22 lipca roku - kolejne komunistyczne święto

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Czym jest totalitaryzm - jego bardzo skrócona definicja mówi, że jest to azjatyckie jedynowładztwo, skrajny zamordyzm absolutnego monarchy, który przywłaszcza sobie wszelkie cesarskie i boskie uprawnienia. Absolutna monarchia führera i genseka, który jest źródłem prawa państwowego, prywatnego i moralnego, on określa to, co jest dobre a co złe oraz, on staje się dysponentem wolności wszystkich poddanych, łącznie z ich prawem do życia.  Totalitaryzm jest właściwością cywilizacji turańskiej, o której pisał Feliks Koneczny. Totalitaryzm jest identyczny z komunizmem jako formacją władzy państwowej, którą wielokrotnie opisywałem we "współczesnej definicji komunizmu" jako przestępczy układ, który wszelkimi dostępnymi środkami zdobywa władzę, by bezkarnie eksploatować wszelkie aktywa zdobytego kraju.  

A wracając do naszych polskich spraw - czym są te wszelkie dostępne środki?
Jest bardzo prawdopodobne, że słowo "wszelkie" znaczy "wszystkie". Totalitarni pretendenci do władzy nad Polską mogą nawet skorzystać z rosyjskiego transportu, wystarczy nasmarować na swoich, albo nawet unijnych limuzynach literę "Z" albo "V" i jazda. Mogą strzelać i zabijać. Mogą wykorzystać rosyjskie czołgi, zupełnie tak samo jak to robił w 23 lipca roku 1920 "]]>POLREWKOM]]>" i "]]>PKWN]]>" 22 lipca 1944 roku. Trzeba przyznać, że symboliczna wymowa Smoleńska, jako miejsca utworzenia Polrewkomu - jest naprawdę ponura. 

Nieprzypadkowo często wspominam o «neksjalizmie» oraz o «rozległym systemie o rozproszonej inteligencji», które to pojęcia dotyczą naprawdę skomplikowanych i szalenie odpowiedzialnych wielowymiarowych przestrzeni decyzyjnych. Niestety prymityw intelektualny praktycznie wszystkich dupiarzy politycznych totalitarnej opozycji jest nieustannym dowodem ich totalnej ignorancji. Oni rzeczywiście nie zdają sobie sprawy, żadnego pojęcia nie mają o tym co się rzeczywiście dzieje w rzeczywistym współczesnym świecie. Powiem więcej. Oni nie muszą wiedzieć, rozumieć i umieć czegokolwiek, ponieważ im wszystko wolno. Obowiązuje zasada Neumanna. 

Dlatego nie rozumieją i nie potrafią zrozumieć nawet prostych zjawisk, nie potrafią odpowiedzieć nawet na tak banalne pytania jak na przykład dlaczego Polska jest tak dobrze przygotowana do kryzysu energetycznego i doskonale sobie radzi zarówno z odcięciem kurka rurociągów z rosyjskim gazem jak i rosyjską ropą. Dlaczego Polska jako jedyna w Europie skutecznie potrafi sobie z tymi kryzysami poradzić? 

A już zupełnie niezrozumiałym jest nawoływanie do "integracji" z tymi, którzy sobie najwyraźniej nie radzą. To jest jedynie dowód na to, że albo pojęcia nie mają o tym, że ta "europejska, tak rozumiana integracja" zbankrutowała, albo działają w złej wierze w sojuszu z rosyjskimi agresorami.

Albo są głupi i są użytecznymi idiotami, albo są zdrajcami.

Ich pogarda i zacietrzewiona nienawiść i notoryczne posługiwanie się kłamstwem niestety wskazuje na to drugie.

Jurgielt, agentura, a nawet skrajna korupcja granicząca z zachłanną chciwością nie jest wystarczającym wyjaśnieniem, nawet nienawiść niewiele wyjaśnia. To jest skutek trwającego już dwa wieki konfliktu cywilizacyjnego pomiędzy bolszewickim "ruskim mirem" a duchem Cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Bardzo możliwe, że nawet modna nazwa «ruski mir» zasadniczo wprowadza w błąd. 

