3 minuty. Wystarczy, by zdemaskować „narodowca”

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Tzw. najprawdziwsi Polacy wiedzą dokładnie, jak jest.

 

Otóż ś. p. Lech Kaczyński zaprzedał Polskę Żydom. Świadczą o tym trzy elementy.

przerwał ekshumację w Jedwabnem jako Minister Sprawiedliwości RP;

- wyraził zgodę na „wskrzeszenie” działalności w Polsce loży B’nai B’rith w roku 2007;

- ratyfikował Traktat Lizboński w 2009 r.

By zweryfikować te informacje wystarczą równo 3 minuty.

 

Ekshumacja w Jedwabnem

Prawicowe szury zapominają, jak wielki był nacisk światowych organizacji żydowskich, a także samego Izraela, wywierany na Polskę, gdy zaczęto rozważać możliwość ekshumacji. Po długich targach ustalono w końcu, że będzie ona prowadzona wyłącznie w wierzchniej warstwie masowych grobów, odnalezione szkielety nie zostaną podniesione z ziemi i przetransportowane do laboratorium, przebadane natomiast zostaną wyłącznie popioły i drobne fragmenty kości.

Przebiegu ekshumacji pilnował m. in. rabin Menachem Ekstein.

I tak się stało. Stwierdzono jedynie, że podawana przez Jana T. Grossa liczba 1600 ofiar jest wyssana z palca. Natomiast zabrakło dowodów na to, by stwierdzić winę innych osób, niż skazane zaraz po wojnie.

Warto przypomnieć oburzenie praktycznie całej oPOzycji na ekshumacje ofiar Katastrofy 10 kwietnia 2010 r. I choć bezspornie wykazano, że sposób traktowania zwłok przez Rosjan niejednokrotnie ocierał się o ich bezczeszczenie (a nawet i był) to całkiem spora grupa szurów ciągle powtarza zarzuty o bezczeszczeniu zwłok przez PiS. Jednocześnie spora ich część domaga się bezczeszczenia grobu żydowskich ofiar.

 

B’nai B’rith

W google’ownicy wpisujemy Ministerstwo Sprawiedliwości. Kiedy się wyświetli, klikamy KRS.

Potem wyszukiwarka. Zaznaczamy „stowarzyszenia” i w rubryce nazwa wpisujemy B’nai B’rith.

Za chwilę (po niespełna 37 sekundach) mamy jasność.

Żydowskie Stowarzyszenie B'NAI B'RITH w Rzeczpospolitej Polskiej zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000280233 dnia 9 maja 2007 r.

Stowarzyszenie, jak wiele innych w Polsce, posiada REGON: 140995738 i NIP: 5252442651.

Organem nadzorującym jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Siedzibą jest budynek, w którym mieści się Synagoga Nożyków.

W KRS każdy ciekawy może sobie zobaczyć, kto wchodził w skład komitetu założycielskiego, kto jest we władzach (jako ciekawostkę podam, że np. widniał tam Jan Hartman i Sergiusz Kowalski) i wiele innych danych, łącznie z numerami PESEL.

By zarejestrować stowarzyszenie w sądzie trzeba złożyć wniosek o rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym wraz z wymaganymi dokumentami, we właściwym sądzie (art. 22 ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym) w ciągu 7 dni od daty zamknięcia zebrania założycielskiego.

Sąd może odmówić rejestracji jeśli stowarzyszenie nie spełni warunków wymaganych do rejestracji (art. 14).

Wydaje postanowienie o zarejestrowaniu stowarzyszenia po stwierdzeniu, że jego statut jest zgodny z Konstytucją i innymi przepisami prawa i jego założyciele spełniają wymagania określone ustawą (art. 16).

Tak więc to nie Lech Kaczyński podstępnie wprowadził tajną lożę żydowską do Rzeczpospolitej, by ta mogła rachciachciach zamienić ją w Polin, ale polski sąd, pewnie za pomocą jakiegoś referendarza zarejestrował stowarzyszenie uznając, że statut jest zgodny z Konstytucją itp.

 

Nawet medialny patron prawicowych szurów (proszę odróżniać od prawicy!) niejaki Michalkiewicz potrafił powiedzieć prawdę. Ta jednak nie dociera do niektórych łbów.

