FAŁSZYWA PRAWDA i BEZCZELNA FASZYSTOWSKA OBELGA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

60 tysięcy faszystów, to według Guy Verhofstadta i Grzegorza Schetyny obchody polskiego święta Niepodległości. Obaj panowie natychmiast po 11 listopada 2017 jednym głosem nazwali polski Marsz Niepodległości marszem faszystów. To nie jest żaden przypadek. To nawet nie jest déjà vu. Wykluczam taką diagnozę. To jest normalna dobrze przygotowana hitlerowska albo stalinowska metoda prowadzenia kampanii albo lepiej gry operacyjnej antypolskiej propagandy.

Spokojnie i metodycznie, z zimną nienawiścią i pogardą prowadzona gra wojenna przeciwko Polsce. Publiczne kopanie polskich patriotów po nerach. Urzędowe plucie Polsce w twarz.

Zauważmy, dzień 11 listopada jest od stu lat jednym z najważniejszych polskich świąt narodowych. To jest dzień powagi i radosnych obchodów wspaniałej rocznicy odzyskania naszej polskiej Niepodległości. Dzień dumy narodowej, dzień spełnienia marzeń, dzień polskiego sukcesu. Chyba każdy naród świata ma swój dzień dumy i chwały. W takie dni nawet ostatnie bydlę, patentowany cham cofa się przed pluciem świętującym w twarz.

Takim świętem dla Francuzów jest ich 14 Juillet, święto zdobycia Bastylii, rocznica wybuchu francuskiej rewolucji. Czy ktokolwiek na świecie miałby czelność powiedzieć choć jedno złe słowo o nacjonalistycznej albo faszystowskiej naturze obchodów tego święta?

A amerykański Independence Day albo Fourth of July czyli dzień 4 lipca? Kto miałby w sobie tyle bezczelnosci i chamstwa aby wystartować tego dnia z plugawymi obelgami przeciwko tłumom radosnych Amerykanów?

A polski 11 Listopada? Nie jest możliwe by Guy Verhofstadt, Grzegorz Schetyna, Joanna Kluzik-Rostkowska []]>link]]>], Kazimierz Marcinkiewicz []]>link]]>], Frans Timmermans albo Grzegorz Furgo nie zdawali sobie sprawy z paskudnie obelżywej zniewagi, nie wyobrażam sobie stopnia nienawistnej pogardy zawartej w ich antypolskim pluciu nam w twarz. Uważam, że Oni doskonale wiedzą o bezczelnym chamstwie tego co robią.

Każda ze wspomnianych osób jest zębatym kółeczkiem, wredną zapadką maszynerii antypolskiej gry operacyjnej, przemysłu antypolskiej pogardy. Przez ostatni rok, od 11 listopada 2017 do dzisiaj, do 11 listopada 2018 mamy jeden konsekwentny i nigdy nie milknący ciag antypolskich ataków o bardzo podobnym charakterze. Można na przykład spodziewać się, że pani Ewa Gawor szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy na kilka dni przez 11 listopada 2018 roku wyda zakaz Marszu Niepodległości pod dowolnym pretekstem, dokładnie tak jak to zrobiła z Marszem Powstania Warszawskiego. TO BYŁA DOKŁADNIE TAKA SAMA PROWOKACJA. Pamiętamy cały ich łańcuch tylko jednego dnia 11.11.2011, jeszcze nie uleciały z ludzkiej pamięci wszystkie ubeckie nękania i zakazy obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego albo Święta Niepodległości od 11 listopada 1944 poczynając. Albo postanowienie TSUE, wypowiedziane w akurat przeddzień ciszy wyborczej w Polsce. To nie może być przypadek. Wciąż nowe kłamstwa w miejsce starych.

To jest już ponad sto lat kopania polskich patriotów po nerach. Od stu albo i dwustu lat ludzie Hakaty, żołnierze Otto von Bismarcka, kumple Nikołaja Riepnina, Murawjowa Wieszatiela i katyńskich oprawców kontynuują tę samą beznadziejną robotę. Kopanie polskich patriotów po nerach.

