Treści z tagiem: zła wola antypolskiej opozycji

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Polska zakłamana opozycja głosowała przeciwko odbudowie pałacu saskiego. Tylko dwóch posłów opozycji wstrzymało się od głosu. Dlaczego?
Ponieważ ten zespół budynków jest pomnikiem mocy i trwałości Rzeczypospolitej Polskiej, jest pomnikiem polskiej dumy narodowej. Wrogowie polskiej Niepodległości doskonale wiedzą, że odbudowa pomnika polskiego sukcesu może wzmocnić szanse wyborcze polskiej Niepodległości. A antypolska totalitarna opozycja nie chce polskiego patriotyzmu. Brzydzi się polską dumą narodową i nie życzy sobie żadnego polskiego sukcesu, jest wrogiem polskiej samodzielności narodowej. 

Czy w sukurs antypolskim zdrajcom pojawiają się takie antyeuropejskie projekty jak „Fit for 55”? 

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Najlepszym sposobem poradzenia sobie z szantażem jest nie uleganie szantażystom. Nie rozmawia się z terrorystami. Skoro Donald Tusk i jego drużyna politycznych terrorystów i kłamców zajmuje się kopiowaniem paktu Ribbentrop Mołotow i jest uradowana tym, że Joe Biden zaakceptował ten pomysł i pełna pychy zamierza zabrać Polsce Krajowy Fundusz Odbudowy - to niech sobie bierze. Jeśli antypolska neokomunistyczna opozycja chce odnieść taki sukces, to niech sobie ten sukces bierze. Chcą ujawnić swoją złą, antypolską wolę, chcą udowodnić swoją zdradę, poniosą za to polityczną odpowiedzialność.  

Jeśli Unia Europejska rozgrzana zgodą Prezydenta Stanów Zjednoczonych już otwarcie zamierza zmusić Polskę do pozbawienia jej Niepodległości i szantażuje odebraniem Krajowego Funduszu Odbudowy, to niech się dowie, że tak jak w Polityce amerykańskiej najważniejsza jest Ameryka, w niemieckiej Niemcy, tak w polskiej najważniejsza jest Polska.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Zwracam uwagę na artykuł Piotra Grochmalskiego "Mein Kampf Putina" w Gazecie Polskiej #29 z 21 lipca 2021 roku.

Współcześnie zawarte porozumienie Biden-Merkel jest częścią politycznego obrazu, bardzo mocno przypominającego historyczną scenę polityczną ustaloną przez zestaw analogicznych porozumień politycznych, poprzedzających wybuch II Wojny Światowej. Mam tu na myśli traktat w Rapallo, po którym nastąpiła ugoda w Monachium (1938) oraz pakt Ribbentrop-Mołotow, po którym nastąpił wybuch II Wojny Światowej domkniętej porozumieniem zawartym na konferencji w Jałcie. Taki pejzaż.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Wojna na urlopie, czyli zło w stosunkach międzynarodowych. Nasza cywilizacja trwa już tysiące lat, doktryny władzy, państwa i prawa kształtowały się już w starożytności. Odwieczna walka dobra ze złem jest odbiciem konfliktu trwającego w historii ludzkości od chwili naszego stworzenia, od Adama i Ewy kuszonych przez szatana, apostoła zła i występku. Taka jest historia ludzkości. Zło rozwijało się, poczynając od grzechu pierworodnego, najpierw wstępując w rodzinę, kiedy Kain zabił Abla, później pojawiło się ogarniając relacje społeczne i rozszerza się tak daleko, jak sięgają szatańskie interesy.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

