Przegrupowanie na stanowisku premiera to nie koniec "Dobrej Zmiany"

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Bzdury o końcu dobrej zmiany może opowiadać pan Grzegorz Schetyna, a jego inwektywy mogą być naprawdę bardzo brutalne. Totalna opozycja razem z Grzegorzem Schetyną twierdzą nawet więcej - oni sami skończą z dobrą zmianą. Jak rozumiem chcą wprowadzić złą zmianę.
 
Można mieć naturalne wątpliwości, które nasuwają sie same, gdy człowiek jest narażony na koszmarną nawałę wrogiej propagandy, która naprawdę wszystko ma za złe. "Dla Schetyny nawet cukier jest gorzki, gdy pochodzi z pisowskiej cukrowni." A po wtóre, jest sporo spraw, które rzeczywiście jeszcze nie są załatwione. Jeśli normalnemu człowiekowi paskudna i obelżywa propaganda codziennie wtłacza w głowę niechęć, złość, żołć i pretensje, to łatwo stracić z oczu właściwe proporcje.
Legenda o nasłaniu Morawieckiego przez Amerykanów w celu nadzorowania projektu Trójmorza, jeszcze pani Kamili Gasiuk-Pihowicz do głowy nie przyszła, więc mogła być wykorzystana { TUTAJ }. Były kiedyś podobne opowieści o zrzucaniu przez Amerykanów stonki, na polskie biedronki. Wczoraj w Sejmie słyszałem podobne majaczenia o związkach Jarosława Kaczyńskiego z Adolfem Hitlerem, gdzieś zapewne dowiem się o łamaniu kołem Konstytucji, podpalaniu Warszawy i dolewaniu Wisły do ognia.
 
Te wszystkie krakania i gdakania słychać z każdego kąta i ze wszystkich stron i dotyczą każdego z nas, bez względu na to czy członkiem PiS jest, czy pełni jakąkolwiek funkcję w jakiejkolwiek instancji nie wiadomo jakiej władzy. Pisałem niedawno o tym, że zostałem obrzucony obelgami z tego powodu, że jechałem pociągiem do Warszawy w przeddzień marszu Niepodległości i najprawdopodobniej z profilu przypominałem narodowca.
Dopiero następnego dnia dowiedziałem się, że wszyscy Polacy świętujący dziewięćdziesiątą dziewiatą rocznicą polskiej Niepodległości są faszystami.
 
Ten czarnopropagandowy zew dobiega do nas dzień po dniu, codziennie przez wiele lat, nie jest to zew ku pokrzepieniu serc, a to co dotyczy nowego premiera przeczytałem zanim jeszcze stał się premierem. Pozwolę sobie zacytować światłą, wypowiedzianą stanowczym tonem przez panią Kamilę Gasiuk-Pihowicz taką fake-informację - a więc "w dniu dzisiejszym prawa i wolności obywatelskie zostały po prostu przehandlowane". 
 
A teraz napiszę mój komentarz.
Polecam tekst { ]]>TUTAJ]]> }, którego fragment zacytuję:
"I jestem przekonany o tym, że ten czas, to przegrupowanie w rzeczywistości jest strategicznym awansem pani Beaty Szydło! 
Zauważmy, Pani Beata była tą przywódczynią, która nieomal za rękę doprowadziła kampanię wyborczą Pana Andrzeja Dudy do prezydentury. Później poprowadziła zwycięską kampanię wyborczą PiS.
I widzę, że Pan Andrzej Duda nie sprawdził się na swoim stanowisku pracy, więc cały nasz zespół postawił faceta w odstawkę, nie będzie potrzebny żaden "impeachment", a raczej wprowadzenie w stan schyłkowy.
Mówiąc wprost, Pani Beata w przeciwieństwie do tego faceta sprawdziła się nad podziw. Zdobyła swoją pracą nie tylko szacunek i uznanie, ale i solidną pozycję.
Konkurs na następcę aktualnego Prezydenta RP już się rozpoczął []]>link]]>].
Aktualny Prezydent jest już skreślony."
 
A pani Beata znowu na posterunku, przygotowuje się do nowej kampanii.
A może rzeczywiście Jarosław Kaczyński doszedł do wniosku, że pani Beata Szydło powinna zastąpić w przyszłych wyborach prezydenckich pana Andrzeja Dudę, który najwyraźniej sypie się i nie sprawdza się w swojej pracy?

