TOTALITARNA GEOPOLITYKA - 24 luty 2022

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

... ujawniły postawę polskiej totalitarnej opozycji, która jest twardo połączona ponadczasową więzią z Władimirem Putinem, cieszy się kolejną okazją do ataku na polski rząd z Mateuszem Morawieckim na czele.

Nawet nie zapamiętałem nazwiska tego konkretnego posła totalitarnej opozycji. Nie jest ważne nawet to, do jakiej konkretnie partii należy ten poseł, który dzisiaj, kilka godzin po rozpoczęciu wojny, nadal czepia się pretekstu tak zwanej Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, by nadal łączyć się z antypolską wojną propagandową przeciwko Polskiemu Państwu.

Polska totalitarna opozycja razem z totalną antypolską dezinformacją euroazjatyckiego imperium Władimira Putina. Ich totalitarna, wykluczająca liberalna demokracja, ich "michnikowszczyzna" jest agresywnym, wręcz bezczelnym wsparciem hybrydowej wojny toczonej przez rosyjski imperializm przeciwko cywilizacji Zachodu.

Dzień 24 lutego 2022 roku będzie ważną datą także dla Polski. "Nie ma już miejsca na infantylizm, na niedojrzałość, na hucpę" []]>wPolityce]]]>

To jest zagadnienie jakości komunikacji społecznej ("PR"), jakości działań politycznych i niestety siły głupoty, wręcz infantylizmu postpeerelowskich elit totalitarnej opozycji. Oni wszyscy siedzą z kopytami, w całej swojej mentalności w pogardzie i nienawiści do Polski, polskości i całej naszej chrześcijańskiej, łacińskiej kultury i tradycji. Razem z rosyjskim totalitaryzmem.

Tyle na razie. 

 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (5 głosów)

Komentarze

   To był wnuk Gomułki, czyli towarzysz Budka vce. Platformy Obywatelskiej. Po nim wystąpił marszałek Terlecki, ze wspaniałą ripostą domniemanej "praworządności. Otóż poinformował Budkę, że dwa dni temu niemieccy politycy wybrali "praworządnie" sąd najwyższy w Niemczech.Terlecki podkreślił, że w Polsce sędziowie wybierają, a w Niemczech politycy. No to jak to jest panie Budka z tą praworządnością...Moim zdaniem, to Budka, nie odbiega mentalnie od swojego dziadka Gomułki, czyli bękart komuny.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1641430

Twój wpis popieram, tyle, że z tym dziadkiem i wnukiem się nie zgadza. Ponoć to nieprawda

Vote up!
2
Vote down!
0

Gosia

#1641510

i tu masz rację,gomolka nie mial nic wspolnego z CZeladzią,a toto podobno tam się urodziło ,tak mowili a jaka jest prawda  ?

pozdr

Vote up!
2
Vote down!
0

gość z drogi

#1641526

Taka jest prawda, taki to jest fakt. To jednak nie ma najmniejszego znaczenia. Z całą pewnością ten człowiek i całe jego środowisko polityczne JEST ideowym dzieckiem, wręcz pupilkiem nie tylko Władysława Gomułki, ps. „Wiesław”, ale całego komunizmu i jego bolszewickiej wizji dziejów.

Dlatego uznaję, że wszelkie sformułowania tego typu mają znaczenie przenośne albo wręcz symboliczne. Gdy słyszę histeryczne zawodzenie pana BB, to w tych dźwiękach rozpoznaję jazgot sowieckiej propagandy. Słyszę pogardę i antypolską złość.

Co ciekawe towarzysz Władysław Gomułka również deklarował i odwoływał się do polskiego patriotyzmu, zawsze razem z komunizmem "z ludzką twarzą", która zawsze okazywała się być twarzą nieludzką.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1641541

Opozycja, która działa jako V Kolumna powinna zostać zdelegalizowana. Żadne państwo w UE nie pozwoliłoby na funkcjonowanie u siebie takiej V Kolumny.

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1641435

Ukrainie przybywa uzbrojenia

֎ Десятки NLAW та Javelin чекають на свій час. Дякуємо нашим іноземним партнерам за підтримку та позицію. Готуємо подарунки загарбникам.
Слава Україні та її Воїнам.
֎ Dziesiątki NLAW i Javelin czekają na swoją kolej. Dziękujemy naszym zagranicznym partnerom za wsparcie i pozycję. Przygotowujemy prezenty dla najeźdźców.
Chwała Ukrainie i jej żołnierzom!
ВОЇНИ УКРАЇНИ
@ArmedForcesUkr

"Ukrainie przybywa uzbrojenia", Tymczasowy [link]

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1641676

#Bucha, a mountain of damaged enemy vehicles
#Bucha, góra uszkodzonych pojazdów wroga

@nexta_tv

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1641701