Bestie z Rimini

Obrazek użytkownika gps65
Kultura

Na wielu osobach robi wrażenie stopień bestialstwa zbrodni w Rimini sprzed paru dni. Czterech uchodźców z Afryki pobiło partnera Polki, a ją wielokrotnie zgwałcili. Niektórzy zwracają uwagę na to, że ci bandyci to uchodźcy i to jest istotne, a inni lekceważą to, twierdząc, że gwałciciele są w każdej nacji i takich zbrodni dopuszczają się i Czarni, i Biali, i Żółci, i Europejczycy, i Murzyni, i Arabowie, i Chińczycy. Gwałt to zbrodnia wszechludzka.

         To prawda, że bandyci, złodzieje, mordercy, gwałciciele i inni przestępcy są wszędzie, w każdym kraju, w każdym narodzie, w każdym miejscu.

         Ale ci konkretni bandyci, ci uchodźcy z Afryki, nie są po prostu wyrzutkami swojej społeczności, nie są marginesem, nie są patologią. U nich chęci do takich gwałtów to norma. Bardzo łatwo można to poznać po ich kulturze - choćby po piosenkach, które śpiewają.

         Na YouTube robi karierę Bello FiGo, który jest uchodźcą i wprost o tym śpiewa. Tu teledysk, mający ponad 18 milionów wejść, promujący kulturę tych bestii, które chronią się we Włoszech: I don't pay rent, a tu pełne polskie tłumaczenie: Dostać koguta przy piłowaniu druta.

         Oni bez żenady i krycia się śpiewają frazy typu:

„W moim kraju jest wojna więc, uciekłem do Włoch. Ja nie płacę czynszu. Wszyscy moi przyjaciele przybyli tu na łódkach. Mamy domy, samochody, cipki. Yeeh, nie pracuję, nie pracuję. Moje ręce się nie pobrudzą, bo jestem czarnuchem. Jestem uciekinierem. Chcemy seksu oralnego z białymi cipkami. Mieszkam w 4 gwiazdkowym hotelu, gdyż jestem piękny, bogaty, sławny. Jestem czarny, yeeh! Poza tym potrzebuję białą cipkę, bo rano, gdy się budzę to mam twardego druta, twardego. Ciągle robię mój taniec, nazywa się dostać koguta przy piłowaniu druta. Tak dużo białych cipek jest przejebanych. Ona siada na jego twarzy, jak na fotelu. Otwórz usta, trochę pokropię. Hej biała cipko lubisz mój naszyjnik? Hej biały mężczyzno, ty w ogóle nie jesteś  żadnym kogutem. Przestań lamentować i chodź z nami na dworzec, kraść rowery.”

         Oni słuchają takich piosenek, a potem idą na plażę - i gwałt na białej kobiecie to normalny element ich kultury. Robią to, o czym ich idole śpiewają. Nie są wyrzutkami, są gwiazdami. Więc to nie jest tak, że akurat trafiło się czterech wyrzutków, cztery bestie. To ich kultura jest bestialska. Dlatego nie należy takich wpuszczać do Polski. Nie tylko ich czterech, ale wszystkich, którzy żyją w kulturze promującą bestialstwo, gwałty i grabieże. Na szczęście łatwo ich poznać, bo mają ciemną karnację skóry.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Polecam też tę notkę opisującą kulturę Czarnych: Detroit.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:21)

Komentarze

za wybitny sukces!(?)

Trzej to nastolatkowie, znani włoskiej policji z drobnych przestępstw, czwarty, Kongijczyk - 20-tolatek. Wszyscy czarni, ale "Włosi" - następne pokolenie migrantów. Kary, ze względu na wiek, nie będą zapewne wysokie, być może nieco "ucierpi" Kongijczyk. Nie, nie byłabym za karą śmierci, ale za publicznym batożeniem ("działa" w kulturze muslimskiej) oraz za kastracją. Wszystkich czterech. I niechby się potem skarżyli do międzynarodowych trybunałów o "nieludzkie" traktowanie.

Martwi mnie, że ich to nie spotka, choć - w pełni zasłużyli.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547563

Ale moja notka nie jest o tych czterech, ale o całej ich kulturze. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1547566

pro toto: ci czterej to dobitny przykład całej "kultury".

Pytanie - co chcemy zrobić z najazdem takiej "kultury"?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547568

"Najazd" bylby nieskuteczny, gdyby nie zezwolenie wladz krajow europejskich. Zezwolenie na utrzymywanie "emigrantow", na dokonywanie przez nich przestepstw, obdarowywanie ich pieniedzmi...