 

Traktat Lizboński

Lech Kaczyński ratyfikował Traktat Lizboński to informacja podniecająca „narodowe” czerepy.

Tymczasem by Prezydent ratyfikował Traktat musiała wcześniej być udzielona zgoda przez Parlament.

I tak się dziwnie złożyło, że jedynymi głosującymi PRZECIW byli posłowie PiS. Tak samo posłowie wyłącznie tego klubu wstrzymali się od głosu. Cała reszta, a zatem PO, PSL, LiD i niezrzeszeni byli ZA.

Ustawa została opublikowana 15 kwietnia 2008 r., weszła zaś w życie 30.

Kto nie wierzy, niech sprawdzi - Dz.U. 2008 nr 62 poz. 388

 

Jeśli więc szukamy na gwałt winnych ratyfikacji, to pośród ówczesnych posłów głosujących ZA. Wszak spora ich część przesiaduje nadal na Wiejskiej.

 

I to by było na tyle, szurlandio.;)

 

19.04 2020

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (44 głosy)

Komentarze

a w odpowiednich momentach - przypominać!

Dziękuję i pozdrawiam,

Vote up!
21
Vote down!
-9

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1626694

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626698

od 58 s. A potem zmień sobie nicka, bo już zdemaskowałeś się jako największy matoł na tym portalu.;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=b9o09mgkmr4

Vote up!
19
Vote down!
-12
#1626712

Jak głosowali posłowie w sprawie Traktatu Lizbońskiego:

https://wolnemedia.net/lista-poslow-glosujacych-za-traktatem-lizbonskim/

Vote up!
14
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1626709

Przebieg procesu legislacyjnego:

http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/280.htm

 

Konkretne wyniki głosowania nr 4 z dnia 1 kwietnia 2008 r. godz. 17:16

 

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&12&4

 

Tak więc arcymatoły w rodzaju 3j itp. mogą sobie opowiadać, że było inaczej tylko pijąc jabola na najbliższym wysypisku śmieci. ;)

Vote up!
13
Vote down!
-11
#1626714

Sieć 5G rozsiewa mutację koronawirusa, który atakuje męskie narządy płciowe. Nie ma szans żeby pitol stanął na baczność. Nie wierzycie? ............Zapytajcie Brauna.

Te 5G to coś takiego jak kiedyś czarna Wołga

Vote up!
15
Vote down!
-7
#1626726

Witaj

Małe wyjaśnienie względem pierwszego fałszu, który obalasz.

To, co opiszę oparte jest na słowach pani doktor Kurek, które m.in. zostały opublikowane w książce POWRÓT DO JEDWABNEGO (lektura obowiązkowa dla zainteresowanych), Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek i Tomasza Budzyńskiego.

Może Budzyński jest nieznany szerzej, to wyjaśnię, że to major, szef delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Lublinie.

Pani Kurek z przekonaniem i przywołaniem świadków podała, że w sposób niemal patologiczny, całością ekshumacji zarządzał amerykański rabin Michael Schudrich. Dyrygował archeologami, decydował co wolno, co nie. Zresztą cały czas z telefonem przy uchu, gdzie ktoś dalej dawał mu polecenia.

Roboty wstrzymał natychmiast, gdy okazało się, że wszystko co napisał Gross w "Sąsiedzi" to lipa i wymyślone kłamstwa, oparte na zeznaniach z lat czterdziestych wystraszonych szabrowników.

Tym ostatecznym dowodem była odkryta w zbiorowym grobie łuska z niemieckiego karabinu, dosyć nietypowa i wskazująca na szwadrony śmierci.

Wstrzymano natychmiast prace:

- Bo odnaleziono tajemniczą łuskę pod pomnikiem Lenina - twardy dowód, że zbrodni dokonali Niemcy. [...]

... były też inne powody [zatrzymania ekshumacji - jk]. Zespół profesora Andrzeja Koli - archeolodzy pracujący pod kierunkiem Małgorzaty Grupy - określił liczbę zabitych Żydów na trzystu do maksymalnie czterystu. [...]  Gdyby liczba zamordowanych sięgała tysiąca sześciuset [jak to wyliczył Gross i potem oficjalnie powtarzano - jk] sprawcy mordu musieliby upchnąć na jednym metrze kwadratowym dwanaście osób. To niemożliwe."

