Europosłowie zdrajcy znowu donoszą na Polskę

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

"Europosłowie Parlamentu Europejskiego napisali list do Komisji Europejskiej ws. mediów m.in w Polsce, krytykując proponowane opodatkowanie dochodów z reklam.

Pod listem podpisali się europosłowie frakcji Odnowić Europę, Europejskiej Partii Ludowej, socjalistów i Zielonych. Wśród nich są europarlamentarzyści z Polski: Andrzej Halicki (PO), Magdalena Adamowicz (PO), Elżbieta Łukacijewska (PO), Róża Thun (PO), Tomasz Frankowski (PO), Robert Biedroń (Wiosna) i Sylwia Spurek (Zieloni). List, datowany na 12 lutego, opublikowała na Twitterze europosłanka Laurence Farreng z liberalnej grupy "Odnowić Europę". Został on skierowany do wiceszefowej KE Very Jourovej i komisarza ds. rynku wewnętrznego Thierry'ego Bretona."

(https://niezalezna.pl/380583-lament-europoslow-ws-podatku-od-reklam-wzywaja-ke-do-podjecia-skutecznych-dzialan)

Czy ktoś może wytłumaczyć tym zacietrzewionym baranom z PO, że reklama jest takim samym towarem jak zapałki które powinny być opodatkowane podatkiem od towarów i usług. Reklamobiorca tj media biorąc reklamę jako usługę powinny odprowadzać podatek i basta. A podatek cyfrowy to jest inna sprawa.

A ja się pytam co te pasożyty w europarlamencie zrobiły POżytecznego dla naszego kraju, opròcz tego że mu bezustannie szkodzą? Od POowiedz brzmi: nic, jedyne co POtrafią to szczekać i opluwać Polskę bo im tak karzą ci zza Odry, a nasze pachołki Niemiec zrobią wszystko za niemieckie srebrniki!

Podatek należy wprowadzić tak szybko jak to możliwe. Wrzuty targowickiej opozycji i lewactwa z PE ignorować! Robić swoje! A w ewentualnej odpowiedzi można jednym zadaniem zatkać im lewackie jadaczki i powiedzieć ,że wprowadzamy unijne standardy , które są powszechnie stosowane właśnie tam!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

Jedyne ich zadanie to wspomagać Niemców, a protestować i krytykować wszystko co będzie dobre dla Polski.

By Polska się nie rozwijała, a społeczność Polski by się nie wzbogacała

Pamiętamy jak popuścili ze złości w gacie, gdy dowiedzieli się że rząd i pan Obajtek wykupili duża część prasy lokalnej i jak biegali po studiach TV i krzyczeli że to jest zamach na demokracje. Bo Polska wykupiła to co kiedyś było Polskie, a co sprzedała dla Niemców PO.

PO to najemnicy, zdrajcy i sługusy Niemiec.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1661651

- Pan Prezes widzę że już przyzwyczaił sie do nadstawiania policzka (może nawet polubił ?) - ale mnie się to nie podoba.

Nawet w mediach obcych agentów z mossadu, zdrajców i inne antypolskie kanalie nazywają dla zmylenia nas - opozycyjka lub opozycjunia.

Ostatnio Rząd dotował gazetę wyborczą tfuuu michnika bo by zbankrutował ten żydo-bolszewicki dziad i nie było by komu pluć i bluzgać na naszego Papieża J.P.II 24/h na dobę.

Brawo PiS !!!!!

W taką matnię się wkręcają brakiem dekomunizacji że coraz bardziej pogrążają się w sytuacji bez wyjścia.

Nad tym aby doszło do kolejnego rozbioru Polski pracują intensywnie 3 ekipy z 3 państw (Izrael, Niemcy i Rosja) - a czasu coraz mniej.

Jeśli nie rozbroją tej "tykającej bomby" ze SKOK Wołomin gdzie zostali wciągnięci w bagno za ukradzione Polakom pieniądze (KGB i WSI mogło ich kupić za swoje miliardy ale sztuka polega na tym że trzeba było to tak zrobić jak zrobili bo to jeden z elementów gry mocnych graczy) - to właściwie PiS może się powoli pakować.

Ja wiem że "ciężko psu wyrwać z gardła kiełbasę" - ale to musi nastąpić.
Może Minister J.Sasin coś by w tym temacie powiedział bo chyba jest kompetentny ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1661656

Te osobopostacie to posełkinie z Lewicy

 

.Chcą aby każdy mężczyzna zanim je puknie ubiegał się o pozwolenie na piśmie.Jest to o tyle śmieszne że w ich wypadku wątpię by znalazł się  taki desperat który to zrobi nawet na ich pisemną prośbę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1661667

Po litrze wódy nikt tego brzydactwa nie dotknie nawet nie o to że czerwone komunist ale takie  fizycznie wstrętne. Nie ma co się dziwić że uczestniczą w marszach o aborcję...ale chyba mózgu. Ale szkodzić Polsce potrafią po przodkach z UB i NKWD.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1661669

- urodziła sie 01-02-1949 roku w Gdyni (może nasz kolega jazgdyni zna ją lepiej) - jej żydorys zaczyna się od studiów, wcześniej "nie istniała" i nie można ustalić gdzie była i co robiła.

Dzieci nie ma ale walczy o aborcję bo jest to dalszy plan Hitlera eksterminacji Narodu Polskiego.
To jest ich jedyny cel - aby nas Polaków było jak najmniej i po to są inicjowane te marsze pro-aborcyjne.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1661676