Wszystkie wpisy

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Drodzy Czytelnicy,
Orędzia dawane mistyczce Annie od Jezusa posiadają potwierdzenia w działalności współczesnych mistyków. Najbardziej znanym spośród nich jest Grzegorz Wróblewski z Leszna, który nie raz potwierdzał ich prawdziwość.
Najnowsze spośród tych Orędzi bardzo pomaga zrozumieć dzisiejszą sytuację duchową:

https://anna-...

2.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.1 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Dzisiaj urodziny obchodzi Minister Zdrowia w rządzie Zjednoczonej Prawicy Łukasz Szumowski,polski kardiolog i elektrofizjolog, profesor nauk medycznych, pracownik naukowy Instytutu Kardiologii w Warszawie. 
Wszystkiego najlepszego Szanowny Panie Ministrze. 
Na pohybel zdrajcom.

.

Panie Profesorze, Panie...

3.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:18)
Obrazek użytkownika wilre
Idee

cytata, 2009:

"Przy niskich notowaniach zarówno D.Tuska jak i L. Kaczyńskiego, J. Kochanowski byłby do przełknięcia zarówno dla elektoratu PO i PiS.Podkreślam elektoratu - nie dla aparatczyków partyjnych.

Janusz KOCHANOWSKI na swoim stanowisku gwarantowałby apartyjność Urzędu Prezydenta, który od momentu ustanowienia tego urzędu,...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Demonstranci napadli na biały dom – siedzibę prezydenta USA. Takie sytuacje godzą w powagę państwa. Przełamano tabu. Bezrobocie osiąga poziom z czasów „wielkiego kryzysu” z lat 1929-33, który pośrednio doprowadził do wybuchu II wojny światowej.

Co doprowadziło ludzi do takiej wściekłości? Twitter zawiesił konto antify, która zachęcała do...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:6)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

W tym że ludzie plotą kocopały nie ma nic dziwnego. Dziwne jest natomiast to, że kocopały awansowały do miana newsów i zdominowały dyskusję publiczną. To jest ewenement świadczący o defektach mentalności. No bo jak inaczej można potrakltować pomysł wyznaczenia człowieka-usterki na kandydata na prezydenta ?

Do tego dochodzi jeszcze...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Są takie słowa piosenki „nic dwa razy się nie zdarza ” i w tym przypadku wątpię, żeby kiedykolwiek się zdarzyło,  PSL, Lewica i Hołownia już drugi raz takiej okazji nie będą mieli.

W czasie gdy „ Prawdziwa Prezydent” miała 2-5% poparcia i lokowała się na 4-5 miejscu w sondażach a do wejścia do II rundy miał zarówno...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat
Będę pisał do bólu. Wybór pomiędzy R. Trzaskowskim a A. Dudą (a tak najprawdopodobniej będzie w II turze) jest wyborem likwidacji Polski poprzez kondominium niemiecko-rosyjskie wspierane globalistami a jej niepodległością, którą gwarantuje nam strategiczne partnerstwo z USA pod rządami D. Trumpa.   I nic a nic nie zmieni na dziś mojego zdania, tym...
4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

 

Kazimierz Staszewski: wybitny polski profesor epidemiolog, prawnik konstytucjonalista, lekarz, inżynier, socjolog, psycholog społeczny, politolog. Ur. 1963 w Warszawie. Absolwent liceum M. Reja. Zaczął "studiować" socjologię na UW. Ostatecznie muzykant samouk, autorytet.

Radek Sikorski kandydatem Kazika...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Czy Arkadiusz Szymański, znany opolski polityk przez lata związany z PiS, objęty jest specjalnym immunitetem? W 2019 roku media obiegły informacje, że ten opolski polityk Prawa i Sprawiedliwości porusza się samochodem bez ważnego prawa jazdy.

W marcu 2019 roku ówczesny doradca wojewody opolskiego i były faworyt na stanowisko wojewody –...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Obserwuję to indywiduum od czasu gdy zacząłem komentować na tym blogu i chyba jako pierwszy zauważyłem, że nie można zaliczać go patriotów. Osoby, które dbają o pamięć pomordowanych bestialsko Polaków na Wołyniu i wschodniej Małopolsce, według tego osobnika były straszone przez ich babcie rezunami. Gdy kiedyś jemu przypomniałem o tym jego...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:22)
Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Tak po „dziennikarsku” zacząłem, sensacja goni sensację, ale jest wiele faktów, które po prostu na taki scenariusz wskazują. W PO ścierają się frakcje polityczne i te są powszechnie znane, zresztą sami politycy o nich otwartym tekstem mówią. Ostatnio Budka miał pretensje do Schetyny, że „skrzywdził Małgosię”, czyli...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:6)
Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

czy to jego ból

śpiewaka boli

co wyśpiewuje

szlagier kąkoli?

 

boli go 500+

z którym szlus!

 

 

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Krispin
Kultura

Teksty na blogach są bardzo różne – tak jak różni są ludzie, którzy je piszą. Niektóre lakoniczne i beznamiętne. Inne ciekawe, ale długie. Niektóre pisane ze swadą, mimo że czasem poruszają tematy trudne. Zdarzają się poważne analizy pisane w przejrzysty i bardzo przystępny sposób. Dlaczego jedne się „czytają”, a inne nie?

...
4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:24)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Prezydent USA Donald Trump wreszcie dobiera się do d… lewackim anarchistom.

http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2020/05/Antifa-Trump.jpg

Info dnia:

Prezydent USA Donald Trump poinformował w niedzielę na Twitterze, że zamierza uznać skrajnie lewicowy ruch Antifa za organizację...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:16)
Obrazek użytkownika elig
Idee

  

 Przypadły one właśnie dzisiaj - 31.05.2020.  W tym roku zupełnie o nich zapomniałam i przypomniała mi dopiero notka Tadeusza Hatalskiego "Niedziela Zesłania Ducha Świętego" w Salonie24.  Napisał on m.in:

  "Dzisiaj Niedziela Zesłania Ducha Świętego, święto ustanowione na pamiątkę wydarzenia, które dało początek Kościoła na...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją,stratował, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej niema dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ..

 

...
3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:5)

Strony