Justyna Samolińska, kobieta o niezwykle oryginalnej urodzie, oskarża posła Marka Jakubiaka o molestowanie seksualne

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Trudno opisać każde szambo, które publikuje portal Wirtualna Polska. Justyna Samolińska, członkini Zarządu Krajowego partii Razem w tekście: „Obłuda "pornoprawicy". Czekamy na kolejne historie przemocy” oskarża Marka Jakubiaka, jednego z najlepszych posłów w Sejmie z Kukiz’15 o... molestowanie seksualne:

 

 „Pamiętam, jak na wieczorze wyborczym w 2015 roku zostałam w studiu telewizyjnym Piotra Kraśki posadzona przy ogromnym stole obok Marka Jakubiaka, który właśnie zostawał posłem. Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?”.

 

No bo zdrowy mężczyzna nie myśli o niczym innym jak poderwać atrakcyjną inaczej Justynę Smolińską. Kobieta w dodatku miesza fakty, i mówmy szczerze: podaje przykłady faktycznie podłych zakompleksionych facetów, by... dokopać prawicy, której komuna tak nienawidzi.

 

Osobiście radzę wytoczyć proces redakcji i rzeczonej niewieście z promarksistowskiej Partii Razem. Pozew o naruszenie dóbr osobistych to dobry pomysł. Te zakompleksione kobiety chcą wprowadzić terror, by wystarczyło rzucić oskarżenie (dziwne, że o wydarzeniu przypomniała sobie po dwóch latach), które miałoby wystarczyć do zniszczenia komuś kariery zawodowej, czy politycznej.

 

Nie pozwólmy na terror brzydkich kobiet, które najpierw kupczą swoim ciałem, by przypominać sobie o gwałcie.

 

Uważam, że każdemu gwałcicielowi należałoby obciąć przyrodzenie. Ale nie mam ochoty na terror kłamstwa. Niedługo przejazd windą z kobietą będzie wystarczył, by oskarżyć faceta o molestowanie.

 

Skandalem dziennikarskim jest, że nie próbowano skontaktować się z Markiem Jakubiakiem i wyjaśnić sytuację, czy takie zdarzenie w ogóle miało miejsce. A może rzeczona niewiasta jako kobieta mało atrakcyjna, próbuje zabłysnąć i połechtać swoje ego rzekomym „niechcianym podrywem”?

 

A Czy Ty, chciałbyś poderwać Justynę Samolińską z Partii Razem? 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

... czasem tylko alkoholu brak.

Na powaznie: kazdy troche interesujacy se polityka wie kto to jest Marek Jakubiak. Mozna sie z nim zgadzac lub nie - ale a cos do powiedzenia - i to na temat, co politykom zdaza sie rzadko.

Niewielu natomiast wie, kto to jest Samolinska - wiec "bidula" szuka wszelkich sposobow na bycie rozpoznawana.

Zupelnie podobnie postepuja dzisiaj w USA: jakies dawno zapomniane aktoreczki lub pracownice biur przypominaja sobie, ze 50 lat temu...... (tutaj kazdy niech sobie podstawi.... co chce).

Wyobraznia kobiet nie zna ograniczen.

Vote up!
10
Vote down!
0

mikolaj

#1553734

A kosmici , ci to dopiero robią straszne rzeczy z porwanymi !

Vote up!
9
Vote down!
-1

#1553735

Marek Jakubiak to majętny facet, a nuż się uda wydusić sporo grosza, a może towarzysze w togach pomogą.

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1553739

jak się okazuje.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1553743

Dopiero byłaby sensacja na cały eurokołchoz, albo i więcej!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1553793