Przypomnę, że wówczas Lech Kaczyński był ministrem sprawiedliwości. Po osobistym zawieszeniu prac w Jedwabnem, Schudrich osobiście udał się do ministra Kaczyńskiego, co było poprzedzone odpowiednimi telefonami z góry, jak ważna osobistość do niego przybywa. I Schudrich otwarcie zaszantażował - albo wstrzymanie prac, albo Żydzi na świecie urządzą Polsce takie piekło, że kraj długo się nie podniesie, a wizerunek RP ucierpi bardzo. Po rozmowach "z górą" Kaczyński wstrzymał ekshumację. Ale pod dokumentem jest jego podpis.

Do dzisiaj nikt nie odważa się ponownie rozpocząć w Jedwabnem ekshumacji.

 

Vote up!
21
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1626731

typu 3j nie mają pojęcia, co się dzieje, ale otwierają plugawe ryje podpuszczeni przez odwiecznych wrogów Polski. I jeszcze takie swołocze krzyczą, ze są katolikami i patriotami! .

Vote up!
10
Vote down!
-11
#1626738

Smutną i frustrującą, ale prawdą. A jak te pejsate hieny, odwdzięczyły się, za te przywileje? Za te umizgi? Ano nie będąc pewnymi intencji Kaczyńskiego w 100%, podejrzewając że zmieni front, zafundowali mu męczeńską śmierć, w towarzystwie dobrych Polaków. Umiejący analizować i czytać miedzy wierszami wiedzą, że to żydzi zgotowali swojemu dobroczyńcy ten okrutny los, na sowieckiej ziemi....

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1626735

   Witam! A co dalej z tłumaczeniem rozmowy Tuska z Putinem na Sopockim molo?

Vote up!
18
Vote down!
-1

ronin

#1626748

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

hhh t żś HD blł trz &qt;mty&qt; ;) nrmln Pwlłś wszystkch ;P

 

Ptwrdzłś tylk, z Kczyńsk fktyczn przrwł kshmcj w Jdwbnm. Nkg n bchdz, czy jkś żydy g d tg nmwły. Jśl tk był, t tym brdzj pwnn t pblkwć prwdzc kshmcję dlj, n zplć śwc jrmłkw td.

Trktt lzbńsk czywśc sjmy przyklpł szczł n Kczyńskg z lwctwm zchdnm by pdpsywł l ttj włśn wychdz, czy ktś jst mężm stn czy n - jkby był mężm stn t by sę tm prł n pdpsł - nkt n mógł g d tg zmsć - wszm mz przypłącłby t ptm tym ,z n zstłby wybrny n kljn kdncję (p ngnc mdlnj lwków) l tk przcż nwt p pdpsn tg n mł szns n pnwną rlkcję.

 

Vote up!
8
Vote down!
-14

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1626751

Mierzyłeś sobie temperaturę, pisząc wszystko co powyżej?

Vote up!
10
Vote down!
-11

Być, czy nie być Polakiem?
To nie jest właściwe pytanie.
Być dobrym Polakiem!
Oto właściwa odpowiedź.

#1626794

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

40 stopni gorączki, korona głupoty go dopadła, a plugawy język to efekt jego choroby.

Vote up!
9
Vote down!
-10

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1626805

ŻYDOWSKIE STOWARZYSZENIE B'NAI B'RITH W RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - informacje ogólne, graficzna siatka powiązań osób działających dla stowarzyszenia:

https://rejestr.io/krs/280233/zydowskie-stowarzyszenie-b-nai-b-rith-w-rzeczypospolitej-polskiej

Vote up!
11
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1626819

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zpmnlśc pwnym drbzg. Kt pdpsł mwy n fnnswn mzm Pln?. Kg z t hnrwn przywljm wbdwn kmn węglng pd tn bkt mzlny w Wrszw?

Wystrczy pptrzć n głswn, n dzłn by wdzć, ż K t przdstwcl zchdnch krprcj PS przdstwcl ntrsów Żydów S n trn Plsk. Czsm pkżą m, gdz ch mjsc kt t rządz jk wtdy gdy Dd wybrł sę n przygtwną przz &qt;dyplmtłków&qt; wycczkę d S, gdz z njwyższym rzędnkm S z jkm sę sptkł, był brmstrz mst, którg plskm dpwdnkm jst Będzn, gdz n sptkn z przdstwclm śrdwsk żydwskch wtn g w grntrch błych ddsch.