Gdyby prawo stanowilo, ze "emigrant" moze byc odstawiony na wybrzeze Libii, gdy popelni przestepstwo, ze ma obowiazek pracowac, ze musi sie uczyc jezyka, itd. - do incydentow dochodziloby wielokrotnie rzadziej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1547619

Co z tego, że jeden z 7 tysięcy uchodźców zrobi zamach w Polsce, zabijając dziesięciu naszych obywateli, skoro uratujemy 6999 pozostałych. Tak wypowiadała się dziś w TVN24 Anna Pamuła - reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

http://niezalezna.pl/99550-szok-w-tvn24-jeden-uchodzca-zrobi-zamach-w-polsce-ale-za-to-uratujemy-innych

Anna Pamuła (przy kawie i ciasteczku) powinna od razu szczerze powiedzieć, że jak poświęcimy 10 Polaków, „ratując” 7 tysięcy, to jak poświęcimy 40 milionów Polaków, to „uratujemy” wszystkich „uciekinierów”… Po co się w „dobru” ograniczać do małych ofiar?

Integracja

Chociaż będą zabijali,
W końcu będzie cacy-cacy?
Pomyśl, jak zintegrowali
W końcu z nami się Krzyżacy!…

No, a Żydzi? A spolszczeni
Jankle, Brzechwy, Rubinsteiny?
Garstka prawdy tej nie zmieni:
Tłumu wrogiej nam ferajny!

Integracja – słysząc słowo –
Zatem lepiej się zastanów:
Czy zaczynałbyś na nowo
Integrację też Cyganów?

Choć zna polski mniejszość cała;
Wierzy też, jak polska nacja;
Czy naprawdę się udała
Nam Cyganów integracja?!

~klioes 28 maja 2017 at 10:01

PS

Zastanawiający jest fakt, że w tej mainstreamowej retoryce przydarzyło się powiedzieć, że jednak wśród uchodźców mogą być potencjalni terroryści

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547571

ta dzicz ma kulture ??

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1547737

Media od 26.08.2017 r. donosiły:

1. Gwałciciele to trzydziestoletni handlarze narkotyków.

2. Nigdzie nie są zameldowani.

3. Wielokrotnie notowani za rozboje i kradzieże.

Aktualnie po „sukcesie” Policaje_macaronii media donoszą:

1. Gwałciciele to troje nastolatków i 20 letni herszt z Konga.

2. Nastolaty mają dom, rodziców i są znane ich miejsca zamieszkania.

3. Mahomet , ojciec rzekomych dwóch młodocianych gwałcicieli, zawsze przestrzegał, żeby kraść drobiazgi typu samrtfony. Zapomniał przestrzec bandytów by nie używali narzędzi niebezpiecznych, nie bili po głowie, nie kopali, nie gwałcili kobiet i transseksualistów.

4. Młodociani to grzeczni chłopcy, nie notowani tylko przymuszeni przez 20 – latka z Konga do kradzieży. Nie gwałcili tylko troszkę bili.

5. W sobotę 2.09.2017 r. na posterunek karabinierów koło miasta Pesaro we Włoszech zgłosili się dwaj bracia, Marokańczycy, w wieku 15 i 16 lat, którzy przyznali się do brutalnej napaści na dwoje młodych polskich turystów na plaży w Rimini oraz na transseksualistę z Peru. Nie przyznają się do gwałtu.

Okrutna banda nastolatków z 20-letnim przywódcą na czele?

Dziennik "Il Fatto Quotidiano" odnotowuje, że prawdopodobny szef gangu, Kongijczyk, był opisywany jako najbardziej brutalny z całej czwórki.

Włoska policja opublikowała filmy z monitoringu, na których widać napastników. Polka i pobity Polak twierdzą, że są w stanie rozpoznać napastników. Pozostaje też najważniejszy dowód – porównanie DNA!

Nie pozwólmy zamieść sprawy pod włoski dywan!

PS

Już dzisiaj wspomniałam, ale powtórzę: „społeczeństwu przysługuje wolność, np. wolność pukania się w czoło (…)”

STOP dla terrorystów, złodziej, gwałcicieli - STOP dla migracyjnych bandytów! 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547573

Sibail Ahmed w Berlinie mieszka

głowę ci utnie, ten nasz koleżka.

Ostrzy maczety przez cale ranki

czyta z Koranu co lepsze wzmianki.

O tym, co zrobić ma z niewiernymi,

gdy na ulicy się spotka z nimi.

A gdy z zasiłkiem do domu wraca

bomby majstruje , to jego praca.

Czasem, gdy giaur go zdenerwuje

maczetą w czerep go poczęstuje.

Gdy go depresja czasem dołuje

z kałacha niewiernych eliminuje.

Mama krzyczy, Ahmed łobuzie !

Ahmed dynamit. upycha w bluzie.

Mama powiada, poszukaj żony,

ale on w kozy, jest zapatrzony.

Miłość matki, do niego czysta,

bo dobry z niego jest terrorysta.

~autor nieznany

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547570

powinno być:

...z kałacha giaurów eliminuje...

...Mama powiada, Ahmed łobuzie!

...A miłość matki, do niego czysta, ;)

Pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547572

Tak, rytm to bardzo istotny element wiersza!

