Treści z tagiem: neokomunizm

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

Najliczniejsi wśród wszystkich wyznań Chrześcijanie to najbardziej prześladowana wspólnota religijna na świecie a wśród niej dotyczy to szczególnie Katolików, którzy stanowią ponad 50% wszystkich Chrześcijan.  

Organizacja "Open Doors" założona przez brata Andrewa (Anne van der Bijl) w 1955 roku corocznie monitoruje zakres i intensywność...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Barbara Nowacka kłamie ale się nie cacka, idzie do przodu i atakuje. A już po protestach, próbuje złapać policję na błędzie, przyłapać na czymkolwiek. Bez względu na cokolwiek - kłamie w postępowaniu klasycznego totalitarnego prowokatora. Kłamie i atakuje [link]. Dlaczego jest prowokatorem?
Dlatego, że jest prowokatorem!

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:18)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Polska opozycja antypisu nie jest totalna, ona jest totalitarna. Są to słowa bardzo podobne, ale oznaczają zdecydowanie coś innego:

  1. Totalny, to według Słownika Języka Polskiego PWN to "całkowity, zupełny", czyli opozycja, która jest całkowicie i zupełnie przeciwko wszystkiemu, co robi rząd - jest tylko opozycją totalną. Całkowicie i zupełnie przeciwko ... i tylko tyle.
  2. Totalitaryzm, to "system polityczny, zmuszający wszystkich ludzi do podporządkowania się obowiązującej i jedynej słusznej ideologii i nieograniczonej władzy jednej partii, kontrolującej wszystkie dziedziny życia i dyskryminującej aż do wykluczenia wszelkiej innej władzy, idei i kultury".

Przymiotnik "totalitarny" określa każdy podmiot taki jak organizacja, partia lub jej polityka albo nawet państwo posiadające cechy tego systemu. W przypadku totalitarnej partii politycznej przymiotnik "totalitarny" określa cele oraz programową przynależność do totalitarnego systemu politycznego.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

To nie jest przypadkowy zbieg okoliczności, w którym chodzi tylko o przejęcie władzy w Polsce - to jest totalna wojna, by zabić Polskę, zabić polskiego papieża, zabić wszystkich Polaków, tak by między Niemcami a Rosją już nigdy nie było żadnej Polski, ani też żadnych Polaków.
To nie jest ponury żart, ani przesada. Nie jest to także żadna spiskowa wizja dziejów, lecz trwający od setek lat niemiecki sen o tysiącletniej Rzeszy od Atlantyku do Pacyfiku. Drang nach Osten. To jest wielki i wspaniały projekt wielkiego mocarstwa Eurazji. Może byłby to piękny pomysł integracji wszystkich krajów i narodów pomiędzy Lizboną a Władywostokiem poprzez utworzenie ogromnego wspólnego rynku, gdyby nie dwa małe mankamenty. 

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Europe's nations should be guided towards the superstate without their people understanding whats is happening.

"Narody Europy powinny być prowadzone ku superpaństwu, tak aby ich obywatele nie rozumieli, co się dzieje"

Jean Monnet

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Polska odrzuca polityczne porozumienie między negocjatorami PE i niemiecką prezydencją w sprawie mechanizmu warunkowości w budżecie UE.

Według źródła PAP zbliżonego do spotkania unijnych ambasadorów, na którym zapadła ta decyzja, przedstawiciele Polski i Węgier opowiedzieli się przeciw. Ambasadorowie tych dwóch krajów mieli podkreślać, że wszystkie elementy, to znaczy warunkowość, wieloletni budżet i fundusz odbudowy składają się na jeden pakiet i powinny być przyjmowane przez kraje członkowskie UE jednomyślnie.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Borys Budka ocenia politykę rządu:
"Gdyby rzeczywiście okazało się, że premier Mateusz Morawiecki chce zawetować unijny budżet, to byłaby to zdrada polskiej racji stanu i działanie wbrew interesowi Polski" - powiedział w czwartek lider PO Borys Budka. Dodał, że zawetowanie budżetu UE może zablokować rozwój Polski. Według Budki zapowiedź premiera to... blef przed Jarosławem Kaczyńskim, spowodowany podszeptami Zbigniewa Ziobry."
[link]

Rozbawił mnie do łez, dawno mnie tak ktoś nie rozśmieszył. Chrzani jak przewodniczący koła ZMP na Uniwersytecie Warszawskim w roku 1952. Normalny dureń bez pojęcia.

