Sto piętnasta miesięcznica smoleńskiej zbrodni

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Nigdy nie zapomnimy o smoleńskiej zbrodni, wiemy co się tam stało i rozumiemy polityczną rangę tego faktu. Prawda o tej zbrodni jest polityczną bronią masowego rażenia, jej użycie może w jednej chwili wymieść całą totalitarną opozycję na śmietnik historii. Koniec ich karier, koniec bezczelnego złodziejstwa, koniec czynionej bez sumienia i zrozumienia krzywdy ludzkiej. Widzieliśmy wczoraj w telewizyjnym "Studiu Polska" przykłady bezwzględnej i chamskiej znieczulicy powiatowych i wielkomiejskich oligarchii Platformy Obywatelskiej. To NIE SĄ LUDZIE, TO SĄ BESTIE, których osobowości zostały już bardzo dawno temu pozbawione ludzkiej wyobraźni i wrażliwości. Oni robią pieniądze na ludzkim nieszczęściu i nie czują nic.

Nie umiem tego ani napisać ani wyrazić, to się nie mieści w normalnym ludzkim umyśle. Kilkanaście ubeckich pokoleń musiało minąć, by uformowała się w ludzkim ciele dusza katyńskiego strzelca, który nie czuje po drugiej stronie lufy drugiego człowieka. On po prostu strzela.

Tak zachowują się ludzie, którzy z równym brakiem wrażliwości wchodzą w buty czyścicieli kamienic, dla których człowiek, który podpisał umowę o użytkowaniu lokalu mieszkalnego nie jest stroną dla nikogo, jest śmieciem, jest niczym, bo miasto pozbyło się rozlatującej się kamienicy, traktując jej lokatorów jak ostatnie ścierwo do rozjechania gąsienicami czołgów, do wytrucia flitem.

Strzelcy katyńscy. Ludzie z piekła rodem. Komuniści. 

Zbrodnia smoleńska jest częścią i przedłużeniem, jest naturalną kontynuacją zbrodni katyńskiej, zimno zaplanowanej i starannie wykonanej, krok po kroku, by bez cienia sumienia, bez śladu litości. Zabić i zapalić papierosa. Ewentualnie splunąć na podłogę.

Proszę wyobrazić sobie warsztat naprawy samolotów, w którym kilku pracowników w roboczych ubraniach montuje w skrzydle samolotu liniowy ładunek wybuchowy i łączy go z instalacją inicjującą wybuch, tak aby można było zdalnie odpalić ten ładunek, gdy samolot będzie w locie. Proszę sobie przypomnieć scenę, w której widać żołnierza, który z łomem w garści sumiennie rozwala kolejną szybę w oknie zwłok naszego tupolewa. Bezczelna, prowokacyjna demonstracja jawnego zacierania śladów na miejscu zbrodni.
Niech wszyscy Polacy zobaczą, co my tu robimy!
My sobie z Was, w majestacie naszej sowieckiej bezczelności, jaja robimy!

Proszę sobie wyobrazić polityczne gnidy, które protestują przeciwko powierzeniu Antoniemu Macierewiczowi misji marszałka seniora polskiego Sejmu. Jeden z nich mówi "Farsa parlamentarna". Drugi nawołuje do bojkotu pierwszej sesji parlamentu.
Dlaczego to robią?
Ponieważ są po stronie tego żołnierza niszczącego dowody smoleńskiej zbrodni!
Czy oni zdają sobie sprawę z tego, do czego nawołują?
Jestem pewien, że świetnie wiedzą. Tylko głupi by nie wiedział.
I przyjmuję to jako świadectwo, jako dowód działania w złej wierze, jako deklarację prawdziwego wroga naszej Ojczyzny. Któż by śmiał taki despekt czynić naszej Matce. Królowej Polski. Kto?
Okazuje się, że są tacy. Strzelcy katyńscy.

