Jutro, w południe nowy rząd. Ja tam murem za Antonim Macierewiczem. Co wy na to?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

W PROGNOZIE DLA POLSKI - 1 i ½ jest jasne - sukces dobrej zmiany jest uzależniony od zakończenia podstawowych badań Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem []]>link]]>]. Moment startu tego etapu uzależniony jest od osiągnięcia stanu gotowości kilku innych procesów, które trwają już od długiego czasu i są realizowane jako procedury pierwszego "etapu odzyskiwania szans". Chodzi tu między innymi o doprowadzenie do finału zaplanowanego stadium reformy polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz kilku innych postępowań toczących się równocześnie, tak, aby ich zbieg w założonym momencie mógł uruchomić działanie określone kryptonimem "restrukturyzacja rządu" (26.11.2017). Już wtedy wiedzieliśmy, że nastąpi to na wiosnę 2018 roku, a pozytywny wynik prac nad wyjasnieniem przyczym katastrofy smoleńskiej pozwoli nam na ostateczne osiagnięcie tej części historycznej prawdy, która pozwoli na ostateczne przetrącenie karku antypolskiej zdrady antypolskiej totalitarnej opozycji. To jest pierwsze ogniwo polskiej racji polskiej racji stanu, wykuwanie przez Antoniego Macierewicza.

Drugim ogniwem polskiej racji stanu jest polska polityka obronna, a w tej polityce najważniejszym kluczem jest zaufanie sojuszników Polski w NATO, a szczególnie zaufanie najwyższego dowodztwa USA. Pisałem kilkukrotnie o osobistej pozycji Antoniego Macierewicza, który jest wręcz gwarantem zaufania Białego Domu i Pentagonu do stabilnosci i wiarygodności Polski jako lojalnego, ale samodzielnego i konstruktywnie niezależnego sojusznika Zachodu. Pozwolę sobie zacytować:

"Rekonstrukcja rządu" trwa nadal, zmieniono dotąd tylko premiera, ale znów pojawiły się pogłoski o odwołaniu Antka. I znów, jak we wrześniu, zaproszono Antka do Waszyngtonu, tym razem do Białego Domu, na rozmowy z doradcą Trumpa ds bezpieczeństwa, gen. McMasterem. Czy więc Waszyngton znów daje Warszawie do zrozumienia, że bardzo ceni szefa polskiego MON? Na to wygląda. Oczywiście totalniacy trochę przycichli. Tomuś milczy, ale dał głos Mroczek Czesław, wicemin w MON 2011-2015. W TVP opowiadał bzdury, że doradca ds bezpieczeństwa prez US to niski szczebel, że sekretarz obrony Antka nie przyjmie i takie tam bzdety. Doradca ds bezpieczeństwa jest czwartym stanowiskiem w administracji (po prezydencie, wice i sekretarzu Stanu)
Traczew, 6 stycznia 2018 [link]

Trzecim ogniwem polskiej racji stanu jest przygotowanie reformy polskiej strategii obronnej i wynikajacej z niej reformy polskich sił zbrojnych. W tej dziedzinie zasługi Antoniego Macierewicza są absolutnie bezsporne - zachowujac spokój i odpowiedzialność, dokonał w czasie ostatnich dwóch lat tyle, że można bez wątpliwości powiedzieć, że odwrócił koło historii. A najważniejsze jest to, że Antoni Macierewicz najsprawniej wdrożył to "]]>CO DECYDUJE O ZWYCIĘSTWIE PIS]]>", a co zostało opisane w sześciu punktach, ze szczególnym wskazaniem na umiejetnośc zorganizowania stabilnego systemu pracy zespołowej (pkt. 2) []]>link]]>].

Szczególną zasługą i własciwością Antoniego Macierewicza jest Jego niesłychana odporność na niebywale podły i agresywny, trwający już pół wieku agresywny atak. Kto to może znieść, kto to może wytrzymać i pozostać mimo tej presji lojalnym żołnierzem w służbie Ojczyzny?

I dlatego stoję murem za Antonim Macierewiczem. Co Wy na to?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Rosyjskie manewry Zapad 2017 jako przykład zagrożenia. Rosjanie pokazali, że mogą zorganizować i przerzucić na całym swoim froncie zachodnim, a więc na wschodniej flance NATO, siły zdolne do zaatakowania państw bałtyckich, Ukrainy i Polski z równoczesnym zablokowaniem Stanom Zjednoczonym możliwości przerzucenia wojsk do Europy. Manewry pokazały, że Rosjanie są w stanie przeprowadzić atak, który zmieni sytuację geopolityczną w Europie. To jest podstawowy wniosek. Jest też pytanie, czy ćwiczenia Zapad 2017 rzeczywiście się skończyły [link]… 

Takie są fakty, które niewątpliwie świadczą o rzeczywistym poważnym zagrożeniu. 

