DZIESIĄTA ROCZNICA, STO DWUDZIESTA MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI - CZAS NA ATAK!

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Dziesięć lat temu napisałem: "Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą. Regularny zamach stanu przeciwko polskiej opozycji.
Idealna destabilizacja Państwa polskiego.
To nie mógł być przypadek" []]>link]]>]. 

Minęło 10 lat. Ówczesna opozycja jest teraz formacją rządzącą, reprezentującą Państwo Polskie. Zdeterminowany wróg naszej Ojczyzny pozostał ten sam. Te same osoby i ich wychowankowie, ideowi potomkowie tych, którzy od setek lat trwają na antypolskim posterunku, by zniszczyć Polskę. Dzisiaj nie jest czasem na szczegółowe procedury i procesowe postępowania dowodowe. Znamy fakty, wiemy co wrogowie robili, wiemy co uczynili i dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego jakie mają zamiary.

oni chcą zetrzeć Polskę z mapy i historii świata.Nie cofną się przed niczym, ani przed żadnym kłamstwem,
ani przed żadną zbrodnią,
ani nawet nie cofną się przed morderstwem.

Dowodem ich zbrodniczej intencji jest to co zrobili wtedy, przed dziesięciu laty,
dowodem jest ich zbiorowe wspólnictwo w przygotowaniu odpalenia morderczych ładunków na pokładzie samolotu i późniejszy ich gorliwy udział w matactwach fałszywego śledztwa, niszczeniu i ukrywaniu dowodów jawnego i publicznie znanego zamachu.

Dowodem ich antypolskich intencji jest to co czynią teraz, dzień po dniu, przeciwko polskiej racji stanu, przeciwko aktywom polskiej gospodarki, przeciwko polskiemu państwu, w zamiarze zlikwidowania polskiej suwerenności przeciwko polskiej Niepodległości.

Dowodem ich antypolskiej nienawiści i bezmyślnej pogardy, jest to, że nawet teraz, w czasie zabójczej epidemii, stają we wspólnym szyku razem i w sojuszu z koronawirusem, odmawiając współpracy, bojkotując, opóźniając i sabotując wszystko jak leci,  przeciwstawiając się każdemu, nawet najmniejszemu polskiemu działaniu w sprawie wzmocnienia naszego zdrowia i zdrowia naszej gospodarki. 

oni są totalnie przeciwko wszystkiemu.

 

Pozostaje nam atak.

Polska musi przeć do przodu. Asertywnie, konsekwentnie i całą energią atakujmy przyszłość. Ty nad poziomy wylatuj! I każdy z nas!

Nie miejcie pokusy liczyć na sumienie łajdaków i na rozum durniów!
Ani kroku w tył!
MUSIMY DODAĆ WIARY I NADZEI WĄTPIĄCYM!

Dzień 10 kwietnia, jest dziesięciolecie od popełnienia smoleńskiej zbrodni!

Mam dojmujące wrażenie absurdalnej, zbrodniczej i głupiej zniewagi płynącej z ich bolszewickiej mentalności, kapiącej z głów totalitarnej antypolskiej opozycji. Ich zakute łby nie cofną się przed żadnym świństwem. oni są zachwyceni chamskim wrzaskiem dziczy, znieważającej obchody polskich świąt od pierwszego dnia po 10 kwietnia 2010 roku, aż do dzisiaj. Oni nie uszanują niczego co polskie, niczego co drogie polskiemu sercu.

A więc!
Ani kroku w tył!
Nie miejcie pokusy liczyć na sumienie łajdaków i na rozum durniów!

