Kto zamordował Lecha Kaczyńskiego, kto dzisiaj morduje Polskę? (Marcowa miesięcznica #131)

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

 

Przedstawiam szanownym czytelnikom tryptyk o podrzynaniu gardła Polsce.

Akt 1. Wydarzenia marcowe roku 1968 podobno wybuchły z powodu komunistycznej napaści na przedstawienie teatralne. Fakt - szefom panującej w Polsce partii komunistycznej (PZPR) nie podobało się przedstawienie "Dziadów" Adama Mickiewicza w reżyserii Kazimierza Dejmka. Zupełnie tak, jak posłowi Maciejowi Gduli nie podoba się książka "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza". A jak się komuniście coś nie podoba, to należy to zlikwidować, zniszczyć albo przynajmniej zakazać. Na ogół ludziom wydaje się, że na tym polega komunistyczny zamordyzm.

Teraz w roku 2021 Krystian Markiewicz bierze na celownik tych sędziów, którzy nie uczestniczą w antypaństwowej rebelii i zgodnie z prawem, pełnią różne funkcje w sądownictwie [link]. Nie teatr, nie powieść, nawet nie antysemityzm, a sędziowie są do skasowania.

Komuniści zawsze myślą po bolszewicku, w totalitarny sposób i wbrew pozorom nie jest to chęć zemsty, ale to jest zimny i wyrachowany w tej formacji zamiar eliminacji przeciwników politycznych, wręcz fizyczne zniszczenie wszystkich oponentów. "Ein Volk, ein Führer" czyli zawsze jakieś wykluczenie, nawet na katyński lub współcześnie smoleński sposób. Siła każdej totalitarnej formacji zawsze polega nie na tym, że sobie z opozycją radzi, ale na tym, że ją likwiduje. Tak dzieje się "Nowoczesny powrót do Adolfa Hitlera" [link]. 

Ten, który myśli inaczej - nie ma prawa istnieć
Nikt nie ma prawa samodzielnie myśleć.

Ale to jest tylko powierzchnia całej sprawy, pretekst, propaganda i dezinformacja. Komunista nigdy prawdy nie powie, zawsze jest jak pandemia - dobrze zamaskowany.

Akt II. Jedynym istotnym celem, sensem działania i właściwością definiującą komunizm jest wrogie przejęcie systemów państwowych w celu ich pasożytniczej eksploatacji. Cała reszta jest tylko "maseczką", pretekstem i zbiorem narzędzi przeznaczonych do osłony realizacji jedynego prawdziwego celu. Oszustwo, narkoza i zlikwidowanie oporu.

Teatr i literatura, wszelkie najpiękniejsze nawet ideologie, liberalizm albo gender, nawet władza oraz wszelkie rewolucje, to tyko zasłona dymna, "maskirowka" i mafijna "krysza". Prawdziwym celem jest grabież, jest niczym nie ograniczona kradzież i kolonialna eksploatacja pod ochroną lokalnego, państwowego i międzynarodowego prawa. Do tego celu współczesnemu kolonializmowi potrzebne jest skrajne odizolowanie sądownictwa od prawa, państwa i jego obywateli. Niezależne od prawa i sprawiedliwości sądy mają pozostać w służbie mafii. 

Tak się jednak w historii składa, że zbrojne przejęcia systemów państwowych, poczynając od rewolucji francuskiej (XVIII w) i tych dokonanych w wieku XX w Niemczech (III Rzesza) i Rosji (CCCP) - wcześniej czy później zawsze kończyły się katastrofą. Były to militarne metody wrogiego przejęcia zaatakowanego systemu państwowego i późniejszego utrzymania władzy w czasie totalitarnej eksploatacji zdobytego państwa. To była epoka dominacji zbrojnej strategii komunizmu, która została przesunięta na drugi plan, choć nie zaniechana po sowieckiej kompromitacji w wojnie sześciodniowej w 1967 roku.
Po porażce sowieckiej technologii wojennej, dotychczasowa strategia rewolucji komunistycznej polegająca na wrogim przejmowaniu władzy siłą militarną, została zastąpiona programem Andropowa i Gorbaczowa polegającym na wrogim przejmowaniu systemów państwowych, metodą napadu ideologicznego, realizowanego w następstwie masowej infiltracji elit Zachodu. Totalitarny komunizm przekształcił się, dostosowując metody wrogiego przejmowania władzy nad światem do zmieniających się wymagań współczesności.