Chłopaki nie płaczą! Antoni Macierewicz natychmiast leci do Ameryki i ustala z Pentagonem, aby potrzebne amerykańskiej odsieczy uzbrojenie i sprzęt dostarczyć teraz i zmagazynować u nas utrzymując w gotowości bojowej. Tak postępuje poważny polityk. Gdy widzi własną słabość, usuwa ją, zamienia ją w szansę, wykorzystuje wszystko to, co daje korzystną zmianę. Antoni Macierewicz zrobił to teraz, już we wrześniu 2017, natychmiast po zakończeniu rosyjskich manewrów Zapad 2017.

Nie minęły dwa tygodnie i sprawa jest już załatwiona. W Pentagonie. Osobiście Pan Antoni z Sekretarzem Obrony Jamesem Mattissem. 21.09.2017:
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz przebywa w Stanach Zjednoczonych. Spotkał się dzisiaj z amerykańskim sekretarzem obrony Jamesem Mattisem. Rozmowy dotyczyły m.in. obecności wojsk USA w Polsce. [link]


Mazurek Dąbrowskiego na schodach Pentagonu. Uroczyste powitanie polskiego ministra obrony.

A CO NA TO POLSKA TOTALNA OPOZYCJA? 
Totalitarna opozycja okazuje się być czołówką "antypolskiej partii", kumuluje w sobie i popiera zawiść starych trepów. Stare generalskie elity nie potrafią ani wybaczyć, ani zrozumieć, dlaczego nowe polskie wojsko uwielbia Antoniego Macierewicza. Dlaczego oni tak kochają tego szaleńca? 
Dlaczego polska strategia obronna jest akceptowana przez całe NATO, przez Pentagon, przez Litwę, Łotwę i Estonię dlaczego temu Macierewiczowi wszytko się udaje, dlaczego on nie musi nic forsować, dlaczego oni robią wszystko, co ten szaleniec wymyśli? 
Zawiść, frustracja i kompletny brak zrozumienia. 
Dlaczego James Mattis, Sekretarz Obrony USA przyjmuje Antoniego Macierewicza, który w kilka dni po rosyjskich wrześniowych manewrach Zapad 2017 przylatuje do Ameryki i proponuje coś szalonego, a Amerykanie zgadzają się od razu i co już całkiem niewiarygodne, oni to robią?!!!
Amerykanie zamierzają przywlec do Polski setki czołgów, transporterów, samolotów, helikopterów, amunicji i wszelkiego uzbrojenia, razem z warsztatami, mechanikami i utrzymywać to wszystko w gotowości bojowej?
Niepojęte. 

Całej starej oficerskiej kadrze związanej z tradycją sowieckiej armii okupującej Polskę w głowie się zmieścić nie może, że Polska może prowadzić samodzielną politykę obronną. Oni, ludzie Prezydenta Bronisława Komorowskiego nie mogą uwierzyć w to, że Polska może otwarcie stanąć przeciwko rosyjskiej agresji, nie liżąc d... ruskim podoficerom.
Dlatego Tomasz Siemoniak, nazywa Antoniego Macierewicza szaleńcem, który niszczy polskie wojsko.
Dlatego BBN Prezydenta Andrzeja Dudy rzuca Ministerstwu Obrony Narodowej kłody pod nogi.
_______________________________________________________________
Wyżej kopia komentarza z 10 października 2018 - zamieszczam jako przykład.
Vote up!
7
Vote down!
-1

michael

#1555583

ze Maciarewicz odchodzi! Co to wszystko znaczy trudnosie polapac. I o co tu chodzi?

Vote up!
4
Vote down!
-3

Erdol

#1555586

Co wy wciąż z tym "Maciarewiczem"?!

Za Maciarewicza - minus ode mnie.

Vote up!
3
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1555731

Publikując ordynarne fałszywki przekręcano nazwisko by uniknąć procesów o zniesławienie. No i tak zostało. Trzeba uważać by nie dołączać do "tamtych".