 

]]>Neokomunistycznym koalicjom PO, PSL albo SLD
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!
]]>

* * *

następny - poprzedni

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

- a dokładniej brakiem jakich kolwiek działań Rządu PiS-u przeciwko komunistycznym mordercom i temu całemu układowi w sądownictwie.

Skoro jest tyle wrzasku w PE europejskim żeby nie ruszać antypolskich czerwonych świń w polskich sądach to Państwo Polskie ma inne środki i na wzór Izraela powinno zabijać szczególnie wrogich naszej ojczyźnie bandytów i terrorystów.

To chyba oczywiste.

Na początek trzeba w Służbach Specjalnych stworzyć super-tajne grupy uderzeniowe a na wyposażenie nowoczesne sztucery z tłumikami to podstawa.

Vote up!
13
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1608912

Aleś przywalił z tymi innymi metodami. Wyznaję wartości chrześcijańskie, i takie stawianie sprawy nie bardzo mi "leżą".

Jednak, jeśli spojrzeć na skuteczność polityki "państwa leżącego w Palestynie", to warto by się nad niektórymi rozwiązaniami zastanowić i je wdrożyć, po uprzedniej adaptacji do polskich warunków.

Vote up!
9
Vote down!
-1

...

#1608916

- maleńkie i bezbronne nienarodzone dzieci, więc nie widzę nic na ich obronę (tych morderców) - aby zastosować zasadę wzajemności wobec nich, obecną nawet w dyplomacji.

Te maleńkie ludzkie i właściwie Boże istnienia nie mogą się bronić a często i ich otumaniona komunistycznym bełkotem mama zgadza sie na ich zagładę ale my dorośli już możemy się bronić i walka aż do zwycięstwa z czarcimi bękartami to nie tylko powinność ale najświętszy obowiązek każdego człowieka na świecie.

To czarcie i ludobójcze ścierwo powinno być fizycznie usunięte z kuli ziemskiej wszystkimi dostępnymi ludzkości metodami.

PS-sprawa z przed kilku lat - Warszawa Szpital Bródnowski - abordowane dziecko przeżyło "zabieg" i pozostawione na metalowym, zimnym blacie aby zmarło, płaczem błagało o życie wiele godzin aż po cichutkim kwileniu zmarło.

Lekarze mordercy nie mieli odwagi aby na wzór "doktora" Mengele z Auschwitz-Birkenau zabić to dziecko zatrzykiem śmierci.

Moja znajoma, tam pracująca pielęgniarka z bardzo długim stażem pracy przeżyła w związku z tym zdarzeniem traumę jak i wiele innych pracowników tego "szpitala" byli w szoku a ona popadła w depresję.
Widziała wiele w swojm życiu ale to zdarzenie bardzo wszystkimi wstrząsnęło.
Do dziś słyszy to płaczące maleńkie dziecko.............

Vote up!
14
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1608917

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"na wzór Izraela powinno zabijać szczególnie wrogich naszej ojczyźnie bandytów i terrorystów."...

Spokojnie, za chwilę wszystko będziemy mieli "na wzór izraela", włącznie z językiem urzędowym, i flagą...
Intensywne "prace" trwają, zarówno w mediach, jak i w (podobno) polskim sejmie.
Odrobinę cierpliwości...

https://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1608922

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mrówka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... po przeczytaniu tego gówna pseudo-historyka ND to jestem za takimi służbami specjalnymi.

Vote up!
0
Vote down!
-2

...

#1609051

  Niemieckiego krwawego knechta na Ruskiej białej kobyle, chcieli posadzić na Polskim prezydenckim stolcu...

Vote up!
11
Vote down!
-4

ronin

#1608920

Witaj

To comiesięczne przypominanie jest godne najwyższej pochwały.

Ty wiesz, ja wiem i jeszcze parę tysięcy zapewne opierając się na common sense, prawach fizyki i żelaznej logice, jak to było z dokładnością 97%.

