Złodzieje, bandyci i przestępcy mogą być w Polsce sędziami!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Sędziowie w Polsce mogą być skorumpowani, mogą łamać prawo, mogą wydawać niesprawiedliwe wyroki sprzeczne z obowiązującym prawem. Dlaczego tak musi być?
Ponieważ szefowa Komisji Europejskiej pani Ursula von der Leyen tak sobie wyobraża sędziowską niezawisłość i takie stawia ultimatum!

"Chcemy umieścić w Krajowy Planie Odbudowy wyraźne zobowiązanie dotyczące likwidacji Izby Dyscyplinarnej, Sądu Najwyższego w Polsce, zakończenia lub reformy reżimu dyscyplinarnego i rozpoczęcia procesu przywracania sędziów" - powiedziała szefowa KE Ursula von der Leyen pytana w Brukseli o Krajowy Plan Odbudowy Polski []]>link]]>].

Czy pani Ursula von der Leyen nie wie co mówi?
Wątpię!

Pani Ursula von der Leyen jest najwyższym urzędnikiem Unii Europejskiej i zanim cokolwiek powie - powinna... Co ja mówię! Musi wiedzieć, musi sprawdzić jaka jest prawda, jakie są fakty i konsekwencje tego co postanawia. A tymczasem pani Ursula von der Leyen:

Po pierwsze udaje, że nie wie o tym, że w Polsce sędziowie chronieni są twardym immunitetem, który każdego sędziego chroni przed każdą odpowiedzialnością, nawet wtedy gdy sędzia popełni przestępstwo, złamie prawo albo jest skorumpowanym sędzią. Taki sędziowski immunitet nie istnieje w wielu krajach Europy. Na przykład w Niemczech. Niemiecki sędzia nie może być złodziejem. A zdaniem pani Ursuli von der Leyen w Polsce sędzia musi mieć prawo do złodziejstwa, kłamstwa, korupcji i oszustwa. 

Po drugie. W Polsce, aby sędzia mógł odpowiadać za bezczelne draństwo, za gwałt, wymuszenie, za korupcję - musi być pozbawiony immunitetu. Od tego jest Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego. Pani Ursula von der Leyen żądając likwidacji Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w Polsce żąda, aby przestępcy w sędziowskich togach byli bezkarni, żąda aby skorumpowani przestępcy mogli nadal być sędziami i dlatego żąda, aby byli przywróceni do sędziowskiego urzędu.

Po trzecie. Jest prawdopodobne, że pani Ursula von der Leyen bez rzetelnej weryfikacji kłamstw przekazywanych przez polityków polskiej totalnej opozycji wierzy w to, że w Polsce panuje autorytarny reżim totalitarnej przemocy. Być może pani Ursula von der Leyen ufa panu Donaldowi Tuskowi jako byłemu przewodniczącemu Rady Europejskiej i aktualnemu przewodniczącemu EPP. Niestety zarówno totalna opozycja jak i Donald Tusk kłamią. Oni kłamią, ponieważ mają taki polityczny interes. Kłamią, by przejąć w Polsce władzę. Oszukują panią Ursulę von der Leyen, kłamią w Parlamencie UE, kłamią dlatego że w swojej antypolskiej większości są urzędnikami i politykami starego totalitarnego reżimu dawnej Polski (PRL), podporządkowanej sowieckiemu reżimowi. Ta opozycja jest oczywistym ancien régimem. Komuniści starego sowieckiego stylu walczą o powrót do dawnej totalitarnej władzy.

Po czwarte. Istnieją również przesłanki ideologiczne wspierające totalitarny cel antypolskiej opozycji. Istotne są także różne interesy ekonomiczne wspierające kłamstwa tej opozycji. Istnieje bardzo mocny nurt lewicowej większości w europejskiej polityce. Dlatego totalitarna i antypolska opozycja wykorzystuje te zjawiska i w swoim politycznym oszustwie działa pod fałszywą flagą ideologicznej lewicy. Ale to także jest kłamstwo. To jest łatwe do sprawdzenia. Wystarczy zwątpić i zacząć rzetelnie sprawdzać jaka jest rzeczywistość.

Po piąte. Jest jeszcze inna możliwość. Prawdopodobne jest istnienie nowego kolonializmu XXI wieku, które dąży do zniszczenia samodzielności politycznej i ekonomicznej Polski, dąży do zniszczenia polskiej suwerennej państwowości. Wtedy żądania pani Ursuli von der Leyen stają się oczywiste i zrozumiałe - bez potrzeby dalszych wyjaśnień.