Vote up!
3
Vote down!
-1

#1555741

zaraz zauwazylem ale, nie wiem dlaczego, nie moglem edytowac mojego komentarza, wiec tak zostalo. Rozumiem pani irytacje bo sam sie zloszcze jak czytam w internecie teksty pelne bledow i zlych sformulowan. A minusa oddaje ! :)

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Erdol

#1556906

ze Macierewicz odchodzi! Co to wszystko znaczy trudnosie polapac. I o co tu chodzi?

Vote up!
3
Vote down!
-2

Erdol

#1555587

Z źródeł dobrze poinformowanych mam wiadomość że podczas rekonstrukcji rządu nie dojdzie do wymiany premiera M.Morawieckiego

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1555589

a nie kiedy ryzykują zarażeniem francą lub śmiercią w wyniku rozliczeń mafijnych. Dlatego wolę harcerza niż ruskiego żołnierza. Jestem za Panem, Panie Ministrze.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Onufry Zagłoba

#1555597

Jeżeli usuną najlepszego ponad wszelką wątpliwość ministra w rządzie naszej premier Beaty Szydło (M. Morawiecki jest premierem PADa-sam powiedział "mój" premier), to będzie to oznaczało koniec dobrej zmiany. To PAD naciska na usunięcie A.Macierewicza, rzekomo za niezrealizowanie zakupu helikopterów dla armii. Wszyscy wiemy jakie to kolosalnie trudne zadanie-wyprodukowanie naszego bojowego helikoptera. Zresztą PAD obiecał po wyborze na Prezydenta załatwienie ulg dla frankowiczów i nic z tym nie zrobił, co dało automatyczny spadek jego poparcia wśród twardego elektoratu pisowskiego. Jeżeli wymienią A.Macierewicza to PiS straci co najmniej 50% poparcia, a moje na pewno. Smutno to pisać, ale taka jest prawda, i J.Kaczyński o tym wie, w każdym razie za to odpowiada przed narodem.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1555598

 moja pozycja  też jest niezagrożona

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1555599

 My zrobimy jeszcze trzy rekonstrukcje zanim Niemcy stworzą rząd

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1555600

Jak powiedział Stanisław Michalkiewicz - „Odwołanie złowrogiego Macierewicza oznaczałoby, że Jarosław Kaczyński cofa się na całej linii przed starymi kiejkutami.” - a ja dodam, że mściwa żydowska Unia Wolności wraz z jej zbrojnym ramieniem WSI z powodzeniem atakuje i przejmuje co nasze.
Zauważę też, że właśnie Jarosław Kaczyński potknął się o swój kolejny wynalazek – Andrzeja Dudę. Żeby tlko się nie przewrócił i nie złamał czego (o czyś gorszym nie myślę).
A co do obywatela Andrzeja Dudy, to stawiam tezę, że za 3 lata będzie takim prezydentem, jak "bolek" w A.D. 1995. Tak skończy.

Vote up!
7
Vote down!
-1

panMarek

#1555603

Natomiast pyrrusowe zwyciestwo generała Jarosława Kraszewskiego jest niewątpliwym gwoździem do trumny kariery pana Andrzeja Dudy. 

Sam fakt pojawienia się tego człowieka, mówię o panu Kraszewskim w generalskim mundurze, dzwoniacego medalami, pyszniacego się rzekomym sukcesem jest koszmarnym dysonansem, jest po prostu w złym guście, wręcz graniczy ze zwykłym świństwem.

Krakowska małostkowość ekipy prezydenckiego pałacu dysktredytuje tych ludzi całkowicie - świadczy o zaniku instynktu państwowego, o ignorowaniu polskiej racji stanu.

Gdy sięgać po porównanie do błękitnego oceanu, to załoga żaglowca, teraz musi zająć się nową, "antydostępową" „Koncepcją Obronną Rzeczypospolitej Polskiej” [link]. Nowa koncepcja była i jest mentalnie, psychicznie i kompetencyjnie całkowicie nie do przyjęcia dla starych trepów w brązowych butach. Mówimy o ugrupowaniu gen. Stanisława Kozieja, którego wpływy i poglądy w sprawie polskiej strategii obronnej zbyt mocno inspirują Prezydenta Andrzeja Dudę. Pojawienie się pana generała Jarosława Kraszewskiego na uroczystości zaprzysiężenia rządu jest tego najlepszym świadectwem.
A ich pycha prowadzi ich do klęski.

