Dziennikarzowi Wirtualnej Polski kop w tyłek od Rydzyka to za mało

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Skąd ta przemiana zdradzieccy koledzy? Kiedyś robiliście całkiem dobre dziennikarstwo. Dziś zdradzacie prawdę, manipulujecie, skłócacie ludzi, kłamiecie. Zero społecznej odpowiedzialności mediów. Widzę u Was dużo złej woli. Możecie podać mnie do sądu, ale nie martwcie się, mam zrzuty z ekranu wielokrotnego Waszego sprzeniewierzenia się prawdzie i dziennikarskiej uczciwości.   

 

Jako członek SDP będę się starał, aby Wasz portal dostał tytuł „Hieny roku”. Stosowna dokumentacja w przygotowaniu. No chyba, że się zmienicie.

 

Do red. Kamila Sikory.

Jesteś kłamca i manipulatorem waćpanie. Piszesz:

 

„Jak wyrzucili mnie z konferencji naukowej na uczelni o. Rydzyka

 

Wokół o. Tadeusza Rydzyka działa cały medialny ekosystem. Reszta mediów to konkurencja albo wrogowie, o czym przekonałem się na własnej skórze. Usunięto mnie z konferencji naukowej organizowanej na uczelni o. Rydzyka w Toruniu. Powód? Bo nie wiadomo, co mógłbym napisać - może coś złego”.

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/jak-wyrzucili-mnie-z-konferencji-naukowej-na-uczelni-o-rydzyka-6191211402643073a

 

Z kłamcami się nie dyskutuje. Ciesz się pupilku swoich szefów, że nie dostałeś kopa od Rydzyka, i to w sam środek tyłka. A cos Ty myślał gówniarzu, że będziesz kłamał i nie ponosił z tego tytułu żadnych konsekwencji? Takiego!

 

Wasz, niegdyś powiązany z francuskim kapitałem, portal, odkąd jako państwo przestaliśmy być kolonią Zachodu, w tym Francji i nie kupiliśmy za drogich, a znając francuską myśl techniczną, pewnie wadliwych śmigłowców, ujadacie nie tylko na PiS (do czego macie prawo), ale szczekacie na polski interes narodowy i patriotyzm.

 

To nie tak, że z Wami nie powinno się gadać. Powinno, ale tak, żeby dotarło do Waszych łepetyn, że bojkot Wirtualnej Polski (i innych mediów, które kłamią) dopiero się zaczyna, a będę do tego namawiał innych polityków, dziennikarzy i działaczy.

 

Przykład ohydnej manipulacji WP? Bardzo proszę. Tomuś Orszulik, żurnalista i plotkarz (dziennikarze piszą prawdę, natomiast plotkarze piszą „gównoprawdę”) pisze o Jacku Rybaku, który na uroczystościach podniósł rękę, a Wy manipulujecie, że robi „heil hitler”. Obrzydlistwo.

 

Źródło: „Awantura na prawicy o Piotra Rybaka. Jacek Międlar do Gmyza: "Piłeś, nie pisz... i lecz się pajacu" https://wiadomosci.wp.pl/awantura-na-prawicy-o-piotra-rybaka-jacek-miedlar-do-gmyza-piles-nie-pisz-i-lecz-sie-pajacu-6188647670515841a

 

Pewnie dlatego atakujecie Szydło na swoich portalu, piszecie dobrze o Macronie, że niby poucza polską premier, itd. Każdy atak na Polskę jest przez Was relacjonowany jako coś normalnego i w dobrym tonie.

 

Proszę Państwa. Prędzej czy później powinna powstać organizacja podająca do sądu i żądająca wysokich odszkodowań za dziennikarskie kłamstwa wymierzone w integralność państwa i jego obywateli. Taka pisanina śmierdzi mi zdradą stanu, a to nie może zostać bez odpowiedzi.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)