WIELKA POLSKA albo Polska mała

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Konflikt cywilizacyjny pomiędzy Mitteleuropą a Europą Ojczyzn. ]]>«Celem "totalnej" opozycji jest doprowadzenie Polski do takiego stanu, by już nigdy nie było nas stać na podjęcie gry o samodzielność»]]> []]>link]]>]. Celem tej opozycji jest trwałe osłabienie potencjału Polski, tak aby Polska była mała, by była słabym, nic nie znaczącym krajem bez ambicji... Mniej niż zero.
By bez śladu rozpłynęła się w Mitteleuropie.

Ani polityczna elita współczesnej Unii Europejskiej, ani skorumpowana przez nią opozycja antypisu nie są świadome systemowej katastrofy wywołanej anachronizmem tej strategii. Nie dostrzegają, że to co uznają za progresywną nowoczesność, jest tragicznym anachronizmem. To są ideologiczne pęta dekadencji i starczej pychy, które nie pozwalają na dostrzeżenie utopii imperialnej idei europejskiego "superpaństwa" od Wysp Kanaryjskich do Kurylskich. Koncepcja tego "superpaństwa", nawet z czysto teoretycznego powodu jest odpowiednikiem figury niemożliwej. Polityczne ]]>Schody Penrose'a]]> albo figury niemożliwe ]]>Eschera]]>. Matematyczna niemożliwość.  ]]>Cywilizacja homo stultus]]>.

Cytuję stary felieton o cywilizacyjnej degradacji, w którym jest mowa o zbiorze dwudziestu siedmiu transformacji, które miały przełomowy wpływ na rzeczywistość współczesnego świata. Dwadzieścia siedem rewolucji, które zmieniły świat... Nie przypadkiem nie ma w tym felietonie wspomnienia o transformacji skali. A jest to bardzo ciekawy proces przemian, który był jedną z najważniejszych przyczyn upadku imperium Aleksandra Macedońskiego i wyginięcia olbrzymich dinozaurów, które były tak wielkie, że nie były w stanie zapanować nad logistyką własnego organizmu*). 

Ignorowanie rzeczywistych zjawisk współczesności oraz deficyt wiedzy o mechanizmach ich oddziaływań, a w szczególności brak chociażby intuicyjnej świadomości tych dwudziestu ośmiu transformacji jest główną przyczyną aktualnego kryzysu cywilizacyjnego, co świetnie widać na przykładzie Rosji i Niemiec.
Mówiąc krótko - biorą lanie i nie wiedzą dlaczego. 

Nie wiedzą co się dzieje. A jak ludzie ani nie wiedzą ani nie rozumieją w co się pakują, są podatni na dezinformację, łatwo padają ofiarą mitów, fałszywych teorii, a nawet prymitywnego oszustwa.
Szczególnie niebezpiecznym przykładem oszustwa, dokonywanego umyślnie i w złej wierze, jest totalitaryzm, którego jądrem, źródłem i ideową tradycją jest lewicowy nurt polityczny i ideologiczny, służący jako osłona i zarazem nośnik dezinformacji (maskirowka**)). Rzeczy dzieją się tak jak w tej definicji dokładnie opisujacej to, co i jak robi ekipa Donalda Tuska i jego przyjaciele:

]]>DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO KOMUNIZMU JAKO TOTALITARYZMU ]]>

]]>Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację relacji publicznych oraz prawa państwowego i prywatnego w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.]]>

______________________________________

Istotą rzeczy w definicji zarówno totalitaryzmu jak i komunizmu jest rabunkowy cel każdej takiej formacji organizacyjnej albo politycznej. Najnowsza książka Sławomira Cenckiewicza «TRANSFORMACJA» (GP #43) jest opisem konkretnego przykładu takiej «TRANSAKCJI EPOKI», dokonanej w latach dziewięćdziesiatych ubiegłego stulecia na polskim majatku narodowym. Złodziejska mafia tamtych lat usiłuje wrócić do złodziejskiego wielkiego żarcia, by wszystko co nasze wyssać do ostatniej kropli polskiej krwi. "Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami."  

Kompradorski jurgielt staliniatek...