Tk stwn nszg frcyk, c dbłk nd głwm pltyków jk dzck z pdstwówk

l czy sę dzwć mżn, gdy wmy ż człwk tg zrbn nm przydntm n wyjzdwym sptkn knsst n krkwskm Kzmrz.

Prwd jst blsn, szczgóln dl gntów prpgndy.

Vote up!
7
Vote down!
-13
#1626823

Duda obiecał w Krakowie że zrobi wszystko by na bazarach można było kupić nie tylko dyplom ale i mózg na waga dla dyplomowanych inżynierów i weteranów wśród hejterow z totalnej opozycji
I co ?
I jest.
Słowa i obietnicy dotrzymał

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1626830

Dziś Husky u nich drugi dzień świat więc na kolację coś upichci.Swoją drogą to w ten pusty łeb kilogram się i tak nie zmieści więc wydaje mi się że zaopatrzy również czerep swojego szefa Wielkiego Atlanta.

A swoją drogą ciekawe czy Neonowa załoga Słupianek &co  ma już swoich adwokatów,bo po dzisiejszym najnowszym info wiem że robi się im dość gorąco pod zadkami.

Zabawa nabiera rumieńców

Vote up!
12
Vote down!
-4

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1626833

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

mózg n mózg clęc pzm ntlgncj n tym prtl gwłtwn by wzrósł. Dbrz, ż szksz ltrntywy zmst nd zdjęcm fg kbcych sę ślnć.   

< hrf="https://npprwn.pl/cmmnt/1626686#cmmnt-1626686">https://npprwn.pl/cmmnt/1626686#cmmnt-1626686  

Młg wczr nd nlzą splt w krnkch wykńcznwych, fg kbcych. Jk pwdzł dr. Strsmjr, gdyby głpt mgł nsć..

[vd:https://www.ytb.cm/wtch?v=cvMl9YNqYY wdth:480 hght:320]

Czyż mżn sę dzwć, ż cł ttjsz tzw. &qt;PS-ntlgncj&qt; d Wlkj Brytn wylcł? ch tż z cłą pwnścą nsł ż n wyspę. :)

Młg wczr trllk z pcj Przkręty Szml.

Vote up!
5
Vote down!
-13
#1626836

że POyeby  musiały zostać w Tworkach 

 

 

No ale te maseczki co wam Owsik  przywiozl sa  idealne....... i do twarzy i rozumu

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1626839

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W szpitali św. Tomasza tak was na noc ubierają? Bo z mądrości jakie wypisujecie, to tak ubrani musicie chodzić.

Maska też ciekawa, dobrze pasuje do ciebie, z pewnością to bezpłatne dary Morawieckiego dla "narodu głupiego, co wszystko kupi." Polacy za swoje kagańce muszą płacić.

Vote up!
7
Vote down!
-12
#1626850

Coraz słabsze te twoje "riposty" takie ćwierć....... amatorskie

Czyżby już trauma wyborcza?Kac?
I nie pij gówna,bo ani Pepsi ani Cola nie zastąpi ci jabola

Do jutra

Vote up!
12
Vote down!
-6
#1626852

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Crz wększ mm wątplwśc ż jdnk n błznjsz. Jśl chdz npj lkhlw, t z tg c wm t w Wlkj Brytn jbl jst pplrny, ns nzwę &qt;Cdr&qt; w wrsj swt t dmsk npój w wrsj &qt;dry&qt; t ct jbłkwy. J brdzj gstję w słwńskch npjch jk pw, czy tż prdkty mdsytn. Tk węc Jbl zstwm tb, tylk n ndżywj, b t źl wpływ n kmórk mózgw, tb nwl sprwnych zstł. 

Vote up!
4
Vote down!
-11
#1626862

Zanim nastąpiło podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez rząd III RP (Donald Tusk, Lech Kaczyński, Radosław Sikorski), w 2003 roku cały naród wziął udział w referendum ogólnokrajowym w sprawie przystąpienia i wypowiedział się zdecydowanie za przynależnością Polski do EU - 77.45% powiedziało "tak", a tylko 22.55 było za "nie". Polska delegacja podpisując traktat wypełniła więc wolę narodu. Wszyscy chcieli do Europy, wbrew radom Macierewicza, który spędził wiele godzin na antenie Radia Maryja przekonując wszystkich, że Polska utraci suwerenność. 

