KONGRES USA MA DWA TYGODNIE NA ZATWIERDZENIE "PATRIOT" dla POLSKI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Aby nie dopuścić do wzmocnienia wschodniego frontu Paktu Północnoatlantyckiego, trzeba zniszczyć zaufanie do Polski. Zauważmy, że haniebny tweet nastąpił zaraz po złożeniu przez Pentagon wniosku o zatwierdzenie dostawy tej najnowszej technologii wojskowej do Polski []]>link]]>], []]>link]]>]. ZORGANIZOWANY I ZNAKOMICIE SKOORDYNOWANY atak na strategiczny system wojskowej zdolności obronnej Zachodu nie może być pomysłem pierwszej lepszej kukiełki ze schyłkowej polskiej opozycji. Zauważmy, ten atak nastąpił równocześnie z bardzo wielu stron, użyto bardzo zróżnicowanych sił i środków.

Nawet nie warto teraz powoływać ich nazw i nazwisk by nie wzmacniać ich głupkowatej pozycji. Totalna czy tam totalitarna opozycja w Polsce, to po prostu polityczna menażeria, która nie może być traktowana poważnie. Ujawnione powinny być cele i środki działania. Nazwiska marionetek, pokazujacych swoje twarze nie zasługują na uwagę, chyba, że w treści stawianych przez prokuraturę zarzutów. I to tylko wtedy, gdy zarzuty są bardzo dobrze udowodnione. Księga hańby polskiej i pitaval polskich zdrajców, to nie jest literatura, o której warto rozmawiać. Wyrzućmy z codziennych serwisów natarczywe przypominanie o tym, co ta lub tamta marionetka z antypolskiej partii zaprzańców powiedziała lub napisała. 

OKREŚLMY DOMNIEMANE CELE ATAKU NA WOJSKOWĄ SPRAWNOŚĆ ZACHODU, POMYŚLMY KTO MOŻE BYĆ ZAINTERESOWANY DYWERSJĄ W PROCESIE KONSOLIDACJI SIŁ ZBROJNYCH NATO.

Cui prodest scelus, is fecit.
Lucio Anneo Seneca

ZAJMIJMY SIĘ ROZPOZNANIEM POLA WALKI I KONKRETNĄ STRATEGIĄ OBRONY

Pierwszy cel - Restrukturyzacja systemów dowodzenia Paktu Północnoatlatynckiego, która jest daleko posuniętą reformą strategii wojennej oraz zmianą systemową i logistyczną. Równocześnie w polskim teatrze wojennym blokowana jest praca nad „Koncepcją Obronną Rzeczypospolitej Polskiej” i wynikającą z niej koncepcją systemu dowodzenia polskimi siłami zbrojnymi w czasie wojny i pokoju. Trzeba dodać, że rozwiązania zawarte w polskiej "Koncepcji Obronnej" są już powiązane ze strategicznym programem restrukturyzacji systemów NATO. 

Z tego punktu widzenia inspirowany i podsycany przez zewnętrzną dywersję konflikt pomiedzy Antonim Macierewiczem a Andrzejem Dudą  oraz intensywne naciski na usunięcie Antoniego Macierewicza jest oczywisty - Cui prodest scelus, is fecit.

Drugi cel - Możliwie najszybsza modernizacja uzbrojenia, wyposażenia i dyslokacji wojsk Paktu Północnoatlantyckiego na wszystkich poziomach od strategicznego poczynając, przez poziom operacyjny i na taktycznym kończąc, włacznie z wyposażeniem i wyszkoleniem pojedynczego żołnierza. Stąd oczywiście bierze się gwałtowny atak antypolskiej agentury na wdrożenie strategicznych systemów obronnych (tarcza antyrakietowa, system Patriot), poprzez kontestowanie, opóźnianie oraz propagandowy atak na wszystko co sie dzieje w polskim wojsku, od osoby Antoniego Macierewicza poczynając - Cui prodest scelus, is fecit.

Trzeci cel - Duch walki. - Podstawowym warunkiem zwycięstwa w każdym pojedynku i w każdej wojnie jest wola i umiejetności walki, jest gotowość do obrony. Klęska rodzi się przed bitwą. Społeczna zdolność do obrony Zachodu niszczona jest w skali globalnej, kraje Europy poddają się bez walki. O konieczności systematycznej demobilizacji narodów uczą mistrzowie sztuki wojennej wszystkich czasów, od Sun Tzu poczynając. W Polsce przejawem tej systematycznej demobilizacji w skali społecznej była i jest agresywna polityka historyczna szerzenia wstydu i polskiej hańby. Grosswaffe. To jest atak w wojnie aksjologicznej, przez niszczenie wartości, zapominanie o tradycji, kulturze, w której szacunek do własnej kultury i miłość do Ojczyzny nazywany jest nazizmem. 