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Kolejne dni, 7, 10 i 11 listopada, kolejne dni nienawiści do polskiej Niepodległości, dni pogardy do polskiego suwerennego bytu narodowego, a wszystko w zbiorowym wykonaniu starej i nowej bolszewickiej lewicy, kopiującej morderczą nienawiść i pogardę rewolucji francuskiej 1789 roku, pryncypialnych aktywistów czerwonego Komsomołu, brunatnego Hitlerjugend, bezmyślnie małpując wszystko, co już kiedyś zdarzyło się we wszystkich totalitarnych rewolucjach. Tak zwany "strajk kobiet" z filmową dokładnością odtwarza brutalność rewolucyjnej młodzieży nazistowskich bojówek w Niemczech, rosyjskich bolszewików, polskich "młodych z ZMP", powtarza rewolucję seksualną wszczynając wojnę z Kościołem.

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Niedziela 8 listopada. Nasz polski Kristalnacht. Wczoraj była sobota, dzień obłędnej rocznicy rewolucji październikowej, która zdarzyła się 7 listopada roku 1917, dzisiaj tak uroczyście czczonej przez totalitarną opozycję i takie osoby jak Jacek Jaśkiewicz, Władysław Frasyniuk, Joanna Scheuring-Wielgus i jeszcze wielu politycznych aktywistów skażonych totalitarną mentalnością "młodych z zetempe". Nadają ze wszystkich kątów, bezczeszcząc wszystko co polskie. 

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

"... Sanitariuszka Aniela Życzyńska pseudonim Ania (-) zdołała dotrzeć z ostrzeżeniem do "Cichego" i "Orła", czym uratowała ich oddziały. W drodze powrotnej do domu wstąpiła do leśniczówki by zmienić opatrunek rannemu żołnierzowi AK "Zaporze". Tam funkcjonariusz UB major Edward Gronczewski aresztował ją oraz leśniczego Jana Janczaka.
12 lipca 1945 roku, bez przeprowadzenia procesu została rozstrzelana w pokazowej egzekucji w Lipie. Przed śmiercią w barbarzyński sposób zagipsowano jej usta, by nie mogła nic powiedzieć. Wraz z nią zbrodniarze z UB zabili wtedy sześć osób, a ich ciała dla większego zastraszenia miejscowej ludności pozostawili na rynku ..."
(Gazeta Obywatelska #230 z 23 października 2020 roku)

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

#NieStrajkuję To co się w Polsce dzieje jest puczem starego totalitarnego reżimu komunistycznej PRL przeciwko demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest odebranie Polsce jej państwowej Niepodległości poprzez przywrócenie starego reżimu totalitarnej władzy i jej pasożytniczego systemu.

Harmonogram rewolucji październikowej 2020 roku w Polsce:

Hipoteza o tym, że przygotowania tej aktualnej awantury wystartowały około sześć miesięcy temu

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Ponieważ od początku do końca jest oszustwem wynikającym z kłamstw i fałszywych przesłanek. Nie można manipulować prawami fizyki,  ani spodziewać się sukcesu oszukując i bezczelnie kłamiąc. Przykład entropii jest dobrym pomysłem. Jestem fizykiem, wiem coś o tym. Nad entropią jest już tylko Bóg. Kto nie przyjmie tego faktu do wiadomości, jest skazany na klęskę.

Analizując zdarzenia rzekomo spontanicznych protestów aborcyjnych powinniśmy myśleć strategicznie, a nawet mamy obowiązek działać strategicznie i to nie tylko po to, by rozumieć rzeczywistość, ale także po to aby mieć choć odrobinkę wpływu na entropię środowiska, w którym żyjemy. Bo inaczej wylądujemy w czarnej dziurze...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Dezinformacja jest jednym z narzędzi ludobójstwa polegającego na zabijaniu Polski pandemią. Spostrzegam ze zdziwieniem, że najprawdopodobniej Prezydent Andrzej Duda także został skutecznie zdezinformowany, skoro wypowiedział się gdzieś o tym, że trzeba coś zrobić by nie zmuszać kobiet do heroizmu tak, by kobiety nie były zmuszane do donoszenia patologicznej ciąży, zagrażającej zdrowiu i życiu matki i dziecka w jej łonie.

Otóż nikt nie zmusza nikogo do heroizmu,
prosimy jednak o szacunek do prawdy.