Warto spojrzeć na mapę aby przyjrzeć się, gdzie na terenie Polski skupili się patrioci i gdzie światopoglądowo dominuje kosmopolityzm:

Patrioci (kolor niebieski przechodzący w purpurowy) 

Kosmopolici (kolor żółty w natężeniu do ciemnobrązowego) - głównie ziemie odzyskane i rejony wielkich miast

https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku

Vote up!
11
Vote down!
-7

AgnieszkaS

#1626831

Przed skutkami wstąpienia do UE i podpisania Traktatu Lizbońskiego przestrzegało wielu polityków i dziennikarzy, ostrzegał także oj. Rydzyk. Niestety większość Polaków nie usłuchała rad, ani ostrzeżeń, byli zaczadzeni obietnicami, które słyszeli w mediach 24/7. Kaczyński też dobrze wiedział czym grozi dla Polski podpisanie tego traktatu i to, że będzie to rezygnacja z Jej niepodległości. Dlatego przed podpisaniem traktatu, L. Kaczyński powinien wystąpić w telewizji i powiedzieć Polakom, że podpisze traktat, ale nie bierze na siebie odpowiedzialności za  skutki tego kroku. Mógł też powiedzieć czym grozi podpisanie traktatu i dlatego ustępuje z urzędu, mógł powiedzieć, że nie będzie uczestniczył w zdradzie Polski.

Vote up!
10
Vote down!
-9

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1626842

Roman na prezydenta 2020...... a co

zamiast Terezzy Garland

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1626843

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1626832

29 ocen średnia znakomitą 3.9 ilość odsłon b,dobra . Pryszcze konfederacyjne zostały zaorane choć nadal pryszcze im pozostały to nastepnym razem......kolejny wpi***l

A Bosak walczy !!!!

Vote up!
7
Vote down!
-10
#1626846

Rzecznik PKW:

Przygotowujemy się do tradycyjnych i korensponencyjnych wyborów 10 maja. Na dzisiaj spełniliśmy każdy warunek wynikający z kalendarza wyborczego Jak dodał na poniedziałek PKW odnotowała 119 266 chętnych do prac w obwodowych komisjach wyborczych.

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1626851

Za ataki ad personam z zastosowaniem paskudnego słownictwa wobec naszych Komentatorów otrzymujesz...

Vote up!
10
Vote down!
-6

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626859

czekałeś do tej pory, jak tchórz, bo myślałeś, ze nie śpię? Pomyliłeś się.

Ps. A może mam się do ciebie zwracać słowami, które cię nie rażą? Np.ty pejsaty judejczyku albo bydlaku?

Vote up!
9
Vote down!
-7
#1626861

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

https://niepoprawni.pl/comment/1626739#comment-1626739

Ja rozumiem, że masz podobne problemy z rodziną jak Ryan, co też podobne do ciebie wspomnienia z domu rodzinnego miał. 

Ale swoje problemy rodzinne zostaw dla siebie, nie musisz się chwalić kim twoja matka i ojciec byli. Ostatecznie za to nie odpowiadasz, choć za swoje słowa już tak.

No cóż, czym skorupka za młodu nasiąkła...

Vote up!
6
Vote down!
-11
#1626864

Czy też robisz w gacie ze strachu i chcesz zaistnieć na innym portaliku?

Vote up!
11
Vote down!
-5
#1626866

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

gdy się domaga nagrody po spacerze albo też posiłku, gdy nie jest jeszcze gotowy. Wiesz, że ja zawsze mówię prawdę, a tą prawdą m.in. jest to, że "wycie to jest rola trolla". Kto wie, może kiedyś to opiszę, a może tylko wycie trolli do ciebie dotrze, bo będzie ono donośne. Kto wie, może i ty w tym chórze weźmiesz udział. Nieobliczalne są wyroki boskie. 