* * *

Jeden z ciekawszych komentarzy w "Salonie Dziennikarskim":
Mecenas Marek Markiewicz ocenił, że byliśmy przygotowywani do zmiany, która - jego zdaniem - jest głęboką rekonstrukcją na kilku polach. Po raz pierwszy w Polsce premier odchodzi nie za karę ze stanowiska. Ona odeszła z pełnym uznaniem wszystkich ludzi. To oznacza, że są zadania, które trzeba wykonać. Być może trzeba szarpnąć za cugle, bo reforma idzie, ale trzeba jej większych impulsów. W tym, co powiedział pan prezydent - pan jest moim premierem - nie wiadomo, czy nie jest pocałunkiem śmierci ze strony nowej alternatywy dla prezydenta []]>link]]>].

Przekonanie ludzi, że jest możliwa zmiana, jest zadaniem dla nowej twarzy, nowej informacji. Ten rząd słabo stał informacyjnie, było wiele dobrych zmian, których nie komunikowano. Druga rzecz, to przekonanie społeczeństwa, że ta reforma jest robiona w dobrym celu. To jest bardzo trudne. Powinna funkcjonować zasada uczciwości w państwie. To bardzo trudne - zauważył mecenas Markiewicz. []]>link]]>]

 

* * *

 

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (12 głosów)

Komentarze

Vote up!
12
Vote down!
-1

michael

#1554243

Ciężko w to uwierzyć, ale nawet Frasyniuk wyśmiewa opozycję: ‚Prędzej Kaczyński potknie się o własną nogę, niż Petru ze Schetyną coś obmyślą’

http://polskaracja.com/wladyslaw-frasyniuk-opozycja-pis/

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1554305

[link], [link] "Obywatele RP próbowali blokować wyjście z Sejmu. Były krzyki i wyzwiska pod adresem posłów PiS."
 
Rozumiem, patologii nigdzie, w żadnym kraju świata nigdy nie zabraknie. W Polsce ta nisza jest zarezerwowana dla "Obywateli Republiki Patologii" (Obywateli RP) oraz dla ich równie niemądrych wielbiścieków. Siedzą w tej niszy wszelkie totalitarne zboki, przepełnione fanatyczną złością i pretensją do wiosny o to, że jest wiosną.
Ale dlaczego do tych żałosnych marudnych stworków dołączają nowe niszowe koszmarki?
 
Vote up!
9
Vote down!
-1

michael

#1554246

A zawodowy fotograf prasowy przypadkiem przechodził z tragarzami !

Vote up!
5
Vote down!
-1

#1554306

za ten trzeźwy wpis.

Bardzo nam dzisiaj trzeba chłodnych głów i gorących serc. Gorzej - gdy jest odwrotnie.

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
7
Vote down!
-5

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1554279

Rozumiem, iz uwaza Pani, ze wszystko jest w porzadku.
Przeciez powinno sie i nalezy wyrzucac najlepszych za burte.
Oczywiscie trzeba im pozniej wreczyc kwiatki.
Jest po prostu wspaniale, a bedzie jeszcze wspanialej. Prawda?

Vote up!
3
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1554301

Prosze nie opowiadac bajek.
Pani Beata sprawdzila sie nad podziw nie tylko w stosunku do Prezydenta,
ale przedewszystkim w stosunku do obecnego Premiera
Wybory prezydenckie odbeda sie w 2020 roku.
Premier zostala odwolana w roku 2017.
Sugeruje Pan, ze Ona jest ostatnim durniem, ktorego trzeba przygotowywac
do roli Prezydenta przez trzy lata?

Vote up!
2
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1554304

... jeden dzień po wyborach. Nie wiedziałeś o tym? Jeśli myślisz inaczej, to znaczy że... nie wiesz, o czym piszesz. 

O głos wyborców trzeba zabiegać tuż po wyborach, ponieważ tylko w ten sposób można czynem (tak jak Pani Beata Szydło) udowodnić elektoratowi, że jego głos nie został zmarnowany, - ku chwale Ojczyzny i w trosce o Polski Naród.