Po pierwsze, wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie wprowadza żadnego zakazu aborcji, a jedynie wyłącza stosowanie przesłanki eugenicznej. A czym jest przesłanka eugeniczna?
Proszę spytać pana Adolfa Hitlera, który w roku 1933 wprowadził w III Rzeszy aborcję eugeniczną w trosce o czystość rasową aryjskich Niemców.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

że nawoływanie do nienawiści, podżeganie do wojny domowej oraz wykorzystywanie partyjnych bojówek do ataku na obywateli to zbrodnia. Zapewniam, że nikomu nie zadrży ręka, gdy przyjdzie czas na postawienie go przed Trybunałem Stanu. [link]

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

Słowo nazywające żołnierzy tych bojówek, czyli "barbarzynki" pochodzi od profesora Andrzeja Nowaka. Określenia "agresywny tłum", "wściekły tłum, napiera na kościół", "agresja po stronie wściekłego lewactwa" to cytaty ze spontanicznych wypowiedzi Anny Marii Siarkowskiej, która osobiście stanęła po stronie obrońców kościoła świętego Aleksandra na Placu Trzech Krzyży. Szukam w domenie publicznej słowa "bojówki", które dobrze określa te gromady "barbarzynek", które widziała Anna Maria Siarkowska.

Rafał Ziemkiewicz niezbyt precyzyjnie skomentował to tak:

W jednym się muszę z feministkami i LGBT zgodzić: tu nie chodzi o aborcję, wyrok etc. To tylko pretekst, niech będzie, "zapalnik". Po prostu my, katolicy, i Kościół, jesteśmy dla nich tym samym, czym byli dla nazistów Żydzi oraz globalny żydowski spisek Wall Street z bolszewizmem.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

Postęp i nowoczesność bardzo często polega na powrocie do najbardziej wstecznego łajdactwa ordynarnej dziczy, która bez odrobiny zastanowienia oddawała się ideologii imperium zła. Nie sięgam do żadnych biblijnych przykładów, wystarczy spojrzeć na historię najnowszą, zastanowić się nad mrocznym dziełem ubiegłego wieku. Konkretnie, jednymi z najpoważniejszych środków działania rasistowskiej i nazistowskiej ideologii hitlerowskiego narodowego socjalizmu było zastosowanie eugeniki, eutanazji, aborcji i antysemityzmu do oczyszczenia aryjskiej rasy. Eugenika, Eutanazja, Aborcja i Holocaust miały być najbardziej postępowym i nowoczesnym zbawieniem zdrowia narodów świata. 

Dlatego w okresie okupacji hitlerowskiej obowiązywało w latach 1943–1945 prawo pozwalające na dokonywanie aborcji w nieograniczonym zakresie przez Polki – był to jedyny raz w historii Polski, kiedy aborcja była legalna „na żądanie” [wikipedia].

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Humor i satyra

Polityka i program totalitarnej opozycji na podstawie jej głosu w Sejmie przed wystąpieniem premiera, we środę 21.10.2020 roku. Wysłuchałem większości wystąpień  parlamentarnych i medialnych w wypowiedziach, usłyszanych dzisiaj w Sejmie oraz w pytaniach kierowanych do rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia. Jako syntezę tego programu można przedstawić wyciąg z przykładowych wypowiedzi posłanki Barbary Nowackiej i posła Roberta Kropiwnickiego.  

Wszystkie te stanowiska razem i każde z nich z osobna świadczą o jednym - oni to wszystko mają gdzieś, interesuje ich tylko jedno, a mianowicie to, czym groził Lech Wałęsa, czyli za wszelką cenę dopierniczenie rządzącym czym się da, nawet w drodze fizycznej eksterminacji.

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Ostrzeżenie w trosce o wasze pieniądze - skończcie ze zleceniami dla pana Romana G!

Sposób zorganizowania transferu pieniędzy od spółki Polnord do aktywów panów Ryszarda K. i Romana G. wystawia bardzo kiepską opinię o profesjonalizmie obu panów. Szczególnie pan Roman G. nie popisał się jako prawnik, adwokat i doradca w interesach pana Ryszarda K.

Nawet jeśli to miało być pranie brudnych, czyli konkretnie mówiąc ukradzionych pieniędzy, to była po prostu partacka robota. Takich rzeczy tak się nie robi. Od dawna tak się nie kradnie.

Na miejscu wszystkich ludzi prawdziwego businessu natychmiast wyrzuciłbym pana Romana G. z wszelkiego udziału w jakichkolwiek interesach. To jest adwokat całkiem do kitu. Taka konstrukcja transferu pieniędzy jest kompromitująco naiwna. Dlatego zostali złapani. Frajerzy. Zgubiła ich pycha i przekonanie o tym, że są nietykalni.