Choć ciekawą ocenę z ust twych widzę, "portaliku"... Czyżbyś zobaczył do czego prowadzi działalność trolli na niepoprawni.pl? Mógł być portalem w jest... bo trolle nad nim kontrolę przejęły.

https://www.similarweb.com/website/niepoprawni.pl?competitors=neon24.pl

Vote up!
6
Vote down!
-11
#1626876

Czy dalej ściemniasz?

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1626879

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

że ma głosy szykować, ale zgodnie z rolą trolla będzie wył. RODO będzie trollom mocno uwierało, oj będzie jak pojedynczy gwóźdź w tyłku fakira. Cierpliwości trolliku, zanim się to stanie to jeszcze kilka ciekawostek was będzie czekać. Polacy to naród spokojny, ale gdy ich wkurzysz to jak husaria spadają na puste łby wrogów. Czytałeś coś np. o bitwie pod Kirholmem? Ale mowa jest srebrem a milczenie złotem.

Popatrz jak nasi ojcowie takich jak wy zmiatali z pola. Patrz i oglądaj co znaczy być Polakiem. To wiedza ci nieznana. A piękny to obraz dla duszy Polaka jak wszyscy najemnicy szablą Polaków po pustych łbach brali.

 

Sam popatrz, ilu tu was, pod wieloma nickami występujecie, jak Zawiedzony, Mind service, Ryan i ode mnie jednego po pustostanie płazem bierzecie. Ośmieszacie się jak Andy, o poziomie inteligencji "aandy", Husky, co nad figami kobiecymi się ślini ty, co kobiety cię biją, innych mając litość nad ułomnymi nie wspomnę. To jest to, co znaczy być Polakiem, ale tego w waszych podręcznikach nie opisują, więc patrz, ucz się. To jest to co powoduje, że wiesz co oznacza być Polakiem.

 

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1626882

admin sowiecko-ruskiej propagandowej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką agenturę zbrodniczych organizacji WSI i SB z sowietyzowanego PRL!

   Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
13
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1626886

 

Za oknem ładna pogoda, ptaszki śpiewają, wstaliśmy w dobrym humorze..

a Wam życzę pogodnego, miłego i dobrego dnia.Dbajcie o siebie i swoich bliskich w tych trudnych chwilach zarazy.

Trzymajcie się zaświeci dla nas słońce!

Zło musi zostać pokonane!

 

ps.

Przyjaciele

Ja Wam mówię, że wszystko w polityce będzie tak, jak arcymistrz na szachownicy poukładał

Vote up!
13
Vote down!
-4
#1626897

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Klksztjn ,ktry przjdz d hstr jk drg Jrzlsk z tym z grszy.Jrzlsk wprwdzl stn wjnny fcjln  chdz tz nlgln ,l n zmknl gspdrk.Klksztjn zwny bt Kczynskm  wprwdzl stn wyjtkwy bz jg glszn z pmc dkrtw Plsk stl s pnstwm plcyjnym. czym plml prw knstytcj.Wszytk c s bcn dzj jst bzprwn , mndty pslszn wldzy plcjnc lmcy tz prw s nc n wzn tk z  s mg wystwc l chc z krn prw wlnscwych ldz. wszytk  t pd prtkstm wymyslnj pndm ,l tk nstrszn splcznstw z n  stl  s clkwc bzmysln pwln ndwldzy.CV-19 stl s zbwn dl PS jz przd tym wrsm szybwl nflcj w gr cny rsly z dn n dzn trz kzj s z Plk m njwksz nflcj w rp.N l wrs rtj PS b pwdz z t wszytk przz t pndm n przz rzdwnctw zmknc gspdrk.N zmrzn plcn n C2  n cn prd PS rb wszytk zby Plkw wytmpc b jz czk z rgm Msk n t c bnkrc zstw czyl bznsy nrchmsc, wszytk pjdz pd mltk z bzcn,jz t byl grn.

drn Plcy dlj grylj gldj spktkl dlgwdz jk ldj njwkszy smlt swt,l nkt n wspmnl z t byl njdrzszy trnsprt chnskg bdzw z czg plw t szmlcTn trnsprt mzn by byl przywsc dwm mnjszym smltm,n l PR n bylby tk mcny gdz zyd Mrwck by s ftgrfwl.