Cóż więcej. Cui prodest scelus, is fecit.

Król europejskiej polityki wstydu sam napisał przez kogo spać nie może. Cui prodest scelus, is fecit.

Za chwilę, może nawet za dłuższą chwilę mam zamiar dodać kilka uwag na temat środków działania i metod naszych wojennych przeciwników. Po prostu teraz jest wojna.

* * *

 

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

To jest pierwszy wniosek z dzisiejszego felietonu.
Zapomnijmy o resentymantach. Ignorujmy szczekanie psów za naszymi plecami. Czasem zdzielmy niedbałym kułakiem tego, który bezpośrednio dobiera sie do naszych portek.
A później obmyjmy ręce

Vote up!
10
Vote down!
-1

michael

#1553332

Jan Tomasz Gross

Vote up!
6
Vote down!
-1

michael

#1553333

Trump, będzie osamotniony w walce, o uzbrojenie Polski. Kongres to są głównie żydzi, podporządkowani żydowskiemu lobby!. Zawsze zrobią to, co podpowiedzą Soros i Rothschild!. Polska, solą w ich oku. Dla każdego żyda!. W dodatku Unia, jest żydowskim rządem Europy!. Szanse są więc nikłe, według mnie!...

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1553344

Parę lat temu 77 kongresmenów amerykańskich zwróciło sie do prezydenta Obamy aby coś zrobił z Polską, która nie chce płacić 65 mld $ za mienie żydowskie pozostawione na terenie II Rzeczypospolitej. Zajął się tym sekretarz stanu (min. spraw zagranicznych) John Kerry wysyłając do Polski swoją asystentkę Victorię Nuland (pochodzącą ze znanej rodziny żydowskich prawników). Chyba nic nie załatwiła, ale spotkała się z obiecującym politykiem R. Petru. Petru się chwalił, że został poproszony o to spotkanie. Potężne lobby żydowskie w Kongresie USA chyba wiązało nadzieje z tym politykiem. Sam bufon Petru powiedział, że będzie następnym premierem "tego kraju".
Absolutnie zgadzam się z treścią wpisu. Atak na Polskę ma zablokować transakcję z patriotami,

Vote up!
10
Vote down!
-1

Leopold

#1553346

Parę lat temu 77 kongresmenów amerykańskich zwróciło sie do prezydenta Obamy aby coś zrobił z Polską, która nie chce płacić 65 mld $ za mienie żydowskie pozostawione na terenie II Rzeczypospolitej. Zajął się tym sekretarz stanu (min. spraw zagranicznych) John Kerry wysyłając do Polski swoją asystentkę Victorię Nuland (pochodzącą ze znanej rodziny żydowskich prawników). Chyba nic nie załatwiła, ale spotkała się z obiecującym politykiem R. Petru. Petru się chwalił, że został poproszony o to spotkanie. Potężne lobby żydowskie w Kongresie USA chyba wiązało nadzieje z tym politykiem. Sam bufon Petru powiedział, że będzie następnym premierem "tego kraju".
Absolutnie zgadzam się z treścią wpisu. Atak na Polskę ma zablokować transakcję z patriotami,

Vote up!
6
Vote down!
-1

Leopold

#1553347

Prawda jest taka, o czym wiedzą eksperci od broni, że "Patrioty", to broń przestarzała.
W momencie kiedy już otrzymamy tę "super broń" od amerykańskich żydów, będziemy mogli ewentualnie hucznie przywitać tymi rakietami Nowy Rok, bo innych zastosowań już niestety "Patrioty" mieć nie będą...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1553483

Dlatego organizacja Północnoatlantyckiego systemu obrony wschodniego frontu NATO przebiega w głęboko rozwinietym sojuszu Polski, USA oraz Izraela. Takie sa fakty

Vote up!
7
Vote down!
-1

michael

#1553350

... zwykłą formalnością. Dodam dla porządku, że dozbrajanie Polski jakie obserwujemy (podjął Obama) w istocie ma na celu zablokowanie sojuszu niemiecko - rosyjskiego.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1553367

Smiem watpic, Mysle, ze dla  Zydowstwa w  Ameryce wazne sa pieniadze, bo chyba nie wydaje sie wam, ze PATRIOT dostaniemy za  darmo

Vote up!
5
Vote down!
-1

Gosia

#1553369

Wściekły atak na Pana Antoniego ma na celu osłanienie reformy polskiej armii i służy rosyjskiej polityce...to proste - Tusk to tylko pajac...