Lecz w komentarzach powyżej jest pokazane dosyć częste zniecierpliwienie i bezpodstawne oskarżanie władzy, że efekty śledztwa są mizerne. One mizerne nie są, tylko ich się nie upublicznia i nie propaguje, cały czas kalkulując konsekwencje.

Nasi gniewni koledzy nie chcą pojąć, że w RP PIS rządzi, ale nie panuje. Całe ważne obszary są poza zasięgiem dobrej zmiany. Przecież była nawet nagonka na naukowców aby nie zostawali ekspertami w komisji smoleńskiej.

Tak, jak wiele się zmieniło w polskiej pozycji geopolitycznej, gdy prezydentem został Donald Trump, tak nadejdzie moment (możliwe, że w chwili utraty władzy, prawdopodobnie  śmierci, Putina), że wystrzeli się smoleńskim zbiorowym morderstwem.

Strona inżynieryjna założenia w TU154 instalacji wybuchowej była szybsza i prostsza. To max. dwie nocne godziny (oczywiście samolot uprzednio rozbebeszony, a sama wybuchowa sieć przygotowana w laboratoriach) i dwóch wyszkolonych i przećwiczonych specjalistów. I to z moim zwykłym dodatkowym marginesem na nieprzewidziane przeszkody. Tu starałbym się poszukać śladów gdzie indziej, bo oni gdzieś daleko pewnie przećwiczyli na analogicznym skrzydle lub starej tutce całą eksplozję.

Sądzę, że jeszcze pewne szczegóły będą wychodzić na jaw, więc sprawa nie umrze.

Pozdrawiam

Ps. Widzę nową czcionkę. Świetna. Ja też poszukuję. Ostatnio piszę w Bahnschrifcie. Tak świetny w gazetach Times New Roman w internecie najlepiej nie wychodzi. A u Ciebie co to jest?

Vote up!
12
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1608923

Piszę w swoje teksty kodzie HTML, a ta czcionka jest standardową, dostarczaną automatycznie czcionką portalu niepoprawni, która wygląda znacznie lepiej, gdy jest większa. Dlatego po prostu powiększam ją do 14px tak, jak to pokazuję niżej, wykorzystując paletę elementów ograniczonego HTML, dostępną w portalu. Patrząc na tę czcionkę, sądzę że to jest Verdana:
<p style="text-align:justify"><span style="font-size:14px"> to jest tekst wpisu oglądany przez czytelników</span></p>

Oczywiście działa to w tekście wpisu felietonu, w komentarzach HTML jest jeszcze bardziej ograniczony

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1608934

Piszesz:

"Nigdy nie zapomnimy o smoleńskiej zbrodni, wiemy co się tam stało i rozumiemy polityczną rangę tego faktu. Prawda o tej zbrodni jest polityczną bronią masowego rażenia, jej użycie może w jednej chwili wymieść całą totalitarną opozycję na śmietnik historii."

Jakbyś napisał:

- kto to są "my" którzy posiadają wiedzę?
- co tam (na Siewernym) się stało?
- i dlaczego nie użyto tej broni (wiedzy) do wymiecenia może nie całej opozycji, ale tych najbardziej "zasłużonych"?

Dlaczego po 10 latach nie postawiono zarzutów i nie osądzono winnych zbrodni?

Arabski i kilku innych urzędników zostało skazanych (wyrok w zawieszeniu za organizację wylotu) w procesie z powództwa prywatnego. Z urzędu sprawa była umarzana.

Vote up!
11
Vote down!
-2
#1608925

Pytanie jest bardzo dobrze zadane, warte starannej odpowiedzi. Napiszę, tylko trochę później, teraz nie bardzo mogę.

Vote up!
7
Vote down!
-1

michael

#1608926

Bez obrazy, ale to co Pan Prezentuje w tym tekście jest powielaniem tego co przedstawiał A.Macierewicz podczas prac ZP i obecnie prac podkomisji MON.

