Niepoprawni.pl - Polecanki

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Notka

Warto zapoznać się z opiniami młodych Ukraińców...

"Добре, що більшість знайомих поляків з розумінням до цього ставляться! Вони вдячні за 12 балів від простих українців, а не від цих непорозумінь."

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

Warszawa...

https://polskieradio24.pl/39/156/artykul/2807226,co-bylo-przed-palacem-kultury-i-nauki-plac-defilad-byl-centrum-przedwojennej-warszawy

5
Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Artykuł

Jakże ubogi byłby świat bez orędzi marszałka Grodzkiego. Zwykle miliony Polaków poruszają do głębi jego oceny i opinie

 

Znowu dziś źle spałem. Zawsze się denerwuję, jak wiem, że marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki będzie wygłaszał orędzie. Wiem, jak wielkie znaczenie dla Polaków ma każde słowo wypowiedziane przez przywódcę opozycji demokratycznej, której centrum znajduje się dziś w izbie wyższej polskiego parlamentu. A już dla Polaków żyjących poza granicami naszej ojczyzny - podwójne.

 

122

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika skorpion2
Artykuł

                                     Hipokryzja w polityce miała się zawsze dobrze... Jednak jak żyję nie widziałem jej w takiej masie jak ma to miejsce obecnie. W obliczu bestialstwa wojny za naszą granicą ci, którzy uważali się za awangardę tzw. "wartości" naszej zachodniej cywilizacji, okazali się karłami niezdolnymi do obrony choćby w najmniejszym stopniu tego, czym karmili nas od dziesięcioleci.

4.95
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Artykuł

"W pierwszej turze, jak podają sondaże powyborcze, muzułmanie poparli w zdecydowanej większości (69%) Jean-Luca Mélenchona, kandydata populistycznej lewicy, podobnie jak Le Pen eurosceptycznego, zwolennika wyjścia Francji z NATO i prorosyjskiego, różniącego się jednocześnie od niej w podejściu do imigracji, krytykującego francuską wojnę z terroryzmem i proponującego łagodne podejście do terrorystów. Melenchon w wywiadzie dla francuskiej stacji BFMTV mówił, że jest „wściekły, widząc jak muzułmanie są traktowani w naszym kraju”.

5
Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

 

"Nie ma już wojen sprawiedliwych i prawa do obrony. Broniący się stają się źródłem przemocy i nie sposób nie odnieść wrażenia, że przy konfesjonale łagodniejszą pokutę dostałby napastnik niż obrońca."...

Ukraina, wojna, papież Franciszek, św JPII, dwaj papieże i dwa światy -- jezuickie modelowanie wiary "oswajania" jej z dominującą polityczną doktryną liberalizmu kontra konserwatywny kanon KK... 

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Przed nami kolejna zapomniana i niechciana rocznica. W nocy z 26 na 27 kwietnia 1943 r. rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu udało się uciec z Auschwitz. Wraz z nim przez cudem otwarte drzwi obozowej piekarni wyszli na wolność Jan Redzej i Edward Ciesielski.

„W Auschwitz pozostawił silną organizację, a starannie przemyślana hierarchia wtajemniczenia miała chronić Związek Organizacji Wojskowej przed wsypą. Dodatkowym zabezpieczeniem była specjalna grupa, która likwidowała najgroźniejszych funkcyjnych i konfidentów. To jednak okazało się niewystarczające...”

3.7
Średnia: 3.7 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Artykuł

"Rosjanie tracą najlepsze wozy a wygląda na to że jednostki w nie wyposażone potraciły po 23-30% stanów. Tracą zatem zdolności ofensywne, wymagają uzupełnień i przeformowania. Owszem Rosjanie w teorii mają czym to uzupełnić – ale T-72B1 za T-72B3M model 2016? Pojazd z radiostacją programowalną „Akwedukt” całkiem sensownym systemem kierowania ogniem i możliwością stosowania dobrej amunicji stracony a w zamian maszyna na standardzie połowy lat osiemdziesiątych. W tabelce czołg to czołg ale realnie – przepaść.

