu z funkcjonariuszy kontrwywiadu to zdradzieckie pasożyty, żrące Polską Krew!

Czy są jacyś porządni patrioci w kontrwywiadzie? Dobre pytanie. Ale jakoś nie widać buntu w ich szeregach przeciw żydowskim spiskom ustawy 447. Czy oni wszyscy sprzedali się za srebrniki?

Czas pokaże!

Ale jeśli w kontrwywiadzie jacyś porządni się ostali, to Polacy są z nimi na dobre i na złe!

Narzędzia suwerenności

Polacy póki co mogą liczyć tylko na siebie.... Ale do tego są potrzebne niezbędne narzędzia: czyli nowa i natychmiast uchwalona przez Sejm RP ustawa o powszechnym dostępie do broni palnej - wzorem Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Republiki Czeskiej i wielu innych narodów Europy.

Dozbrojony naród jest w stanie w skuteczny sposób zniechęcić każdego z potencjalnych najeźdźców. Potencjalni okupanci z respektem traktują podbity naród, wyposażony w broń - a inaczej traktują (bez respektu) traktują naród bez ukrytej broni.

Przykład?

Powstanie Warszawskie miałoby całkiem inny przebieg gdyby Warszawiacy posiadali nieograniczony dostęp do broni.
Już w pierwszych dniach żołnierze AK zdobyliby wszystkie kluczowe obiekty zajmowane przez Wermacht. A w następnej fazie powstania skutecznie obroniliby szpitale i punkty opatrunkowe przed pijaną cieczą ukraińskich ss-mannów.

Czy ktoś ma wątpliwości?

To niech idzie do psychiatry!

Są tacy, co naiwnie zapytają: A któż to obecnie naszej Polsce zagraża?
Odpowiedź jest prosta i powinna być w takiej kolejności: Żydzi, Rosjanie, Niemcy.
O Rosjanach i Niemcach było już dużo napisane.... Ale o Żydach za mało!

Żydzi w Izraelu posiadają łatwy dostęp do broni. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w tej kwestii. Każdy osadnik żydowski nielegalnie zajmujący tereny Palestyńczyków, w swoim gospodarstwie posiada po kilka pistoletów maszynowych. Należy też wspomnieć o obowiązkowej służbie wojskowej dla żydowskich mężczyzn i kobiet.
Teraz należy zestawić to z przeciętnymi umiejętnościami wojennymi Polaków: mężczyźni i kobiety nie mają pojęcia o używaniu broni, nie mają do niej dostępu i nie wiedzą jak się bronić przed okupantem! Czyli idealny głupi przeciwnik!

Żydzi są od dzieciaka szykowani do wojen oraz do nienawiści do Białych Europejczyków, a w szczególności do nienawiści do Polaków.... Żydzi uważają budowę Polin za swoją powinność i nie widzą żadnej alternatywy dla Polaków.

Według Żydów to Polacy mają wyludnić obszar Polski i zrobić miejsce w niej dla Żydów!

Nie wiedziałeś o tym?
To co ty w ogóle wiesz? Co ty czytasz? Co cię interesuje?
Tylko LGBT i AntiFa.... Wróć do szkoły!

Te 300 mld. dolarów roszczeń, które domagają się środowiska żydowskie od Polski... to zasłona dymna. Pamiętaj, że finansjera żydowska jest w stanie wygenerować taką kwotę w kilka dni poprzez nielegalną aktywność giełdową; potem wywoła jakąś wojnę i wrzuci (czytaj: zaksięguje) to koszta wojny.... I tyle!

W ustawie JUST 447 nie chodzi o pieniądze. To pretekst do wojny z Polską!

- To próba zniszczenia Polski w tajnej wojnie hybrydowej jaką prowadzi Izrael przeciw Polakom.

- Polska to klucz do projektu Międzymorze i ogromnych zysków z nim powiązanych.

- Polska to duży i strategiczny obszar w centrum Europy.

- Polska to nieograniczony dostęp do wody i naturalnych zasobów - do których Żydów strasznie świerzbią ich spocone paskudne łapska.

Skoro Polski Kontrwywiad jest taki SUPER, to wie przecież o tym, że USA tylko pokrzykują na polskich polityków w sprawie zaspokojenia roszczeń żydowskich - ale nic Polsce i Polakom zrobić nie mogą!

Bo jeśli Polacy wyrzucą wojska USA z Polski, to wojska te znikną z całej Europy.

Nikt w Europie - oprócz Polski - nie chce Yankesów. Skończy się sen USA o obecności i kontrolowaniu kontynentu europejskiego.

Więc Stany Zjednoczone nic Polsce zrobić nie mogą złego!

Nawet gdyby Polska zaorała by cały Izrael i posadziła na nim niemieckie szparagi - to USA nie zareaguje, bo straci dostęp do Europy i super-interesu projektu Międzymorze.

Polska potrzebuje własnego silnego i nowoczesnego wojska złożonego z Polaków - a nie koniecznie jakiegoś zagranicznego kontyngentu w postaci Fort Trump.

Zresztą politycy ze Stanów Zjednoczonych lobbują aby uzależnić budowę w Polsce tego Fort Trump od roszczeń żydowskich z ustawy 447.

Czy tak postępuje sojusznik?

- Czy dla USA jest ważniejszy jałowy i pustynny skrawek Izraela położony gdzieś w zadupiu, zabijający niewinnych Palestyńczyków?

- Czy dla USA jest ważniejsza Polska, cywilizowana i europejska, znajdująca się w ważnym miejscu planety?

Na te pytania USA musi sobie samo odpowiedzieć... bo obecny świat oferuje więcej alternatyw od tej, co oferuje USA Polsce. Istnieje przecież dla polski atrakcyjna alternatywa chińska.

A Fort Trump to nie żadna łaska ze Stanów Zjednoczonych, tylko wdzięczność za to, że Polska udostępniła swoje terytorium Redzikowie do budowy systemu ochrony terytorium USA. Rakiety Made in USA będą zestrzeliwać przecież rakiety Teheranu lecące do USA a nie do Polski!

To dlaczego Kaczyński, Duda i reszta PiS-raela w tajemnicy przed Polakami spiskuje z Izraelem o roszczeniach żydowskich?

Jest tylko jedna logiczna odpowiedź : Bo to są Żydzi udający Polaków, którzy dostaną "działkę" z ukradzionej Polakom kasy!

Czy myślisz, że Polski Kontrwywiad o tym wszystkim nie wie?

Że Polski Kontrwywiad w całości kontrolowany w przez PiS nie wiedział, że siedziba Kaczyńskiego przy ul. Nowogrodzkiej jest sprzedawana od Mossadu dla innego ”słupa” Mosasadu?

Jeśli tak myślisz, to lepiej zrzeknij się polskiego obywatelstwa i nie rób już więcej wstydu prawdziwym Polakom!

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1594665

...aby całkowicie wyludnić Polskę.

A Polacy będą się cieszyć i dziękować PiS-uarom.

https://www.youtube.com/watch?v=oBCdHKmkJfo

Verita

#1594669

Tylko psychopata może pisać takie bolszewickie brednie!

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1594685

Psychopaci akceptują syjonistyczne brednie!

http://mr-navigator.strikingly.com/

#1595910