Jest to wersja będąca tzw."drugim ostrzem nożyc Golicyna" (zamiast CFIT , wersja wybuchowa).

Dziś zamieściłem na S24, na blogu "pancernego brzozowca" @nudna teoria, komentarz polemiczny, w którym przytaczałem argumenty za wersją wydarzeń z 10.04.2010 roku, jako operacji fałszywej flagi z inscenizacją katastrofy  "na żywo" z udziałem samolotu - dublera i odesłaniu TU154M nr 101 na lotnisko zapasowe(z Siewiernego na Briańsk a po drodze skłonienie go do awaryjnego lądowania na lotnisku wojskowym(prawdopodobnie wojskowe lotnisko Sieszcza, leżące około 150 km od Smoleńska.

Czas lotu z Okęcia do Sieszczy, przy dystansie ich dzielącym jako około 950 km to około 79 minut(start z Okęcia o 7:21 wg danych B.Klicha a awaryjne lądowanie to około 8:40).

Średnia prędkość na tym dystansie i na pułapie FL330(~10000 m) to około: (950/79)x60 = ~722 km/h co stanowi 76% prędkości maksymalnej tej maszyny(950 km/h) czyli trochę niżej niż standardowa prędkość przelotowa oscylująca wokół 80% prędkości maksymalnej.

Uwaga: Jak nas informowano, ciała ofiar miały być ładowane na Siewiernym do czerwonych trumien i transportem lotniczym transportowane do Moskwy. 

Tymczasem świadkowie obecni w moskiewskim prosektorium z 12/13.04.2010 roku(A.Duda i Skąpski) relacjonowali, ze widzieli jak na podwórze prosektorium podjeżdżały TIR-y, z których wynoszono ciała w czarnych workach, układano na wózkach i dostarczano do budynku.

Skoro do Moskwy miały być transportowane ciała w czerwonych trumnach, to dlaczego do prosektorium nie dostarczano ich w tych trumnach i gdzie je wyciągano z trumien? Na lotnisku?

To nasuwa podejrzenie, ze te czerwone trumny były rekwizytem w miejscu inscenizacji.

Drugą sprawą jest fakt, który podawały rosyjskie media, że rzeczy ofiar transportowano do Polski z lotniska w Briańsku, rosyjskim samolotem Jak-42.

Pytanie, dlaczego rzeczy ofiar nie transportowano ze Smoleńska lub z  Moskwy do Polski ale z Briańska?

To przemawia za wersją o przejęciu samolotu na wojskowym lotnisku w Sieszczy w obwodzie briańskim(około 100 km od Briańska).

 

Oto treść mojego komentarza na blogu @nudna teoria:

 

@nudna-teoria 

NUdna teoria napisał:

"Jest jeszcze zgranie magnetofonu lotniskowego, wykonane prowizorycznie przez ekspertów polskiego delegowanego przy MAK."

Moja odpowiedź:

Wiesz jaką informację zawarł akredytowany E.Klich w piśmie do D.Tuska z 15.04.2010 roku?

Oto fragment:

(...)Po odlocie samolotu ił-76 z KL nawiązała łączność załoga jakiegoś samolotu, który chciał lądować na lotnisku w Smoleńsku i KL nie wydał zgody na lądowanie. (...)Pismo to zamieścił E.Klich w swojej książce pt. „Moja czarna skrzynka”, Dokumenty (11);

Odnośnie stenogramu z wieży, to jest on zmanipulowany, o czym świadczą np. następujące fakty: - nie ma tam odnotowanej korespondencji pomiędzy załogą TU154M nr 101 a wieżą, dotyczącej zmiany planu lotu w czasie lotu TU154M nr 101.

Uzyskanie zgody kontroli ruchu lotniczego na taką zmianę jest zgodnie z przepisami obowiązkowe.  