 

]]>Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!
]]>

_____________________________________________

następny - poprzedni

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (10 głosów)

Komentarze

I pomyśleć, że połowa Polaków (łącznie z Korwinem - M) uważa, że "była to normalna katastrofa komunikacyjna"...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Leopold

#1625397

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dzsęć lt - z tg pęć włdzy wyłącznj z wszystkm trybtm wyknwczym - nwt n wdm, kt zplkwł knwncję chcgwską. N jkj pdstw mmy sądzć, c sę włścw wydrzył? Jk rząd Ps- śm spjrzć w czy Plkm? Mm prw tk mówć, b przz 96 msęcy chdzlm n 'msęcznc' wysłchwłm bńczczng &qt;zwycężymy', rz przmówń pn Czrwńskj. Żl tych górnków, którzy n włsny kszt przyjżdżl stl przy nclnk mrm. c z tym wszystkm zrbn? Wlk NC. Pn Lpld czp sę Krwn, j pytm: c z pnm Mcrwczm? Lskm? l pnędzy przjdl jk 'bdcz' 'dążycl d prwdy'???

Vote up!
3
Vote down!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1625401

Bardzo myli się Pani w ocenie sytuacji. Postaram się przekazać pani kilka aktualnych informacji mam nadzieję, że poprawi to pani wielkanocny czas.

Vote up!
7
Vote down!
-2

michael

#1625405

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

. . . .nie zależy od "kilku aktualnych informacji". Mylę się w ocenie sytuacji? Być może. Zadałam kilka pytań. Czy są one nieuzasadnione?

Vote up!
2
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1625406

i dlatego zamierzam na te pytania nie tylko odpowiedzieć, ale zrobić to porządnie. 

Vote up!
7
Vote down!
-2

michael

#1625410

Markowa liczy pieniądze a czy markowa wie ile pieniędzy musieli wydać Rosjanie na zabetonowanie miejsca upadku samolotu? I jeszcze markowa ile strat w przyrodzie te połamane brzozy, co to będzie jak Greta się dowie. Markowa pełno pytań w kolo i chciało by się wiedzieć. Proponuje wyjazd na działkę Nikołaja Jakowlewicza Bodina jak jeszcze nie zabetonowana.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1625477

   Do Ludzi Pani pokroju, stadnie zaślepionych anty PISem, nie docierają prawdy podstawowych zasad fizyki, które zostały złamane, a które jednoznacznie zdecydowanie znoszą postrzeganie "Katastrofy", na wyrazistą kwalifikację znamion celowego "Zamachu"

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1625441

Tylko w ,,kulturze" bolszewickiej, sowieckiej nie istnieje pamięć o zmarłych ani szacunek dla Zmarłych. Jak w Katyniu. Więc zwierzęta sowieckie robią z rocznicy dzień swojego radosnego święta.Tu tym świętem upaja się nie tylko taw/w braunufka ale tak jeszcze ze trzy inne portalowe homosovieticuse.Korki od szampana strzelają od samego rana.To ich wielkie "narodowe" święto

Vote up!
9
Vote down!
0
#1625455

Markowa chce żeby udowodnić ze płyn użyty do zmywania sladow zbrodni to był ajax a nie płyn do mycia samolotu. Markowa chce żeby udowodnić ze ciecie pilom mechaniczna wraku było konieczne ze względu na śledztwo. Markowa chce udowodnić ze wybijanie okien było niekonieczne ale ciecie tak. Patomorfologiczne nieścisłości pozostawiam otwarte dla markowej. A tak na marginesie co markowa chce udowodnić?Niech markowa uważa na Anodinu.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1625476

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1625422

i zamieszczony jako komentarz przez natenczas, sob., 10/04/2010 - 14:51 do mojego wpisu. [link]: "Równie dobrze mogli walnąć w ten samolot rakietą."

Natychmiast po tej zbrodni najbardziej prawdopodobną hipotezą, nieomal oczywistą był zamach. Teraz niewątpliwie wiemy, że to był zamach. 

 

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1625448

- cała szajka od rudego zdrajcy i bandyty została by zabita.

Jak widać PiS też uważa że rozbrojonymi Polakami łatwiej rządzić. Tylko nie miejcie pretensji jak czerwoni ludobójcy znowu na Was zastawią zasadzkę jak 10-04-2010 roku i znowu nie poniosą za to żadnej kary.

Jak Polacy by na nich ruszyli to Wisła by była czerwona od ich uciętych łbów.

Sami nie potraficie się nimi rozprawić ale i nie pozwalacie Narodowi wymierzyć im kary.

Vote up!
5
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1625555