1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

Totalitaryzm liberalnej demokracji jest potężnym i realnym zagrożeniem współczesnego świata.

Z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych polecam i proszę o przeczytanie tekstu zatytułowanego «Żołnierze Wyklęci: Obronić Łupaszkę» zamieszczonego przez blogera Krispina na portalu Niepoprawni.pl [link]

 

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

* * *

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Tego nie przeczytasz na polskojęzycznych bydlęcych portalikach

 

Śp.Lech Kaczyński tak mówił wręczając ordery rodzinom po zmarłych żołnierzach Wyklętych:

"Rzeczypospolita upomniała się o swoich bohaterów"

Pamiętajmy i czcijmy pamięć po nich! Cześć i Chwała Bohaterom!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663250

Jest odpowiednią chwilą na opowieści o działalności "Pchły Szechterki" w polskiej historii. A wspomniana "Pchła Szechterka" nie była bohaterką żadnej bajki Jana Brzechwy, lecz istotnym elementem sowieckiego planu wrogiego przejęcia elit Zachodu i rozszerzenia pandemii komunizmu, który zawsze miał zamiar "ruszyć z posad bryłę świata".

Mowa o planie Andropowa i Gorbaczowa, ściśle związanego ze studencką wiosną roku 1968 roku i polskimi wydarzeniami marcowymi. To był plan, którego najtrafniejsza recenzja zawiera się w tym haśle "Trzeba zepsuć Zachód tak, by śmierdział".

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663370

Fragment tekstu "CO SIĘ TERAZ DZIEJE?" z lipca 2018 roku:

Jedyną istotną właściwością definiującą komunizm jest wrogie przejęcie systemów państwowych w celu ich pasożytniczej eksploatacji. 

● Zbrojne przejęcie systemu państwowego w rewolucji francuskiej (XVIII w) a następnie dokonane w wieku XX w Niemczech (III Rzesza) i Rosji (CCCP) zakończyły się katastrofą. Była to militarna metoda wrogiego przejęcia zaatakowanego systemu państwowego, jak i późniejszego utrzymania władzy w czasie totalitarnej eksploatacji zdobytego państwa. To była epoka dominacji rewolucyjnej strategii komunizmu, która została zaniechana po katastrofalnej klęsce sowieckiej Armii Czerwonej w wojnie sześciodniowej w 1967 roku.

Po tej klęsce, dotychczasowa strategia rewolucji komunistycznej polegająca na wrogim przejęciu władzy siłą militarną, została zastąpiona programem Andropowa i Gorbaczowa polegającym na wrogim przejęciu systemów państwowych poprzez napad ideologiczny, realizowany poprzez masową infiltrację elit Zachodu. Totalitarny komunizm przekształcił się, dostosowując metody wrogiego przejmowania panowania nas światem do zmieniających się wymagań współczesności.

Infiltracyjna strategia wrogiego przejęcia systemów państwowych weszła w fazę globalnej wojny informacyjnej w czasie studenckiej wiosny 1968 roku. Celem tej wojny było i jest całkowite zniszczenie chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka myślącego.
Finem homo sapiens.

Strategia infiltracyjna oraz wrogie przejęcie systemów państwowych, to dwa odrębne zjawiska dziejące się równocześnie. Nie jest to żadna spiskowa wizja dziejów, ale oczywista praktyka wojenna, znana od tysięcy lat, wykładana w akademiach wojskowych i wielokrotnie opisana, na przykład przez Sun Tzu w "Sztuce wojny" w VI wieku przed naszą erą. Współczesny komunizm od najdawniejszych czasów ukształtował się jako opisana przez Feliksa Konecznego cywilizacja turańska, historyczne związana z państwem Pruskim i Rosyjskim. Czyli od zapomnianych mroków historii aż do Berlina, Moskwy i tradycji Dżyngiz Chana. Cywilizacja turańska zawsze była okrutną tyranią wojenną, która korzystała z jednakową wprawą z energetycznej czyli militarnej i nie energetycznej czyli podstępnej, informacyjnej formy prowadzenia wojny. Na przykład, tak było w XVIII wieku w czasach carycy Katarzyny Wielkiej.

