Treści z tagiem: koronawirus

Obrazek użytkownika Bielinski
Świat

Oto mamy nowy problem, epidemię koronawirusa o fachowej nazwie COVID-19. Czy to jest epidemia, czy już pandemia? Różnie gadają. Zgodnie z definicją pandemia to epidemia choroby zakaźnej występująca jednocześnie na dużym obszarze, na kilku kontynentach. Epidemia zaś to występowania choroby zlokalizowanej do określonego obszaru i czasu. Warto...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Gawrion
Świat

Nie wiem czy zdajemy sobie wszyscy sprawę, ale dożyliśmy czasów, w których coraz bardziej powszechny staje się dostęp do technologii, której niewłaściwe użycie może oznaczać skutki, jakich ludzkość i Świat do tej pory nigdy - nawet w ułamku - nie doświadczył. W najbardziej pesymistycznym scenariuszu użycia tej technologii może dojść do wyginięcia najbardziej powszechnego gatunku, który zdominował naszą planetę - ludzi. Ba! Mogą wyginąć nie tylko ludzie ale i w dużej mierze życie na naszej planecie!

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

 

Szanowni Państwo,

temat koronawirusa został poruszony w aktualnych Przekazach z Niebios, gdzie we wzajemnie uwiarygodnionych i powiązanych Orędziach dawanych poprzez tercjarkę franciszkańską Marię Michalinę od Apokalipsy, oraz mistyka Krzysztofa Michałowskiego (Cypriana Polaka) – w poprzednim wpisie na blogu. Orędzia są znacznie...

1.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.1 (głosów:6)
Obrazek użytkownika elig
Świat

  

 Zwykłym ludziom raczej nie, ale decydentom - tak.  Świadczą o tym dwie wczorajsze [3.02.2020] wiadomości.  Pierwsza to: " Rosja będzie deportować obywateli innych państw zarażonych koronawirusem" {TUTAJ}, druga głosi "Epidemia koronawirusa. Chiny oskarżają USA o sianie paniki" {TUTAJ}.

 

  Osoby zarażone wirusem powinny...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kultura

 

 

Wirus....... To coś....... Nazywam to "coś" bo do tej chwili nie ma wspólnej, naukowej wiedzy, co to jest.

W laboratoriach widać, że mamy do czynienia z białkiem plus informacja, typowo w przyrodzie zakodowana w formie DNA i RNA. Lecz czy jest to żywe, czy martwe, nie wiemy.

 

 ...

3.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:7)