W czasie lotu może dojść do zmiany planu lotu w przypadku: 

 –zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom znajdującym się na statku powietrznym, 

 -  otrzymania ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych, takich jak turbulencja, strefy i fronty burzowe oraz silne oblodzenie na drogach i poziomach lotu samolotu,  

– utraty możliwości nawigacyjnych, 

 –  technicznej niesprawności samolotu,  

– ze względów ekonomicznych,  

– innych przyczyn, np. choroby pasażera, terroru.  

Zmiana planu lotu musi zostać potwierdzona przez odpowiednią służbę ruchu lotniczego.

 W planie lotu zapisano następującą trajektorię poziomą po przekroczeniu punktu ASKIL: 

ASKIL/K0700S0810 – B102 – RALOT – DCT 

a  ostatnie punkty po ASKIL zapisane w FMS to: 

ASKIL– DRL1 – 10XUB – DRL – XUBS

 i TU154M nr 101, po przejściu ASKIL kierował się na punkt DRL1 i nie było reakcji kontroli ruchu lotniczego a potem „ni z gruszki, ni z pietruszki” wieża rzekomo kieruje samolot z kursem 40 º(to tu nastąpiła manipulacja w zapisach trajektorii lotu, bo wiele wskazuje na to, że lot TU154M nr 101 odbywał się zgodnie z trajektorią zapisaną w FMS(powiedz specjalisto, jaką procedurępodejścia realizowała załoga TU154M nr 101?). 

Inną kwestią jest czas startu z Okęcia i w konsekwencji czas przekraczania punktu ASKIL. 

Z danych podanych przez B.Klicha w piśmie do Sejmu wynika, że start nastąpił o 7:21 co potwierdził  P. Plusnin w zeznaniu z 10.04.2010 roku w prokuraturze:

(…)W tym momencie otrzymałem wiadomość, że polski samolot TU-154 wystartował. Było to około godziny 9:20-9:25.(…) 

(…)Około godziny 10:10 dostałem informację od dyspozytora, iż polski samolot TU-154 „Polskij Falstrot” /jego sygnał wywoławczy/ powinien przekraczać „ASKIL” jeden z punktów wyjścia z kierunku zachodniego.  Około godziny 10:15 samolot Tu-154 nawiązał kontakt ze mną. Poinformowałem go, że w Smoleńsku nie ma pogody, to znaczy, że nie ma warunków do przyjęcia samolotu,przekazując warunki pogodowe – mgła, widoczność 400 metrów. (…)

W zeznaniu P.Plusnina czas moskiewski.

To jak te dane przekazane od B.Klicha i przez kontrolera P.Plusnina, mają się do narracji MAK-u?

W stenogramie z wieży jest taka informacja: 

10:11:37,1 Krasnokutskij

(...)Halo......karetkę......w takim razie?(...)

To jest poszlaka za tezą, że karetka była wzywana, bo miało nastąpić w ramach inscenizacji „na żywo” awaryjne lądowanie samolotu dublera z 3- osobową załogą pilotów kaskaderów (to te „trzy osoby , które przeżyły katastrofę”, jak głosiło inforozgłaszane po tym zdarzeniu, bo musieli przecież dać jakąś odpowiedź na to, co mogli widzieć świadkowie, czyli karetki na sygnale odjeżdżające z miejsca zdarzenia – później zdementowaną a podobno należy wierzyć informacjom zdementowanym).

Inscenizacja odbywała się mniej więcej w czasie, kiedy TU154M nr 101 zbliżał się do Siewiernego, wg procedury zapisanej w FMS a samolot –dubler podchodził po trasie z Raportu MAK.

Wiele wskazuje na to, że inscenizacja miała miejsce około godziny 8:20 czasu polskiego czyli po około jednej godziny lotu(wg czasu startu podanego przez B.Klicha) , co przy tej zapisanej w FMS trajektorii poziomej oznacza, ze TU154M nr 101 mógł o tej godzinie przelatywać na DRL1.