Od samego początku dominującą tradycją komunizmu była wojna hybrydowa polegająca na równoczesnym posługiwaniu się wojskiem i propagandą. We wczesnej fazie rozwoju komunizmu przeważała brutalna forma militarna. Tak było w spływającej krwią praktyce rewolucji francuskiej, tak było w hitlerowskiej III Rzeszy oraz stalinowskim Związku Sowieckim. Obaj totalitarni wodzowie prowadząc wojny i napady militarne, bardzo sprawnie posługiwali się dezinformacją, propagandą i prowokacją polityczną.
Od jesieni 1967 roku, zgodnie ze strategicznymi wytycznymi planu Andropowa i Gorbaczowa nastąpiło odwrócenie rozkładu energii "globalnej rewolucji komunistycznej". Od tego czasu główna siłą uderzeniowa komunizmu została skierowana na przestrzeń światowej wojny informacyjnej, wojna militarna prowadzona jest jako terrorystyczne działanie pomocnicze. Zwracam uwagę na fakt stałego utrzymywania zagrożenia uderzeniem militarnym.

A więc co się stało w roku 1967 i na czym polega infiltracja elit Zachodu oraz wrogie przejęcie systemów państwowych?
Technika infiltracji była, jest i będzie jedną z bardzo ważnych, strategicznych form aktywności komunizmu, od stuleci wykształconą nieomal do doskonałości w niemieckiej i rosyjskiej polityce.

GPU i NKWD Feliksa Dzierżyńskiego w bolszewickiej Rosji bardzo intensywnie rozwijały i realizowały operacje wojny informacyjnej i wywiadowczej w najważniejszych państwach Zachodu, widzianych przez ideologów jako cel światowej rewolucji komunistycznej. Najlepszym przykładem jest skuteczna sowiecka infiltracja najtajniejszego amerykańskiego projektu "Manhattan" (np. sprawa Rosenbergów).

Wzorem tej strategii niech będzie przykład wojny roku 1920, gdzie uderzeniom rosyjskich armii towarzyszył "Polrewkom", gotowy do objęcia władzy w Polsce. Strategia komunistów nie zmieniała się przez dziesięciolecia. Ćwierć wieku po wojnie 1920 roku, idealną kopią "Polrewkomu" w roku 1944 stał się "Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego" (PKWN). Dopiero w roku 1967 nastąpiło zasadnicze odwrócenie funkcji najważniejszych sił w globalnej agresji komunizmu przeciwko chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu.

Po sowieckiej klęsce w wojnie sześciodniowej przeciwko Izraelowi w 1967 roku, komunistyczni przywódcy przyjęli program opracowany przez Jurija Andropowa i Michaiła Gorbaczowa, polegający na globalnym ataku na elity państw Zachodu, głównie Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch w Europie oraz USA poza Europą. Celem tego programu była masowa infiltracja elit akademickich, gospodarczych i politycznych atakowanych państw w celu przygotowania wrogiego przejęcia systemów państwowych oraz międzynarodowych systemów gospodarczych, politycznych i obronnych. Pierwszym aktem tej agresji była studencka wiosna 1968. Dalszym narzędziem realizacji tej strategii komunizmu były intensywnie przejmowane i finansowanie działania bardzo różnych organizacji - pozarządowych, ekologicznych oraz innych "niezależnych" ruchów liberalnych, proaborcyjnych, feministycznych, lewackich, rozmaitych greenpeace. Częścią tego zbioru były organizacje przeróżnych ekstremistów w rodzaju Baader-Meinhof (Rote Armee).

Jedną z form przyspieszenia infiltracji elit Zachodu było ich masowe "zasilenie" komunistyczną młodzieżą akademicką. Głównie z Polski i CCCP był zrealizowany eksport komunistycznej młodzieżówki wraz z czołową marksistowską elitą, pod pozorem antysemickich prześladowań. Wtedy wyjechali na Zachód Adam Schaff, Zygmunt Bauman i wielu podobnych... To była wielka emigracja marksistowskiej czołówki, która docierała na Zachód jako antykomunistyczni dysydenci. Prześladowane ofiary komunistycznego antysemityzmu. W języku służb wywiadu jest to legendowanie pod fałszywą flagą. Podobną rolę spełniła późniejsza operacja "Most". ...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663371

Hiszpanie zastanawiają się, komu oddać zrabowane przez Niemców w Polsce w czasie II WŚ obrazy, które odnaleziono w Hiszpanii: polskiemu ministerstwu kultury, czy potomkom ograbionej rodziny.
Szkoda, że podobnych dylematów nie mają Niemcy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1663446

Obserwuje zwiększający się każdego roku atak na pamięć Żołnierzy Wyklętych. Część szerszego zjawiska, jak kara nałożona na Solidarność za historyczne banery, jak żądanie wykreślenia polskich lektur z programu szkół.

Nowa twarz bolszewizmu. Nie wolno ustąpić

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1663478