Vote up!
5
Vote down!
-1

Yagon 12

#1553356

Miałeś na myśli : ...osłaBienie reformy ....

Masz rację ! Chwilami widać nitki naszych marionetek (naszych?! - ichnich!)

Vote up!
1
Vote down!
-1

#1553388

Taka jest prawdziwa historia, dlatego przez stulecia Żydzi uważali Polskę za swoją rodowitą Ojczyznę, dokładnie tak samo jak Polacy i na tych samych prawach, tu była ich ziemia i nasza ziemia, tu było ich jedyne miejsce, które było ich domem, w którym zawsze mogli się schronić. To było miejsce, w którym nie mieli wrogów, to było miejsce, które było domem wielu narodów. To było jedyne miejsce schronienia Żydów w antysemickiej Europie. Tak było, ponieważ we wszyskich oblepionych tradycjami absolutnych monarchii kontynentu panoszył się rasizm, ksenofobia i antysemityzm. 
 
Polska była jedynym miejscem w Europie, w którym całkowicie spontanicznie, przez setki lat wytworzyła się naturalna multikulturowa cywilizacja, w której nie istniała żadna ksenofobia, ani rasizm, już słowa nie mówiąc o tym, że u nas nie było antysemityzmu. Było to prawdziwe, realne zjawisko znane historii jako cywilizacja Rzeczypospolitej Obojga Narodów. 
W czasie II Wojny Światowej Niemcy doskonale wiedzieli, że u nas nie ma żadnego antysemityzmu, nie ma żadnej nienawiści rasowej ani ksenofobii, wiedzieli jaka jest prawda.
I tak było do czasu, w którym nasz dom zburzyli Niemcy.
  1. Tylko w Polsce Niemcy wprowadzili karę śmierci za pomoc udzielaną prześladowanym Żydom. I mimo kary śmierci, Polacy z narażeniem własnego  życia na śmierć - ratowali Żydów, a polskie konspiracyjne Państwo udzielało pomocy instytucjonalnej, tworząc zorganizowane formy państwowej pomocy dla Żydów.
  2. I dlatego Niemcy, w czasie II Wojny Światowej nawet nie próbowali tworzyć w Polsce żadnych polskich sił policyjnych ani wojskowych, które mogły by być użyte do prześladowania Żydów.Nawet Żydzi dali się namówić na utworzenie policji kolaborującej z niemieckimi mordercami - a Polacy nie.
  3. Niemcy w czasie II Wojny Światowej doskonale wiedzieli, że mogą spokojnie wykorzystywać tradycyjny europejski antysemityzm i używali francuskich sił policyjnych do prześladowań, aresztowań i transportu Żydów do Auschwitz Birkenau i do innych niemieckich obozów śmierci.
  4. Niemcy w czasie II Wojny Światowej doskonale wiedzieli, że moga we wszystkich krajach Europy Zachodniej liczyć na naturalna współpracę z niemieckim antysemityzmem, wiedzieli, że moga liczyć na kolaborację z hitlerowskim ludobójstwem, wiedzieli, że moga spokojnie rekrutować w Europie żołnierzy nawet do sił Waffen SS.
  5. Specjalnie dla europejskiego antypolskiego kłamcy o nazwisku Guy Verhofstadt podaję informację o udanym zorganizowaniu belgijskich i holenderskich dywizji Waffen SS.
    My Polacy pamiętamy, że gdy w czasie wojny my walczyliśmy z faszyzmem i nazizmem, wy służyliście w belgijskiej lub holenderskiej SS, wtedy to wy mordowaliście nas. Przypominam panu o Guyowi o 28 SS Freiwilligen-Grenadier-Division Wallonie [link
  6. Zarzucanie Polsce i Polakom faszyzmu, nazizmu, rasizmu albo choć jakiejkolwiek ksenofobii jest kłamstwem i obrzydliwą obelgą ludzi, którzy sami mają brudne plamy na sumieniu. 
  7. Europo bij się we własne piersi. 
  8. Jaka jest prawda, to najbardziej zorientowane i wpływowe żydowskie środowiska w Izraelu oraz w USA już dobrze wiedzą i stąd tak szybki postęp w organizowaniu sojuszu Polski, Izraela oraz USA do aktywnej obrony wschodniego frontu Paktu Pólnocnoatlantyckiego.
Vote up!
6
Vote down!
-1

michael

#1553360

Ta teoria o sojuszu Izraela , Ameryki i Polski brzmi w moich uszach jak bajka. Mysle, ze chodzi tu bardziej o zrobienie interesu, bo jak wyzej napisalam, Patriot nie dostaniemy za darmo. Zydzi lubia interesy i plynace z nich pieniazki. To nie milosc czy szacunek to interes.