Wg stenogramu CVR3 o godzinie 8:06, występuje taka informacja podana przez członka załogi:

„Zniża, czyżby też do Katynia leciał?”

Potem o 8:09:48,8 z wieżą kontaktował się samolot, przedstawiający się jako Transaero T331 z zapytaniem o pogodę, rzekomo na prośbę Moskwy, tak jakby Moskwa nie miała połączenia z Korsażem.

Potem w stenogramie z wieży mamy korespondencję P.Plusnina z Moskwą, która pyta o to
gdzie jest polski samolot a Plusnin mówi, że widzi, potem mu znika i tak dalej.

To był zapewne ten samolot-dubler, inscenizujący katastrofę a TU154M nr 101 to ten odesłany z Siewiernego, o którym pisał E.Klich do D.Tuska.

 

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1608940

Vote up!
1
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1608969

Wy "wybuchowcy" jesteście alter ego "pancernych brzizowców", bo wasze zachowania są identyczne.

Nie podejmujecie dyskusji na argumenty, tylko albo szydzicie(to jedna z reakcji) albo udajecie niemotę(to częstsza wasza reakcja).

Jest takie zjawisko jak dysonans poznawczy, gdy ktoś styka się z poglądami nie przystającymi do waszych poglądów i reakcje na ten dysonans są podobne a nawet agresywne.

Inteligentny człowiek, stykający się z czymś co burzy jego wyobrażenia na daną sprawę, stara się to zweryfikować, natomiast wy odrzucacie(na zasadzie wiary w to co przekazują wam wasze autorytety(dla jednych są to ci z MAK, dla drugich to A.Macierewicz.

A co was obchodzi jak mogło być naprawdę- wiara wam wystarcza!

Nie wiem, czy inteligentny człowiek tak by się zachowywał, gdyby cenił siebie i swoją wiedzę w danym temacie?

Gdyby cenił, to by ją bronił za pomocą argumentów a wy ucinacie dyskusję jak tchórze.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1609002

Popieram wniosek, opierajmy się na  faktach, teorEtycznie i praktycznie doświadczonych i oczywiście zrozumiałych...

Pozdrawiam.

J. K.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1609005

@35stan – ta wersja wydarzeń – ma „ręce i nogi”…

Oficjalna wersja (WYDArzeń) – wydała Polakom trumny – ( z rozmysłem) z Pozamienianymi rękoma, nogami, głowami i fragmentami ciał… naszych polskich ofiar – inteligencji rządzącej wnioskami …

DOWODY – od wody (w trzech stanach skupienia) należy kontynuować - jak należy…

Wystarczy rozumnie zastanowić się nad zastanymi stanami wiedzy ( starczej ) od pra-pra wieków demonstrowanej Ludzkości w zjawiskach meteoroLogicznych…

Wystarczy (konsekwentnie) logicznie się skupić nad ( starczymi ) prawami fizyki, aby jak - „po nitce do kłębka” zbiorową inteligencją łączącą (sekwencje) doświadczeń, faktów i oświadczeń świadków (mgły - do czego(Ś) OCZEKiwanej )...

-WypadA dojść do prawdy ( którą znają niektórzy żyjący) – a którą najlepiej poznali nasi Polacy, w chwili konania (powstawania obowiązków Polaków) – odnoszących się do dokonanych premedytacji i przemyślanych dOświadczeń…

Nie drwijmy sobie z najważniejszych spraw ( od najodważniejszych wersji zrozumienia wydarzeń, nie strońmy ) - bo to nic „daje”…

Pozdrawiam.

J. K.

https://niepoprawni.pl/comment/1608783#comment-1608783

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1609004

10 XI 2002 r. Lech Kaczyński został wybrany Prezydentem Warszawy.

Wyczerpujące studium o warszawskiej prezydenturze prof. Kaczyńskiego opublikował poseł RP Janusz Kowalski w pracy zbiorowej

Polecam lekturę!

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1608949