Inicjatywa Polityczna 4 czerwca - czyli Pieśń o niszczeniu Polski

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
yes
 
Promotorzy tej inicjatywy z pewnością myślą o świętowaniu rocznicy największego fałszerstwa politycznego w polskiej historii - daty wyborów kontraktowych 4 czerwca 1989.
Myślę, że inicjatorzy tego projektu nie byliby dalecy od uczczenia rocznicy historycznego sukcesu innego politycznego gangsterstwa, skutecznie popełnionego 4 czerwca 1992 roku.

Nocna Zmiana czyli Lewy Czerwcowy
Upadek rządu Jana Olszewskiego 1992

Reżyseria - Jacek Kurski
]]>https://www.youtube.com/watch?v=3b1K6zCM2n8]]>

___________________________________

Kiedyś, całkiem nie tak dawno, w historycznych czasach, zaledwie kilka tygodni po katastrofalnej klęsce w wojnie sześciodniowej 1967 roku, sowiecka grupa KGB i Armii Czerwonej pod kierunkiem ]]>Jurija Andropowa]]> i Michaiła Gorbaczowa odnowiła stary projekt Lwa Trockiego, realizowany od 1918 roku.
 
Był to plan wrogiego przejęcia światowych elit, a następnie zniszczenia państwowych systemów demokratycznych w krajach Zachodu. Wyróżnionymi celami stały się już mocno osłabione komunistyczną infiltracją demokracje USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec oraz Włoch. Egzekucja światowej demokracji została zlecona specjalnym siłom, utworzonym z armii lewackich dysydentów, marksistowskich celebrytów i setek młodych czerwonych intelektualistów, sprytnie legendowanych jako antykomunistyczna opozycja. W ten sposób, w czasie zaledwie kilku tygodni, pod pozorem nagłego wybuchu komunistycznego antysemityzmu, osadzono w najwrażliwszych miejscach Europy i Ameryki desant setek "quasi nielegałów", demoralizując demokracje Zachodu.  
 
