#143 MIESIĘCZNICA SMOLEŃSKIEJ ZBRODNI

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

 

yes

Smoleńska zbrodnia, zamordowanie czwartego kwietnia 2010 roku dziewięćdziesięciu sześciu Polaków musi być symbolem totalitarnego projektu rosyjsko niemieckiego imperium Eurazji od Lizbony do Władywostoku, od wysp Kurylskich do Kanaryjskich.   

To bezczelne morderstwo jest symbolem imperialnego projektu, jest faktem, jest konkretną zbrodnią, jest zdarzeniem w trwającej kilkaset lat historii rosyjskiego imperium zła.

Bezczelna zbrodnia, likwidacja europejskich narodów, niszczenie Polski ma swój początek gdzieś w zapomnianej historii połowy XVI wieku. Wtedy Iwan Groźny niszczył wszelką opozycję w państwie moskiewskim. Rządy twardej ręki, którymi zawsze się cechował, posunął do przerażającej skrajności. Stał się tyranem pozbawionym jakichkolwiek hamulców, a nawet rozsądku. Na jego polecenie utworzono opryczninę - system ucisku, swoiste państwo w państwie, porównywane niekiedy z leninowską Czeką, stalinowskim NKWD lub putinowskim ludobójstwem na Ukrainie roku 2022.

Zawsze to samo. Oprycznicy prowadzili krwawą pacyfikację kraju, likwidowali lokalne ośrodki władzy, usuwali prawdziwych lub domniemanych wrogów politycznych, dokonywali masowych grabieży, co w toku historycznego dojrzewania stało się podwaliną współczesnej realizacji niemiecko rosyjskiego projektu wielkiego euroazjatyckiego imperium.

Historia budowy tego imperium ma swój początek w styczniu 1570 roku, kiedy to Iwan Groźny cieszył oczy rzezią Nowogrodu Wielkiego []]>link]]>].

Imperium zła i historia rosyjskiego sadyzmu geopolitycznego ma już pięćset lat. Smoleńska zbrodnia roku 2010 nie była pierwszym zdarzeniem, a mordowanie Ukrainy w roku 2022 nie jest ostatnim w ponurej historii totalitarnego imperium zła. Bestialskie wymordowanie mieszkańców miasta, ani nawet całego kraju nie jest w historii Rosji niczym wyjątkowym, nawet w przypadku bardziej znanej rzezi Wielkiego Nowogrodu, do którego Iwan Groźny dobrał się po bardzo podobnej zbrodni dokonanej w końcu roku 1569 na mieszkańcach Tweru. Nawet Ukraina nie po raz pierwszy spotkała się z ROSYJSKIM ludobójstwem. Ukraina powinna pamiętać stalinowski ]]>Голодомор]]>, który w latach 1932 - 1933 zabrał życie od 3 do 10 milionów Ukraińców.

Koniec współczesnej cywilizacji człowieka myślącego (homo sapiens) nastąpił w wyniku opanowania europejskich elit rosyjskimi i niemieckimi ideami ]]>Aleksandra Michajłowicza Gorczakowa]]> i ]]>Ottona von Bismarcka]]>, wspartymi komunistyczną pseudonauką ]]>Karla Marxa]]>, zapisaną w szatańskich wersetach "]]>Das Kapital. Kritik der politischen Ökonomie]]>" (1872). Koniec cywilizacji człowieka myślącego żywi się upiornymi utopiami ]]>iluminatów]]> francuskiego ]]>Oświecenia]]> i krwawą tradycją jakobinów ]]>rewolucji francuskiej 1789–1799]]>. Jest to jeden nurt, którego zwieńczeniem jest ]]>nowa doktryna]]> wojny ]]>hybrydowej]]> generała ]]>Walerija Wasiljewicza Gierasimowa.]]> Celem tej wojny jest utworzenie nowego państwa - wielkiego imperium euroazjatyckiego od wysp Kurylskich do Kanaryjskich. Niemieckim politykom wydaje się, że będzie to coś na kształt IV Rzeszy, wielkiego cesarstwa narodu niemieckiego poddanego niemieckiej władzy w Berlinie. Guzik prawda, ponieważ Putinowi marzy się bombardowanie Berlina, a może nawet Nowego Jorku. 

To wszystko niestety nie jest szaleństwem patologicznych rosyjskich carów, takich jak Iwan Groźny, Józef Stalin albo Władimir Putin. To od dawna, od kilkuset lat jest koncepcją cywilizacyjną i zimno przemyślaną strategią polityczną, która przewijała się przez CAŁĄ historię Rosji i Niemiec. Pisałem o ]]>cywilizacji homo stultus]]> całkiem niedawno. 

