Śmieszny Makaron chce rządzić Polską

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Tymczasem nie potrafi sobie poradzić z bajzlem we własnym kraju. I tutaj powinienem skończyć swój tekst, ale z szacunku dla polskiego Czytelnika, trzeba pognębić tego gerontofila (miłośnik starych kobiet), w więcej niż jednym zdaniu.

Pewien wojskowy powiedział na jednym z wykładów, że najbardziej znienawidzonym wojskiem kolonialnym po Amerykanach są Francuzi. Wulgarni, zarozumiali, źli i brzydcy. Mordujący ludność cywilną i bez żadnych zasad.

Zresztą, czy państwo, które toleruje i finansuje legię cudzoziemską (jeszcze większych dewiantów) jest normalne? Przecież to są szwadrony śmierci mordujące biedaków w Afryce i Ameryce Południowej.

Żabojady mają pretensje, by ich mdły język był używany na całym świecie. Każdy niby powinien go znać. Oczywiście i dzisiaj mamy w Polsce zdrajców, którzy niczym mason generał Sikorski wykorzystują złą sytuację międzynarodową Polski, do walki o władzę, i którzy na to by przystali. Oczywiście, wielu polskich murzynów upada na kolana przed ludźmi, którzy maja władzę, pozycję, i których pokazują w telewizji.

No dobrze, wróćmy do tego zboczeńca pragnącego rządzić Polską. Paryż płonie, a Macron jeździ sobie na nartach” donosi RMF 24.

„Z jednej strony wszędzie pojawiły się zdjęcia płonących budynków, kiosków z gazetami i samochodów, zdewastowanych restauracji, rozbitych witryn sklepowych i band z imigranckich gett dokonujących rabunków w luksusowych butikach w centrum Paryża. Z drugiej strony media opublikowały zdjęcia uśmiechniętego i zrelaksowanego prezydenta Macrona jeżdżącego na nartach w pirenejskim kurorcie La Mongie”.

]]>https://www.rmf24.pl/raporty/raport-protesty-zoltych-kamizelek/fakty/new...]]>

To oderwany od rzeczywistości debil. Nic dodać, nic ująć: Prezydent Francji, chce się podobno wybrać do Polski. Albo ktoś chce go zaprosić. Już my mu urządzimy odpowiednie przywitanie.

A tak w ogóle Polacy, co z Wami? Dlaczego nie ma demonstracji pod ambasadami Izraela i Francji? „Polska to być bardzo piękne kraj” - wystarczy, że powie to jakiś zagraniczny (a zagraniczne, to wiadomo, że lepsze) aktor, muzyk albo polityk, a polski plebs dostaje spazmów.

Bezczelny gnojek Makaron względem Polski zachowuje się nie tylko butnie. Pokazuje wrogą twarz zdychającej Unii Europejskiej. Ma bajzel w swoim kraju, to szuka tych, na których może się wyżyć, tak jak szmata – alkoholik, który dostając w ryj od teścia albo od „kolegów” pod sklepem, szuka słabszych, na których może się wyżyć.

Czy zamieszki wywołała amerykańska CIA, ponieważ Makaron z Andżeliką Merkel chcą stworzyć okupacyjną inne kraje europejską armię, która ma bronić Europy przed Ameryką? Nie trzeba wiele trudu by dzicz z francuskich gett podburzyć do zamieszek. To nie są cywilizowania ludzie.

Taka armia byłaby wielkim wrogiem Polski. Z jednej strony ruska mongolska dzicz, z drugiej chorzy na zabijanie i rządzenie innymi szwabiki i żabojady. No, trzeba przyznać, że obecna sytuacja we Francji jest dla Polski korzystna. No i oby jak najwięcej murzynów przyjechało do Niemiec, naszych śmiertelnych wrogów. Przecież on mówi to, co mu każe Andżelika Makrela, bo Szwaby czują, że im jeszcze nie wypada tak otwarcie atakować Polski.

Ty, Macron, martwię się stanem demokracji we Francji!

:)  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Z Macronem zdecydowanie mi nie po drodze, jak autor artykułu mam dość jego wtrącania się w nasze sprawy, nie pochwalam także  działań Macrona u siebie w kraju. Argumentów merytorycznych jest na tyle dużo, że nie trzeba się  zniżać do  tekstów  o "pognębianiu gerontofila"- to argument  na poziomie kierowanych przeciwko Kaczyńskiego w stylu "bo to kurdupel".

Co jak co, ale - o ile wiem,- to na czym  nieco innym polega gerontofilia niż na zawarciu związku małżeńskiego z osobą o znacznej różnicy wieku.

I tak temat, który  jest istotny został  rozpoczęty w sposób niemerytoryczny i niesmaczny, a szkoda ...

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1583418

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Autor zna dosc dobrze Jiddysz (bajzel !),
zna nawet polskich MURZYNOW ...... (?)

- co za niespotykany, przejaw powiatowego JADU !

Vote up!
0
Vote down!
-3

H44

#1585386

Żydzi, którzy się już nawet w Polsce nie urodzili, włączyli do swojego języka znany nam dobrze wyraz szmata (shmata, shmate) -  w znaczeniu przedmiotu (kawałek tkaniny) i  pogardliwej charakterystyki człowieka (szmatławiec, prostytutka).

Bardzo często używają tego określenia w drugim znaczeniu, ale nikt bym im przecież nie zarzucił, że jest to z ich strony przejaw jadu mającego swoje źródło w polskim shtetl.

Vote up!
3
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1585396

szmateS!

Podobnie jak goje uzywaja slowa "galgan", "sciera" !

Vote up!
0
Vote down!
0

H44

#1585694