 ]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

... więc najbardziej trafna jest piąta możliwość. Niemiec i wszystko jasne!

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1634404

Zastanawiam się komu może najbardziej zależeć na "upokarzaniu Polski i Polaków"? Może komuś kto odgrażał się, że jeżeli nie zapłacimy "nienależnych odszkodowań" to będziemy mieli "konsekwencje".. Ktoś kto nie ma sumienia, dużo pieniędzy i wpływy we wszystkich strukturach finansowo politycznych na Świecie może bardzo wiele. Jest tyle ataków w tej chwili na Polskę,  niesprawiedliwych, bezprawnych i destrukcyjnych. Dlaczego akurat teraz i ze wszystkich "kierunków"? Sędziowie, politycy, dziennikarze nie mogą być "świętymi krowami". Nie ma ludzi nieomylnych i bezgrzesznych, więc nikt nie może być "ponad prawem". Immunitety to zgoda na bezprawie i destrukcje Państwa..

Vote up!
0
Vote down!
0

RAK

#1634405

- już wtedy Mossad (duża część ich jest do dziś w polskiej bankowości) , WSI, FSB, komuniści i inne antypolskie ścierwo obsadzali wysokie stanowiska i sądownictwo swoimi agenturalnymi zbójami.

Już wtedy rozpoczął się docelowy rozbiór Polski i oprócz masowej kradzieży majątku narodowego, kradzieży fabryk i rozwalanie polskiego przemysłu aby z Polaków zrobić parobków w sąsiednich krajach, przejmowano grunty i kamienice ale robiono to wtedy jeszcze na niewielką skalę bo ich wartość była 100-krotnie mniejsza.

Robiła to np. żona znanego polskiego kompozytora Ewa K. z pochodzenia żydówka (ma na sumieniu kilkanaście nieruchomości) - zamieszkała na warszawskim Żoliborzu (sąsiadka pani Dykiel-aktorka i Kukulskich czyli męża piosenkarki Anny Jantar z Poznania (prawdziwe nazwisko A.Jantar to Szmeterling).

Dziś cały czas trwa dosłownie masowy rabunek nieruchomości i tym się głównie zajmują "zawalone" sprawami sądy.
Poumieszczali swoich agentów tak jak w Starostwie w Wołominie gdzie rozparcelowali po swoich kolesiach ze służb cały powiat. O wszystkim wie oczywiście tamtejszy PiS którego niektórzy członkowie nawet bardzo chętnie maczali w tym swoje złodziejskie Paluchy.

Afera gruntowa tak jak i SKOK Wołomin otrzymała status - ściśle tajnej - tu link nieaktywny do tematu - (trzeba skopiować i wkleić) - oczywiście ci pracownicy to tylko zające do łapania bo steruje tym od lat agentura tajnych bydlaków.
Kaczyńskiemu jądra wytną a on nic o tym nawet nie będzie wiedział:

https://warszawa.tvp.pl/54837311/afera-korupcyjna-w-starostwie-w-wolominie-oskarzono-13-pracownikow

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634410

W Polsce mamy 2477 gmin, w tym 1523 gminy wiejskie, 652 gminy miejsko-wiejskie i 302 gminy miejskie [link]. Dalej w Polsce jest 314 powiatów, a w tym 66 miast na prawach powiatu [link] oraz 16 województw [link].

Grubo ponad dwa i pół tysiąca jednostek samorządu terytorialnego, a wiele z nich to większe albo mniejsze małe Sycylie ogarnięte korupcją, nepotyzmem i arogancją, a nie raz i głupotą kacyków najróżniejszego kalibru.

Wiele z nich do złudzenia przypomina gminę albo powiat Wołomin. A więc skupienie uwagi na jednej z tysięcy gmin może wyglądać na natręctwo. Ale moim zdaniem natręctwem nie jest.