Pozdrawiam,

Satyr

Vote up!
4
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1554308

Pisząc tekst, który jest niżej, nie widziałem Twojego komentarza. Ale krótko i zwięźle napisałeś to, co miałem na myśli pisząc swoją notkę.

A więc - dziękuję!

Vote up!
4
Vote down!
-1

michael

#1554316

Glosy wyborcow Pani BS pozyskiwala by znacznie i to znacznie skuteczniej na stanowisku Premiera, a nie odsunieta na boczny tor.

Vote up!
1
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1554330

całkiem możliwe, że jestem durniem troszeczkę mniejszym, ale nigdy by mi do głowy nie przyszło, aby posyłać panią Beatę Szydło do trzyletniej zasadniczej szkoły zawodowej kształcącej w zawodzie prezydenta. Wygląda na to, że do takiej szkoły należałoby raczej posłać pana Andrzeja Dudę, 

Ale pomyśl sobie szanowy Leszku Pierwszy, bardzo proszę. Chodzi nie o przygotowanie pani Beaty Szydło, ale o przygotowanie kampanii wyborczej, chodzi o przygotowanie odpowiednich ludzi, warunków technicznych i politycznych, przy tym jest bardzo dużo roboty, do której potrzebne są nie tylko potężne środki techniczne, nie tylko finansowe, ale bardzo wiele pracy i jeszcze więcej pokory wobec tego zadania.. To wszystko razem,  w odpowiednim czasie musi być gotowe, by mogło działać sprawnie.

Powiedziałem coś o pokorze. Wbrew pozorom jest to potężna siła. Wyobraź sobie, szanowny Leszku Pierwszy, że pan Bronisław Komorowski miał przed wyborami 2015 roku najwyższą władzę państwową, dysponował rządem, cała siłą swojej partii oraz administracji państwowej, miał także pieniądze i to w praktycznie nieograniczonej ilości. Pracowały dla niego telewizje, gazety, radia i wszelkie instytucje prywatne i państwowe, pracowali profesorowie, artyści i wszelkie inne elity. 

A pani Beata Szydło wygrała z nim oba pojedynki. Przecież to właśnie Ona była szefem dwóch kampanii wyborczych, najpierw prezydenckiej, a później całej zjednoczonej prawicy.

Czegoś chyba panu Bronisławowi Komorowskiemu zabrakło, skoro zmarnował ogromny potencjał i polski i ruski, który mu służył dzielnie i wiernie. Miał niby wszystko, a przerżnął. Czego zabrakło nie tylko Bronisławowi Komoruskiemu i całej jego ekipie?

Otóż panu Komoruskiemu zabrakło pokory wobec powagi zadania, panu Komoruskiemu także zabrakło szacunku do ludzi, którzy mieli na niego głosować, ich kampania została zniszczona ich własną arogancją i ta właśnie arogancja  i ich pogarda nadal ich niszczy.

Właśnie przygotowanie milionów Polaków do realizacji tego zadania, przygotowanie ludzi, którzy w tym przedsięwzięciu mają razem działać, to jest to przygotowanie, które miałem na myśli, gdy pisałem to, co pisałem.

To naprawdę jest wielgachne uproszczenie i wcale nie jestem pewien, czy trzy lata to nie jest za mało, skoro po drodze są trzy poważne kampanie wyporcze - samorządowa, parlamentarna i dopiero na końcu prezydencka.

Po prostu potężne zadanie społeczne.

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1554315

Zgadzam sie z Toba, ze przygotowanie kampanii zajmuje sporo czasu. Tylko powiedz mi, czy przez ten czas Pani BS ulokowana na jakiejs podrzednej funkcji, nie widoczna i nie majaca szans na ukazanie swoich wspanialych cech charakteru na arenie miedzynarodowej, nie pojdze zwyczajnie w zapomnienie? Jezeli rzeczywiscie Prezes chcialby Ja wyznaczyc na przyszlego Prezydenta to powinien wyznaczyc jej jakas role w ktorej by mogla blyszczec - chociazby jako szef MSZ. Wydaje mi sie, ze jej katolicyzm, patriotyzm i inteligencja przeszkadzaja naszym wrogom. Jakos kojarzy mi sie Jej odejscie z wizyta pewnego izraelskiego bylego komandosa w Polsce. Tobie nie?