5
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Wideo

https://vod.tvp.pl/video/nasz-czlowiek-w-warszawie,nasz-czlowiek-w-warszawie,59552923 

4.95
Średnia: 5 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Za to Janusz Korwin-Mikke wyrzuca ze swojej partii?! Grabarczyk musi odejść. "Główny powód? Nazwanie Putina zbrodniarzem"

 

Grabarczyk odchodzi z partii KORWiN. Nazwał Putina zbrodniarzem

W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu Tomasz Grabarczyk informuje, że dobiegła końca przygoda z Partią KORWiN. Szef biura prasowego Konfederacji przypomina, że należał do tego ugrupowania od samego początku w 2015 roku, a wcześniej był w KNP. Od 2017 pełnił funkcję prezesa okręgu łódzkiego, a od 2019 członka prezydium partii.

4.9
Średnia: 4.9 (6 głosów)
Obrazek użytkownika contessa
Wideo

Co prawda Wielki Tydzień już za nami ale warto obejrzeć tę wzruszającą relację księdza Wojciecha Stasiewicza z charkowskiego piekła...

5
Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

A to ciekawe! Kreml wrzeszczy, że Rosja jest okrążona przez NATO, a tymczasem jej łączna długość granicy z granicą NATO wynosi zaledwie 1530 kilometrów, czyli skromne 6,5%...

5
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Unijny mainstream rozpaczliwie uciekając od oskarżeń o wieloletnią i gorliwą kolaborację z Rosją, przeszedł do kontrataku – w myśl starego powiedzenie Clausewitza: „Najlepszą bronią jest atak”. Na ostatnim posiedzeniu Parlamentu Europejskiego w Strasburgu zaczął rozliczać ze związków z Kremlem… skrajną prawicę. (...)

4.95
Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

.

..."Gdzie widzisz cel?

Z pewnością nie jest skierowany przeciwko ludności ukraińskiej. Tak często powtarzał Putin. Widać to w faktach. Rosja nadal dostarcza gaz na Ukrainę. Rosjanie tego nie zatrzymali. Nie wyłączyłeś internetu. Nie zniszczyli elektrowni i wodociągu. Oczywiście są pewne obszary, na których toczą się walki. Ale widzisz zupełnie inne podejście niż Amerykanie, m.in. B. w byłej Jugosławii, Iraku lub Libii. Kiedy kraje zachodnie zaatakowały ich, najpierw zniszczyły zasilanie i wodę oraz całą infrastrukturę."...

..."Jak sobie radzą Rosjanie?

1
Średnia: 1 (5 głosów)
Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

W Rybniku i Czerwionce-Leszczynach służby miejskie zamalowały przystanki, które były w barwach Górnik Zabrze S.A.. Powód? Wielu uchodźcom z Ukrainy trójkolorowe barwy kojarzą się z rosyjską flagą – czytamy na stronie na Facebook’u „Nowin Zabrzańskich”. O sprawie informuje także oficjalny portal kibicowski stadionowioprawcy.net oraz portal fansportu.pl.

1.2
Średnia: 1.2 (4 głosy)
Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

..."Ponieważ zachodnie instytuty i media w pełni koncentrują się na Rosji, starają się wymazać wydarzenia, których doświadczyliśmy zaledwie kilka lat temu. Wybielają najazdy i grabieże, które spustoszyły nasz region, nasze kraje i miasta, jakby były starożytną historią....

...Zabili co najmniej 10 milionów ludzi – w rzeczywistości muzułmanów....

Wzywają nas, ludzi, których miasta pomalowali na czerwono krwią, do obrony Zachodu przed Rosją....

1
Średnia: 1 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Gawrion
Inne

Otrzymałem info na portalową pocztę i udostępniam, bo warto.

5
Średnia: 5 (5 głosów)

Strony