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:18)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

W lipcu 2020 roku zakończyły się cztery rundy wyborów - samorządowych (2018), europejskich (2019), parlamentarnych (2019) i wreszcie prezydenckich (2020). Wydawało się, że Polska ma przed sobą trzy lata na stanięcie twarzą w twarz z wyzwaniami XXI wieku wobec strategicznego interesu Polski. Wcale nie chodzi o to, aby Polacy mówili jednym głosem. Przeciwnie. Najlepsze projekty, najskuteczniejsze rozwiązania powstają w sporze, w twardej asertywnej dyskusji o wyborze najlepszego rozwiązania. Totalitarna opozycja nie wyciągnęła żadnych pozytywnych wniosków.

Cała polska opozycja ma to wszystko w dupie.

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:8)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Popatrzmy na strategiczny interes Polski. Na co czeka Polska? Na sukces Polski czy antypolskiego łajdactwa rzekomej semi-opozycji. Obojętnie jakiej opozycji - totalnej, totalitarnej czy kompradorskiej, ale zawsze pełnej nienawiści i nawet nie antypolskiej, a po prostu łajdackiej, pełnej pychy i pogardy.

Historia świata jest historią polityki i konfliktów interesów tak starych, jak odwieczna walka dobrego ze złem w najważniejszych dla człowieka myślącego sprawach. To jest cała biblijna historia ludzkiego stworzenia zawarta w zasadniczym pytaniu Henryka Sienkiewicza - Quo vadis?

Dokąd zmierzacie łajdacy?

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Popatrzmy od strony strategicznego interesu. Na co czeka Polska? Na prawdę - we wszystkich najważniejszych dla nas sprawach. A przed nami są trzy lata, w których powinny być rozwiązane najpoważniejsze problemy, skutecznie przeprowadzone reformy, najistotniejsze dla funkcjonowania Polskiego Państwa. To jest czas na skuteczną i efektywną pracę zespołową, w której najważniejszym parametrem jest jakość rządzenia na wszystkich poziomach. Jedna z najszacowniejszych zasad sztuki zarządzania głosi, że gdy w firmie źle się dzieje, zawsze winien jest zarząd, zawsze i bez wyjątku winna jest najwyższa władza w tej firmie - i nikt inny.

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:20)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Naszedł czas na najważniejsze polskie sprawy. Na co czeka Polska? Na prawdę. Na prawdę o wszystkich najważniejszych dla Polski sprawach. Najważniejszym dla Polski prawem jest Konstytucja. Wszyscy mamy obowiązek przestrzegania stanowionego w niej prawa, przysięgamy na nią. A prawda o ustawie zasadniczej z dnia 2 kwietnia 1997 roku jest taka, jaka jest. Ta, aktualnie obowiązująca Konstytucja nie jest dobra i jest to najważniejsza polska sprawa, która powinna być załatwiona tak szybko jak to jest możliwe, ponieważ nie można budować dobrej Polski na niedobrym prawie.

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Pierwszą z nich jest konstytucyjny ustrój Państwa Polskiego, a w nim "zespół oligarchii samorządu terytorialnego", czyli "Oligarchia Antypolskich Samorządów - OAS" (OAS vel OAS).

Działanie skorumpowanej warszawskiej oligarchii samorządowej do złudzenia przypomina praktyki sycylijskiej albo kalabryjskiej mafii nie tylko w fazie projektowania i budowy warszawskiej oczyszczalni ścieków "Czajka". To zjawisko samo w sobie jest już bardzo mocnym świadectwem korupcji i kumoterskiego regulowania gry rynkowej. W skorumpowanych środowiskach aroganckiej władzy fachowe kompetencje nie mają znaczenia i nikt się z nimi nie liczy. Decyzje zależą i należą do układów, znajomości i wpływów.
Jak w każdej oligarchii, decyduje starszeństwo w mafijnej hierarchii.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

"Oligarchia samorządowa, to strzał w dziesiątkę" w opisie władzy bolszewii w organach polskiego samorządu terytorialnego (ronin). Najnowszy przykład recydywy kretyńskiej nieodpowiedzialności oligarchii panującej w Warszawie jest kolejnym potwierdzeniem systemowej degeneracji polskich władz samorządowych. Nie będę teraz wyliczał konkretnych przykładów korupcji, marnotrawstwa, pospolitego złodziejstwa oraz ideologicznych koterii maskujących bezczelne draństwo. Szkoda czasu. Warszawa, Poznań, Łódź, Inowrocław, Gdańsk... To co się dzieje w polskim samorządzie terytorialnym to jest już poważny problem polityczny i ekonomiczny, który z całą powagą powinien być odnotowany w księdze polskiej zdrady narodowej jako zjawisko Oligarchii Antypolskich Samorządów (OAS vel OAS)

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

A Dziambor z Konfederacji nie widzi niczego złego w panowaniu "obcych" na polskim medialnym rynku. [link]
Oni są przerażająco, wręcz bezmyślnie dogmatyczni. Bez względu na stan rzeczywistości, bez względu na polski narodowy interes, bez względu na mechanizmy społeczne, bez względu na wszelkie wartości, bez względu na wszystko - istnieje tylko jeden dogmat, jeden złoty cielec, mityczny totem ideologiczny - IDEOLOGICZNY DOGMAT WYPREPAROWANY Z RZECZYWISTOŚCI, sprzeczny wolą przetrwania polskiego Narodu.
WOLNY RYNEK jako ten ZŁOTY CIELEC.