Vote up!
1
Vote down!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1554331

Uważam, że PAD nie przemyślał tego publicznie wygłoszonego stwierdzenia, iż Mateusz Morawiecki jest... "jego premierem". Jestem z zawodu i z zamiłowania "ścisłowcem", więc uruchomiłem pojęcie z logiki matematycznej o nazwie: "alternatywa".

I co mi wyszło? - Jeśli M. Morawiecki jest "jego" premierem, to wynika z tego jednoznacznie, że Pani Premier Beata Szydło... nie była jego premierem, a była "tylko" szefową jego komitetu wyborczego, dzięki także której został prezydentem. 

Pytam zatem: - a czyim premierem była??? Dla mnie jest to pytanie retoryczne, bowiem skoro B. Szydło nie była jego premierem, to z całą pewnością była moim premierem i milionów Polaków na Nią głosujących w wyborach.

Abstrahując już od tych słów PAD-a, zacząłem szukać przyczyn, które spowodowały takie "posunięcie" ze strony Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który desygnował M. Morawieckiego na Premiera RP. I co znalazłem?...

Pierwsza sprawa: - to duża operatywność M. Morawieckiego w sferze ekonomii, biznesu i wykorzystanie jego kontaktów w świecie dla dobra RP. W czasach, gdy - jak nigdy w ostatnich dwóch dekadach - Polsce potrzebne jest silne wsparcie Rządu w odbudowie polskiej gospodarki, sukcesywnie rujnowanej od roku 1989, - jest ono bardzo potrzebne (vide porównanie: Grabski, Kwiatkowski z okresu międzywojennego).

Druga sprawa: - proszę zauważyć, że Pani Beata Szydło opuszcza stanowisko premiera w pełnej chwale wobec Polaków "z tarczą", nie "na tarczy". Jej osiągnięcia i determinacja w realizacji programu wyborczego Zjednoczonej Prawicy pozostawiła wśród nas Polaków bardzo pozytywne efekty.

I trzecia, zarazem ostatnia sprawa: - jak myślicie? - czy Pani Beata Szydło mając tak bardzo dobrą opinię wśród Rodaków... może być "szykowana" na przyszłego Prezydenta Rzeczpospolitej???
Moim zdaniem, tak.
Przecież Pan Jarosław Kaczyński jest bardzo wytrawnym politykiem i myśli na co najmniej 10 lat do przodu. A skoro PAD (jak sam powiedział) nie będzie kandydował na drugą kadencję (kto będzie go popierał za te cholerne i niefortunne weta ustaw?), to Pani B. Szydło... wygra "w cuglach" wybory już w pierwszej turze, ponieważ ma za sobą miliony Polaków, którzy Jej Rządowi zawdzięczają bardzo dużo.

To tyle, a nawet... aż tyle.

Pozdrawiam wszystkich, którym leży na sercu dobro Rzeczpospolitej.

Satyr

Vote up!
6
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1554309

Super! Uważam, że tak jest jak piszesz, co więcej myślę, że zarówno nasze przesłanki i fakty, które bierzemy pod rozwagę prowadzą nas obu do zbieżnych wniosków. Niech podsumowaniem tego faktu będzie następujaca opinia, którą wpisałem w tytułowej nocie:

"I jestem przekonany o tym, że ten czas, to przegrupowanie jest strategicznym awansem pani Beaty Szydło!"

To zadanie, które jak obaj przypuszczamy zostało powierzone pani Beacie Szydło, jest niezwykle trudne i odpowiedzialne, to jest strategiczna misja, od której zależy przyszłość Polski.

Z poważaniem

Vote up!
4
Vote down!
-1

michael

#1554317

... Tak tworzy się zaplecze dla rządzących, które wspiera swym czynem i dobrym słowem, oficjalnie deklarowanym popieraniem rządzących, którzy działają nie dla siebie, ale dla Narodu.
Boże! - Czy było to możliwe za czasów rządów PO-PSL??? 

Zauważ Michaelu, że do dzisiaj PO nie potrafi wykrztusić ani jednego zdania, co chce jako totalna opozycja zaoferować pozytywnego Narodowi Polskiemu. Jedyny punkt ich programu, to... odsunąć PiS od władzy, a w podtekście... dać przyzwolenie na dokończenie V rozbioru Polski. Nie proponują nic w zamian!!! Zapominają, że PiS nie rządzi sam. Jest z nim cała Zjednoczona Prawica, która jest integralną częścią aparatu władzy (vide chociażby: Ziobro, Gliński). 