Co nie znaczy, ze jestem przeciwna dozbrajaniu sie Polski. Artykul panski jest trafny z tym malym niuansem, ze nie szacunek a interes.

Pana ministra Macierewicza cenie za jego patriotyzm i upor.

Vote up!
6
Vote down!
0

Gosia

#1553370

Serce nie wyklucza rozsądku, szacunek nie wyklucza interesu, a interesy robione z ludźmi, których szanujemy często są lepsze od interesów z ludźmi, którzy na szacunek nie zasługują.

Vote up!
4
Vote down!
-1

michael

#1553379

Obys w tym szczegolnym wypadku mial racje Abakusie

Vote up!
3
Vote down!
-1

Gosia

#1553415

Na prawdę.

Vote up!
2
Vote down!
-1

michael

#1553446

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Europa jest pod okupacją amerykańską od czasów II wojny. Macierewicz ukrywa przed Polakami powstanie jednej , europejskiej armii oraz likwidacji armii narodowych. Atak na Polskę nastąpi ze strony komunistycznej UE.
https://www.youtube.com/watch?v=t63prxCkmWA

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1553381

Żeby wierzyć, że gość, który obsadza wschodnią granicę wojskami NATO, kupuje uzbrojenie za kilkadziesiąt mld, sprowadza Patrioty i tworzy WOT, jest ruskim agentem, trzeba być jebniętym w dekiel albo z Platformy

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1553429

Żeby wierzyć w to, że obsadzanie wschodniej granicy Polski wojskami żydowskiej ameryki i zakup od tejże żydowskiej ameryki przestarzałej broni za miliardy dolarów zapewni Polsce bezpieczeństwo, "trzeba być nieźle j...m, albo z Platformy"...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1553486

Gdy ktoś już we  własnej lodówce widzi żyda to jest nieźle j...ty albo z PO

Vote up!
2
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1553489

Gdy ktoś tego żyda nie widzi, to albo jest żydem, albo z PO...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1553501

Zgadzam się w 100% trzeba dzialac , to jest wojna w przestrzeni medialnej.Jednak co do decyzji Kongresu nie mam obaw , oni maja wiedzę z wiarygodnych źródeł.Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1553439

Jako szeregowy Polaczek i w takich kręgach się obracający z trwogą stwierdzam iż świadomość w Narodzie dość kiepska niestety.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Zakamarnik

#1553450

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Oto bilans 2 lat rządów PiS : plusy dodatnie i plusy ujemne.

https://www.youtube.com/watch?v=kVARnghjB3o

Vote up!
1
Vote down!
-3

Verita

#1553482

..tam natychmiast pojawiają się ich wojska i broń. Służy to wyłącznie obronie tych właśnie interesów, a za broń i "pobyt" wojska, najczęściej płacą miejscowe plemiona , otumanione żydowską propagandą...
Nie dość, że nas okupują, to jeszcze sami za to płacimy...
Samoloty z hameryki, śmigłowce {na pewno} z hameryki, gaz z hameryki największy bank na świecie ... z hameryki, "rakiety" z hameryki...
Robią interesy na miejscowych plemionach, i nie ma to nic wspólnego z sentymentem do Polski.
Tak trudno to zrozumieć ?.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1553476

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... i wprowadza język hebrajski jako drugi język urzędowy. A Polacy śpią. Trudno to zrozumieć bo łatwiej jest kogoś oszukać niż przyznać się ,że się jest oszukiwanym.
Pis robi z Polski drugą Palestynę.

https://www.youtube.com/watch?v=WMM2fsyv6e8

https://www.youtube.com/watch?v=pMu6WXlwYLA

PiS to delegatura knesetu ... https://m.facebook.com/NowaSilnaPolska/photos/a.418201674981460.1073741827.418150938319867/912742162194073/?type=3

Vote up!
1
Vote down!
-3

Verita

#1553477

Verita to prawda po łacinie, ale niezupełnie?

Vote up!
1
Vote down!
-1

michael

#1554454