Komunistyczni przywódcy zaakceptowali plan długoterminowej wojny hybrydowej polegającej na globalnym ataku na elity państw Zachodu, głównie Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch w Europie oraz USA poza Europą. Celem tego programu była masowa infiltracja elit akademickich, gospodarczych i politycznych atakowanych państw w celu przygotowania wrogiego opanowania państwowych oraz międzynarodowych systemów gospodarczych, politycznych i obronnych. Pierwszym aktem tej agresji była studencka wiosna 1968.

Dalszym narzędziem realizacji tej strategii komunizmu było i jest intensywnie przejmowane i finansowanie działania bardzo różnych organizacji pozarządowych, ekologicznych oraz innych "niezależnych" ruchów liberalnych, proaborcyjnych, feministycznych, lewackich, rozmaitych greenpeace. Częścią tego zbioru były organizacje przeróżnych ekstremistów w rodzaju Baader-Meinhof (Rote Armee) lub fundacji otwartego społeczeństwa (Open Society). Wszystkie idee łacińskiej cywilizacji białego człowieka muszą być zniszczone. Idee szkoły frankfurckiej są z konsekwentnie realizowane z sadystyczną Seks Misją. Polecam czytanie serii felietonów tymczasowego, poświęconych szkole frankfurckiej [link do odcinka XXX]. 

Nieustanna, cierpliwa i systematyczna operacja Demoralizacji, Destrukcji, Trucia (DDT) wszelkich wartości i więzi społecznych klasycznej cywilizacji Zachodu. 

Akt III. Teraz jest wojna, bez żadnego pardonu. Nie ma zmiłuj się, nie istnieje ani litość, ani sumienie. Ta wojna jest zjawiskiem globalnym, trwającym przez ostatnie trzysta lat. Wojna przeciwko humanistycznej cywilizacji białego człowieka, przeciwko wszystkim jego wartościom, jest jak kameleon, nieustannie dostosowuje się do zmieniających się warunków globalnego stanu społecznego i politycznego oraz poziomu rozwoju naukowego i technologicznego.

To co się teraz dzieje u nas, w Polsce, to jest skomplikowana, jednolicie dowodzona kampania wojenna. To jest prawdziwa wojna przeciwko Polsce, prowadzona od wieków według starych komunistycznych zasad. To jest totalitarna wojna, której najważniejszą bronią jest dezinformacja i kłamstwo.

Najpaskudniejsze jest jednak to, że prowadzące tę wojnę ośrodki dowodzenia mają swoje totalitarne siły w granicach naszej Ojczyzny. Wcale nie jest dla naszego polskiego interesu korzystny fakt skrajnie niskiego poziomu politycznych i intelektualnych elit totalitarnej opozycji w Polsce. W tym szaleństwie jest metoda. To nie jest przypadek. Tak ma być i taka jest antypolska strategia przyjęta jeszcze w XIX wieku w czasach pruskich i rosyjskich zaborów.

Mianowicie, na polski chrześcijański patriotyzm i niesamowity polski geniusz oraz niezwykłą cywilizację rozległego systemu o rozproszonej inteligencji nie ma siły. Polaków nie da się zniszczyć. Polaków nie da się pokonać.

Tak kiedyś pisał o tym rosyjski gubernator w raporcie do Petersburga: "my łapiemy ich przywódców, my ich zamykamy, my ich wieszamy, a na ich miejsce pojawiają się zastępy nowych, znakomicie przygotowanych, nie wiadomo skąd doskonale znających swoje zadania. Polaków nie da się pokonać w otwartej walce. To jest niemożliwe.