«PIS - TRZECI TOTALITARYZM PO FASZYZMIE I KOMUNIZMIE» Co za kretyn mógł wymyślić taki tytuł? Czy ten debil zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego co napisał? Oczywiście, w Polsce jest wolność słowa i dlatego każdy idiota ma prawo do szaleństwa i każdy, najbardziej nawet pozbawiony rozumu nieuk może wypowiedzieć głośno, to co mu się w głowie roi. Każda, nawet najbardziej patologiczna myśl może być wypowiedziana publicznie. Na tym polega wolność słowa, która w Polsce po prostu jest.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Cokolwiek by nie było, cokolwiek by się zdarzyło, nie pozwólmy. A tym draniom Polska wyraźnie przeszkadza, oni bardzo chcą by "nasz kraj" był ich. Oni kombinują by Polska była potulna, a jeszcze lepiej, by jej wcale nie było. Mnóstwo jest cholernie konkretnych dowodów na to, że tak zwana totalna, czy totalitarna opozycja, bez względu na to czy jest u władzy, czy w opozycji i bez względu na to jak jest zorganizowana, faktycznie realizuje program likwidacji naszej Ojczyzny. Są dowody, są fakty.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Książka gratis - pod warunkiem, że kupisz konia z zaprzęgiem - czyli jak sobie poradzić ze skretyniałą opozycją. Czy ta wroga Polsce sfora rzeczywiście jest tylko skretyniała, albo czy jest obcą agenturą - to nie ma najmniejszego znaczenia. Liczy się tylko to, co oni rzeczywiście robią. Liczą się fakty i ich skutki. Ten kretynizm jest tylko pozorem, dranie wiedzą doskonale co im każą robić zagraniczni dowódcy.

Większość tych akcji, to bardzo dobrze skoordynowane międzynarodowe gry operacyjne. Nasi polscy zdrajcy także nie są durniami, sroce spod ogona nie wypadli. Nie można sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika. Powtarzam - ten kretynizm totalitarnej opozycji jest tylko i jedynie pozorem. Jest dezinformacją. Piasek w oczy, dla odwrócenia uwagi.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Rasistowskie mocarstwa kolonialne Europy, zamieszkałe przez wspaniałych nadludzi (Übermensch) to Hiszpania, Portugalia, Francja, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Niemcy już nic nie mówiąc o Rosji albo wielkim Imperium Osmańskim. Każde z nich w szczytach ich chwały były monarchiami absolutnymi żyjącymi z niewolniczej pracy pozbawionych wszelkich praw do własnej kultury i tożsamości narodów. To były i nadal są narody podludzi (Untermensch), którym zawsze można było wszystko zabrać, zamknąć w obozach koncentracyjnych albo bez żadnych wyrzutów sumienia zabić, wymordować, zniszczyć i spalić ich miasta i wsie.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Tak działa wirus totalitaryzmu - pozostaje tylko bolszewicka pryncypialność bezwzględnie niszcząca wszelkie przejawy niezależnej aktywności intelektualnej. Wszyscy muszą myśleć tak, jak każe dyrygent.

Kiedyś w końcu lat dziewięćdziesiątych słyszałem opowieść polskiego socjologa, profesora Uniwersytetu Berkeley, który miał poważny problem, gdy w czasie wykładu zwrócił się do jednej ze studentek z komplementem, podziwiając jej piękną spódniczkę znakomicie dobraną do białej bluzeczki.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Wirus totalitaryzmu przekazywany jest za pośrednictwem języka. Fakt: "Język jest potężniejszy od miecza" Tak powiedział Eurypides. Takie motto widnieje obok tytułu "Gazety Obywatelskiej" wydawanej z symbolem "Solidarności Walczącej" (SW). Polecam w numerze 245 z 21 maja - 3 czerwca artykuł Michała Mońko zatytułowany "Koń z wędzidłem w pysku". Jest jeszcze w tym numerze tej gazety kilka innych artykułów na podobny temat. A gdy bardzo ogólnie zgadzamy się co do mechanizmu działania wirusa totalitaryzmu, powstaje pytanie o to gdzie jest ten "patogen", kto konkretnie jest zarażony tym wirusem, jakie jest źródło tej choroby, komu służy ta zaraza i kto jest jej operatorem.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Jest to propozycja dla Pani Marszałek Sejmu Elżbiety Witek oraz Pana Prezydenta Andrzeja Dudy by zignorowali dywersję Marszałka Senatu wychodzącą poza treść przedłożenie Sejmu o ustawie upoważniającej Prezydenta RP do ratyfikacji umowy o zasobach własnych UE. Gdy Senat doda coś, co wychodzi poza ten zakres, a wyrazi zgodę na ratyfikację, to Sejm może przekazać Prezydentowi zgodę na podpisanie dokumentu ratyfikującego. Bez bezprawnych suplementów.