Kczynsk przskczyl jrzlskg b zstswl pwln gtwn nrd tmtm wrzcl Plkw d krp, z ktrg Plcy wyskczyl, z bczk z wrztkm kczynskg pwl nswdm s wszyscy gtj.

Jdn drg t kstrmntrzy Plsk zslgj n ptmpn w przypdk jnrl w przypdk zyd  Klksztjn n pltn gzkcyjny dl zdrjcy n m nnj ltrntywy.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1627267

swoją bolszewicka nienawiścią do Polaków i polskiego patriotyzmu!

Zacznijcie się wreszcie  leczyć załgani kretyni!

Chyba że odpowiada wam wasza bolszewicka nienawiść do Polaków oraz wasz bolszewicko-ruski patriotyzm i miłośc do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina...

Vote up!
6
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627273

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

brż nwt fkt ż w śwęcm gnęl równż Plcy.

Vote up!
5
Vote down!
-11
#1626902

jaki reprezentujesz. Żenada po prostu.

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1626910

Czy ja cię obrzuciłem epitetami, że musisz mi się rewanżować? "Przegiąłeś" totalnie!!!
Nigdy nie byłem cieciem, tchórzem, ani też - jak zasugerowałeś na gadaczce - nie jestem rzeczą mającą nick Satyr, szarą eminencją portalu, czy... palantem. Także i to, że jestem "nikt" i piszę na Niepoprawnych "trzy po trzy".

Publicznie skłamałeś, że ja się odgrażam tobie, a także i to, że powoływałem się na układy z Gawrionem!!! 

Zatem stawiam retoryczne pytanie: - kto tak postępuje w stosunku do osób, których absolutnie nie zna osobiście i nic nie wie na ich temat? 
Odpowiadam: - tak postępuje bydlak, u którego trudno znaleźć nawet szczątkową kulturę.
Tak postępuje osobnik, który na testach ilorazu inteligencji osiągnął wynik nie przekraczający liczby 65. 
Tak postępuje osobnik, który swe frustracje wynikające z niepowodzeń życiowych wyładowuje w sieci na adwersarzach.
Tak postępuje osobnik, który musi obrzucić wyzwiskami każdego, kto nie zgadza się z jego poglądami.
Tak postępuje osobnik, który nie mając już siły argumentów, - stosuje argument siły (słownej).  

 

Otrzymujesz czerwoną kartkę za całokształt swojej twórczości w atakach ad personam.
Oznacza to, że niebawem czeka ciebie "kwarantanna" w izolacji od Niepoprawnych.   

 

Satyr

Vote up!
8
Vote down!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1626922

Cześć

Tak, kara się należy.

Ale sprawiedliwie. Ja widzę również winę po stronie Rebeliantki i Jestem jaki jestem. Zawodowych trolli pomijam, bo widocznie są tu za zgodą, jako folklor.

Pozdrawiam

 

Vote up!
11
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1626933

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626951

Rzadko piszę na Niepoprawnych. Ale bardzo dużo czytam na tym portalu. Wiem, co napisałaś i nadal piszesz na temat Satyra. Nikt z tu piszących nie zna Satyra tak dobrze, jak ja.

Nie byłaś i nie jesteś godna dyskusji ze mną!!!

Informuję cię, że jeśli jeszcze raz przeczytam w twoich komentarzach, że mój mąż Satyr jest:
- cenzorem,
- bojącym się prawdy,
- odgrażającym się wszystkim nie popierającym PiS-u i Niepoprawnych,
- piszącym zerowe, cenzorskie i chamskie treści,
- autorem tekstów stawiających innych na baczność,
- chamem!
- darzącym satanistów szacunkiem,...

... oraz innych obelg, to wkroczę do komentatorskiej akcji.
A wówczas nie chciałabym być w twojej skórze!
 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1626973

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1626992

             

Autorze

Jestem tu zaledwie kilkanaście m-cy.Niejednokrotnie widziałem wpisy cieszące się dużą popularnością czego wyrazem są oceny.Przyznam że jeśli czegoś nie przeoczyłem to Twój wpis należy do rekordowych w ostatnim czasie.

38 głosów przy średniej 3.7 to nie lada sukces.
Ale największym sukcesem tej notki jest zaoranie narodników na metr w głąb

Oj długo się tu z tym 447 mld zielonych nie podniosą i to jest piękne.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1626986