To jest tylko błąd w metodzie. Wołomin jest tylko jednym z ponad dwóch tysięcy przykładów demoralizacji polskiej administracji samorządowej i lokalnej władzy sądowniczej. A więc jest to problem całego polskiego systemu "postępowej" demoralizacji wbitej w naszą Ojczyznę przez ustępujący w 1989 roku totalitarny ancien régime. Ten stary komunistyczny reżim niszczył, okradał i demoralizował Polskę przez wiele dziesięcioleci i nie przestał tego robić do tej pory. Wystarczy popatrzeć na Rafała Trzaskowskiego, który aż kipi z nienawiści do polskiej Niepodległości i wspólnie z warszawskimi sądami staje po stronie bezczelnych złodziei cudzych nieruchomości. Wystarczy popatrzeć na panią Ursulę von der Leyen, która ręka w rękę z panią Sylwią Spurek, Rafałem Trzaskowskim i Robertem Biedroniem robi wszystko, aby komunistyczna rewolucja znowu ogarniała bryłę świata, chroniąc sądowym parasolem wszystkie mafie.

A więc Wołomin to tylko przykład jednej z wielu lokalnych mafii, które jak paskudne pluskwy piją polską krew...

Dlatego musimy zająć się systemowo szansą rozwoju polskiego Narodu, oczywiście nie tracąc z oczu ani Wołomina, ani tysięcy innych skorumpowanych koszmarnych Sycylii. 

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634415

(29 listopada 2020 roku)

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

[link]

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634417

Sformułowanie dotyczące komunistycznego "celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji polskich zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego". 

Mówiąc prostym językiem - celem komunistycznej mafii jest bezwzględny i bezkarny rabunek i zniszczenie. Złodziejstwo pod ochroną sądów. Dlatego właśnie reforma sądownictwa jest tak wrednym zadaniem, dlatego bezkarność bezczelnego złodziejstwa jest tak chroniona przez polskie i zagraniczne sądy ze słynnym TSUE na czele. To jest odpowiedź na pytanie dlaczego TSUE tak walczy o likwidację Izby Dyscyplinarnej polskiego Sądu Najwyższego.

To jest także odpowiedź na pytanie dlaczego Sąd Apelacyjny w Warszawie tak zdecydowanie walczy przeciwko Marszowi Niepodległości. Po prostu sędziemu Robertowi Obrębskiemu z Sądu Apelacyjnego także nie podoba się polska Niepodległość. Gdy jest mowa o polskiej Niepodległości słyszymy "wyp********".  

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634420

- w tym jest też problem że polskie szmalcowniki i prostytutki za ochłapy z SB-ckiego stołu dają się łatwo korumpować a wręcz czekają z otwartymi paszczami na propozycje korupcyjne bo chcą sobie szybko podnieść standard życia (patrz. np. Pinior)

Straty dla Polski jakie powodują ich nie interesują bo jak taka skorumpowana łajza dostanie w kopercie 100 tys. złotych to straty często są stokrotnie wyższe.

Podwarszawskie Marki to drugie po Wołominie największe siedlisko SB-eckich żmij.
To miasteczko zawsze było "czerwone".
Tu działają Werelichy - nie wiem jeszcze czy to rodzina ale Werelich to mocna TW-u karta w aferze SKOK.

Pan Prezes mówił o kondomium niemiecko- ruskim nie mając świadomości że sam siedzi w kondomie sanitarnym i część skarg pisanych przez mieszkańców powiatu nie dociera do niego - a jeśli dociera i nie reaguje to mniej nas Panie Boże w swojej opiece.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634419

   "Wasze ulice, nasze kamienice..." To dalej pełznie. Kilkaset tysięcy SBków, Wsioków i prominętnych towarzyszy PZPR "okrągłym stołem" ograbiło Polaków. Głównymi winowajcami Bolek, za przyzwolenie i Tusek z kolesiami za grabież, a także za oddanie sreber Polski za profity obcym mocodawcom. Teraz grabież zdecydowanie scedowano do minimum, ale zagrabione majątki trzeba było obronić. Więc kto to miał uczynić lepiej, jak nie pokoleniowo sprawdzona kasta osadzona na  komunistycznym betonie. Wymiar Sprawiedliwości, to kręgosłup państwa. Bez tego nie będzie suwerennej wolnej Polski, ale do tego trzeba licznych mocnych medialnych sprzeciwów społecznych i czerwonej kartki wyborczej dla szubrawców, których oni reprezentują. Mamy okazję na historycznie liczny marsz Narodowego Święta Niepodległości. Mamy próby zdezawuowania marszu, więc postkomuna jest jednak mocno wystraszona, bo takie wydarzenia cementują naród i kościół. Czas na apel -  "Kto ma w sercu Polskę, to 11 listopada zjedzie do stolicy z biało-czerwoną.