To Zjednoczona Prawica "postawiła szlaban" dla PO i PSL, by dalej nie grabiły Rzeczpospolitej. Stąd taki kwik...

Słusznie prawisz, że, cyt.: "jest to strategiczna misja, od której zależy przyszłość Polski". Aby zrozumieć to taktyczne zagranie J. Kaczyńskiego, trzeba przede wszystkim... być Polakiem i... myśleć po polsku, a nie po europejsku, - choć jak twierdzi Gregor Strychnina - prymityw społeczny i cwaniak, - Polska w Europie powinna być poddanym krajem wobec Zachodniej Europy. Ale - jak widać - jego cwaniactwo i zdrada zostały totalnie zdeklasowane, a tym samym to jego cwaniactwo jest tylko pyłem na butach Jarosława Kaczyńskiego. Czy Strychnina tego nie widzi? Kiedy wreszcie przejrzy na oczy? Wiem, kiedy przejrzy. Przejrzy wówczas, kiedy dostanie "piąchą między oczy" (czyt. zorientuje się, że za zdradę Ojczyzny spędzi w pierdlu 25 lat), a po zobaczeniu całego gwiazdozbioru zacznie myśleć, że z nami Polakami nie ma żartów.

Już dawno zapoznałby się z kazamatami, gdyby żył Marszałek Józef Piłsudski. On by się z takimi nie patyczkował.

Pozdrawiam serdecznie,

Satyr   

Vote up!
5
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1554322

Przestań mieszać ludziom w głowach i obrażać Polaków prymitywnymi tekstami w stylu " Aby zrozumieć to taktyczne zagranie J. Kaczyńskiego, trzeba przede wszystkim... być Polakiem i... myśleć po polsku, a nie po europejsku"...
Prawda jest taka, że na plecach Beaty Szydło wjechał "Balcerowicz bis", następny królik z kapelusza, banksterski spec od drenowania kieszeni Polaków.
Główny wykonawca planu "uszczelniania systemu podatkowego", który pod pozorem walki z mafią paliwową i innymi mafiami, wydziera Polakom każdy ciężko zarobiony grosz. Nowe prawo podatkowe tworzone "na złodzieja i mafioza" dotknie głównie przeciętnego polskiego podatnika i uczciwego przedsiębiorcę. Tak to sobie wymyśliła "światowa, żydowska banksterka".
Po jaką cholerę ten "premierek" krąży bez przerwy między izraelem a Polską i jakie sprawy tam załatwia?.
Skok na Polskę i Polski majątek trwa...

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1554362

....z tytułami, którzy jeszcze bezwstydnie powołują się na masońskiego zaprzańca, który zaparł się wiary katolickiej trudno będzie nam zbudować wolną Polskę.

Warto wiedzieć, że Marszałek Piłsudski miał trzy żony, że przed zalewem - wejściem bolszewików do Warszawy, 15 sierpnia 1920 roku złożył dymisje i wyjechał z Warszawy, a gdy był u szczytu władzy w 1927 roku wbił w skrzydła Orła Białego w Godle Polski dwa gwoździe masońskie – dwa pentagramy satanistyczne. Nie mogę zrozumieć, dlaczego doczesne szczątki Marszałka Piłsudskiego spoczywają na Wawelu, nie mogę zrozumieć, dlaczego robi się z niego bohatera narodowego i męża stanu.

http://docs6.chomikuj.pl/341422268,0,0,J%C3%B3zefa-Pi%C5%82sudskiego.docx

https://www.youtube.com/watch?v=82Ln_-JakeM&list=PLGVRG-CTN7PCD_F_1x5IQhDOdVeU1I7hb&index=2

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1554365

Satyrze zgadzamy się co do tego, że PADa trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy, żeby nie narobił jeszcze większego bałaganu niż ten z sądownictwem, a ta jego dobitna odzywka  do PMM, że jesteś moim Premier, potwierdza tezę, że trzeba go szybko usunąć z urzędu. Jeżeli tak, to czy nie byłoby lepsze powierzenie Naszej Wspaniałej Pani Premier Beaty Szydło na marszałka Sejmu, gdzie tylko jeden mały krok do stanowiska Prezydenta?