______________________________________

Przypisy:
*) Transformacja skali - wielu nawet bardzo inteligentnych ludzi nie wie o tym, że powiększenie rozmiarów przedsięwzięcia niekoniecznie powoduje wzrost efektu. Czasem jest odwrotnie, a często okazuje się, że jest to niemożliwe. Na przykład niemożliwe jest powiększenie muchy do rozmiarów psa. Tak jest, ponieważ owady nie mają płuc, a ich system oddechowy nie jest w stanie dostarczyć tlenu do komórek ciała, gdy masa ich organizmu przekroczy konkretną granicę. Owady mogą być mniejsze lub większe, a nawet duże, ale nigdy nie mogą być wielkie. Jak za bardzo urosną, to się uduszą.

Podobnie jest z Niemcami, Rosją i Unią Europejską. Widać wyraźnie, że te trzy obiekty już teraz mają poważne problemy. To widać gołym okiem, chociażby w rosyjskiej agresji na Ukrainę. Ale nie tylko. Rosja nie radzi sobie sama z sobą nawet bez wojny. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że atak na Ukrainę był ucieczką do przodu, ucieczką przed kryzysem wewnętrznym, wywołanym pasożytniczą konstrukcją rosyjskiego organizmu.

Niemcy razem z Unią Europejską w swojej aktualnej konstrukcji także są organizmami pasożytniczymi, które już grubo przed rokiem 2022 intensywnie robiły bokami, traciły konkurencyjność i efektywność nawet w standardowych działaniach zwykłego zarządu.
A jak połączą się z Rosją, to się uduszą.

**) Maskirowka - cytowana wyżej definicja komunizmu vel totalitaryzmu jasno określa ich pasożytniczy cel i powiązany z nim sposób działania, który musi być starannie ukrywany, maskowany i osłaniany ideologicznymi konflliktami zastępczymi. Zjawisko maskirowki jest z pozoru doskonale znane i opisywane jako istotna cecha totalitaryzmu, który chcąc skutecznie pasożytować musi posługiwac się kłamstwem, dezinformacją i ordynarnym oszustwem, by skutecznie pasożytować na swoich ofiarach. Jest olbrzymia literatura na ten temat, chociażby klasyczna praca Anatolija Golicyna "Nowe kłamstwa w miejsce starych". Cel ataku musi być nieznany. W felietonie „]]>Competence creep]]>” po raz tysięczny pokazałem hasło Jeana Monneta "Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa". Jest to najkrótsza deklaracja definiująca rzeczywistą strategię Unii Europejskiej. Strategię fundamentalnego kłamstwa. Jest to program modliszki, która urywa łeb swojemu partnerowi pogrążonemu w miłosnej ekstazie. 

WNIOSEK

Transformacja skali jest możliwa w Unii Europejskiej, a także we wszelkich globalnych układach geopolitycznych pod warunkiem porzucenia imperialnej, czyli pasożytniczej strategii rozwoju.

Jest to całkowicie realny program, ponieważ istnieje sprawdzona w praktyce strategia rozwoju, która przełamuje ograniczenia transformacji skali. Jest to strategia «rozległego systemu o rozproszonej inteligencji».

Aby obalić wątpliwości - rozległy system o rozproszonej inteligencji jest współcześnie zrealizowany w działającej strukturze technicznej internetu. Internet po prostu działa i to skutecznie. A do swojej skuteczności nie potrzebuje żadnego superpaństwa. Aby wdrozyć tę strategię w innych strukturach, trzeba zrozumieć jak to działa. Co ciekawe, rozległy system o rozproszonej inteligencji został wdrożony w mniejszej skali w organizacji "Solidarnosci Walczącej" w czasie wojny polsko-jaruzelskiej i oparł się zdradzie klerków michnikowszczyzny i platformy obywatelskiej.

Jeszcze ciekawszym jest taki fakt, że historycznym protoplastą tak działajacego systemu był ustrój Rzeczypospolitej Obojga Narodów, która w XVIII wieku została pokonana przez dominującą wtedy strategię imperialnego rozwoju, wspartą zdradą ówczesnej opozycji. Teraz, współcześnie, strategia rozległego systemu o rozproszonej inteligencji jest właściwym rozwiązaniem cywilizacyjnym, które jest realizowane w projekcie Międzymorza.  Cdn.