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1634425

"Głównymi winowajcami Bolek....."

Bolek to narzędzie w rękach żydowskiej mafii.

To ona zrobiła z niego "noblistę" i to ona zrobiła mu światowy rozgłos zapraszając go do Kongresu i transmitują ględzenie tego analfabety na cały świat. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1634435

- powiem ci szczerze że moja świadomości wypiera myśl że taki gad, kanalia i menda jak Bolek w ogóle istnieje i że urodził się i wychował na polskim chlebie, na polskiej ziemi.
To potwór wyzuty ze wszelkich uczuć a szkody jakie jednoosobowo wyrządził naszej Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu są wręcz niepoliczalne.

Już wiele lat temu zdałem sobie sprawę że to w "Nocną zmianę" - nastąpiło skierowanie Polski na ślepy tor rozwoju i pozorowanej wolności.

Widać że ta Bolkowa świnia ma świadomość swojej podłości bo coraz bardziej ma ryj wykoślawiony ze zgryzoty.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634440


Tylu patriotów na raz. To jest nie do zniesienia. To musi być zakazane. Przecież Warszawy już dawno miało nie być!

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634428

- on by najchętniej widział Polaków i Polskę leżącą i konającą - ależ on musi nas nienawidzić.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634438

Rząd w Hadze zapowiedział utworzenie krajowej instytucji nadzoru prawników. “Musimy być pewni, że prawnicy są rzetelni i uczciwi i aby sprostać temu zadaniu, trzeba wzmocnić nadzór nad zawodami prawniczymi” - poinformował parlamentarzystów Sander Dekker, minister do spraw ochrony prawnej.
[link]

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634431

"ZŁODZIEJE, BANDYCI I PRZESTĘPCY MOGĄ BYĆ W POLSCE SĘDZIAMI!"

Żeby to  tylko sędziami!

W Polsce prezydentem był zbrodniarz Jaruzelski i Komorowski.

Premierem był zbrodniarz D.Tusk.

Ministrów nie wymienię, bo jest ich za dużo.

Pomniejszych pomocników zbrodniarzy można liczyć całymi dziesiątkami.

Vote up!
15
Vote down!
-2
#1634436

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634441

Do manifestowania "RUFY" - jest miejsce, poniżej pleców...

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1634553

Już w Reykjaviku w 1986 r. podczas konferencji Reagan - Gorbaczow podjęto ustalenie, że "komuniści nie będą represjonowani" (po "upadku komunizmu"). Te ustalenia zostały "klepnięte" przy okrągłym stole - powiedział o tym Marcin Święcicki (dosłownie, że nie można robić żadnych reform wymiaru sprawiedliwości, bo "takie były ustalenia"). Dlatego w konstytucji jest tak dużo o sądownictwie i sędziowie (dożywotni!) mają absurdalnie duże zabezpieczenia swej "niezawisłości". To dlatego praktycznie nie udało się ukarać żadnej zbrodni komunistycznej. Moja prywatna teoria spiskowa jest taka, że prof. Strzembosz był wcześniej "represjonowany" (zwolniony z pracy w sądzie za Solidarność") by zostać najwyższym sędzią  i zadbać, by "sądownictwo oczyściło się samo". Wszystkie najistotniejsze stanowiska były obsadzane ludźmi od lat przygotowanymi (np. internowany pierwszy w "wolnej Polsce" szef Radiokomitetu "opozycjonista" Drawicz -TW "Kowalski"). Takich jest rzesza.

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#1634444

- lub przynajmniej lobbuje za nimi bo wielokrotnie widziałem go tylko i wyłącznie w tym środowisku (mam zdjęcia). To za jego czasów blokowano w TVP niewygodne dla żydów filmy.

Tak nam podmieniali elity jak i np. z piosenkarką Anną Szmeterling (nazwisko zmienione na Jantar).