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1554339

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...coście się uparli na dudusia ? Karać należy rękę a nie ślepy miecz. Duduś zielony .To ten wybitny "strateg" co to myśli 10 lat do przodu i jego zaplecze wyszukało dudusia. Czy wy naprawdę nic nie rozumiecie...czy tylko robicie z siebie idiotów ..jak wałęsa z kiszczakową?

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1554366

kampanii wyborczych oraz jako premier wprowadzajacy w zycie programy socjalne. Za jaj rzadow - niezbyt wiele wprowadzono zmian w gospodarce, zaogniono konflikty z UE , Komisja Wenecka, Ukraina, Niemcami.... 

Tak wiec widac - co umie robic pani Szydlo -a czego nie umie. Zblizaja sie wybory samorzadowe, potem kolejne do Sejmu - wiec moze lepiej niech sie zajmie tym, co umie robic - niz tkwic na stanowisku premiera i rozpamietywac minione juz sukcesy.

Zycie ma to do siebie- ze idzie do przodu - niezaleznie czy tego chcemy, czy nie. Dzisiaj potrzeba Polsce silnej gospodarki - bo to podstawa i programow socjalnych i obronnosci - a nie mozna zbudowac silnej gospodarki bez wspolpracy z UE, bankami,  instytucjami finansowymi,  i krajami sasiednimi - dlatego dzisiaj potrzebny jest specjalista od gospodarki - a nie od rozdawania pieniedzy - bo zeby rozdac - trzeba wpierw zarobic, rozdawnictwo na kredyt (preferowane przez PO i PSL - ale w szczegolnym przypadku: rozdajemy tylko "swoim"), na dluzasza mete sie nie sprawdzi...

 

Vote up!
2
Vote down!
-3

mikolaj

#1554323

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...bardzo łagodnie potraktowałeś panią z gminy Brzeszcze, która całkowicie nie nadawała się na premiera. Mnie najbardziej raził jej wiejski gust...bo o reszcie nie warto wspominać. Coś dziwnego stało się z Polakami. Zupełnie przestali myśleć.

https://www.youtube.com/watch?v=6BIADpkCy20

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1554369

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika cover nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Przecież Pan Jarosław Kaczyński jest bardzo wytrawnym politykiem i myśli na co najmniej 10 lat do przodu"

oczywiście!!!  przecież   tylko  pewność  wygranej za  8 lat    była   dla  niego  impulsem  do  oddania  władzy  łajdakom   w  2007  roku...

Vote up!
1
Vote down!
-4

cover

#1554324

czas próby.czas prawdy

ja jednak wrócę do lipca ,czyli do czasu,gdy zdradził nas ten ,na którego z taką nadzieją oddałam głos,ale drugi raz już tego nie zrobię

 PAD przepadł dla mnie wtedy i teraz,gdy  powiedział,to jest mój premier,czyli  pani Premier 

nie była jego premierem,tak bo była naszym premierem,naszym dla Polski ,dla dobra Polski

Przypomina mi się to ,co po zdradzie PADa powiedział nasz Prezes,teraz musimy działać inaczej

 Zmieniły sie warunki,zmienić się musi nasze działanie,

oczywiście PREZES powiedział to lepiej,ale sens ten sam

a więc powtórzę,to co mowiliśmy i pisaliśmy kiedyś na naszym Forum,Forum PIS.org.pl

"psy szczekają ,karawana idzie dalej," do celu dlaDobra Polski

bo Najważniejsza jest Polska i to wie nasza Pani Premier a więc 

do przodu i do Dobrej Zmiany

a tym "z Dialogu Otwartego" bilet w jedną stronę,kiedyś o podobnym do nich pisał Waldemar Łysiak Milczące Psy,ciekawą definicję podał w tej ksiazce 

"Cave tibi a cane muto 

Strzeż się milczącego psa"