Więc to co się stało nie wygląda mi to na decyzję personalną. To może być tylko decyzja strategiczna. A wybór koziejowej strategii według pana Pawła Solocha nie jest dobrym dla Polski wyborem, z tym trzeba sobie poradzić.

Vote up!
5
Vote down!
-1

michael

#1555604

Przebił Ryśka Petru, a to trudna sztuka.

Tak na marginesie - a to się może zdarzyć - min.A.Macierewicz "przeszkadzał" i został wycięty... Czy będzie nowa rekonstrukcja jeśli min.Błaszczak okaże się drugim A.Macierewiczem??? Jakie wtedy będą mieli argumenty wycinający Błaszczaka, że musi odejść bo te z wczoraj drugi raz już nie przejdą.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1555692

Stanisław Michalkiewicz przed chwilą powiedział: „Cała ta zmian rządu oznacza tak naprawdę tylko jedno: Stare Kiejkuty (dawne Wojskowe Służby Informacyjne – przyp. red.) się doczekały i dopięły swego. Naciskały na prezydenta Andrzeja Dudę by odsunął Antoniego Macierewicza od dłuższego czasu i prezydent Duda ustąpił. Zaakceptował to Naczelnik Państwa, który cofa się na całej linii.
Macierewicz podpadł Kiejkutom po pierwsze dlatego, że w 1992 r. zrobił lustrację, której miało nie być.
Po drugie rozwiązał WSI. Choć nie do końca był w tym konsekwentny, ale jednak to zrobił.
Po trzecie anulował przetarg na Caracalle a przecież łapówki zostały już za ten złom wzięte i skonsumowane.
Po czwarte zrobił kurację przeczyszczającą w wojsku.
Po piąte wreszcie ujawnił złoty fundusz, czyli system awansów w wojsku, który był zagwarantowany jeszcze od czasów generała Wojciecha Jaruzelskiego.
Jarosław Kaczyński i cała dobra zmiana cofa się pod żydowski parasol ochronny pana Danielsa. Ciekawe jak na to zareagują wyborcy PiS-u, którzy będą teraz musieli zaakceptować starych kiejkutów w samym sercu dobrej zmiany”.

Vote up!
8
Vote down!
0

panMarek

#1555605

dzisiaj w nocy niestety, trzeba było taktycznie  wycofać się, ale za to pan Andrzxej Duda już zakończył swoją karierę. Pan Duda nie pozbył się Antoniego Macierewicza.

Vote up!
4
Vote down!
-2

michael

#1555607

Tak samo jak 10 lat temu oddal Polske pod rzady PObolszewi tak teraz znowu po 2 latach poprawy i nadzieji oddal Polske WSIokowskim zaprzancom.Polacy glosowali na Szydlo i Macierewicza to byla baza PISu i dobrej zmiany ,ktora dawala efekt i nadzieje na przyszlosc Polski jako kraju niepodleglego,teraz czarno to widze.Kaczynski przechandlowal Macierewicza i szydlo za to ze Duda podpisal reformy sadownicze ,teraz widac jak na dloni po co byla zmiana Beaty gdyz ta jako patryjotka,czlowiek prawy i katolik,nie chciala zdymisjonowac Macierewicz.

Kaczynski okazal sie takim samym zdrajca jakim jest Duda,Czas aby Macierewicz zalozyl swoja partie prawdziwa polska i odstawil obydwu zdrajcow Kaczysnkiego,Morawieckiego  i Dude na smietnik histori.

Macierewicz na premiera a Szydlo na Prezydenta.

Obrzydliwoscia byla obecnosc gen.Kraszewskiego w pelenej gali z medalami obok MALINIAKA ,ktoremu odebrano dostep do tajnych dokumentow, na nominacji nowych ministrow.Tak ze Duda mimo ze temu generalkowi udowodniono konszachty z wrogiem zademonstrowal swoja zdradziecka sile .

ZDRADA ZDRADA I HANBA!!!!!!!!!!

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1555618

DZ się skończyła, p.Kaczyński pewnie ma to gdzieś, ale mojego głosu już nie dostanie.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1555617

Jarosławowi ten deal z Maliniakiem wyjdzie bokiem i obudzi się z ręką w nocniku.

A pan Antoni to ma pecha, najpierw gdy był w rządzie pana Olszewskiego i gdy walczył żydo-komuną, to żydo-komuna obaliła rząd pana Olszewskiego. Bo zagroził interesom żydo-komuny. A dziś znowu go wyciel, bo zagrażał interesom żydo-komuny, ale paradoks na tym, bo to zrobili swoi z PiS-u z Maliniakiem na czele, a Kaczyński to przyklepał

Z tego co czytam na forach, to sporo ludzi zapowiada odejście i się Jarosław zdziwi.