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634456

Chcą likwidacji izby dyscyplinarnej- no to Nowak, Tusk, Grodzki, Gawłowski, Neuman mogą się czuć bezkarnie. Teraz będą mogli kraść bezkarnie, będą pewni, że ich sędziowie ich uniewinnią.
A sędziowie mogą bez przeszkód jeździć po pijaku, 100 km/h po mieście, wydawać wyroki za grube koperty.
Brawo Unia!!! Super!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1634482

    To tak nie do końca... Izba Dyscyplinarna się nie sprawdziła, bo miała słabe umocowania prawne, czyli mało w rzeczywistości skuteczne. Jest projekt, aby całym pakietem ustaw zreformować Wymiar Niesprawiedliwości. Izbę ma zastąpić nowa struktura, która umożliwi skuteczne i bezapelacyjne karanie sędziów, prokuratorów itp. za popełnione przestępstwa, łącznie z wydaleniem z zawodu.

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1634498

IMmUNItetOwi (tajni) złodzieje, bandyCi i przestępcy - są mocodawcami ... - "sędziowskich uprawomocnień" antypoloniZmów immUNItetowych...

POlegających na "konstytucyjnym" nie ściganiu przestępstw (antypoloniZmów depopulacji) popełnianych przez "funkcjonariuszy publicznych - z przyczyn politycznych"...Usiłujących " nie pamiętać" o zbrodniach "Łowców Skór"- jako instytucji do politycznego skasowania niezawisłości profesji sędziowskich...

("do ustania tych przyczyn" <politycznych - tajnych> rozpraszających CzyTających art. 44 ... UmieszCzonym od 1997 roku w Konstytucji RP...

Artykułem 44 - " Błyskotliwie usprawiedliwiającym się prawnie"...(kompromitującym kompromisem) - Instytucją Zawieszenia Biegu Przedawnienia, prawnego ścigania przestępstw -  których teorEtyczna Niezawisłość Sędziów, nie może zawiesić - bez  pamięci i wiedzy o rzeczywistości w "wymiarach sprawiedliwości" - zawartej w niezawisłości poczytalności milionów zwykłych Polaków - Podatników "sądownicTWa" w Polsce...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1634545

"UE musi zakręcić Polsce kurek z pieniędzmi" - Współzałożycielka inicjatywy "Wolne Sądy" mec. Sylwia Gregorczyk-Abram na łamach "Spiegla" przekonuje, że Komisja Europejska powinna wobec Polski zastosować mechanizm warunkowości i zablokować wypłatę środków na Krajowy Plan Odbudowy.

Według autorki opublikowanego w niemieckiej gazecie tekstu, polskie władze od lat ignorują apele z Brukseli o przestrzeganie praworządności. Jak podkreśliła, obecnie "nadszedł decydujący moment".

"Kraje członkowskie i Komisja Europejska nie mogą nadal przyglądać się biernie, jak władze Polski demontują zasady praworządności. UE nie może finansować rządu, który naigrywa się z unijnych wartości" – cytuje Gregorczyk-Abram portal Deutsche Welle.

[link]

Komentarz
Czekam na polską inicjatywę zakazującą mówienia po polsku w miejscach publicznych i wprowadzającą język niemiecki jako urzędowy.

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634590

[link], [link]

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1634591

Odpowiedź Polski na bezprawny szantaż blokadą polskiego Krajowego Planu Odbudowy [link]:

  1. Bez łaski, pożyczyć 23 mld € taniej i bez warunków.
  2. Zaskarżyć KE o zaniechanie wypłaty Funduszu Odbudowy z art. 265 TSUE i naruszenie równych warunków konkurencji na Jednolitym Rynku, zaskarżyć Komisję, bo złamali umowę.
  3. Dlatego wycofać gwarancje dla europejskiego Funduszu Odbudowy
  4. Zablokować pakiet klimatyczny Timmermansa Fitfor55.

[Jacek Saryusz-Wolski twitter, link]

Vote up!
0
Vote down!
0

michael

#1634592

Warto przeczytać i przemyśleć ten fakt. Kim jest wicemarszałek polskiego Senatu. A może to już nie jest polski Senat?

[link - Niepoprawni]
Vote up!
2
Vote down!
-1

michael

#1634603

"Nie ma większej podłości niż nazwanie polskiego patrioty faszystą" - Tak powiedział dzisiaj Paweł Piekarczyk. Dzisiaj to znaczy 2 listopada 2021 roku. Taka jest prawda. Taki jest oczywisty fakt, taki, że nie ma większej podłości niż nazwanie polskiego patrioty faszystą.

Dlatego nie ma większej podłości niż zakazanie polskim patriotom demonstrowania w Marszu Niepodległości polskiej patriotycznej radości z odzyskania polskiej Niepodległości.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1634604