Jedynym rozwiązaniem jest demoralizacja. Aby Polskę zniszczyć, trzeba ją zdemoralizować. Trzeba zniszczyć ich samoocenę. Trzeba ich unurzać w poniżeniu i polityce wstydu. 

I tym można uzasadnić wielkie zapotrzebowanie wrogów Polski na prymitywnych i zdemoralizowanych przywódców totalitarnej opozycji. Im głupszy tym lepszy. Chamstwo, głupota i prymityw jest ich atutem. Na razie Marta Lempart jest najbliższa tego ideału. 

Borys Budka, Marcin Kierwiński, albo Joanna Senyszyn ciągną jak konie po betonie, ale Marty nie dogonią. Przetarg na durniejszego jeszcze nie jest zakończony. 

Dlatego trzeba zniszczyć "Wielką Ściemę" grożącego Polsce totalitaryzmu.

 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

* * *

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)

Komentarze

Konserwatyści w Europie całkowicie skapitulowali. Komuniści są teraz w głównym nurcie politycznym! [link]
__________________________________________________________

A oto egzemplifikacja*):
Dla Barbary Labudy "Strajk Kobiet" to alternatywa dla Kościoła. „Wspaniały system wartości, który nikogo nie dyskryminuje i nie krzywdzi” [link]. 

Władzę nad światem obejmuje pandemia wspaniałego systemu wartości Marty Lempart i Barbary Labudy, który energicznie działa jako osnowa specjalnie skonstruowanej przestrzeni do wykonywania selekcji ludzi (umschlagplatz). Wybrani po tej selekcji już nie będą ani dyskryminowani ani krzywdzeni. A wszyscy pozostali, którzy nie zostali wybrani, w***dalać! 
Katole won! PiS won! Antykomuniści won! Wszyscy którzy się nie podobają, won! Polacy, won! Heteroseksualiści, won! Dyskryminacja, won! Wszyscy, won!

_______________________________

Przypis:
*) Rzeczownik "egzemplifikacja" został wykorzystany jako coś niezrozumiale zagadkowego dla współczesnych elit polskiej totalitarnej opozycji.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664564

Jak zwykle pamiętasz. i przypominasz aby uratować Ten Dzień od zapomnienia.

Wszakże do rutyny, można się niepostrzegalnie przyzwyczaić.

Dziękuję....to za mało.

Pozdrawiam serdecznie, z wyrazami szacunku,

MM

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1664565

i wzajemnym szacunkiem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664619

Jak zwykle pamiętasz. i przypominasz aby uratować Ten Dzień od zapomnienia.

Wszakże do rutyny, można się niepostrzegalnie przyzwyczaić.

Dziękuję....to za mało.

Pozdrawiam serdecznie, z wyrazami szacunku,

MM

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1664566

i wzajemnym szacunkiem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664620

dość liczny w Platformie Obywatelskiej. Zrobili to przy wsparciu naszych niedawnych zaborców i okupantów.

To ten odłam zdradzieckich i antypolskich świń tak atakuje Polskę w Parlamencie Europejskim. Widzicie te ich szatańskie i przeklęte mordy co dnia.

Piłsudski wysłał by ich na szubienice. Jeśli UE się rozpadnie a jest szansa na to, to tylko wtedy można ich rozliczyć. W TVP za mało się mówi o tych zdrajcach.

Dodam tylko że zdradziecki Żyd J.Lityński a dokładniej jego rodzina odmówiła przyjęcia orderu Orła Białego.

Nie chcieli przyjąć odznaczenia od obcego i wrogiego sobie Prezydenta bo taka siedzi w nich nienawiść do Polski i Polaków podsycana przez moskali i szwabię. Taka już tradycja.

J.F.Kenedy to też ich robota. Wie już dziś o tym i Prezydent USA D.Trump (możliwe że i jemu zagrozili utratą życia) - tylko jak to powiedzieć światu ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1664569

Za zbrodnią z 10.04.2010 roku stało konsorcjum państw, którym zależało na wciągnięciu Rosji do współpracy w załatwieniu swoich interesów.

