Szczyt obrzydliwości - brawa po słowach pogardy

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

*

Obrzydliwość wcale nie siedzi w słowach Donalda Tuska: "]]>Jeśli powiem dzisiaj, że PiS to jest "Patologia i Sitwa", to nie wymaga to już żadnego uzasadnienia]]>", "]]>A wszystko w Polsce od kilku lat jest postawione na głowie, tzn. królami życia są ci, którzy chleją, biją swoje dzieci, biją kobiety i pracą się nie zhańbili od wielu lat. Wymarzona klientela polityczna dla władzy, której sam sposób myślenia bardzo podobny do tej klienteli]]>".

Te słowa to tylko wyraz buty i pogardy "ruskiego miru" tkwiącego we łbach europejskiich falszywych elit. To jest zwykły antypolski chlew tkwiący w umysłach ludzi wycierających sobie gęby propagandą demokracji, wolności słowa, praworządności i europejskich wartości, z których doszczętnie wyrugowano chrześcijaństwo i szacunek do historii, kultury i dorobku europejskich Ojczyzn.

Prawdziwą obrzydliwością są brawa słuchaczy, którzy powinni wygwizdać taką mowę pogardy i nienawiści. 

I niestety, w tym jest klucz do sprawy. Wcale nie chodzi o te parszywe teksty, wypowiadane przez kolejnego polityka totalnej opozycji. Celem jest wtłoczenie w słuchaczy takiej samej buty, nienawiści i pogardy. Straszny jest cel tych polityków, którym chodzi o to, by wywołać w polskiej publiczności spontaniczną pogardę i nienawiść. Cały ich program polityczny polega tylko na tym. Kłamstwem, chamstwem i politycznym oszustwem budzić demony. 

W identyczny sposób byli tresowani niemieccy oprawcy Adolfa Hitlera, którzy później z uśmiechem na ustach i bez żadnych wyrzutów sumienia mordowali dziesiątki tysięcy Polaków, Żydów a później nawet miliony istnień ludzkich. Do tego potrzebna jest tylko pogarda. To jest właśnie ten "ruski mir" z literą «Z», który dzisiaj widzimy na Ukrainie. Do tego ludzi trzeba przygotować, ludzi trzeba do pogardy wychować. Ludzi trzeba tak wytresować, by na głos pogardy z uśmiechem bili brawo.

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Witold Marek Wróblewski Prezydent Elbląga zrobi wszystko, aby gardzić inicjatywą Państwa Polskiego, choć by szanse Elbląga zdechły, by portu w Elblągu nigdy nie było, aby wszystko sczezło w niesławie, aby tylko Elbląg nie miał nic wspólnego z Polskim Państwem. Pan prezydent nie życzy sobie współpracy ani z portem w Gdańsku, ani z portem w Gdyni ani nawet w Świnoujściu, z żadnym polskim portem, on chce kooperacji z całym ruskim obwodem imieniem Kalinina. Niech Elbląg trawą zarośnie, byle nie miał nic wspólnego z polskim interesem narodowym.

Vote up!
10
Vote down!
0

michael

#1651790

Wczorajszy "dzień świra" przejdzie do historii i jest przypieczętowaniem wyborczej porażki tego ciężkiego chama oraz jego szemranej sitwy.

Dzięki Ci Panie, amen

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1651798

Tusk: Mamy świnie... i nie zawachamy się ich użyć.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651812

Dopiero teraz przeczytałem, bo właśnie wróciłem z pracy. Pana konkluzje są zbliżone do dzisiejszych moich. Mnie już naprawdę w ogóle nie dziwią rynsztokowe wypowiedzi D. Tuska, ale to, że znajduje on posłuch, bo jego wyborcy tylko taki język rozumieją. I to jest okropne. D. Tusk dobrze wie, że swoich fanów musi stale podgrzewać emocjonalnie i szerzyć w nich naprawdę negatywne emocje jak: złość, nienawiść czy pogardę. Ja z ust prawicowych liderów nigdy takiego języka nie słyszałem, choć i mnie nieraz po prostu ponosi i chętnie bym powalczył z PO-wcami ich bronią... Tyle tylko, że ja się nigdy do nich nie zniżę. Obserwując to wszystko, to widzę dwa odrębne światy: jeden normalny a drugi nienormalny. 

Pzdr  

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651794

Ten rudy parch powinien zebrać PO mordzie!! Tak zwyczajnie i bez podtekstów - PO mordzie!

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1651797

  • Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO i mafie w UE opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy jak Merkel czy Scholz oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Tusk jako załgany błazen z POsbolszewickiego i mafijnego PO-PSL zachowuje się niczym uciekinier z zamkniętego szpitala psychiatrycznego. Pokazując wręcz bolszewicką nienawiść do polskiego patriotyzmu oraz żądzę władzy w interesie zbrodniczych mafii i Niemiec.

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1651800

    Ryżemu brawo bije, ten obwożny chlew postubecki i resortowe dzieci. Chyba po wyborach zniknie, albo ktoś wcześniej zakończy jego antypolską krucjatę.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1651806

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1651846