Mnie PiS nie będzie robił więcej w ch**a, bo odchodzę do Narodowców, lub na emeryturę polityczną.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1555644

Myślę podobnie. Ale nie ma czegoś takiego jak polityczna (wyborcza) emerytura. Nie wierzę, iż nie pójdziesz na wybory.

Starego wróbla na plewy ?! 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1555650

Myślę o Narodowcach, ale mam i wnuki i moje kochane wędkarstwo i tenis ziemny, naharowałem się w PiS-ie zaniedbując rodzinę i chce teraz to nadrobić, patrzeć jak wnuki się rozwijają, żoną gdzieś pojeździć pozwiedzać, a przedtem praca zebrania w PIS, a to wybory do sejmu i senatu, albo samorządowe itp., i co wielkie G?

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1555671

Niestety - mam podobne odczucia - chcę "odejść", ale - nie ma dokąd. Jestem zawiedziona, rozczarowana, rozgoryczona, rozżalona...Nie umiem się uspokoić!

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1555665

Proszę się uspokoić, pojawi się kolejny "zbawca narodu"i Panią "zagospodaruje":).
Pani i Pani podobni na tym portalu tak już macie, musicie mieć swojego idola, któremu będziecie bić pokłony... później tradycyjnie, oplujecie go...

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1555915

"a nie mówiłem"!

Przy okazji - nie pluję i nie plułam - nawet na Bronko-bula ani też na Donalda the Duck'a. Zbyt się cenię, aby parać się pluciem. A gdy ochłonęłam - po "rekonstrukcji" czy "kontrakcji" to powtórzę raz jeszcze, co już napisałam na tym portalu w innym miejscu: odetchnąć głęboko, napić się zimnej wody, policzyć do dziesięciu... Co nagle to po diable! 

I wreszcie - nie należy jedynie "a mówić", czasem warto samodzielnie obserwować i wyciągać wnioski. Gdzie to ja miałam mieć, na tym portalu, lub gdziekolwiek indziej, jakiegoś "idola, któremu biłabym pokłony"? Jedną z mych zasad jest nie tworzyć "idoli", a cześć oddawać tylko Bogu samemu. Czy rzeczywiście aż taką trudność sprawia taka obserwacja?

Vote up!
4
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1555920

Pełna zgoda co do "aniemówienia" i idolenia" do idoli. Myślmy samodzielnie. Oczywiscie. Jest jeszcze kilka innych zjawisk z tej serii. Jednym z nich jest zbyt szybkie wyciąganie wniosków. A jest coś innego, tym razem zupełnie inna postawa - cierpliwa wytrwałość w walce. A więc - "choćby nawet tysiąc rozczarowań i wątpliwości - nie odstąpimy od naszej pracy dla Polski". 

A wątpliwości, które ogarnęły wielu z nas są "raczej nieuzasadnione", ale nawet te same wątpliwości połączone z nader odważnymi hipotezami warto krytycznie przedyskutować. To jest tak, jak na przykład z hipotezą pana Stanisława Michalkiewicza. Tak się jednak dziwnie składa, że istnieje niezbyt nowa prognoza, wieszcząca strategię  ostatecznej i starannie przygotowanej katastrofy opozycji.

A restrukturyzacja okazuje się być kryptonimem działania, którego celem jest "restrukturyzacja opozycji" zakończonej mniej więcej tak:

ETAP DRUGI - PRAWDA i SPRAWIEDLIWOŚĆ  [link
"Rozmiar ujawnionych prawd może być wystarczający do spontanicznego pozbawienia wszelkich praw honorowych na całym świecie, wszędzie i na wszystkich kontynentach. Kara infamii kiedyś była stosowana zgodnie z prawem Pierwszej Rzeczypospolitej. Mam wrażenie, że infamia, którą prognozuję będzie kompromitacją globalną, całkiem nieformalną, ale w zupełności wystarczajacą do tego, by nikt na świecie ręki im nie chciał podać i do żadnego salonu nie miał ochoty wpuścić, ani nawet porozmawiać nie zamierzał. Po prostu hańba."