Głównym ogniwem tego konsorcjum było amerykańskie "deep state" opanowane przez neokonów majacych swe zaplecze w żydowskich familiach rządzących światowymi finansami a których egzekutywą była administracja B.H.Obamy.

Izraelowi zależało, by Rosja nie zbroiła Iranu(w 2007 roku Iran zawarł z Rosją kontrakt na dostawy do Iranu systemów rakietowych S-300 i myśliwców Mig-31, co stanęło na drodze planowanego ataku lotnictwa izraelskiego na instalacje atomowe Iranu, oskarżanego o dążenie do zdobycia broni atomowej, która zagrażałaby bezpieczeństwu Izraela i jego pozycji na Bliskim Wschodzie. Dlatego lobby izraelskie mocno naciskało na administrację USA, by ta w zamian za ustępstwa Rosji na rzecz USA/Izrael na BW, zaproponowała korzyści dla Rosji w Europ[ie(skorygowania porządku pozimnowojennego w Europie Środkowo Wschodniej na korzyść Rosji. 

Taką  była propozycja stworzenia przez UE i Rosję wspólnej przestrzeni współpracy  na obszarze od Pacyfiku po Atlantyk(od Władywostoku po Lizbonę) nazywanej EURAZJĄ jako rodzaj konfederacji UE i Rosji z podziałem na strefy odpowiedzialności za bezpieczeństwo mniej więcej na linii Ribbentrop Mołotow, co bardzo pasowało Niemcom i Rosji.

USA też widziały w tym dobry interes, bo sądziły, że rosyjsko niemiecka EURAZJA będzie sojusznikiem USA  przeciw rosnącym w siłę Chinom a do tego USA chciały by Rosja udostępniła terytorium Rosji jako drogi zaopatrzenia wojsk USA i NATO w Afganistanie, z uwagi na rosnące kłopoty z dotychczasową drogą przez Pakistan.

Tę zgodę wyrazili Rosjanie już na początku polityki resetu USA-Rosja, bo w lutym 2009 roku(miesiąc po objęciu urzedu przez B.Obamę, co wskazuje na to, że te sprawy negocjowano już wcześniej czyli w 2008 roku.

Przeciwnikiem tej polityki i to bardzo zdecydowanym był śp. Prezydent L.Kaczyński, czemu dał wyraz podczas wojny Rosji z Gruzją w 2008 roku, czym stanął na drodze interesów głównych światowych mocarstw.

Izraelski Mossad to służba wyspecjalizowana w operacjach wywiadowczych i skrytobójstw, ale organizację tej zbrodni przygotowywały gównie  służby Rosji, Polski, Niemiec, USA i Izraela.

Mossad mógł być głównym organizatorem zbrodni tzw. "seryjnego samobójcy", bo w tych operacjach nie ma sobie równych na świecie a w Polsce działa jak u siebie w Izraelu.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1664591

- to wszystko zamknie się w logiczną całość. Ameryka to dziś i od zamachu na J.F.Kenedyego rządy diaspory żydowskiej.

Taki sam numer na przejęcie władzy chcieli zastosować u nas przy wsparciu tej rudej zbrodniczej świni i komoruskiego z sympatiami do FSB . Co i raz prawda wymyska się niektórym ludziom. 

Putin po zamachu powiedział: "zamachowców szukajcie u siebie" (miał na myśli organizatorów) -  i myślę że pod presją i z emocji powiedział prawdę choć zastrzelili tych trzech co przeżyli wybuch w Tupolewie i przygotowali wszystko do egzekucji i założyli ładunki podczas remontu Tupolewa. 

