Antoni Macierewicz szefem Najwyższej Izby Kontroli

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Podobno Prezes PiS Jarosław Kaczyński chce, by Antoni Macierewicz został Prezesem Najwyższej Izby kontroli. Nie podoba się to Justynie Dobrosz-Oracz i Romanowi Imielskiemu, oraz całej „Gazecie Wyborczej”, która bije na alarm:

„W partii wielu osobom taka sytuacja się nie podoba, bo obawiają się zemsty byłego ministra, odsuniętego w styczniu na boczny tor nie tylko w rządzie. Jak żalił się ostatnio Macierewicz w Radiu Maryja, członkowie jego podkomisji smoleńskiej nie zostali zaproszeni do Smoleńska przez polskich prokuratorów, którzy – po latach przerwy – w poniedziałek pojechali obejrzeć wrak prezydenckiego tupolew” – czytamy w artykule (]]>http://wyborcza.pl/7,75248,23860966,prezes-pis-zgodzil-sie-by-macierewic...]]>).

Jeśli „Gazeta Wyborcza” straszy coraz bardziej platformerskich pisowców Macierewiczem, to musi to być bardzo dobry kandydat – młot na rządzących.

Macierewicz popełnił wiele „misiewczowskich” błędów, ale będzie rozliczał pis-owców, nie tylko tych, którzy mu weszli w drogę. Wszelkie polityczne i urzędnicze mafie, także te, ulokowane w spółkach skarbu państwa, mają bardzo poważne powody, aby się bać. Jednak bać się powinni przede wszystkim ci, co mają coś na sumieniu.

Będzie się działo. Kwik politycznych świń, ale też samorządowych, a wiadomo, że ilość „przekrętów” w samorządach bije rekordy, zawodzenie urzędników... Problem złodziei dopiero się zacznie.

Kadencja obecnego prezesa Krzysztofa Kwiatkowskiego, byłego ministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL kończy się w sierpniu 2019 r., ale.... Co ważne, jeszcze za PO w sierpniu 2015 r. Prokuratura Apelacyjna w Katowicach zaczęła "podejrzewać ustawianie konkursów w centrali i delegaturach NIK, w związku z czym będzie wnioskować o uchylenie immunitetów prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz szefa klubu PSL Jana Burego - podał portal TVN24".

]]>https://polskatimes.pl/ustawione-przetargi-w-nik-prokuratura-wnioskuje-o...]]>

Wielu naprawdę się boi. I mają powody. Antoni Macierewicz to prawdziwy twardziel, i wbrew temu co mówią, sympatyczny człowiek. Popieram.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

To byłby właściwy człowiek na właściwym miejscu. A GW niech ustawia ludzi w swojej redakcji a nie w rządzie. A jak chcą robić głośny alarm niech powieszą w redakcji lemiesz na haku i walą w niego młotem.

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

Szpilka

#1571821

Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1571836

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

wchodzi w rachubę.

Lodziara zostanie dyrygentem w tym tercecie.

Vote up!
0
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1571839

  Prześmiewczy ton proszę Pana, jest nad wyraz nie wskazany.To wyśmienity Prawy człowiek, prawego rodu. Jako pokolenie AK nie pozwolimy na hucpę z Panem Antonom Macierewiczem!  Nie pozwolimy na dalszą antypolską hucpę Kodo-uboli. Jest was parę tysięcy starych SB-oli, ,nas kilkaset tysięcy prawych zbrojnych+Polonia żołnierzy z misji. też nie rozbrojona. Zacznie się czas cichych i nagłośnionycn.bezapelacyjnych sądów -pokolenia AK Polskich Patriotów. U..rwom Polski, nawet po latach nie odpuścimy! Trwa repolonizacja Polskich sądów, więc jeszcze czekamy. Prawo równe dla każdego! Dla sędziego podwójnie, jako strażnikowi prawa!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1571844

J.W.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1571852

Romualdzie dzięki za ten wpis. Piąteczka! Podpisuję się dwoma rękoma za tą błogosławioną nominacją. Antoni Macierewicz Prezem NIK to dosłownie i bez dwóch zdań strzał w dziesiątkę. Już się boją! Tak trzymać! Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1571855

Uważam ze byłby to odpowiednie człowiek na odpowiednim miejscu , żałuje ze go podstępem i w jakimś stopniu z zemsty PAD-a pozbawiono ministerstwa MON .
Macierewicz nie przekupny i byłby najlepszym szefem NIK-u.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1571875

Warto zapoznać się z życiorysem Antoniego Macierewicza. Jego przeszłość i niezłomność budzi podziw , co tak niepodoba się totalnej opozycji Niepodległośc ma jeden kształt

Vote up!
3
Vote down!
0

kanon24.pl

#1571884

Jeżeli to prawda to właściwy człowiek na właściwym miejscu, uczciwość Pana Macierewicza jest nad wyraz jasna..

Vote up!
4
Vote down!
0

To ya.

#1571896