Przypisy:
 1. Janusz Śniadek: Budowanie inicjatywy politycznej na 4 czerwca jest niezwykle trafione. Pokaże chore fundamenty tej koncepcji []]>link]]>].
 2. Jacek Sierpiński - []]>link]]>] oraz ]]>http://sierp.libertarianizm.pl/?p=1303]]>:
  "Hitler i Jezus - błędne argumenty przeciwko demokracji" 
 3. "Ryba już dawno nie psuje się od głowy" []]>link]]>] (01.02.2015)
 4. ]]>Cisi i gęgacze, czyli bal u prezydenta]]>
 5. Śledzik Remoulade []]>link]]>], (09.05.2007) Jerzy Przystawa - Fałszywe konflikty fałszywe lojalności. Oto fragment mojego komentarza:
  Gdzieś w czeluściach książki Waldemara Łysiaka "Rzeczpospolita Kłamców - Salon" jest informacja, nie chce mi się jej szukać, by zacytować ją dokładnie. Oto jej streszczenie:
  Ile czasu potrzebował Antoni Słonimski, by zorganizować Adamowi Michnikowi konsultację z Enrico Berlinguerem, w jakieś nagłej sprawie?
  Dwie doby, coś koło tego i Pan Adam już był na spotkaniu w Rzymie. Koniec streszczenia.
  Myślę, że więcej mieli chłopcy kłopotu ze zorganizowaniem podróży, niż z samą audiencją u europejskiego gen-seka. A paszport? Przecież pan Adam był wtedy twardym opozycjonistą w PRL! Ale nie antykomunistą, …, był „rewizjonistą”, chyba już wtedy myślącym o nowej potędze nowego komunizmu. I fragment notki biograficznej Berlinguera: ...od 1972 roku Sekretarz Generalny Włoskiej Partii Komunistycznej...Współtwórca doktryny Eurokomunizmu... Dla kogo Sekretarz Generalny Włoskiej Partii Komunistycznej może znaleźć czas NATYCHMIAST, gdy ten ktoś potrzebuje konsultacji? Chyba tylko dla co najmniej równego sobie! Adam Michnik, równy między gen-sekami! Są pytania?
  Wracam do "Śledzia Remoulade". Kto zapłacił za tak pięknie pachnące dania? Kto był gospodarzem tego przyjęcia? Wydaje mi się, że to nasz Pan Adam jako najważniejsza osoba, najwyżej umocowana w hierarchii eurokomunistycznej międzynarodówki, równy między gensekami. Kudy tam Kiszczakowi do tak wysoko postawionej Osoby. Pan Czesio body-guardem był, koniaczkiem częstował. Ochronę i sprawność logistyczną zapewniał. Tam zawierano ważny układ. Kto tu mówi o zdradzie? Tam nie miał kto kogo zdradzać, nie było dwóch stron, jedna myśl, jedna idea,... Chodziło tylko o praktyczne rozwiązania. To nie jest żart. Może tylko trochę ironiczna karykatura. Interesował mnie Feliks Koneczny i inni, bo chcę lepiej zrozumieć jak ten dynamiczny system działa, nie chcę zgubić ważnego źródła sił, wpływających na stan rzeczy. Niestety Magdalenka i Okrągły stół ciągną nas w uprzęży wadliwego projektu eurokomunizmu, ciągną nie na żarty, w anachroniczną cywilizacyjnie studnię. Kiedyś Sowiety goniły Amerykę, za chwilę Sowiecka Republika Europejska będzie doganiać Indie.
 6. "To jest planowa dywersja przeciwko polskim interesom narodowym (Cz. 1)" []]>link]]>]
 7. "WOJNA HYBRYDOWA PROWADZONA W LATACH 2015 - 2016 PRZECIWKO POLSCE (Cz. 2)" []]>link]]>]. Wojna hybrydowa prowadzona jest nie przez opozycję polityczną, ale przez realnego wroga Polski, który zajął stanowiska bojowe na pozycjach oligarchii III RP. Najważniejszą formą prowadzonej teraz walki jest napad informacyjny.
 8. Puczymordy - Stanisław I. Witkiewicz (Witkacy) Szewcy - []]>link]]>]. Gnębon Puczymorda: bohater drugoplanowy; stoi na czele ugrupowania Dziarskich Chłopców. Jest to bezwzględny cynik, człowiek do wynajęcia, którego nic i nikt nie obchodzi. Nie uznaje żadnych wartości ani autorytetów. Epitet utworzony z nazwiska tego sukinsyna został zaproponowany po raz pierwszy przez Aleksandra Ścios (bez dekretu). "PUCZYMORDY" []]>link]]>] - cytat:
„Ja jestem na ich służbie - ja się zupełnie zmieniłem. Zrozum to, kochasiu, i uspokój się. Mocą transformacji wewnętrznej postanowiłem jeść pulardy, langusty, wermuje i papawerdy zakrapiane oblikatoryjnymi fąframi do końca życia. Jestem cynikiem, aż do brudu pomiędzy palcami u nóg - przestałem się myć zupełnie i śmierdzę jak zgniła flądra. Chram na wszystko."
 
Puczymordy - taki jest w moich oczach obraz tych ludzi, którzy kiedyś w Magdalence dogadali się z komunistami, obraz ludzi, którzy wyreżyserowali największe fałszerstwo polityczne w polskiej historii - najpierw "okrągły stół", a później kontraktowe wybory 4 czerwca 1989. To są wreszcie ludzie, którzy zrealizowali gangsterski chwyt 4 czerwca 1992 roku, by usunąć pierwszy niekomunistyczny polski rząd w III RP. Tak widzę autorów zamachu na rząd Jana Olszewskiego. Taka jest specjalna kasta ludzi, tkwiących dzisiaj na pozycjach, na których kiedyś stało ZOMO.
 
Dlatego uważam, że Inicjatywa Polityczna 4 czerwca, choć pojawiła się teraz przypadkowo jak podły chichot historii, jednak w samej swojej istocie jest ujawnieniem gorzkiej prawdy o nich samych. Tak widzę ówczesnych i dzisiejszych wrogów Jana Olszewskiego. Oni nie tylko teraz prowadzą totalitarną politykę pogardy i nienawiści, nie tylko zajmują się czarną propagandą i globalną antypolską kampanię dyfamacyjną. Oni uczestniczą w realnej wojnie toczonej przeciwko fundamentalnym polskim interesom politycznym, infrastrukturalnym, gospodarczym Polski, oni są źródłem realnych strat Polski. 
Dlatego konieczne jest ostre i publiczne ujawnienie ich złej, antypolskiej woli oraz przekonujace i konkretne ukazanie złych skutków ich antypolskiej wojny. 
 