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Licentia poetica, pojawiają się słowa takie jak na przykład szechterowanie, wywodzące się trochę nie wprost od znanej nam "Pchły Szechterki". A słowo "państwobójstwo" (statecide), tworzone jest jako analogia do istniejącego już pojęcia "ludobójstwa" (genocide), jak pamiętamy wymyślonego przez Rafała Lemkina [link].

Spróbuję pokazać fakt. Narracja kłamstw i pogardy jest założeniem antyrządowej propagandy szechterującej polityką polskiego państwa. Stawianie obelżywych zarzutów nic nie kosztuje. Kilka sekund bełkotu. Na przykład, ktoś zakochany w Konfederacji wkleił mi gdzieś coś z panem Jackiem Wilkiem i Robertem Winnickim szechterujących Polski Ład, który został tam nazwany: #Nowy Wał rządu PiS.

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Pisałem o nowym polskim ładzie dwa miesiace temu [link] proponując dodanie do jego dziesięciu punktów jeszcze jednego. Proponowany przez Zjednoczoną Prawicę pakiet poświęcony jest jakości życia Polaków oraz realnej podmiotowości Polski na globalnej scenie politycznej i gospodarczej. Proponowałem dołączenie punktu jedenastego zawierającego postulat uporządkowania ustroju Państwa Polskiego. Teraz zmieniłem zdanie.

Uzasadnieniem postulatu zawartego w "punkcie jedenastym" są dwie bardzo ważne konieczności:

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

«SAMORZĄD TERYTORIALNY» jako ostatnia ostoja starego moskiewskiego komunizmu w Polsce.

W czasie I Zjazdu Solidarnosci w Oliwii w pracach Komisji Programowej Zjazdu uczestniczyli reprezentanci Regionu Dolnośląskiego, a ja w zespole reprezentującym dolnośląski Ośrodek Prac Społeczno-Zawodowych, promując między innymi ideę "Polski Samorządowej", by przyszła Wolna i Niepodległa była zdecentralizowana, tak aby problemy były rozwiązywane w miejscu ich powstawania, a władza była bliżej ludzi. Tak było wtedy. A potem wkroczyła czerwona armia Wojciecha Jaruzelskiego. Minęło 10 lat i idea "Polski Samorządowej" wróciła w mocno odmienionym, magdalenkowym wariancie. 

A z tamtych naszych projektów wielkiej, spontanicznej "Solidarności" pozostały tylko rozmowy niedokończone.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

«DUBLER OPOZYCJI»

W każdym zdrowym układzie społecznym, nawet w najmniejszym, w rodzinie, gminie, a także całym państwie, opozycja jest koniecznością, jest potrzebna do normalnego funkcjonowania każdego zespołu ludzi. Niestety, ubolewania godna jest sytuacja, w której zamiast opozycji, jest tylko jej totalitarny dubler.

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu zatrważającym. Wyobraźmy sobie taką sytuację, w której żołnierze są zaatakowani przez wroga. Czy może być możliwe, że dowódca zbiera swoje wojsko na obrady, by po konsultacjach i dyskusji w komisjach przeprowadzić głosowanie nad trzema wariantami decyzji bojowej:
- Czy poddać się, uciekać, czy może przejść do obrony?
- Czy jest jakikolwiek sens w organizowaniu takiej debaty?
- Albo czy jest sens podejmowania głosowania nad wprowadzeniem nowej, korzystnej społecznie wartości liczby pi?