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Czasami cholera mnie bierze, ponieważ o mechanizmie „competence creep” wiem chyba od zawsze, piszę o tym dość często, a od dość długiego czasu przywołuję jawną deklarację w tej sprawie zawartą w wypowiedzi Jean Monneta. Zacytuję tutaj jeden z moich komentarzy w tej sprawie, znaleziony teraz wyszukiwarką Google. Komentarz jest zatytułowany "TAJNE SUPERPAŃSTWO". Oto on:

OSZUSTWO EUROPEJSKIEGO BEZPRAWIA

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

[link] Docent zza morza w 2017 roku pokazał wypowiedź pana Jean Monneta jako jedno z wielu ostrzeżeń. Taki jest szatański plan realizowany przez środowiska europejskiej władzy politycznej i finansowany wielkimi pieniędzmi. Jeśli mamy pozostać Polską w Chrystusie - musimy działać skutecznie, musimy działając - myśleć strategicznie. 

_________________________________________________________

Pisałem o tym zjawisku gdzieś w okolicach roku 2007 w portalu Salon24, ale już wtedy wypowiedzi na ten temat były ignorowane, albo kwitowane wzruszeniem ramion lub brutalnie atakowane przez takich typów jak Wojciech Sadurski, pod pretekstem rzekomej antyunijnej propagandy. Minęło wiele lat, konkretnych zdarzeń, brukselskiej strategii „competence creep” mamy już mnóstwo, a informacje o realizacji tej strategii nadal są ignorowane albo co najwyżej traktowane z powątpiewaniem.

Niestety, zupełnie inaczej trzeba interpretować aktywność antypolskiej "zewnętrznej opozycji", która, jak się po latach okazuje, jest w czołówce moskiewskiej lub berlińskiej agentury służącej budowie euroazjatyckiego imperium od wysp Kanaryjskich do Kurylskich, czyli brukselskiemu Heartlandowi. Hipoteza o działaniu antypolskiej totalnej opozycji jako usłużnych idiotów, którzy dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej pasożytują na europejskiej imperialnej utopii mocarstwa Rosji i Niemiec, staje się co raz mniej prawdopodobna. 

Z każdym tygodniem interpretacja bieżących faktów wskazuje na inspirującą rolę rzekomo polskiej, a w rzeczywistości "zewnętrznej opozycji", wskazuje na świadome działanie w złej wierze, polegające na prowadzeniu własnej, wrogiej Polsce kampanii dezinformacyjnej, agresywnie wzmacniającej rosyjską propagandę kłamstwami, oszustwami i antypolskimi prowokacjami wprowadzanymi do europejskiej i światowej opinii politycznej i publicznej.  

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1647965

    Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk, wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO, która latami rabowała i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijne i zbolszewizowane UE oraz rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

     Ponadto, mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w UE opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków.

     Nowy kanclerz niemiec Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w NRD. Jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował on z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD. W najmroczniejszej fazie zimnej wojny dwudziestoparoletni Olaf Scholz, wówczas wiceszef młodzieżowej przybudówki SPD, regularnie jeździł do sowieckiego Berlina Wschodniego i Poczdamu, gdzie odbywały się wspólne obozy i konferencje z udziałem członków komunistycznej Wolnej Młodzieży Niemieckiej oraz Socjalistycznej Partii Jedności.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647976

[link] A Olaf Scholz właśnie wybiera się z wizytą do Pekinu, wpuścił Chińczyków do Hamburga. A ja wciąż uważam, że wybór Donalda Tuska otwarcie stającego razem z Chinami po niemiecko rosyjskiej stronie państwowego bandytyzmu jest bardzo złym wyborem.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1647966

Cześć Michaelu

Mam dodatkowo jeszcze jedno spostrzeżenie. Coś co jeszcze tłucze się po głowach i wielu ekspertom i dalej - politykom, tworząc fałszywy światopogląd.

To ciągle żywa i aktywna, niemal po 100 latach, Koncepcja Heartlandu Halforda Mackindera. [ Heartland ]. Na dzisiaj nazywa się to Eurazją, czyli niemiecko - rusko - chińskie imperium od Lizbony do Kamczatki.

