Niegodziwie opłacona nienawiść

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Toksyczny implant propagandy. Tak Adolf Hitler doprowadził naród niemiecki do zbrodni i ludobójstwa.

W telewizji Republika widziałem dyskusję redakcyjną, spotkanie niby swobodnie wypowiadających się polityków. Jednym z nich był posłem platformy obywatelskiej. Nie widzę żadnego sensu, nie dostrzegam najbardziej nawet wysublimowanej racji, uzasadniającej zapraszanie takich i tych ludzi do jakiejkolwiek rozmowy.

Oni wcale nie dyskutują, zupełnie nie uczestniczą w żadnej rozmowie. Tam, na takich spotkaniach z ich strony zupełnie nie istnieje wymiana zdań, nie ma odpowiedzi, nie pada najmniejszy nawet argument, nie ma żadnej reakcji na usłyszane słowa. Co ciekawe, reprezentanci totalitarnej opozycji, wizytujący dowolną imprezę zupełnie nie są zainteresowani tym, co się tam dzieje. Guzik ich obchodzi co ludzie myślą i mają do powiedzenia. Oni mają nas wszystkich nieelegancko i bardzo arogancko w nosie, jeśli nie w d.....

Oni, jeśli zostaną zaproszeni, podstępnie wykorzystują swoją obecność do siłowego wmontowania gotowego fragmentu narracji propagandowej. Wszyscy, każdy z nich, wszędzie gdzie przypełznie, dokładnie według przepisu hitlerowskiej propagandy, nieustannie, jak nakręcona pozytywka powtarza ten sam tekst, tę samą narrację, co najwyżej z niewielkimi indywidualnymi modyfikacjami.

Oni wdzierają się na siłę, zakrzykują, przekrzykują, zagłuszają i blokują rozmówców, nie dopuszczają do głosu, aby dokładnie tak jak uczył Joachim Goebbels, aby po raz setny powtórzyć to samo kłamstwo, ten sam propagandowy chwyt. Kategorycznym tonem, nieomal krzykiem, walą jak z karabinu maszynowego - dyktatura, łamanie prawa i konstytucji, obrona demokracji.

 

Tak działa totalitarna opozycja, niszcząca nasza wiarę, nadzieję i miłość. Tak działa każda tyrania, tak dzisiaj dławi nas podłe wspomnienie okrutnej dyktatury proletariatu, który nigdy proletariatem nie był.

 

Komunizm w genach, fałszywa demokracja w zakłamanym nienawiścią wrzasku.

Każdy z nich przynosi na każde spotkanie taką samą podłą grudkę cuchnącego błota, by rzucić ją nam wszystkim w twarz.

25.01.2017 ]]>michael]]>]]>http://blogmedia24.pl/node/76794]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Słowo "kleptokracja" jest prawie synonimem komunizmu. Klepotokracja to władza złodziei, których celem jest złodziejstwo. 

Mówiąc precyzyjnie - niezawodnie zorganizowana władza złodziei, która pod osłoną państwa i przy cynicznym wykorzystaniu państwowych systemów władzy okrada całe narody - to komunizm. Kleptokracja - to także władza złodziei. 

Komunizm - to władza złodziei, którzy upaństwowili swoje złodziejstwo.

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1535813

Draństwo dokonuje wrogiego przejęcia całego państwa i jego systemu sprawowania władzy i pierwsze co robi, to degeneruje systemy ustrojowe tak, aby wszelkie draństwo znalazło się pod ochroną prawa, sprawiedliwości i administracji państwowej. Dranie świadomie i celowo budują państwowy aparat ucisku i przemocy, który chroni draństwo, niszczy struktury społeczne. I w ten sposób pojawia się nowe draństwo, które jest skutkiem państwowego uprzywilejowania draństwa.

To jest obiektywny mechanizm destrukcji całych państw i jak widać realizowany jest na całym świecie. Wszędzie. Podobieństwo, wręcz homeomorfizm pomiędzy działaniem "totalnej opozycji" w Polsce, a tym co widzimy w USA po wyborze nowego prezydenta jest bardzo pouczający. To nie może być przypadek.

W tym szaleństwie jest metoda. Napastnicy dokonujący wrogiego przejęcia całych państw, zachowują się identycznie, tak jak każdy znany przyrodzie pasożyt. Najprawdopodobniej stąd bierze się wielkość politycznej pozycji Stefana Niesiołowskiego. Jest przecież parazytologiem.

Nie wdając się w niepotrzebne dyskusje, widzimy jasno co powinniśmy robić - tak szybko jak to jest możliwe musimy zabrać się za naprawę zniszczonych systemów ustrojowych państwa, musimy usunąć toksyny i wszelkie źródła trucizn i jadów sączących się z chorego organizmu Polski. 
Zatrute jest wszystko, od Konstytucji, przez administrację i wszelkie organy państwa, potrzebna jest więc nie tylko dobra zmiana, konieczna jest wielka zmiana.
Dlatego też wszelkie pasożyty, wszelkie łajdactwo, nawet najmarniejsze bezrozumne draństwo tak bardzo chce, by nie zmieniło się nic, by było jak było.

8.02.2017, michaelhttp://blogmedia24.pl/node/76897

Vote up!
8
Vote down!
-1

michael

#1535826

sługi

 

mając takie sługi

szatan z radości aż pieje

przed bramą piekła

porzućcie wszelką nadzieję!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1535835

Na tym polega ich PYRRUSOWE ZWYCIĘSTWO!

Tusk jest niewątpliwie silniejszym i bardziej niebezpiecznym dla nas politykiem od takiego np. Grzegorza Schetyny. Siła jego intryg, bezwzględna lojalność w stosunku do mocarstw wrogich naszej polskiej Niepodległości jest na tyle poważna, że powinniśmy chronić Polskę przed jego powrotem. Widzicie jak Polska odżyła, gdy tylko się go pozbyła?

Stanowcze votum separatum polskiego rządu wywołało gwałtowny opór europejskich elit, wszystko jest jasne. Jest to klęska europejskiej demokracji, Unia Europejska jasno pokazała swoją antydemokratyczną praktykę, a Tusk jeszcze parę lat pozostanie tam gdzie powinien być:
Jak najdalej od Polski.

9.03.2017 michaelhttp://blogmedia24.pl/node/77140

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1535860

Rezonowanie łgarstw i łajdactw POlszewii przez  rządowe media jest zaciąganiem  strasznej  winy wobec Narodu.

To jest  taki  swoisty "  grzech przeciw  Duchowi Świętemu" , który , jak  wiemy, jest  nie  do odpuszczenia..

Vote up!
1
Vote down!
-1

cover

#1535872