]]>Nielegalne kwiaty, zakazany krzyż, co dnia rozkwitają z betonowych płyt.]]>

A ludzie tacy jak Grzegorz Furgo, Joanna Kluzik-Rostkowska albo Kazimierz Marcinkiewicz znowu opowiadają brednie o faszyźmie, sami sięgajac po "faszystowskie" chwyty. Może tylko po to, aby starym nawykiem dać pretekst do kopania Polski w twarz.

Nikt nie będzie odbierał Polsce ani kawałka naszej Niepodległości w dniach stuletniej rocznicy jej odzyskania. To już jest bezczelna antypolska prowokacja. Rozmyślne obelgi głupców, którzy najprawdopodobniej nie zdają sobie sprawy z tego, że stoją w jednym szeregu z hitlerowskimi propagandzistami ]]>Der Völkische Beobachter]]> albo towarzyszacej stalinowskiej napaści 1920 roku komunistycznej brygady ]]>POLREWKOMU]]>

]]>Im bardziej pętla zaciska się, im prawda bliższa, tym bardziej agresywna i nienawistna jest propaganda komunistycznego kłamstwa. Weźmy taki przykład. Dlaczego tak wielu z nich tak bardzo czuje wielki]]> ]]>"STRACH PRZED SMOLEŃSKIEM" ]]>]]>[link]]]>]]>? ]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Niepodległe kwiaty,
niezniszczalny krzyź.
Huczą gabinety
i imperium drży.
Szydzi z generałów,
nie lęka się wojska
nielegalny naród,
zakazana Polska!
 

https://www.youtube.com/watch?v=654qyDZtUZM

Vote up!
13
Vote down!
-1

michael

#1574361

Słuchałem śpiewu Jana Pietrzaka, serce pęka, tak TRAFNA jest jego diagnoza. Tak bardzo odpowiada rzeczywistości - "nielegalny naród, zakazana Polska". Piękna, wspaniale zaśpiewana pieśń.

Tak, totalitarna opozycja robi wszystko, wykorzystuje każdy pretekst, by trzymać władzę w zakazanej Polsce, by Polska nadal była upokorzona, bezbronna, słaba i zakazana. 

Oni zajadle walczą przeciwko polskiej Niepodległości, cała ich pasożytnicza wspólnota.

Vote up!
16
Vote down!
-1

michael

#1574362

Niepodległe kwiaty?  Gdzie są kwiaty z tamtych lat?

Niezniszczalny krzyź...został czym prędzej usunięty sprzed pałacu prezydenckiego

Huczą gabinety...wcale nie huczą, dobrze się bawią

i imperium drży....czyżby? Buduje kolejny rurociąg

Szydzi z generałów, ...to raczej generałowie szydzą z Polaków

nie lęka się wojska....jakiego wojska? Polskiego wojska nie ma.

nielegalny naród,....tuła się po świecie

zakazana Polska!  Za to mamy Polin....

https://www.youtube.com/watch?v=Fs4_0NJH200

Vote up!
9
Vote down!
-6

Verita

#1574369

Marsz dla Niepodległej organizowany przez Komorowskiego był rzeczywiście marszem, na który zaproszeni byli wszyscy Polacy, także rodziny z dziećmi, bo ten marsz uczył patriotyzmu, co łączy, a nie dzieli, patriotyzmu na czas pokoju, a nie wojny 

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1574365

Nic dodac, nic ujac.

Tylko za bardzo nie rozumiem tych szopek z zapraszaniem,... z nie-przychodzeniem na marsz.

Czy istnieje w Polsce jakies duze przyjazne Polsce inne niz Warszawa miasto. gdzie moznaby bylo zorganizowac godny marsz niepodleglosci?