Przypomnę, że tak właśnie urodziła się ta cała geopolityka. A jeśli jeszcze do tego dodać ideologię komunizmu... Masakra.

Również stworzona 40 lat później teoria Nicholasa Spykmena Rimlandu Rimland ] miesza wszystkim w głowach.

Dlatego ja kurczowo trzymam się George'a Friedmana i jego profetycznego dzieła Następne 100 lat [ tu lewacka krytyka tej prognozy George Friedman - 100 lat później ]

Najbardziej oszalała, toksyczna i niebezpieczna jest Unia Europejska - narzędzie Berlina - która już postawiła pomnik zarówno Marksowi, jak i Spinelliemu.

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1647974

My chcemy, aby Polska była wielka, by spełniły się nasze marzenia i ambicje. Chcemy, by Polacy, instytucje Polskiego Państwa, rzeczywistość Polskiego Państwa i ich solidarność były ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej. 

Tak myślisz ty, tak myślę ja i dlatego trzymamy się twardo prognozy George'a Friedmana i jego profetycznego dzieła "Następne 100 lat".

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1647992

Totalna opozycja inspirowana przez Donalda Tuska systematycznie prowadzi jednorodną narrację kampanii terroru i nienawiści Jaki jest ICH cel idealny?

Wymarzonym efektem tej narracji ma być strach, który doprowadzi Polaków do nieracjonalnych zachowań, a nawet do paniki, najlepiej takiej jak w Seulu.
Do wybuchu paniki w Seulu doszło w nocy z soboty na niedzielę w stromej wąskiej uliczce w słynącej z życia nocnego dzielnicy Itaewon, gdzie dziesiątki tysięcy osób bawiły się z okazji Halloween. W panice ludzie tratowali się nawzajem. Zginęło 97 kobiet i 54 mężczyzn – przekazał dowódca miejscowej straży pożarnej Czoi Song Bom. 

Od pierwszych sekund władzy PiS:
WOT - Wojska Obrony Terytorialnej - to prywatna armia Macierewicza, narzędzie pisowskiego zamordyzmmu. WOT to straszne narzędzie nacjonalizmu PIS, takie jak kiedyś były bojówki SA i SS Hitlera i Himmlera!
500 plus - polityczne przekupstwo i finansowanie nieudaczników w mohairowych beretach. Bezrozumne rozdawnictwo, które doprowadzi Polską gospodarkę do bankructwa!
NIEPODLEGŁOŚĆ i POLSKI PATRIOTYZM - To oczywisty przejaw nacjonalizmu i polskiego antysemickiego faszyzmu 
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI - Marsz kilkudziesięciu tysięcy polskich faszystów!
COVID - PiS sobie nie radzi. Polacy ofiarami mafii wielkich koncernów farmaceutycznych i ich szczepionek, paraliż polskiej służby zdrowia, pandemia grozi śmiercią, życie Polaków w rękach bezrozumnych szaleńców!
*****, j***ć PiS - to oczywiste prawo do nienawiści, każdy Polak ma prawo j***ć polski rząd, polską władzę i polskie Państwo.
(...)
NEO-KRS, PRZEKOP MIERZEI, CPK, ORLEN, ZROJENIE POLSKIEJ ARMII, GŁĘBOKOWODNY TERMINAL KONTENEROWY I SETKI PODOBNYCH AWANTUR, KTÓRYCH CELEM JEST ZABLOKOWANIE WSZELKIEJ POLSKIEJ POZYTYWNEJ INICJATYWY. 

Najaktualniejsze z nich:

NIELEGALNE NARUSZENIA GRANICY z Białorusią - to opozycja popiera,
LEGALNI UCHODŹCY WOJENNI Z UKRAINY - opozycja staje przeciwko ukrainizacji Polski, przeciwko tranzytowi ukraińskiego zboża - bo konkuruje z polskim,
CUKRU NIE MA I NIE BĘDZIE - to w zamiarze wywołania paniki rynkowej
DROŻYZNA - największa na świecie - to w zamiarze wywołania paniki rynkowej, wywołanej rzekomą nieudolnością rządu - rząd sobie nie radzi, albo nawet nic nie robi.
WĘGLA NIE MA - ostatnim wieszczem tego kłamstwa był poseł Czesław Mroczek, który twardo głosił, że węgla nie ma, gdy już było dla wszystkich jasne, że jest i opozycja była zmuszona do szerzenia paniki innymi argumentami, takimi jak na przykład, że ten węgiel się nie pali, albo że jest, ale rząd sobie nie poradzi z jego dostarczeniem do zziębniętych Obywateli.
MOWA NIENAWIŚCI - Moja rada, stanowcza sugestia, a nawet żądanie, by absolutnie nie podejmować dyskusji z tą opozycją o tym, kto tę mowę nienawiści szerzy. To jest poziom piaskownicy, to jest dyskusja na wybranym przez opozycję polu konfliktu. Opozycja zawsze wtedy powie, że to Kaczyński kiedyś powiedział, że stoicie tam gdzie kiedyś stało ZOMO. Kto zaczyna, tego wina - koniec, jesteśmy w piaskownicy.  

WNIOSEK

NIGDY NIE PODEJMUJMY DYSKUSJI O TYM KTO SIEJE NIENAWIŚĆ. Zawsze pytajmy o konkret, pytajmy po co i dlaczego, pytajmy o cel i sens. Pytajmy o konkret.
Na przykład pytajmy pana Czesława Mroczka dlaczego mówi, że węgla nie ma, skoro jest!
Dlaczego szerzy panikę rynkową dlaczego straszy ludzi, tym że będzie zimno, zamiast mówić co trzeba zrobić, by nie było ludziom zimno. Nie pytać o to kto zaczął, lecz co zrobić, by było dobrze.

Dopiero wtedy będzie jasne, że opozycja chce, by w Polsce było żle i nie chce żadnego pozytywnego rozwiązania, Wtedy będzie jasne, że to opozycja nie chce żadnego rozwiązania, chce awanrtury, chce j***ć PiS, by j***ć PiS, poniewż chce j***bać całą Polskę.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1647991

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1647994

DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO KOMUNIZMU JAKO TOTALITARYZMU

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację relacji publicznych oraz prawa państwowego i prywatnego w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

______________________________________

Cytowana wyżej definicja komunizmu została opublikowana dnia 10.08.2007 w blogu Salon24 i na portalu Blogmedia24.pl jest stale uzupełniana o kolejne kroki jej precyzowania i modyfikowania. 

Treść tej definicji zawiera konkretne przesłanki faktycznie definiujące rzeczywistość zjawiska komunizmu takim jakim on jest. Po 15 (słownie: piętnastu) latach istnienia tej definicji zadziwia mnie uporczywe przywiązanie do podręcznikowych stereotypów marksistowskiej pseudonauki o rzekomym sercu po lewej stronie i lewicowej ideologii po stronie dobra. 

Te stereotypowe definicje od samego początku były kłamstwem i tak jest po dziś dzień. Komunizm zawsze był i jest ostoją pasożytniczych formacji politycznych i państwowych, które wykorzystują ideologię do dezinformacyjnej osłony grabieży dokonywanej przez nieludzki bandytyzm i terroryzm chroniony prawem państwowym i międzynarodowym. Dlarego proponuję przewodnik po "współczesnej definicji komunizmu":

(...) Czyli mówiąc krótko, przygotowuję ten okropny przewodnik by opublikować go jako samodzielny wpis. Sama koncepcja tego przewodnika z czysto merytorycznych powodów ujawnia oczywisty fakt taki, że cała opozycja spod znaku Donalda Tuska, Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Włodzimierza Czarzastego i przróżnych pomniejszych składników totalnej opozycji, nie wyłączając brunatnej i czerwonej Konfederacji, a nawet frondy 30 sędziów Sądu Najwyższego dokładnie spełnia wszelkie przesłanki definicji totalitarnego komunizmu. Mówiąc precyzyjnie, nie istnieje żaden komunizm, który nie byłby totalitarny.