Widzę, że ten scenariusz jest właśnie realizowany, a prognoza się spełnia. W naszym życiu jest troche tak jak w wysokogórskiej wspinaczce, trochę tak jak w drodze na K2. Wszystkie kroki stawiamy po kolei, a kolejny chwyt nastepuje wtedy, kiedy dwa poprzednie chwyty trzymają pewnie. A tej zasmarkanej opozycji i jej Starym Kiejkutom - MANE TEKEL FARES

Vote up!
4
Vote down!
-1

michael

#1555928

Całkowita zgoda! Zważone, policzone, znalezione bez wartości!

Serdecznie pozdrawiam,

Vote up!
1
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1555939

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Doskonale" jest Pan zorientowany w "aniemówieniu" i "idoleniu".
Mógłbym poznać Pańskie zdanie na temat "pełnejzgodowości"?.
Pytam jako "eksperta" od "wszystkichinnych"... poza sobą...

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1555950

Wajchowy z Kiejkut przestawił wajchę - STOP.

Ogniwa puściły jak w zużytej kolczudze - STOP.

Po dwóch latach "Dobrej Zmiany"  elektorat PiS obudził się z ręką w nocniku - STOP.

POpaprańcy klaszczą w ręce i czynią wysokie piruety niczym  duet w avatarze szanownego michael-abakus'a - STOP

Polska racja stanu wzięła przykład ze "słowa honoru" PAda i poszła się j. - STOP.

Reforma polskiej strategii obronnej poszła jak para w gwizdek - STOP.

Samo stanie murem jest li tylko lekkim piórem - STOP

PS

Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany, połam bat
A mury runą, runą, runą
I pogrzebią stary świat!

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

casium

#1555662

Po prostu brak słów, prawdopodobnie zasilę Narodowców z którymi się zaprzyjaźniłem na różnych marszach w Poznaniu.

To nie są stare pryki z PIS, które myślą tylko o własnych stołkach, to młodzi ludzie którzy mają sporo energii i też walczą o wolność dla Polski.

Coraz mniej mam ochoty, by być w polityce, a po dzisiejszym dealu Kaczyńskiego z Adrianem Maliniakiem, to mnie dobiło totalnie.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1555673

w bialy dzien! :(

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1555678

PAD został Polsce narzucony przez gabinet prezydenta USA Obamy jako reprezentant interesów żydowskich w Polsce w obliczu resetu! To był warunek aby PiS mógł wygrać wybory i utworzyć rząd. PAD był krojony przez USA Obamy pod prezydenturę Hajki Clintonowej i nikt wtedy nie spodziewał się że nastepcą Obamy będzie Trump! Prezydentura Trumpa stworzyła nowe możliwości na drodze do dezjudeobolszewizacji Polski zaaplikowanej nam przez Stalina w 1945. Dlatego tak energicznie i szybko PiS wziął się za jądro judeobolszewickiego zniewolenia narodu polskiego-SĄDY! To wywołało sprzeciw Dudy-strażnika judeobolszewickich interesów.Wcześniej nie kto inny jak właśnie Antoni Macierewicz stworzył możliwosci do przeprowadzenia dezjudeobolszewizacji sądów poprzez bardzo głębokie i śmiałe przeczyszczenie polskiego wojska. To działanie Antoniego Macierewicza uniemożliwiło przeprowadzenie skutecznego puczu 16 grudnia 2016 roku! Gen. Różański i jeszcze kilku zostało odwołanych na parę dni przed puczem! Biorąc pod uwagę wcześniejszą akcję Antoniego Macierewicza na drodze rozwalenia moskiewskiej agentury-WSI, to wywołało niebywałą wściekłość po multańskiej stronie i nagonkę na NIEGO niespotykaną w we współczesnym świecie. Priorytetem jednak dla J.Kaczyńskiego są SĄDY w których sprytnie przez cały okres od 1989 do dziś, interesy judeobolszewickie zostały POprzeplatane interesami niemieckimi, francuskimi przede wszystkim.

To sPOwodowało całkowity paraliż państwa polskiego i żródło niebywałej patologii, bezkarności i cynicznego złodziejstwa! PAD jako strażnik interesów żydobolszewickich, zablokował w lipcu ustawy dezjudeobolszewizacyjne polskich sądów. To spowodowało nową jakość z którą musiał się zmierzyć J.Kaczyńśki. I po długich pertraktacjach PAD uległ niezłomnej postawie Kaczyńskiego ale w ramach kompromisu pozwolił odstrzelić A.Macierewicza wiedząc że to akcja tymczasowa, na użytek bieżący!

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1555760