Wodzowie totalitarnej opozycji robią politykę na jeszcze niższym poziomie dowodząc, że nie wiedzą, ani pojęcia nie mają o tym w jakiej sprawie głosują oraz nic ich nie obchodzi co czeka Polskę w wyniku tego co robią.

Jest ważne pytanie: 

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:12)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Stachanowiec to oddany idei komunizmu stalinowski przodownik pracy. A komunista XXI wieku musi walczyć o sowiecką rację stanu, musi zrobić wszystko, by zniszczyć Polskę, która jest bękartem traktatu wersalskiego, państwem sezonowym, cudem ocalonym przed skutkami paktu Ribbentrop Mołotow, o którym ostatnio mówił Radosław Sikorski. Strategicznym celem euro-azjatyckiego komunizmu jest budowa tysiącletniej Rzeszy, wielkiego Euroazjatyckiego imperium od Lizbony do Władywostoku. 

Ostatnią przeszkodą jest Polska, leżąca jak kamień między Niemcami a Rosją. Polskę trzeba zniszczyć, tak aby pomiędzy Niemcami a Rosją, już nigdy żadnej Polski nie było. Takie jest zadanie stachanowców w polskim parlamencie.

Jak to jest z tymi opozycyjnymi stachanowcami?

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Dokładnie tak jak to przewidział Jacek Emil Saryusz-Wolski - Europa skąpców chce zlikwidować Fundusz Odbudowy polskimi rękami tak, aby znowu wystawić naszą Ojczyznę na niemiecki strzał. Chodzi o to, by "Stara Europa" mogła znowu z pogardą opowiadać, że przez tę obrzydliwą Polskę niestety nie będzie żadnych pieniędzy. Przez chwilę skąpcy mieli nadzieję, że ten fundusz zawetuje polski rząd na forum Rady Europejskiej. Niestety, okazało się, że polski rząd samodzielnie prowadzi polską politykę i nie dał się sprowokować. 

Europejskim skąpcom pozostało jeszcze jedno wyjście - zablokowanie na poziomie ratyfikacji przez narodowe parlamenty państw członków Unii Europejskiej. Najchętniej znowu polskimi rękami. Jeśli nie da się do tego wykorzystać rządu, to zawsze można spróbować, posługując się antypolską opozycją, która jest już w całej Europie znana jako ekipa tanich drani, tanich niesłychanie.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Najdurniejszy nawet głupek miewa olśnienie, bywa twórcą genialnych odkryć. Jeden dureń we wsi nigdy nie zawadzi, ma dużo do gadania, nic do roboty. Dramat pojawia się wtedy, gdy taki dupek zostanie wybrany wójtem. Prawdziwy koszmar pojawia się wtedy, gdy taki owaki staje się najmądrzejszym wulkanem najwspanialszych w świecie odkryć.

Taki na przykład Bill Gates wpadł na niesamowity pomysł depopulacji planety (genocide). Mówiąc po polsku jest to projekt ludobójstwa w celu ratowania planety. Mamy więc wójta w skali planetarnej, który faktycznie zaplanował i może zrealizować projekt wynajęcia floty samolotów w celu spryskania globalnej atmosfery środkiem chemicznym, który przy okazji być może przyczyni się do walki z "globalnym ociepleniem".

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:7)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

 

[link] Jest to zdarzenie niesłychane, które nigdy się nie powinno zdarzyć. To jest świadectwo systemowej i bezprzymiotnikowej zdrady Polski i Polaków. W marcu zaproponowałem uzupełnienie Nowego Polskiego Ładu o "punkt jedenasty", o konieczności systemowego usunięcia źródeł zdrady i dywersji, która nieustannie i od wielu lat robi wszystko aby Polska ani nie rosła w siłę, ani w dostatek, a nawet więcej, dokładają wszelkich starań aby możliwie najszybciej pomiędzy Niemcami a Rosją już nigdy żadnej Polski nie było. Zacytuję teraz fragment tej propozycji:

"Dlatego właśnie pojawił się mój punkt jedenasty ● Czyja ma być Polska?