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1648010

"Marks podpierał swoje utopie jedynie myśleniem życzeniowym, co okazało się mieszanką morderczą. Nie przedstawił żadnych dowodów na skuteczność swojego planu, nie zaproponował ani jednego, podkreślam: ani jednego sensownego i przekonującego argumentu na rzecz teorii, że zlikwidowanie własności prywatnej i eksterminacja dokonana na ludzkiej indywidualności, uczyni świat lepszym miejscem, a ludzi - szczęśliwszymi jego obywatelami."*

"Jeśli zbrodnią było rzucanie się w otchłań jednej wielkiej niewiadomej, czyli narzucanie światu marksizmu mimo że nie przetestowano go nawet na myszach, to jak nazwać fakt, że dziś znowu próbuje się narzucić światu ten sam marksistowski eksperyment, mimo że dziś już mamy pełną wiedzę na ten temat i znamy wyniki tego eksperymentu, przeprowadzonego w dodatku nie na myszach, lecz na setkach milionów ludzi...?"

"Historia uczy dobitnie, że nie istnieje coś takiego, jak bezinwazyjne 'ubogacenie kulturowe;. To zawsze odbywa się jakimś kosztem, a choć zainfekowani propagandą rzadko zdajemy sobie sprawę ze skali problemu - bywa, że kosztem gigantycznym."

"Wojna ideologiczna zawsze pochłania miliony ofiar - jeśli nie fizycznie, to duchowo. Nikt nie rodzi się marksistą, i nikt sam z siebie nie wzrasta w duchu komunizmu, bo jest to ideologia sprzeczna z ludzką naturą. Machina propagandowa jest coraz potężniejsza, a ludzkie mechanizmy obronne - coraz wobec niej słabsze i coraz bardziej bezradne."

"Marksiści zrozumieli, że muszą sobie poszukać kolejnych frajerów, za plecami których mogliby się schować i których mogliby wykorzystywać jako żywą tarczę w realizowaniu swojej rewolucji, swojej świętej misji niszczenia cywilizacji i stawiania świata do góry nogami, po trupach. A znaleźć grupę kandydatów do roli 'prześladowanych' jest banalnie łatwo."

"Nikt tak skutecznie jak marksizm nie ogołocił ludzi z poczucia przynależności narodowej, z przywiązania do wiary lub choćby poczucia przynależności do cywilizacji łacińskiej, ale i na tym ten ideologiczny nowotwór nie poprzestał - dziś można w milionach liczyć młodych ludzi, którzy wstydzą się swojej heteroseksualnej orientacji, gardzą własną płcią i brzydzą się faktem, że są... biali!"

Łukasz Winiarski identyfikuje się jako chrześcijanin, konserwatysta i narodowiec.

____________________________________

* Jeszcze w 1982 roku, Józef Mackiewicz cytował za Phillipem Vander Elst liczbę mordów komunistycznych w XX wieku jako 143 miliony osób.[i] W 2009 roku Philip Vander Elst w materiale "The link between statism and supranationalism”[ii] podał liczbę ofiar zamordowanych przez despotyczne rządy na 170 mln. Dodając, iż ponadto miliony osób zostały życiowo zrujnowane przez socjalistyczne planowanie oraz urzędników państwowych.

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648014

Jeszcze w 1982 roku, Józef Mackiewicz cytował za Phillipem Vander Elst liczbę mordów komunistycznych w XX wieku jako 143 miliony osób.[i] W 2009 roku Philip Vander Elst w materiale "The link between statism and supranationalism”[ii] podał liczbę ofiar zamordowanych przez despotyczne rządy na 170 mln. Dodając, iż ponadto miliony osób zostały życiowo zrujnowane przez socjalistyczne planowanie oraz urzędników państwowych.

Jednak, zrujnowane zostało życie nie "milionów osób" — lecz setek milionów. Przede wszystkim tych osób, którym komunistyczni bandyci wymordowali najbliższych. Ponadto, wręcz obłędnie wydatki na zbrojenia, mające służyć wojnom z demokratycznym Zachodem i podbiciu całego świata przez genseków z Kremla oraz niewydajne, rujnujące gospadarkę komunistyczne centralne zarządzanie — zrujnowały życie kolejnych setek milionów ludzi, zmuszając ich do życia w nędzy.

Do tego jeszcze trzeba dodać, że zawsze walczące z prawdą partie komunistyczne wymuszają i na tych osobach, których nie zamordują i całych społeczeństwach — konieczność życia w ciągłym, komunistycznym zakłamaniu…[iii]

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648015