DWUNASTA ROCZNICA 144 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - AGENTURA PUTINA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Globalna agentura Putina jest wszędzie, ale w Polsce jest jej najwięcej. Totalitarna mafia zdrajców. Warto się nad nią zastanowić, także bardzo krytycznie. Pani "]]>Farida Rustamowa, bardzo ciekawa rosyjska dziennikarka młodego (30 lat) pokolenia]]>" nie robiła żadnych badań, ani nawet sondażu, ale przeprowadziła serię rozmów w różnorodnym, ale wyselekcjonowanym środowisku rosyjskich elit władzy i pieniędzy. Naprawdę warto przemyśleć diagnozy zawarte w tej relacji i wyciągnąć wnioski - szczególnie dotyczące mechanizmu działania rosyjskiej narracji zarówno w Rosji jak i poza Rosją - na przykład w Polsce i w innych grupach wpływu w Europie, Ameryce i Azji.

Jedno jest ważne. Zarówno rozmówcy pani Faridy Rustamowej, ale na przykład Emmanuel Macron, a nawet polska totalitarna opozycja wypiera ze swojej świadomości nieoczywisty dla nich fakt, że Rosja jest brutalnym zbrodniarzem, a oni wszyscy lokując się po stronie zbrodni, stają się jej wspólnikami i poplecznikami. Stawiają siebie jednoznacznie po stronie ludobójstwa i państwobójstwa (]]>genocide & statecide]]>). Słowem i czynem sami stają się zbrodniarzami. Przekonamy się w poniedziałek 11 kwietnia o godzinie jedenastej, kto w Polsce dołączy do tej zbrodniczej kasty: 

]]>PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA SCHETYNĘ - OSTATNIE OSTRZEŻENIE]]>.
16.07.2017

MAM DLA TEJ DURNEJ TOTALITARNEJ OPOZYCJI OSTATNIE OSTRZEŻENIE. Naprawdę bardzo poważne ostrzeżenie. Jeśli nie wycofają się, nie wrócą do rozumnego działania w polityce, to czeka ich totalna katastrofa. Tak, Pan Bóg jest nierychliwy, ale sprawiedliwy, a las Birnamski już dawno ruszył. To ostrzeżenie nie jest pierwsze, możliwe jednak, że jest już ostatnie. Mam przekonanie, że totalnej opozycji grozi straszna katastrofa, a oni są ślepi, głusi i chorzy z nienawiści. Pycha i pogarda - najważniejsza jest jednak ich głupota i wynikająca z niej kompletna niezdolność rozumienia rzeczywistości.

Nie mają wyobrażenia ani o wyzwaniach ani o wymaganiach XXI wieku. Niczego nie rozumieją z współczesności, nie mają pojęcia ani o prawdziwych mechanizmach polityki ani gospodarki, zupełnie nie zdają sobie sprawy z żadnego z istotnych zjawisk współczesnej cywilizacji globalnej. Poruszają się po XXI wieku jak słoń po składzie porcelany, zachowują się jak małpa w kąpieli w bajce Aleksandra Fredry.

W czasie ostatnich kilkunastu miesięcy otrzymali ze trzysta dających do myślenia ostrych sygnałów jasno informujących o grożącej im katastrofie. A oni, jak to aroganccy głupcy, nie rozumieją w co się pakują. Nikt ich nie zamierza rozstrzelać, zamykać, nic im nie wybuchnie, ani nikt im nic nie buchnie. Są to ludzie spod czerwonej gwiazdy, którzy oceniają rzeczywistość według siebie. Głównym i najważniejszym zjawiskiem w nadchodzącej katastrofie jest ich kompletna i zupełna kompromitacja, kompromitacja polityczna, intelektualna i pod każdym innym względem. Infamia. Zamilkną im telefony, nikt ich na wódkę nie zaprosi, zupełna banicja i wykluczenie. Nawet żaden kot nie będzie chciał wysikać się do ich kuwety.

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez bolszewicko-rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest bardzo liczna i wpływowa - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1643263

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643266