Niepoprawni.pl - Polecanki

Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Artykuł

Putin ponownie proponuje Niemcom w die Zeit  "wspólny obszar współpracy i bezpieczeństwa od Lizbony po Władywostok"

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

Mec.P.Ł.Andrzejewski, wiceprzewodniczący i wieloletni członek Trybunału Stanu - "(...) uważam za wskazane ustawowe uregulowanie wykonalności wszelkich orzeczeń zewnętrznych sądów i organów UE, uzależnienie od rozszerzonej klauzuli zachowania polskiego porządku prawnego. Klauzula winna być inkorporowana do kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu postępowania administracyjnego, podobnie jak regulowana jest wykonalność orzeczeń zagranicznych sądów karnych w kodeksie wykonawczym karnym.

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika wilre
Wideo

"Żenująca  postawa przedstawicielki lewicy , żydówki Żukowskiej, żądającej segregacji sanitarnej dla Polaków.."

ZAPISZ   ten clip  video.

Podaj dalej 

LINK   https://video.twimg.com/ext_tw_video/1406513852800540673/pu/vid/576x576/cmpVpSLMhsSfD8f6.mp4?tag=12

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

"Osoby wyleczone z Covid-19 i zaszczepione przeciwko tej chorobie powinny latem tego roku bardzo ostrożnie korzystać ze słońca, bo ich skóra może być słabsza i bardziej narażona na jego działanie - mówią włoscy eksperci, cytowani przez dziennik „Il Messaggero”.

Dermatolodzy wyjaśniają, że stan skóry wynikający z zakażenia koronawirusem, lub zaszczepienia wymaga tego, by możliwie najbardziej ją chronić. (...)".

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

Rosja stawia na wodór. "AquaDuctus", wielki rosyjsko-niemiecki  "projekt ekonomiczny", realizowany wspólnie z konsorcjum europejskich firm - niemieckie Wintershall Dea, Gasunie, RWE i holendersko – brytyjski Shell, powoli staje się faktem.

Ambicje na europejskiego potentata w produkcji i dystrybucji wodoru ma polski ORLEN:

https://wgospodarce.pl/informacje/97493-orlen-stawia-na-wodor-wybuduje-huby-i-stacje-tankowania-za-granica

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Gawrion
Artykuł

Trzeba aktywnie walczyć z ciemnotą, która w coraz większym stopniu opanowuje ludzi. Jedną z większych bredni spotykanych w necie jest twierdzenie, że koronawirusa nikt nie wyizolował. Walczmy z ciemnotą, bo ruska propaganda i pożyteczni idioci są wszędzie dookoła. Dziś z taką rewelacją przyczłapał się na portal użytkownik Mozets: "nikt do tej pory nie wyizolował koronawirusa"

To jest artykuł z kwietnia 2020 - jest wiele zaległości do nadrobienia, u niektórych.

4.8
Średnio: 4.8 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wilre
Wideo

Radzimierz1

Rewelacyjny wykład genialnego profesora. Jakie to smutne, że tacy ludzie jak prof. Kieżun nie mieli żadnego wpływu na rządzenie Polską.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )
Unia rzeczywiście dysponuje różnego rodzaju narzędziami, którymi może nam bardzo utrudniać życie. Może komplikować różne sprawy i jednocześnie niestety utrudniać wychodzenie z kryzysu.

4.8
Średnio: 4.8 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Waldemar Korczynski
Inne

Coś się dzieje. Reakcja na powstanie tego stowarzyszenia może być ciekawa.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Działania podejmowane przez Polskę w kontekście energetyki zmierzają do utracenia przez nas suwerenności. Polska poddała się dyktatowi Komisji Europejskiej. Będziemy uzależnieni od obcych nośników energii, a przede wszystkim od rosyjskiego gazu. Znaleźliśmy się w sytuacji, w której obcy meblują nasze mieszkanie – powiedział Jarosław Grzesik, przewodniczący Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ „Solidarność”, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

3.6
Średnio: 3.6 (głosów:8)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

"„Czy kości znalezione na terenie kampusu Wolnego Uniwersytetu Berlina to szczątki ofiar doktora Mengele z obozu koncentracyjnego? Bardzo prawdopodobne. Władze uczelni blokują jednak dalsze wykopaliska” – pisze w niedzielę „Berliner Zeitung”.

