Komunikat o błędzie

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, bool given w noindex_external_links_replace() (linia 255 z /var/www/niepoprawni/sites/all/modules/noindex_external_links/noindex_external_links.module).

@37. NIE DUŻEJ TRZEBA INTELIGENCJI, BY POJĄĆ PROJEKT PANA GOWINA,

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

yes

by zrozumieć, że kombinacja pana Jarosława Gowina z prezydenturą Andrzeja Dudy na wabia jest podstępem dla zmylenia totalnego przeciwnika. Ładnie opakowany słodziutki lizak na patyku, a cała jego słodycz polega na skróceniu prezydentury PAD do jednej kadencji i na dokładkę w prezencie dwa lata czasu na osiągnięcie lepszej pozycji politycznej. Słodziutka pułapka na platformerskie szczury

Jak się połaszczą i dadzą się nabrać, to się okaże, że pozostanie im lizanie tej słodyczy przez papierek, bo nigdy nie osiągną potrzebnej większości parlamentarnej.

A jak się sprzeciwią - to i tak wyjdą na durniów ujawniając przy okazji cały kabotynizm i pustkę swojej postawy politycznej. Jedynie w miarę bezpieczne dla nich działanie to zignorowanie tego pomysłu pana wicepremiera i ewentualne uznanie za zbyt naiwny, by mógł być uznany za poważny. Ale dni są za durni na tak wysublimowaną dyplomację.

Przeciwnie. Okazali się jeszcze głupsi i dali się nabrać na jeszcze jeden podstęp. Mianowicie, wykombinowali sobie, że to co usłyszeli jest świadectwem rozłamu w Zjednoczonej Prawicy. I to już jest gorący dowód ich politycznego tumaństwa. Zupełna kompromitacja. Można mieć do Jarosława Gowina mnóstwo zastrzeżeń, ale przecież ten człowiek nie jest aż tak walnięty. Chyba nikt nie jest aż takim politycznym samobójcą.

Tak sobie dumam, że trzeba mieć ptasią budkę zamiast głowy, aby nabrać się na taki numer.

*37 [link], [link], Opublikowałem ten tekst 4 kwietnia, jako komentarz do felietonu "]]>STO DZIEWIĘTNASTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - OBRONA CZY ATAK?]]>" i najprawdopodobniej nie pomyliłem się ani na jotę. Kolejny raz przydarzyło się nieuchronne:
- Pogarda do Polski i nienawiść do Niepodległości naszej Ojczyzny zaślepia tak dalece totalitarną i antypolską opozycję antypisu, że dają się nabrać na każdy manewr zespołu Zjednoczonej Prawicy. A teraz mamy: "]]>Wspólne oświadczenie Gowina i Kaczyńskiego! Zapadła decyzja dotycząca wyborów]]>", co wyjaśnia wszystko.
Inna sprawa - trzeba mieć naprawdę zimną krew i polityczną ikrę, aby zdobyć się na taką rozgrywkę.

Zawsze miałem nadzieję, że całą totalitarną opozycję zgubi ich własna pycha.

_______________________________________

]]>Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!
]]>

_______________________________

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (9 głosów)

Komentarze

- Amerykańskiemu zezwolenie na otwarcie ognia z broni maszynowej bez ostrzeżenia do wszystkich komunistów i zbójów z platformy bandytów w Polsce.

Fizyczna eliminacja tych zdrajców i antypolskich kanalii i tego całego komunistycznego stada wariatów na sowieckim i faszystowskim żołdzie zagwarantuje spokój i rozwój Polski.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1629530

wszyscy, którzy szkodzą Polsce. Nie mozna pomijać najważniejszych. To kardynalny błąd.

Vote up!
5
Vote down!
-1

yenom

#1629534

Ani jednego.

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1629536

W nowelizacji, powinien być zapis: W SKŁADACH KOMISJI WYBORCZYCH ZAKAZAC UDZIAŁU  PRACOWNIKOM SAMORZĄDOWYM (pracownicy urzędów), tam są Ci "macherzy" od liczenia!!!

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1629626

stanie sie jasne, ze jednak mial "pomysl" na rozmontowanie wiekszosci Sejmowej.

Scenariusz byl taki, ze " w nagrode" dostanie stanowiska Marszalka Sejmu - a po 6 sierpnia ( w wypadku nieodbycia sie wyborow) - bedzie... pelnil obowiazki Prezydenta. Zupelny chaos polityczny - i brak mozliwosci skutecznego rzadzenia - nawet w przypadku rozpisania wyborow  (takze do Sejmu)....

Najwiekszym "argumentem" przeciwko takiejakcji bylo prawdopodobnie... stanowisko Lewicy, ktora uznala, ze nawet dla nich takie awanturnicze dzialanie -to za wiele... a bez calej opozycji - moglby trwac pat.

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1629650