Powinniśmy wiedzieć, że to jest na wskroś totalitarna «ruska smuta», która z upiorną konsekwencją oligarchii ruskiego totalitaryzmu wyłącza i likwiduje wszelkie samodzielne myślenie. Napisał o tym ostatnio Stanisław Janecki, na przykładzie Platformy Obywatelskiej ["Czystka bez czystki" - (Sieci #26/2022)] => "Platforma Obywatelska stała się partią tak bez wyrazu , że obecnie nawet nie ma kogo z niej wyrzucić". Tak działa oligarchiczny UKŁAD totalitarnej władzy, a raczej absolutnego jedynowładztwa.

Czym jest ten oligarchiczny układ czujemy odruchowo, chyba powtórzę po raz setny jego definicję w komentarzu. Ale myślę, że każdy Polak intuicyjnie doskonale wie, czym ten układ jest. Jest to fatalna choroba polskiego życia społecznego, która  niestety jest przeniesieniem ruskiego miru jedynowładztwa czasu PRL na lokalne układy, nazwijmy to wprost, na UKŁADY samorządowe, które już dawno i zbyt często stają się układami lokalnych oligarchii.

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

UKŁAD jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu, realizującą plan zniszczenia systemów etycznych, społecznych i politycznych we wszystkich organach władzy, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa lokalnego i państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami. [link]
(10.08.2007)

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1645875

https://www.youtube.com/watch?v=HO46vMAUALc

POLSCE

nie jest potrzebna żadna opozycja!

POLSCE jest potrzebna władza SUWERENA.

A

SUWERENEM POLSKI, JEST POLSKI NARÓD!

TYLKO!

I TEGO nic nigdy nie zmieni.

 

totalitarne ścierwa sprowadzone do POLSKI

na ruskich tankach, i teraz ich jewropejskie pomioty wciąż niszczą Naszą Polskę, jak niszczyli ich tatusiowie, dziadkowie: cały ten totalitarny syf - im głupszy tym lepszy! ~

Nie muszę wymieniać nazwisk tych wstrętnych

POPów,

czyli ścierw P ełniących O bowiązki P olaka! Nazwisk zresztą przybranych, że wymienię kilka tylko prawdziwych - Lejba Khone, Aaron Bucholtz, Izaak Stolzman, Aaron Szechter & & & & &......................

 

Re: Wybitne postaci życia publicznego w Polsce ostatnich (...) - 8

https://www.bankier.pl › forum › te...

· Przetłumacz tę stronę

7 września 2012 · 27 postów · 7 autorów

Leszek Balcerowicz - Aaron Buchholz Henryk Batuta - Izaak Apfelbaum Jan K. Bielecki - Izaak Blumenfeld Marek Borowski - Szymon Berman

 

https://www.youtube.com/watch?v=HO46vMAUALc

AMEN!

 

WOLNOŚĆ JEST TYLKO WÓWCZAS,

GDY NARÓD TWORZY JEDNOŚĆ, A LUD

W NIM ŻYJĄCY CZUJE SIĘ WŁODARZEM,

A NIE ZAŚ NIEWOLNIKIEM GARSTKI OPĘTANYCH.

                                                                     Jan Paweł II

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1645894

 

Kiedyś był to co trzeci przejeżdżający samochód w Twoim mieście 
 ​49 lat temu, oficjalnie uruchomiono linię produkcyjną Fiata 126p. Pamiętasz w którym roku zakupiłeś pierwszego "maluszka" i jakiego był koloru?

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1645896

w Amerykańskiej Częstochowie.

Można było zobaczyć Husarzy Polskich na ich stalowych rumakach, można było zobaczyć Wiernych w wierze na rowerze, Można było zobaczyć małe i duże fiaty. Oczywiście na chodzie. Przyjechały z Nowego Jorku. Parę godzin jazdy.

Popaczcie i Popodziwiajcie

:

https://bialyorzel24.com/poswiecenie-pojazdow-i-kierowcow-w-amerykanskiej-czestochowie/

 Dzień Dzisiejszy i wspomnienia z przeszłości.

Pozdrawiam zza oceanu, jeszcze wciąż

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1645904

Adres URL tego obrazka: https://bialyorzel24.com/app/uploads/2022/07/am4.jpg
 <img alt="" src="https://bialyorzel24.com/app/uploads/2022/07/am4.jpg" style="width: 600px; height: 375px;" />

Mogę oczywiście wyciągnąć wszystkie adresy URL wszystkich obrazków z tego reportażu "Poświęcenie pojazdów i kierowców w Amerykańskiej Częstochowie" link: https://bialyorzel24.com/poswiecenie-pojazdow-i-kierowcow-w-amerykanskiej-czestochowie/

 

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1645970