Rektor robi wszystko, aby ta sprawa szybko ucichła - przekonuje dziennik. (...)"

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika wilre
Wideo

NIEZALEŻNY LUBLIN

 Małgorzata Wieteska

4 days ago
Pan prof Piotrowski mógłby byc moim kandydatem na prezydenta, czego mu serdecznie życzę, kultura , wiedza , elokwencja ,!! Super, takich polityków chciałabym wyłącznie widzieć , a nie miernych ,biernych ,ale wiernych. Kibicuję Panu profesorowi gorąco

...........................

 Hanna Klimek

3.2
Średnio: 3.2 (głosów:3)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

"(...) Jeśli chodzi o sytuację Europy, to Autorzy raportu nie kryją swego rozczarowania, zarówno pasywnością elit jak i wątłym dorobkiem w zakresie wspólnej polityki zagranicznej, którą bardziej opisać można przypominając sobie upokarzająca klęskę Borrella w Moskwie i niemożność, w obliczu weta Cypru, nałożenia jesienią ubiegłego roku sankcji na białoruski reżim, niźli odwołując się do zapowiedzi z początku kadencji obecnej Komisji Europejskiej, że Wspólnota w większym stopniu uprawiała będzie politykę „z pozycji siły”.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

Nawet jeżeli NICwiecej NIEmożesz  -  podaj choć  dalej ten wpis:

" Mały Sabotaż-właśnie od takich reakcji, Polacy powinni zacząć działać!  "

https://twitter.com/TomekRogal1976/status/1401886049928892416?s=20

3.75
Średnio: 3.8 (głosów:4)
Obrazek użytkownika wilre
Wideo

Dr Czosnowski OSTRO: Pacjenci umierają jak nigdy! Nie zabija ich COVID! || Jaka jest prawda?

PCh24TV · Polonia Christiana

Tydzień Życia i Wolności już od 7 czerwca! Wśród prelegentów [panel ZDROWIE] gość programu "Jaka jest prawda?" dr Radosław Czosnowski, ordynator Oddziału Medycyny Paliatywnej w Nowym Targu.

3.95
Średnio: 4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Atakują ze wszystkich stron. Jak na zawołanie...

3.85
Średnio: 3.9 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Z Polskiego Ładu na pewno wyrzuciłbym wszystkie pomysły związane z podnoszeniem obciążeń podatkowych. (…) Tak drastyczny poziom wzrostu składki, jaki się proponuje, jest nie do zaakceptowania nie tylko ekonomicznie, ale także etycznie. Podatki na takim poziomie nie są usprawiedliwione od strony etycznej. Państwo nie ma prawa takiego rodzaju podatków nakładać – mówił dr Marian Szołucha, ekonomista z Instytutu Prawa Gospodarczego, w programie „Polski punkt widzenia” na antenie TV Trwam.

(...)

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Waldemar Korczynski
Artykuł

Może ja niedokładnie przeczytałem projekt "Polskiego Ładu", ale oprócz importu lekarzy i bardzo podejrzanego zwiększenia rekrutacji na studia medyczne (pisałem o tym w tekście o rzeźbieniu siekierą w pestce wiśni) niczego innego w zakresie istotnych zmian w służbie zdrowia nie znalazłem. A sama forsa nie wystarczy. W wielu szpitalach stoi niewykorzystywany sprzęt medyczny (zob. roboty chirurgiczne czy aparaty do terapii protonowej) i raczej nie widać by mogło się to zmienić.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

Znany amerykański konserwatywny publicysta Rod Dreher gościł w miniony piątek w Warszawie z okazji otwarcia nowej polskiej uczelni - Collegium Intermarium. Co zauważył?

"W czasach totalitaryzmu XX wieku naukowcy uciekli na wolny Zachód, aby pracować. Ich wkład w naukę zachodnią jest wielki. Teraz, w dobie miękkiego totalitaryzmu, zastanawiam się, czy naukowcy nie pójdą w przeciwnym kierunku, na wschód, do instytucji takich jak Collegium Intermarium.(...)

5
Średnio: 5 (głosów:3)

Strony