A Janowi Olszewskiemu należy się wielkie podziękowanie za Jego pracę, za Jego dorobek, za wszystko. Niech spoczywa w spokoju. 
 
]]>]]>Jan Olszewski 20 sierpnia 1930 - 7 lutego 2019
_________________________________________________________
 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Dlaczego to ma tak mało wyświetleń??? Przecież to są fundamentalne podstawy obecnego kształtu naszego państwa, każdy Polak powinien to obejrzeć!

____________________________________________________________
 
Rzeczywiście. Włączając ten film do mojego felietonu, w dniu 10 lutego 2019 roku widzę taką liczbę: 510 wyświetleń.
Dlaczego tak mało wyświetleń???
Vote up!
12
Vote down!
-1

michael

#1580421

Nocny zamach na rząd śp.Premiera Jana Olszewskiego to był zamach na pierwszy patriotyczny rząd po upadku komuny.Upadek tego rządu spowodował dalszą wyprzedaż majątku narodowego oraz brak rozliczenia byłych działaczy komunistycznych,którzy się na rozkrdzionym majątku uwłaszczyli.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1580447

Lista:
1. Jan Hartman [link]

2. ...
Vote up!
12
Vote down!
-1

michael

#1580422

Moim zdaniem lista kłamców i ludzi bez sumienia we wszystkich dziedzinach naszego życia w Polsce, ale niestety w szczególności wśród chamelit polityczno-dziennikarsko-artystyczno-prawniczych, jest nieskończenie długa, a Ty, Michaelu-Abakusie wymieniłeś jedno nazwisko, prawda, że wielkiego i  nikczemnego kłamcę i antypolaka,, ale są znacznie gorsi od niego, zatem dlaczego nie wymieniłeś ich więcej?

Czy to zachęta, czy może prowokacja?

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

Serce słowianki nie zna łez ...

#1580817

zgraja szalbierzy...

 

zgraja szalbierzy

chce uchodzić

za krąg rycerzy

Vote up!
11
Vote down!
-1

jan patmo

#1580433

Co jest potrzebne do przeprowadzenia dekomunizacji ?
Większość parlamentarna – JEST
Prezydent antykomunista – JEST
Trybunał Konstytucyjny bez komunistów – JEST
Wola polityczna – BRAK
Potrzebna więc presja na obóz Dobrej Zmiany

Vote up!
17
Vote down!
-2
#1580442

Woli politycznej nie ma, bo zarówno prezydent  musiałby wykurzyć z swego otoczenia spora grupkę  WSIoków,  jak i wielu z tych co się nawróciło na PIS-u wyłącznie dla zyskania intratnych posad, musiałoby się z nimi pożegnać.

Serdecznie pozdrawiam  

Vote up!
8
Vote down!
-1

jan patmo

#1580457

 Witam! Dodałbym lustrację każdego kluczowego urzędu w kraju, bo "resortowe dzieci" już dawno okupują zawłaszczone schedą stanowiska. Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
-1

ronin

#1580501

Wszystkie mohery, PIS=iory śmierdzące naftaliną,

musimy się zmobilizować, bo to rok, w którym o Polskę walczymy.

Vote up!
11
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1580446

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wiosna przyszła wcześnie. Trzepać te berety bo już śpicie w nich cztery zimy. Wietrzyć naftalinę z mózgów!
 

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1580472

Inicjatywa Tuska jak każde jego działanie wymierzona jest w suwerenną Polskę...

Vote up!
9
Vote down!
-1

Yagon 12

#1580449

Dawno mnie nie było. Choroba. A wybory czerwcowe są nieważne z wieku względów, np. ordynacja została zmieniona po pierwszej turze z inicjatywy rabina i szkockiego Jasona B. Geremka. Musiała przecież przejść lista krajową komuchów i to jest wyraz tej zdradzie w Magdalence i OS. Przykre, ale po raz kolejny daliśmy się oszukać. Jak długo jeszcze? Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1580458

Witaj na pokladzie

Zdrowia

Jak biznes?

