Niepoprawni.pl - Polecanki

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Relacja RM (ze zdjęciami):

W całej Polsce katolicy jednoczą się i bronią świątyń przed profanacją. Ataki rozpoczęły się po wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który stanął po stronie życia. Zakłócanie Mszy św., dewastacja kościołów, natarcia na policjantów – tak wyglądają agresywne i wulgarne zgromadzenia lewicowo-liberalnych aktywistów, którzy domagają się prawnego uznania zabijania dzieci poczętych.

3.4
Średnio: 3.4 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Wideo

Warto posłuchać. I puścić dalej.

4.1
Średnio: 4.1 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Krispin
Wideo

Ponieważ materiał dotyczacy feminizmu został usunięty (fim dokumentalny na kanale ARTE), więc zmieniam link na inny (dwa pierwsze komentarze dotyczą poprzedniego).

Ostatnia edycja magazynu interwencyjno-śledczego „Misja specjalna” miała miejsce 19 października 2010. Przekaz nadal aktualny.

5
Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Husky
Artykuł

Takie dzieci zgodnie z Kartą Praw Pacjenta prawo do godnej śmierci. To śmierć bez bólu i śmierć w obecności bliskich, gdzie uszanowana jest godność człowieka - powiedział Bosak.

- W tej chwili anestezjologia dziecięca jest rozwinięta na tyle mocno, że jesteśmy w stanie zapewnić takim dzieciom śmierć bez bólu. A dzięki wsparciu przez hospicja perinatalne zapewnić opiekę rodzicom - uważa polityk Konfederacji.

Bosak przekazał, że jego partia nie ma na tę chwilę propozycji ustawy, która regulowałaby prawo po orzeczeniu TK.

3.6
Średnio: 3.6 (głosów:4)
Obrazek użytkownika contessa
Wideo

Lech Makowiecki - "(...) Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym przygotowałem cykl skondensowanych, dowcipnych, wierszowanych biografii książąt i królów polskich, zawierających najważniejsze informacje o z naszych władcach. I krótką puentę – podsumowanie rządów każdego z nich. Już pobieżna lektura ww. wykazuje czarno na białym, że najważniejsze cechy charakteru monarchy: jego mądrość bądź głupota, odwaga lub tchórzostwo, wrodzona sprawiedliwość czy okrucieństwo itp. – przekładały się bezpośrednio na okres świetności albo upadku Rzeczypospolitej!

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Krispin
Wideo

Wydarzenia ostatnich tygodni w skrócie. Tym razem celnie i bez niepotrzebnej fanfaronady. Trudno się nie zgodzić.

To zapewne część dłuższego komentarza tygodnia, ale... nie wiem którego.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

2.55
Średnio: 2.6 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej, zauważył, że „dzisiaj organizacje antyhodowlane, pseudoekologiczne mają znacznie więcej do powiedzenia niż miały za rządów lewicy. To jest zdumiewające”.

2.35
Średnio: 2.4 (głosów:5)
Obrazek użytkownika wilre
Wideo

CEPolska

Henryk Pająk: Pandemia - polski interes narodowy w czasie plandemii

 

Andrzej Szwedzki 17 godzin temu

3.05
Średnio: 3.1 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Główne tezy:

1. Z przepisów konstytucyjnych należy odczytywać wzorzec „dobrego gospodarza” oraz standard „rodzinnego gospodarstwa rolnego” jako określające obowiązki właściciela zwierzęcia i funkcje zwierząt hodowlanych. Wyrazem tego jest troska o ochronę zwierząt, zasada ich humanitarnego traktowania, obowiązek uwzględniania potrzeb zwierzęcia, poszanowania, ochrony i opieki[1] – połączone jednak z utylitarnym wyrażeniem wartości zwierzęcia jako „wartości użytkowej i hodowlanej”[2].

2.35
Średnio: 2.4 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Husky
Artykuł

Stefan Michnik - nieuchwytny zbrodniarz w sędziowskiej todze

Najważniejsze stanowiska w powojennym aparacie sądowniczym powierzano oficerom armii sowieckiej delegowanym do Wojska Polskiego, a do ław sędziowskich werbowano absolwentów Oficerskich Szkół Prawniczych.

Nazwano go sędzią

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )

Czy czegoś nauczy ich koronawirus?

Jakie będą skutki pandemii dla gospodarki i dla nowego porządku politycznego świata, którego kształtowanie się przyspieszy pandemia? Jak rządzona przez zdrajców i idiotów Polska odnajdzie się w tym nowym świecie?

Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał świat po pandemii. Czy Włochy upadną gospodarczo? Czy upadek Włoch i Hiszpanii spowoduje upadek Unii Europejskiej? Czy Chiny uporały się ostatecznie z wirusem? Jak poradzi sobie Ameryka?

Zarysy nowego porządku jednak już widać.

3.25
Średnio: 3.3 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

"Zawsze w sercu miał Polskę"

Cytuję:

3.95
Średnio: 4 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Jeśli nie ma zapotrzebowania na skóry, to po prostu przedsiębiorcy rezygnują i nie ma problemu. Rynek zawsze za to odpowiadał. Jeżeli mamy zapotrzebowanie, to dlaczego mamy oddawać rynek na Ukrainę czy do innych krajów jak Dania (...)  – powiedział Jerzy Chróścikowski, przewodniczący NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w rozmowie z Radiem Maryja.

(..)

Przewodniczący NSSZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” przedstawił najważniejszą kwestię dla hodowców.

2.55
Średnio: 2.6 (głosów:7)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

https://twitter.com/Jan34733995/status/1310668500223090690?s=20

_____________________________________________

Historia Fotografią Pisana

@Jan34733995

To możemy mieć za płotem! Masz tego świadomość? Bo ja mam!

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Może to jest wyjaśnienie? Kto wie, czy nie stało się to inspiracją.

Robert de Niro, zachęcając Amerykanów do głosowania, zaatakował Donalda Trumpa. "On jest tak rażąco głupi. To śmieć. Pies. Świnia. Oszust, g*** artysta" to słowa nie g*** artysty de Niro, wypowiedziane przed drugą telewizyjną debatą Donalda Trumpa z reprezentantką Demokratów Hillary Clinton w roku 2016.

Dwa lata później było już ostrzej: f**k Trump

Na starość ludzie się chyba zmieniają. A może byli tacy zawsze, tylko tego nie dostrzegaliśmy? 

5
Średnio: 5 (1 głos)

Strony