Dobrego Nowego Dnia,Polsko

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

gość z drogi

#1554325

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dopóki nie wyrwiemy sterów kraju przedstawicielom wrogiej Polsce nacji, wszelkie roszady i zmiany personalne nie mają sensu i są wyłącznie grą pod publiczkę .
Nic się nie zmieniło i nie zmieni w sytuacji, gdy większość Polaków ulega prymitywnej propagandzie.
Do tytułów i stanowisk dochodzi się latami, budując wiarygodność i pozycję, skąd więc wziął się tak nagle ten "premierek" z "wielkim nosem" na tak kluczowym stanowisku w naszego kraju ?.
Kto z was , "wielbicieli" tego człowieka zna jego przeszłość, pomijając prymitywną propagandę na jego temat?. Niby publiczna telewizja od kilku dni buduje mu opozycyjną przeszłość...
Takiej "popeliny" nie było nawet za komuny !.
Oddajecie kolejny raz władzę kolejnemu człowiekowi " znikąd" !.
Za kilka lat, gdy zadłużenie Polski osiągnie niezliczoną ilość cyfr, człowiek ten zniknie jak jego poprzednik, niejaki Jan Antony Vincent...
Pytam... dlaczego Polacy kolejny raz zarówno przed, jak i po są nadal głupi ???...

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1554401

to ty jesteś czyścielem tuneli czasoprzestrzennych metra na Marsie.

Kornela M. poznałem w 1967 roku, byłem Jego studentem, później pracowałem w tym samym instytucie co i On. Ani Kornel, ani jego syn Mateusz nie są ludźmii z nikąd. Ich historia jest lepsza niż przeszłość wszystkich ludzi Solidarności, którzy darli się o władzę przez ostatnie 50 lat, kantując Polskę na wszystkie sposoby.

Cokolwiek by o Kornelu i Mateuszu powiedzieć są to ludzie uczciwi i cholernie efektywni w robocie,

Zastanów się dobrze nad tym co mówisz i piszesz, zanim zrobisz coć niemądrego.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

michael

#1554408

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak zapewne nie zauważyłeś, mój wpis dotyczył Mateusza, nie Kornela. Nie mieszaj.

PS. Znam swoją sąsiadkę od urodzenia, to jest niezwykle uczciwa kobieta, zapewniam. Ty masz prawo jej nie znać i masz prawo o tym mówić. 99.9 % Polaków, miało takią wiedzę o istnieniu Mateusza przed jego "wyniesieniem" na stanowisko wicepremiera, jak Ty o istnieniu mojej sąsiadki...
W Polskiej polityce Mateusz jest człowiekiem ZNIKĄD ... co pozwala mi sądzić, ze jest tylko figurantem.
Kolejnym figurantem...'
Pytanie zasadnicze..Dlaczego premierem w Polsce (nie mylić z polskim premierem) musi być ciągle przedstawiciel tej samej profesji i pochodzenia ?.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1554428

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Swoją wiedzę o przeszłości Mateuszu opisujesz tak: "Kornela M. poznałem w 1967 roku, byłem Jego studentem, później pracowałem w tym samym instytucie co i On."... Fajnie...

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1554429

miałeś wielkie szczęście być studentem legendy lat minionych,człowieka sprawdzonego i oddanego Polsce

Mocno liczę na TO,ze i Jego syn bedzie podobny do Niego ,bo Najważniejsza jest POLSKA i Jej Dobro

co do gdybania,na temat co będzie,to mam jedyną propozycję  służmy Polsce,tak jak to robiliśmy przed laty ,bo wrogów ma wystarczająco dużo tak w Kraju jak i na 'ulicy" i zagranicą,nie dokładajmy więc Jej jeszcze dodatkowych cięzarów