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Od chwili otrzymania pierwszej wiadomości o smoleńskiej zbrodni i każdej innej, każdy rozsądny człowiek, chcąc dowiedzieć się prawdy, musi zastanowić się nad wszelkimi, nawet najbardziej szalonymi hipotezami. Dopiero później przychodzi czas na ich weryfikację i szczegółowe badania. Żadnej koncepcji pod żadnym pozorem nie wolno odrzucić bez dokładnego zbadania. Trzeba udowodnić nieprawdziwość każdej hipotezy. A hipoteza zamachu już w pierwszej sekundzie po katastrofie wydawała się wręcz oczywistą. Wczoraj po wyświetleniu filmu o aktualnych wynikach smoleńskiej podkomisji mieliśmy czas na zastanowienie się nad tym co wiemy.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Nigdy nie zapominam o dniu 10 kwietnia roku 2010, od chwili otrzymania pierwszej wiadomości o smoleńskiej zbrodni [link]. Napisałem wtedy, że «Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą». Nie była to żadna prorocza myśl - po prostu w takich sytuacjach każdy rozsądny człowiek, chcąc dowiedzieć się prawdy, musi zastanowić się nad wszelkimi, nawet najbardziej szalonymi hipotezami. Dopiero później przychodzi czas na ich weryfikację i szczegółowe badania. Żadnej koncepcji pod żadnym pozorem nie wolno odrzucić bez dokładnego zbadania. Trzeba udowodnić nieprawdziwość każdej hipotezy. A hipoteza zamachu już w pierwszej sekundzie po katastrofie wydawała się wręcz oczywistą, najbardziej prawdopodobną. 

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:10)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Przeczytałem wywiad Gazety Polskiej z Jarosławem Kaczyńskim (GP #14 z 7 kwietnia 2021 roku). To są 4 strony bitego tekstu. Na samym dole pierwszej strony, w ostatnim akapicie jest taki fragment dłuższej odpowiedzi na redakcyjne pytanie:

"Opozycja jest w każdym systemie, nawet w takim, który nie ma nic wspólnego z demokracją. Zawsze są jakieś siły opozycyjne, ale naprawdę wyjątkowo, niezmiernie rzadko zdarza się grupa ludzi, która sama o sobie mówi, iż jest całkowicie przeciw wszystkiemu, że jest totalną opozycją. Nie znam przypadku - poza naszymi oponentami w parlamencie - by ktoś sam siebie tak określał.
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Wasze opozycyjne rozmemłanie może być waszą siłą, ale jesteście za głupi i zbyt aroganccy, aby to zrozumieć. A najgłupszą z waszych słabości jest to, że w rzyci macie Polskę i jej rację stanu.
Tyle w temacie maci - "pięć gwiazdek" w rozumie, trwa mać na każdy temat.

To było coś na kształt wstępnego podsumowania. A teraz kilka słów interpretacji: polskie formacje polityczne zwane opozycją, w rzeczywistości są agenturą najbardziej wrogich Polsce sił współczesnego europejskiego kolonializmu. Jest to "progresywny" totalitarny imperializm, kontynuujący tradycję najbardziej wstecznych i antyhumanistycznych absolutyzmów schyłku XIX wieku i totalitaryzmów wieku dwudziestego.
Europa, ani jej najważniejsze polityczne idee nigdy nie były demokratyczne. Co najwyżej były tak nazywane.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Jest problem z komunizmem polegający na tym, że komunistyczna społeczność składa się z dwóch całkowicie rozłącznych systemów. Sam Karol Marks wymyślił kryterium tego podziału w swojej teorii klas społecznych. Pozwolę sobie na antymarksistowskie, a więc i antykomunistyczne wykorzystanie tego pomysłu.