Vote up!
13
Vote down!
0

Gosia

#1574375

Od 100 lat wiadomo, że w końcu kiedyś będzie stulecie niepodległości, ale mam wrażenie, że "władza" RN jest trochę zaskoczona.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1574377

Prof. Grochmalski o „potencjale świni” elit III RP

(...) Ale jego wypowiedzi na temat katastrofalnego zdeformowania języka III RP dotyczą także skutków „mniejszego zła”. W poniższej rozmowie w „Wywiadzie z chuliganem” Grochmalski wskazuje, jak gigantyczne miała ona znaczenie:

- Aksjologia była kluczowa, fundamentalna u podstaw III RP. I dlatego był Jaruzelski, człowiek który zniszczył, rozbił w puch, myślenie o jakimkolwiek fundamencie aksjologicznym w okresie Solidarności. On zniszczył dwa pokolenia ludzi. I to one tworzyły III RP. Z filozofią mniejszego zła. A aksjologia oparta na źle nigdy nie zbuduje państwa, które jest oparte na wartościach.

To widać bardzo jaskrawie w przypadku sądów:

- System prawny zbudowany na aksjologii mniejszego zła to sędziowie, którzy są wierni zasadzie mniejszego zła. Nie oceniają na zasadzie prawdy czy fundamentalnych wartości. Ta aksjologia jest także po to, żeby oni sami potrafili się wytłumaczyć ze zła, które wyrządzali i także twierdzą, ze było to mniejsze zło.

Podobnie jest z mediami: - Na aksjologii zła nie zbudujesz języka. Bo nie ma komunikacji dobra. Ten język będzie rozbijał nasze możliwości przeżywania wspólnotowego. Dlatego III RP to był projekt zamazanego PRL-u. Mieroszewski powiedział kiedyś, że polityki nie robią elity, robi ją naród. Ale jak ma ją robić naród uwięziony w aksjologii mniejszego zła?

(...)

Cytowane za: http://niezalezna.pl/243467-jaruzelski-zniszczyl-dwa-pokolenia-polakow-prof-grochmalski-o-potencjale-swini-elit-iii-rp-wideo

Vote up!
11
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1574379

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1574381

.....Francuzi, Niderlandczycy, Hiszpanie, lawendowa mafia i inni już rodzimi miłośnicy eurokołchozu! Nienawiść do wszystkiego co patriotyczne, narodowe jest u nich niemal automatyczna, naturalna. To jest szalenie niebezpieczne, gdyż to są b. silne, bogate, wpływowe środowiska, które uczynią wszystko, by swoje cele konsekwentnie realizować. Faszyzm jest słowem degradującym, niszczącym, zatem otwarcie deklarują niszczenie polskiego, zdrowego patriotyzmu i będą to dalej robić nie zważając na okoliczności i środki. To wroga postawa, której można przeciwstawić tylko stanowczy, konsekwentny opór, pokojową walkę o prawdę, o narodową tożsamość, o polską wizję Europy, o polską, ojczystą kulturę. Bez szerokiego poparcia dla tej szczytnej walki jesteśmy, będziemy w b. poważnych tarapatach! Marsz Niepodległości jednoczy bowiem polskich patriotów, polskie rodziny, młodzież polską dlatego jest tak znienawidzony! Niech ten Marsz Niepodległości nam trwa, niech rośnie! Dzięki michael-abakus za b. ważny i cenny wpis. Naturałnie piątas! Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1574388

jakie ma fundamentalizm muzułmański, co widać na przykładzie losu Asi Bibi. Czysta nienawiść i pogarda do drugiego człowieka, bez żadnej wiedzy ani zrozumienia, zupełny brak szacunku do wszelkiego człowieczeństwa, nawet własnego. W zachowaniu fundamentalistów muzułmańskich widać ich autentyczną nieustającą gotowość do morderstwa, przy czym zabijając z równą łatwością są gotowi zabić siebie. Nie jestem pewien czy w ich świadomości funkcjonuje czyste pojęcie tożsamości ich integralnej osoby - co wyrażałoby się w szacunku do własnego lub ogólniej ludzkiego człowieczeństwa.