To ten oddział prywatnej armii Wagnera przebranej wtedy w Smoleńsku w mundury FSB wystawili potem za kilka lat Amerykanom w Libii czy w Iraku do likwidacji świadków. Wszyscy z około 50-ciu zginęli i nawet Putin nie protestował :)

Tu link do tematu o Ameryce kto tam rządzi i nie są to przechwałki Rabina:

http://ruch-obywatelski.com/polityka/pokonana-ameryka-ameryka-izraelska-kolonia-czesc-i/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1664600

Jeśli ustalisz kto dziś naprawdę rządzi Ameryką - to wszystko zamknie się w logiczną całość.

 

Czytasz bez zrozumienia, bo przecież napisałem wyraźnie, kto rządzi Ameryką:

(...)

Głównym ogniwem tego konsorcjum było amerykańskie "deep state" opanowane przez neokonów mających swe zaplecze w żydowskich familiach rządzących światowymi finansami a których egzekutywą była administracja B.H.Obamy.

(...)

Czego ci tu w tym co powyżej brakuje, lub czego nie zrozumiałeś?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1664607

j.w.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1664609

     Likwidację świadków smoleńskich przeprowadził Śmiersz z WSI. Na taką opcję stawiam.  Czas pokaże na pewno, bo takiej liczby nie skryją.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1664764

Izraelski Mossad to służba wyspecjalizowana w operacjach wywiadowczych i skrytobójstw, ale organizację tej zbrodni przygotowywały gównie  służby Rosji, Polski, Niemiec, USA i Izraela

To straszne. Trzewioszarpiące. Ale nie było tam elfów? I czy potem przyleciał smok?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1665145

Ani Tusk a tym bardziej Putin nie sa agentami MOSSAD-u

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1664606

  To przy zamachu w Smoleńsku Sowietów nie było? Skąd tak szybko pojawił się licznie  OMON...A to w Izraelu tak przypadkiem nie ma licznej agentury sowieckiej?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1664706

Przyczyny masowych wyjazdów z Polski po 1967 roku były bardzo różne. Dzisiaj znakomicie pisze o tym Nathanel [link]. Piszę dzisiaj o realizacji planu Andropowa i Gorbaczowa jako szczególnej wojnie hybrydowej wszczętej jesienią 1967 roku przez wyspecjalizowane służby komunistycznych władców państw Układu Warszawskiego, zgodnie z moskiewskimi dyspozycjami. Wiodąca rola przypadła w tej wojnie rosyjskim i polskim służbom specjalnym. Masowe wyjazdy na Zachód służyły legendowaniu i utopieniu masowej agentury w wielokrotnie większej fali różnego typu "uchodźców", wyjeżdżających z różnych zupełnie naturalnych powodów.

Jeśli nawet tej agentury wysłanej pod fałszywą flagą było tylko 1% wśród wyjeżdżających, to niezwykle intrygujący jest sposób wyposażający tę agenturę w fałszywą motywację zmuszająca ich do wyjazdu. Na przykład niby wyrzucani byli zarówno z Rosji jak i z Polski rzekomo antykomunistyczni dysydenci, antysocjalistyczni rewizjoniści, szczególnie rekrutowani ze środowisk akademickich. Wtedy zupełnie nieoczekiwanie wybuchło antysemickie wzmożenie. Pamiętam gomułkowskie "syjoniści do Syjamu". I wtedy wyjeżdżali Bogu ducha winni Żydzi jako osoby prześladowane przez antysemicki reżim, co ułatwiało im usadowienie się w środowiskach wpływowych żydowskich elit świata.

A konkretnie wiadomo, że ta grupa wysyłanej z Polski i Rosji takiej i owakiej, świadomej i nieświadomej agentury wpływu miała dwa główne zadania:

  1. Łamania systemu strategicznego embarga (CoCom) oraz wywiadu naukowo- technicznego [link]. Przykładem takiego agenta był Marian Zacharski

  2. Tworzenie marksistowskiej agentury wpływu infiltrującego elity akademickie, polityczne i kultury Zachodu. Przykładami takich emigrantów mogą być takie osoby jak Adam Schaff, Zygmunt Bauman, Jan Gross, Bronisław Geremek, albo nawet rosyjski "dysydent" Aleksander Sołżenicyn... W sumie bardzo wielka rzesza ludzi wyjeżdżających z Polski i Rosji, gotowych młodych lub juz bardzo doświadczonych intelektualistów, którzy prezentowali sobą autorytet prześladowanych bojowników antykomunizmu w mniejszym lub większym stopniu infiltrując elity Zachodu, robili taka robotę jak na przykład Jan Gross albo Jan Grabowski. Niektórzy byli antypolskimi intelektualistami, inni byli po prostu intelektualistami lewicowymi... 