Otóż Karol Marks zaproponował podział «klasy robotniczej» na dwie rozłączne kasty - «klasa "w sobie"» oraz «klasa "dla siebie"»: 

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Strategiczna myśl o przyszłości stoi w dramatycznej sprzeczności z tym co słychać w codziennej przestrzeni dezinformacyjnej. Nie ma rozmowy o tym co jest tu i teraz ważne dla naszej przyszłości, co dzisiaj decyduje o tym, jaka Polska będzie za chwilę i jakie jest dla niej miejsce w przyszłości globalnej rzeczywistości. Wkurza mnie, gdy medialna przestrzeń informacyjna skupia publiczną uwagę na sondażowym wyścigu Borysa Budki z Szymonem Hołownią. To naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Jest dziesięć punktów nowego polskiego ładu, który ma być przede wszystkim ładem gospodarczym i społecznym: ● Plan na zdrowie, ● Uczciwa praca-godna płaca, ● Dekada rozwoju ● Rodzina i dom w centrum życia, ● Polska - nasza ziemia, ● Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, ● Dobry klimat dla firm, ● Czysta energia - czyste powietrze, ● CyberPoland 2025, ● Złota jesień życia. Mamy dobry plan dla Polski. Potrafimy go skutecznie realizować. To jednak nie wystarczy.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

To jest informacja o strategicznych aspiracjach politycznych dotyczących Polski. Symbolicznym kluczem do zrozumienia antypolskiego interesu politycznego europejskiej lewicy jest zjawisko STALINOGRODU, jasno określające miejsce Polski. To jest marzenie polskiej totalitarnej opozycji, która nie wyobraża sobie żadnej niepodległej Polski inaczej niż jako prowincji jakiegoś wielkiego mocarstwa. Prowincji, w której już nie istnieje ani Polska, ani polskość, ani nic co polskie.

Były już takie czasy w których na mapie Polski nie było Katowic - był Stalinogród, ponieważ wtedy nawet nazwy polskich miast ustalane były przez moskiewskich lizusów.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

 

Przedstawiam szanownym czytelnikom tryptyk o podrzynaniu gardła Polsce.

Akt 1. Wydarzenia marcowe roku 1968 podobno wybuchły z powodu komunistycznej napaści na przedstawienie teatralne. Fakt - szefom panującej w Polsce partii komunistycznej (PZPR) nie podobało się przedstawienie "Dziadów" Adama Mickiewicza w reżyserii Kazimierza Dejmka. Zupełnie tak, jak posłowi Maciejowi Gduli nie podoba się książka "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza". A jak się komuniście coś nie podoba, to należy to zlikwidować, zniszczyć albo przynajmniej zakazać. Na ogół ludziom wydaje się, że na tym polega komunistyczny zamordyzm.

4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

Otóż stwierdzam, że senator Jan Filip Libicki jest politycznym oszustem. Oczywiście, zgodnie z ułożonym przez komunistów obyczajem politycznym każdy polityk, a nawet każdy człowiek, bez względu na swoje obywatelstwo, wypowiadając się w dowolnej politycznej sprawie ma prawo oszukiwać, kłamać oraz swobodnie posługiwać się nieprawdą, nawet jeśli jego zamiarem jest działanie w złej wierze

Oczywiście, zgodnie z tym komunistycznym obyczajem, wciąż dominującym w Polsce, nie można panu Janowi Filipowi Libickiemu postawić żadnego zarzutu, ponieważ pan senator ma prawo posługiwać się nieprawdą w celu oszukiwania wyborców. Cóż, wyborcy to ocenią.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Totalitaryzm liberalnej demokracji jest potężnym i realnym zagrożeniem współczesnego świata.

Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych polecam i proszę o przeczytanie tekstu zatytułowanego «Żołnierze Wyklęci: Obronić Łupaszkę» zamieszczonego przez blogera Krispina na portalu Niepoprawni.pl [...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Strony