Niech zginie Polska, byle ocalał wolny rynek!

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Idee

Czym jest zbir, każdy to wie, brutalny bandyta. OMON, ZOMO, długie pały, gaz, bijące serce totalitarnego reżimu.

Do dzisiaj wraca mi ból w lewym łokciu, rażonym koniuszkiem długiej pały, pamiętam nieruchome oczy zomowca, pamiętam i widzę je, nawet gdy zamknę oczy. Jarosław Kaczyński powiedział kiedyś mocno sprowokowany, że oni stali po stronie ZOMO, a my po przeciwnej. I tak to jest do dzisiaj.

Olśniło mnie, gdy usłyszałem jak dziś rano dziennikarz TVP powiedział, że "urodził się w latach dziewięćdziesiątych". On i całe pokolenie młodych Polaków już nie ma pojęcia o zbrodniczej przemocy totalitarnego reżimu. W ich wyobraźni nie istnieje żadne skojarzenie z prawdziwą opresją komunistycznej przemocy, nie znają prawdziwej miary bestialstwa ani współczesnych komunistycznych zbirów ani bandytów lat osiemdziesiątych.

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Totalitaryzm, to tyle zbrodniczego zamordyzmu, ile zmieści się w demokracji. Dokonaliśmy wyboru, pozostaje nam wykonanie zadania. Bolszewik znowu wkroczył na polskie terytorium, znowu jest na naszej polskiej ziemi. Czekają nas długie dni walki. Przeciwko nam stoją bolszewickie zastępy możnych tego świata.

Najbogatsi ludzie bolszewickich elit współczesnego świata, Bill Gates oraz Melinda Gates są tylko wiceprezesami portalu z petycjami change.org, który zebrał już ponad pół miliona podpisów pod petycją wzywającą Urszulę von der Leyen, Przewodniczącą Komisji Europejskiej, do „interwencji przeciwko Polsce w związku z sytuacją środowiska LGBT w Polsce” (Romuald Kałwa [link]).

4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Leopold poruszył w swoim felietonie zjawisko zerwanej więzi cywilizacyjnej, która może przybierać formę utraty porozumienia międzypokoleniowego, albo wręcz konfliktu cywilizacyjnego pomiędzy społecznościami tradycyjnymi a progresywnymi w wielu krajach współczesnego świata. Kryzys nad którym się zastanawiamy ma jednak swoje źródło w niezrozumianym przez obie strony dysonansie poznawczym, wynikającym z fałszywej diagnozy po obu stronach tego konfliktu.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Każdy, najostrzejszy spór toczony z poczuciem humoru, może dać mnóstwo olśnień, satysfakcji, a nawet radości i zaowocować bardzo pożytecznymi konsekwencjami. A Karol Modzelewski miał znakomite poczucie humoru i chyba lubił ostrzyć zęby wiecowego mówcy Solidarności w sporach toczonych latem 1981 roku. Fumkcjonowałem wtedy w dolnośląskim Ośrodku Prac Społeczno-Zawodowych NSZZ "Solidarność" i okazji do polemik nie brakowało. W tamtych gorących miesiącach Karol, w wielu swoich publicznych wystąpieniach przekonywał słuchaczy, że komuna jest jak stara, rozpadająca się ze starości chata za wsią, która jeszcze jest, bo nie wie, w którą stronę ma się przewrócić. Wystarczy palcem tknąć, a rozsypie się w pył.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Przyczyną niszczącą komunikację publiczną JEST SPONSOROWANE PRZEZ LEWICĘ OSZUSTWO BLOKUJĄCE rozumienie prawdziwego stanu rzeczywistości, co wręcz uniemożliwia wszelkim elektoratom dokonania wyboru pomiędzy tym co dobre, a co złe. Dlatego "zwykli ludzie", normalni wyborcy tak łatwo ulegają nie tylko kłamstwom, ale i zorganizowanym międzynarodowym kampaniom oszustwa politycznego, często określanych jako globalna wojna cywilizacyjna, informacyjna albo hybrydowa.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Strony