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1580462

Odszedł do Pana wybitny Mąż Stanu - Jan Olszewski. Nawet Jego przeciwnicy z Magdalenki nie oponują wobec tego określenia. Co prawda u zacietrzewionej lemingozy samokreślającej się jako "prawica" występuje fobia na Jego tle jako "masona", "socjalisty". Dla mnie jednak ważniejsze jest to w którym kierunku próbował poprowadzić Polskę, a kierunek był ku pełnej suwerenności wolnej od komunistycznych naleciałości, od zależności gospodarczej z innych kierunków, ku sprawiedliwości społecznej czego po Jego odwołaniu do dzisiaj nie osiągnęliśmy. Odwołanie Jego i Rządu odbyło się w sposób typowo mafijny, pod osłoną nocy. Niestety, do dzisiaj nikt z "właścicieli RP", "komentatorów", mediów i mendiów nie próbuje ujawnić zasadniczej przyczyny odwołania w tym nagłym trybie. Wszyscy powołują się na "Uchwałę lustracyjną" jako przyczynę, a która była stworzona przez WSIarzy jedynie dla natychmiastowego odwołania bo w czerwcu kończył się termin wyznaczony przez Wspólnoty Europejskie ratyfikowania przez Sejm zbrodniczej tzw. "Umowy przedakcesyjnej" bezprawnie podpisanej 16.12.1991 przez zbrodniarza - komucha L. Balcerowicza. I TO BYŁA ZASADNICZA PRZYCZYNA TEGO POŚPIECHU. Dlaczego Premier J. Olszewski nie chciał poddać do ratyfikacji przez sejm "Umowy przedakcesyjnej" mimo, że akceptował ten kierunek? Od Niego już się nie dowiemy ale sądzę, ze chciał ją renegocjować. Zawierała bowiem zapisy nie do przyjęcia przez Rząd Polski (antypolskiemu, agenturalnemu "rządowi" J.K Bieleckiego to nie przeszkadzało) - "OGRANICZENIE PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ" (Faktycznie likwidację polskiego przemysłu), Umowa ta do dzisiaj jest objęta tajemnicą (jeżeli nie zniszczona albo zmodyfikowana) i nie wiem czy którykolwiek z obecnych posłów oprócz tych którzy brali udział w ratyfikacji, wie cokolwiek o niej. Ratyfikowano ją zaraz po odwołaniu Jana Olszewskiego i powołaniu Pawlaka na "premiera", bez rozgłosu, po cichu, pod celowo wywołanym harmiderem "Uchwały lustracyjnej" która nikogo i niczego nie miała zlustrować i oczywiście nie zlustrowała do dzisiaj. (Ujawnieni TW są nie dzięki lustracji ale wypływu dokumentów, "odstrzeleniu" itp...), WSIarze posłużyli się przy tym nieświadomymi manipulacji posłem JKM i ministrem A. Macierewiczem (który miał obowiązek nałożony przez Sejm) co przyznał w 2011 r sam Pan A. Macierewicz w odpowiedzi na moje pytanie.
Zastanawiającym jest fakt, że opcja "jedynych właścicieli patriotyzmu" też nie ujawniła publicznie zapisów tej zbrodniczej dla Polski i Polaków umowy - nie znali i zagłosowali w ciemno tak jak to robią dotychczas? A może im też nie przeszkadzały zbrodnicze zapisy tej umowy w myśl zasady zastosowanej podczas wyborów 2007 r i 2011 "czym gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej dla nas"? - Niestety, dzięki tej zbrodniczej umowie przemysłu już nie mamy, z tego powodu kilkaset tysięcy ludzi odebrało sobie życie lub zdegenerowało się, ok. 7-8 mln Polaków corocznie poniewiera się po obcych krajach "za chlebem" z czego ok. 4 mln najlepiej wykształconych już nie powróci do kraju bo nie ma do czego i nie widać perspektywy bo następcy formatu Ś. P. Jana Olszewskiego nie ma.

Czy Rząd Jana Olszewskiego można było obronić w roku 1992? Można było, zdecydowana część Narodu podobnie jak część wojska czekała tylko na Jego apel, dostęp do mediów jeszcze miał, nie skorzystał - musiałby na czas oczyszczenia państwa z naleciałości komuszych przejąć władzę dyktatorską, a tego chyba niestety nie chciał. Szkoda.

Niech spoczywa w spokoju. Cześć i Chwała Jego Pamięci!

Marek Chrapan

Vote up!
8
Vote down!
-1

antyleming

#1580488