Wynik znamy i widzimy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664572

"Przykładami takich emigrantów mogą być takie osoby jak Adam Schaff(link is external), Zygmunt Bauman(link is external), Jan Gross(link is external), Bronisław Geremek(link is external), albo nawet rosyjski "dysydent" Aleksander Sołżenicyn..."

... o  Alekieju Nawalnym, stypendysta Szkoły Liderów Globalnych przy Uniwersytecie YALE w USA  za 2010 rok.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1664610

Aleksiej Nawalny może być zaliczony do tego typu ludzi, choć jest co najmniej o 40 lat młodszy. Pisałem o emigracyjnej fali, która nastąpiła po roku 1968, bezpośrednio po rozruchu planu Jurija Andropowa i Michaiła Gorbaczowa. Jasne jest, że ta forma rosyjskich narzędzi bezpośredniego i pośredniego rosyjskiego wpływu na politykę innych krajów, także przy pomocy agentury trwa już kilkaset lat i została w całości przejęta przez sowieckie służby, od pierwszych minut istnienia CCCP.

Najważniejsza treść planu Andropowa-Gorbaczowa nie polega na zastąpieniu agresji militarnej, totalnym napadem agenturalnym, ale na ich zamianie na pierwszej linii ataku.

Zawsze, przez wszystkie lata istnienia imperialnej Rosji wykorzystywane były oba narzędzia prowadzenia polityki zagranicznej i nigdy, powtarzam nigdy nie rezygnowano, ani z jednego ani drugiego. Rosja nigdy nie cofnie się przed żadnym, nawet najbrutalniejszym działaniem, a narzędzia agresji dobiera wyłącznie stosownie do warunków.

Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Mianowicie globalny cel rosyjskiej agresji stał się strategicznym dogmatem wprost z marksistowskiej doktryny, której fundamentalnym założeniem był globalny zasięg rewolucji komunistycznej. Komunizm zawsze miał ruszyć z posad bryłę świata.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664618

dzisiejsze przemówienie Radosława Sikorskiego w Parlamencie Europejskim, zniesławiające Polskę... Słyszałem spory kawałek, z uwielbieniem cytowany w TVN24.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1664580

"Podziwiam" Was wszystkich, że słuchacie i oglądacie tych kretynów...

Pozdrawiam  serdecznie. 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1664695

Robią dokładnie to, do czego zostali wytworzeni. Co gorsza odnoszą sukcesy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1664711

Ale znowu będzie wycie. 

Antoni Macierewicz liczy na to, że raport pisemny podkomisji smoleńskiej będzie mógł zostać przyjęty i opublikowany w najbliższych tygodniach. Podkreślił, że ze względu na pandemię nie mogą spotkać się wszyscy członkowie, aby sprawę przegłosować.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1664970

Słowa: Cecylia Pasławska
Muzyka: Tomasz Pasławski,

Tam, gdzie nawet ptaki nie śpiewają,
Bo czarnymi wspomnieniami szumi las...
W smutnym lesie, w obcym kraju
Straciliśmy nagle bracia wszystkich Was.

Kochani! Niezapomniani!
Czy naprawdę było tego trzeba,
By tranzytem przez Smoleńsk rosyjski Tupolew
Wiózł najlepszych Polaków wprost do nieba?"

https://niepoprawni.pl/blog/5165/ofiarom-smolenska-kochani-niezapomniani

niedzielne pozdrowienia

/pamiętam jak razem na Niepoprawnych płakalismy tamtego strasznego 2010 roku/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1664976