Sojusz Niemiec i Rosji uczczony zaproszeniem Ludmiły Kozłowskiej

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Tylko niemiecka finezja i polot pozwoliła Republice Federalnej Niemiec aż na tak subtelną aluzję do paktu Ribbentrop Mołotow i oczywiście do zbliżającej się rocznicy napaści Rosji na Polskę w dniu 17 września 1939 roku. Zaproszenie Ludmiły Kozłowskiej do Niemiec nieomal w przeddzień tej rocznicy jest świadectwem klasycznej delikatności niemieckiego poczucia humoru.

[link]
 
Należy więc uznać, że takie działanie jest oficjalnym nawiązaniem Republiki Federalnej Niemiec (Bundesrepublik Deutschland) do ciągłości prawnej z paktem Ribbentrop - Mołotow oraz wynikających z tego paktu konsekwencji zmowy faszystowskich Niemiec z Komunistyczną Rosją przeciwko polskiej racji stanu. Działanie Republiki Federalnej Niemiec nastąpiło w dwóch oficjalnych aktach państwa niemieckiego: 
  • Po pierwsze poprzez wysłuchanie dywersantki Kozłowskiej w Bundestagu!
  • Po drugie poprzez wydanie dywersantce Kozłowskiej wizy wjazdowej (LTV), ze względu na "interes narodowy Niemiec"!
Wobec tych faktów, Państwu Polskiemu (Rzeczypospolitej Polskiej) pozostaje przyjęcie do wiadomości tej ciągłości, co pociąga za sobą natychmiastowe i nieodwołalne uznanie Republiki Federalnej Niemiec za bezpośrednio  odpowiedzialną za wszelkie konsekwencje, straty i szkody jakie poniosła Polska w wyniku II Wojny Światowej oraz bezpośrednio odpowiedzialnej za niemieckie zbrodnie wojenne dokonane na Obywatelach Polskich wszystkich narodowości, co powinno pociągać za sobą natychmiastowe i nieodwołalne uznanie wszelkich praw państwa polskiego do wszelkich reparacji wojennych oraz praw wszystkich obywateli polskich wszelkich narodowości do roszczeń i odszkodowań za straty majątkowe, prawne i moralne oraz wszelkie ich konsekwencje - jako należnych.
 
Wynika to z odpowiedzialności Republiki Federalnej Niemiec jako bezpośredniego następcy prawnego III Rzeszy, które to następstwo zostało potwierdzone dwoma kolejno następującymi po sobie państwowymi aktami prawnymi związanymi  politycznie, przyczynowo i organizacyjnie.
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572185


[link] Głazy już na nich lecą z nieba [link]

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572199

bo że produkty stworzone z miłości do natury widać od razu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1572201

Tak, głazy sa produktami wysokobiałkowymi - z natury.

pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1572212

.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1572213

Niemcy - po barbarzyństwach jakich dokonali wasi przodkowie wobec Polaków stulcie pysk!
Jako dziecko bylem świadkiem jak Wasi ojcowie i dziadkowie w 1944 roku w Warszawie strzelali do wychodzących ze szkoły dzieci, jak jeden z nich trzymajac za nogę kilkuletniej dziewczyki głową jej walił o mur, jak leżały wzdłuż ul.Wolskiej stosy palących się ludzi , jak jeden z nich strzelił w glowę staruszce która nie mogła nadążyć za wyganianymi z miasta mieszkańcami, jak spaliliście mój mój dom w ktorym mieszkalem uprzednio rabując co cenniejsze , jak jeden z nich ojcu mojej żony strzelił w tył głowy uprzednio zabierajac węzełek z kosztownosciami które usilował ocalic, a następnie oddzielona od matki trafila w wieku czterech lat do niemieckiego obozu, jak strzelali wasi przodkowie do niewinnych przechodniów itd. Ja to wszystko widziałem, ja to pamiętam. Dzisiaj udajecie strużow demokracji i praworządności. Macie czelność pouczać Polaków. Udajecie wrażliwych na praworządność, a w gruncie rzeczy zamierzacie budowac IV Rzeszę realizujac testament Hitlera i to przy pomocy różnej barwy folksdojczów m.in. Tusk, Kozłowska Thun, itp.
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1572181#comment-1572181

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1572263

 zgadzają się na akces Niemców do Trójmorza. Brakuje im lisa w kurniku, czy co?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1572268

To nie jest zgoda na akces, Niemcy na razie chcą uzyskać status obserwatora.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1572274