Dobrej Nocy Polsko ,Dobrej Nocy

Vote up!
2
Vote down!
-1

gość z drogi

#1554444

Gratuluję wam kolejnego fałszywego idola !!!!
Pytanie dziennikarza : „To jest pan katolikiem czy pan nim nie jest?” jest dla Kornela Morawickiego „dziecinne” i „niepoważne”. Duchowość, „post-religijna” jak to sam określa poseł, wykracza poza katolicyzm, który jego zdaniem ogranicza.
Duchowość Kornela Morawieckiego ukształtowały pisma Simone Weil (nie ochrzczonej Żydówki z Francji, żyjącej w pierwszej połowie XX wieku, która w czasie wojny domowej w Hiszpanii walczyła z siłami katolickimi i narodowymi w bandach anarchistycznych). W młodości Kornel Morawiecki uczęszczał „na wolnomyślicielskie spotkania i dyskusje w kamienicy na rogu Świętokrzyskiej i Nowego Światu”.
Kornel Morawiecki zadeklarował, jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo jak kilka milionów dla całej Europy”.
74 letni Kornel Morawiecki ujawnił, że żyje od lat z konkubiną z którą ma 22-letniego syna. W artykule poseł deklaruje, że prócz konkubiny kocha żonę, z którą już nie mieszka (z żoną ma syna Mateusza, wiceministra w rządzie PiS), i trzecią panią, z którą zakładał Solidarność Walczącą. Co najciekawsze Kornel Morawicki z każdą z pań spędzi zbliżająca się Wigilię.
Jakiś czas temu Kornel Morawiecki w programie radiowym „Gosc Radia Zet” w rozmowie z Moniką Olejnik gwarantował polskość Adama Michnika, i stwierdził, że nie można wyrzucać z Polski Adama Michnika, który czuje się Polakiem.
Kornel Morawiecki stwierdził też podczas debaty, że GMO jest czymś naturalnym, poparł in vitro, kompromis aborcyjny i sprzeciwił się posiadaniu prawa do broni palonej

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21662&Itemid=80

Vote up!
4
Vote down!
-2

Verita

#1554460

Pytanie w jakim sensie? Każdy będzie mógł mieć 3 żony? To lepiej odrazu wprowadzić Islam i ...wizerunek Polski w UE się poprawi...nieprawdaż?

Marszałek Senior Kornel Morawiecki w rozmowie z RMF FM, komentował nadchodzące expose syna, premiera Mateusza Morawieckiego.
– Chciałbym usłyszeć od niego słowa nadziei, wyzwania. Chciałbym, żeby powiedział, że zbudujemy Polskę naszych marzeń: (…) i solidarną, i uczciwą, i w jakimś sensie prawą – tak o dzisiejszym expose Mateusza Morawieckiego mówił w Porannej rozmowie w RMF FM jego ojciec, marszałek senior Kornel Morawiecki.
Jak dodał:
– Oczekuję od niego, że jego expose wzniesie się ponad partyjne podziały – bo to jest jego rola.
Pytany o zachowanie stanowisk przed wszystkim ministrów, Morawiecki odpowiada, że to świadczy o pokorze syna.
Michaelu, gościu, mam nadzieję ,że słuchając tego bełkotu zachwyt nad waszym idolem minął.

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14147-kornel-morawiecki-expose-syna-chcialbym-zeby-powiedzial-ze-zbudujemy-polske-naszych-marzen

https://www.youtube.com/watch?v=2qI_dxe-v2M

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1554465

Innowacyjnośc! Na to stawia premier!

To pokraczne słowo, które nic nie znaczy - charakteryzuje obu 'zuchów' Morawieckich - ojca i syna. Mamy przecież określenie techniczne: wynalazczośc. Innowacyjnośc to slowo=wytrych, podobnie jak 'tolerancja'. Ma wiele synonimów, równie pustych:

awangardowość, eksperymentatorstwo, nieschematyczność, niestereotypowość, nowatorstwo, nowoczesność, odkrywczość, puste slogany. W słowniku jest tego ok 120.

Tutejsi mędrcy opowiadają bajki o (przyszłym) cudownym wpływie Mateusza na rozwój gospodarki. Dlaczego więc nie dba o uwolnienie przedsiębiorczości i po co sprowadza bank Morgana?

Przyznajcie, mędrcy - że nie mieliście racji co do Dudy. A tak sie wymądrzaliście! Dudomania wyleczona, ale nie bajkopisarstwo. Ręka fiskusa coraz mocniej ściska za gardło małych przedsiębiorców dusząc bezcenną inicjatywę. Skóra cierpnie na myśl o jeszcze większej ilości imigrantów. Groza.

Kto ma oczy do patrzenia, ten widzi, że Mateusz M. od momentu mianowania go wicepremierem - był NADpremierem.

Najwidoczniej nastąpiła kolizja kompetencyjna z panią Beatą Szydło.

Spekulacje co do "szykowania jej na prezydenta" są śmiechu warte.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1554500