Ten plan mrożącym krew w żyłach wersem przewija się w najważniejszym hymnie komunistów:

Ruszymy z posad bryłę świata,
Dziś niczym – jutro wszystkim my! 

 

]]>Trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

 

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (5 głosów)

Komentarze

#Russia was excluded from membership in the Bank for International Settlements in #Basel, #Switzerland, at the request of the Central Bank of #Ukraine, reports the BBC

#Russia została wykluczona z członkostwa w Banku Rozrachunków Międzynarodowych#Basel#Switzerland, na wniosek Centralnego Banku #Ukraine, donosi BBC. [link]

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1642133

SMOLEŃSK PAMIĘTAMY DOŁĄCZ!
Organizujemy XI Marsz z Portretami w XII Rocznicę Katastrofy Smoleńskiej;

http://solidarni2010.pl/41741-dolacz-organizujemy-xi-marsz-z-portretami...
https://www.youtube.com/watch?v=qtC8LB43pco
https://www.youtube.com/watch?v=ZHmhuSbc69I

Maryla

 

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1642134

"Pisałem o cywilizacji homo stultus(link is external) całkiem niedawno."

Zaglądnąłem do linkowanego tekstu na portalu blogmedia24.pl i okazuje się, że komentującym jest wyłącznie sam Autor tekstu.

Jakie są tego przyczyny?

Z moich doświadczeń wynika, że drastycznie ubywa użytkowników sieci, którzy mają wystarczającą wiedzę na temat wydarzeń dziejących się we współczesnym świecie a przybywa ludzi pokolenia "Końca historii i ostatniego człowieka"  Francisa Fukuyamy i zwykłych trolli(pokolenie dla którego liczy się tylko: "fura, skóra i komóra").

Vote up!
2
Vote down!
0
#1642149

Niżej fragment felietonu Stanisława Janeckiego.

Głosowanie przeciw Polsce w europarlamencie to zdrada, ale są też w Polsce zdrajcy biorący krwawe pieniądze Putina

Każda wojna jest testem moralnym, także ta u naszych granic, ale przecież na co dzień nas dotycząca, choćby z powodu 1,5 mln uchodźców wojennych. Jeśli kogoś, kto formalnie przecież Polskę reprezentuje, nie stać na zrobienie nawet mało wymagającego gestu dla własnej ojczyzny, to kim jest? W czasie pokoju często macha się na to ręką, bo nie ma tego dodatkowego moralnego wyzwania. Ale w czasie próby to jest po prostu zdrada. To jest nie tylko złamanie obowiązku „wierności Rzeczypospolitej” zapisanego w 82 artykule konstytucji, ale także „przestępstwo przeciw Rzeczypospolitej Polskiej”, opisane w rozdziale XVII kodeksu karnego, który ściśle z art. 82 się wiąże.

Patrzymy na kolejne akty zdrady, tym razem drastyczne, bo w czasie wojny, i uznajemy, że nic się na to nie poradzi. Tak być nie może. Tym bardziej że w wypadku niektórych nie chodzi tylko o głupotę czy zanik jakichkolwiek moralnych i realnych zobowiązań wobec własnego państwa. Mamy połączenie tego z realnym wysługiwaniem się obcym państwom. Nie miejsce tu na rozwijanie tego wątku, bo to kwestie wrażliwe prawnie, ale nadszedł czas, by wyjaśnić choćby to, kto i jakie brał pieniądze z zagranicy. Nie z jednej stolicy.

Obecnie w Niemczech toczy się postępowanie przeciwko byłemu kanclerzowi Gerhardowi Schroederowi, kupionemu przez Władimira Putina. Jeśli niemiecka prokuratura się do tego śledztwa przyłoży, to może odkryć, jakich polityków, także w Polsce, korumpował Schroeder za pieniądze od Putina. Sygnałów o takim korumpowaniu w naszym kraju jest całkiem sporo, a nawet niektórzy nieostrożni beneficjenci przy alkoholu chwalili się, jak odbierali od Schroedera grube pliki euro w wypchanych teczkach. I jak dzięki tym brudnym pieniądzom Putina finansowali kampanie oraz własne zachcianki. Nasz kontrwywiad i prokuratura powinni w tej sprawie zacząć współpracować z Niemcami i mieć do dyspozycji niektórych świadków. To jest dobry punkt zaczepienia do rozliczenia zdrajców, szczególnie tych, którzy korzystali z zakrwawionych pieniędzy zbrodniarza wojennego Putina.

Autor - Stanisław Janecki [link]

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1642150


Georgette Mosbacher. Problemy z praworządnością w Polsce? Sporo z tego, co docierało na Zachód, było efektem rosyjskiej dezinformacji.
Uważam, że Polsce należą się przeprosiny ze strony Unii i USA – dodała.
[link]

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1642151