Niezłym przykładem takiej niezdolności do samodzielnej refleksji jest pani Joanna Kluzik-Rostkowska, która potrafi z prawdziwym zaangażowaniem przeciwstawiać się "polskiemu faszyzmowi" nie mając żadnego pojęcia czym ten faszyzm jest i co ważniejsze taka osoba nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje jakaś potrzeba zrozumienia czym jest obiekt jej pogardy i nienawiści.

Jest to bardzo specyficzny system treningu, kształtowania i wychowania człowieka, który jest idealnym "homo sovieticus". Człowieka - janczara komunizmu, który jest terminalem komunistycznego systemu sterowania ludzkimi masami. To jest marzenie i cel kształtowania komunistycznej społeczności.

Siedzi sobie taki Wojciech Jaruzelski, Grzegorz Schetyna, albo Ewa Gawor w centralnej dyspozytorni sterowania flotą warszawskich autobusów i widzi na wyświetlaczu to, co robi, w jakim jest stanie i dokąd jedzie każdy autobus, jego kierowca i każdy mieszkaniec miasta. Zbliżają się wybory, dyspozytor wydaje polecenie - głosować na Trzaskowskiego i Warszawa głosuje na Czaskowskiego.

Zbliża się polska cisza przedwyborcza, trzeba centralnej interwencji systemu w polskich wyborach samorządowych - dyspozytor włącza terminal @Rosario Silva de Lapuerta.gov, która natychmiast wydaje nonsensowne i bezprawne postanowienie w sprawie zawieszenia polskich ustaw i przywrócenia stanu lex ex ante. 

Vote up!
9
Vote down!
-1

michael

#1574389

Istnienie antypolskiej i nieludzkiej formacji wymaga istnienia "osób które są zębatym kółeczkiem, wredną zapadką maszynerii gry operacyjnej przemysłu pogardy." Przez ostatni rok, od 11 listopada 2017 do dzisiaj, do 11 listopada 2018 mamy jeden konsekwentny i nigdy nie milknący ciąg antypolskich ataków o bardzo podobnym charakterze. Tak działa system usilnie budowany przez komunistów przez ostatnich trzysta lat. Marzenie komunistycznych satrapów. Zamiana żywego społeczeństwa na armię roboczych janczarów, których zawsze można wysłać na jakąś egzekucję.

Nie chcemy być janczarami żadnej Schetyny.

Vote up!
10
Vote down!
-1

michael

#1574391

Nie przypadkiem i z całą odpowiedzialnością napisałem wyżej o działaniu komunizmu przez ostatnie trzysta lat. Tak po prostu jest, taka jest historyczna prawda, ale ten fakt powinniśmy przyjąć do wiadomości, wiedzieć o tym i korzystać z tej wiedzy w naszej praktyce działania i przy budowie naszych strategicznych planów.

Komunizm nie polega na satrapii konkretnych komunistów, nie wolno nam myśleć, że gdy kolejny führer albo gensek zginie albo przepadnie, gdy kolejny Hitler, Stalin albo Gorbaczow odstąpi władzę innym przywódcom, to razem z nim ustąpi komunistyczna zaraza. Podobnie jest z upadkiem państwa komunistycznego. Komunizmu nie należy utożsamiać z żadnym systemem państwowym. Nie należy także utożsamiać komunizmu z żadnym systemem państwowym, ani z jego upadkiem. Tak po prostu nie jest. 
Komunizm w najlepszym przypadku jest organizacją obezwładniającą i grabiącą systemy państwowe.

Podstępna wojna informacyjna jest stosowana w ludzkiej historii wojen od tysiącleci, pisał o tym Sun Tzu dwa tysiące lat temu, przyroda stosuje różne podobne środki obezwładniania przeciwnika od zawsze.

  • Różne gady, grzyby i skorpiony stosują różne jady, pasożyty dziwne toksyny wszystko po to aby zniszczyć wolę ofiary i jej zdolność do obrony, modliszka urywa łeb zakochanego samca pogrążonego w miłosnej ekstazie. Tak to się dzieje.
  • Oczywistym narzędziem niemilitarnej wojny jest dezinformacja, ukrywanie się i maskowanie, oszustwo, kłamstwo i posługiwanie się fałszywą identyfikacją. To robią nie tylko kameleony, ale występowanie pod cudzą banderą jest jednym z ulubionych narzędzi komunistów. Pisał o tym Anatolij Golicyn - "Nowe kłamstwa w miejsce starych".

Historyczny czas kształtowania się komunizmu to rzeczywiście około trzystu lat, jest to okres dojrzewania systemu. Ambasador carycy Katarzyny II Wielkiej Nikołaj Riepnin spełniał identyczną rolę jaką dzisiaj wykonują mocodawcy współczesnej niby polskiej opozycji, organizując i korumpując w XVIII wieku totalną opozycję w I Rzeczypospolitej. Uważna analiza historii rewolucji francuskiej pokazuje, że późniejsza bolszewicka rewolucja październikowa w Rosji była jej dokładną kopią. Wręcz bezmyślnym naśladowaniem. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Lenin jadąc w zaplombowanym wagonie do Rosji miał za sobą casting czyli wygrał przetarg organizowany przez pruski sztab generalny, miał za sobą odpowiednie szkolenie i pruską osłonę kontrwywiadowczą oraz zagwarantowane finansowanie na wydawanie ok 60 tytułów bolszewickiej prasy. 

Niemcy już sto lat temu doskonale wiedzieli, że do obezwładnienia państwa potrzebne jest opanowanie mediów informacyjnych. Rosjanie mają tę samą wiedzę. Od ponad trzystu lat. A Prezydent Emmanuel Macron próbuje wchodzić w rolę morderców króla Ludwika XVI, a może nawet marzy mu się kariera Napoleona Bonaparte. 

 

Vote up!
8
Vote down!
-1

michael

#1574399

Posuwano się wręcz do prowokacji z udziałem zakamuflowanych pracowników służb wszelakich.Od czasu PiS-u jest spokój i żadna schetynowska narracja tego nie zmieni. Na szczęście zaufanie do PO spadło do zera, pozostali wyznawcy nie są warci zachodu.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1574401

"I niech mi ktoś powie, że ci "narodowcy", to nie są przygłupy i propagandziści na poziomie Ubywateli RP. Powtórzę, to jest "endecja" moczarowska" To cytat blogera Jazgdyni.

A takich pisowskich przydupasów jest pełno, którzy sami przypinają łatkę ludziom co idą w marszu w święcie Niepodległości Polski 11.11.

Więc nie dziw się że euro-burdel wykorzystuje to potem by nazwać tych ludzi faszystami, skoro takie dupki jak ten z Gdyni wielbiciele PiS-u wspomagają euro-burdel.

Duda, Kaczyński buńczucznie w mediach zapowiadali że nie pójdą na marsz Niepodległościowy, to pożywka dla euro-burdelu, bo mówią, jak prezydent Duda nie chce iść i Kaczyński, to widać że to faszyści.

Do tego dochodzą euro-posłowie folksdojcze z PO i wszyscy razem dmuchają w jedną trąbę. 

Ile trzeba mieć chamstwa i bezczelności, by wmawiać że Polacy to faszyści, gdzie hitlerowskie faszystowskie Niemcy, wymordowało 6 milionów Polaków.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574417

Jeżeli prezydent i szef PiS z całym rządem rezygnują z oficjalnego marszu w stolicy, to swoim postępowaniem dają pożywkę do nazywania nas przez unijnych polityków faszystami. Chcę dożyć czasów kiedy rząd nie będzie podkulał ogona przed kichnięciem kogoś z UE i będzie w stanie zaprowadzić w końcu porządek we własnym kraju.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

Szpilka

#1574468

Przed 11 listopada proponuję jeszcze wielką narodową dyskusje nt. wyższości pomidorowej z ryżem nad pomidorową z makaronem.
Wojna domowa murowana

Vote up!
4
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1574423

Z pogardą z góry spojrzy Polak Patryjota  na szubrawca , bo niech nikt się nie trudzi szukać  honoru u tego POkroju "ludzi". Targowica !.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Zakamarnik

#1574530