Ma Pani rację i brzmi znacznie lepiej!

Tak mnie zbulwersowała tragedia w Rimini, że nie dołożyłam staranności.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547574

pozwoliłam sobie na pewne sugestie.

Mimo tragedii - poprzez pryzmat naszej narodowej kultury - patrzymy na to, co dzieje się w Europie - przykładając obecne doświadczenia do dotychczas znanego standardu. Staramy się niejako "oswoić" (chociaż się nie da) to, co widzimy dziś, z tym co znaliśmy od "zawsze".

Murzynek Bambo należy do polskiej kultury. Inne "murzynki" - to nie nasza "bajka".

Terrorysta Ahmed (i każdy inny terrorysta) - to jeden z elementów stanu, nazywanego jedynie przez zdrajców i/lub idiotów "ubogaceniem". Nie możemy się z tym zgodzić! Jesteśmy normalni, dlatego terror nazywamy po imieniu. I walczymy przeciwko wszelkim rodzajom terroru, totalitaryzmu, zniewolenia (mentalnego czy fizycznego) i wszelkim tego typu systemom. Historia z Rimini dotyczy nas wszystkich - Polaków, Włochów, Europejczyków... Dla Polaków może to oznaczać, że na wakacje nie jedziemy do Włoch, do Hiszpanii, do Francji... Dużo jest takich miejsc. Mamy swój własny kraj, choć nie wszystkie atrakcje turystyczne mogą być w Polsce dostępne, że wspomnę choćby o naszym klimacie i jednak zimniejszym morzu... Czasem trzeba wybierać. "Nie kładzie się zdrowej głowy pod Ewangelię."

Najgorsze, że jesteśmy bezsilni. Otumanieni, zachodni lewacy zaczną zaraz współczuć biednym włoskim "muzułkom", bo: "tacy młodzi, niedoświadczeni, to ten Kongijczyk, czy Kolumbijczyk, to nie my, to oni..." A włoskiej policji te "drobne złodziejaszki" (?) nie wadziły. Oczywiście - nasuwa się tu szereg rozwiązań, mniej lub bardziej "humanitarnych". Bandyta to bandyta, terrorysta to terrorysta. W Szwecji zapewne zostaliby całkowicie uwolnieni, a jeszcze, być może, zaczęliby się ubiegać o odszkodowanie za cierpienia moralne. I nie dałoby się jednoznacznie określić gwałcicieli. A gdyby (na monitoringu) stwierdzono, że któryś ma zamknięte oczy - to byłby całkowicie wolny od winy - bo przecież "zrobił to we śnie".

A gdzie są dzisiaj te "waleczne" feministki? Co mają do powiedzenia? A wszyscy zwolennicy "relokacji"? Ci "otwarci Europejczycy"? Milczenie. Cisza!

Im szybciej w Europie nazwiemy problem po imieniu i zgodnie zaczniemy się przeciwstawiać - wydalać całe rodziny do kraju ojczystego, jeśli ktokolwiek z nich popełni przestępstwo oraz surowo karać bandytów - tym większa jest szansa, że uporamy się z bandycką migracją. Może jednak być i tak, że będziemy musieli zamknąć granice Państwa, choć życie w oblężonej twierdzy to już mała przyjemność.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547577

Na terrorystów jedno lekarstwo :

- Bić tylko w mordę to tałatajstwo !

I patrzeć tylko czy równo puchnie.

A jak nierówno - z fleka dołożyć !

I też pałami można batożyć.

Żadnej litości nie okazywać !

Zło po imieniu trzeba nazywać.

I ze złem walczyć na każdym kroku.

Wtedy nie wejdą.

Mieć będziem spokój...............

 

A za dni kilka, 12 Września - Rocznica Victorii Wiedeńskiej. Może mi się skończy wiersz zaczęty wtedy w 2015, gdy w Polsce Naszej Victoria się zbliżała.

Dziś kopara na śmietniku i jej szemrane tofaszystwo POszustów z nią razem.........

Razem możemy góry przenosić.

Wspomnijmy

:

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/bitwa-pod-wiedniemvenimus-vidimus-et-deus-vicit

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1547586

Tych zwyrodnialców należy przenieść do polskiego więzienia i poinformować współwięźniów kogo mogą "gościć"...we Włoszech wyjda szybko i wrócą do swego procederu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1547596

 Do szewskiej pasji doprowadził mnie dzisiaj rano w radiu "Jedynka" przytoczony komentarz, że nieletni gwałciciele byli niewłaściwie edukowani bo nie udało im się wytłumaczyć, że kobieta nie jest "zdobyczą" mężczyzny (ps. jak takie samcze bestie można nazywać mężczyznami?)

 Porażający jest fakt, że pomimo wieloletniego a czasem nawet wielopokoleniowego przebywania afroamerykanów i azjatów w kulturze europejskiej, ich poglądy zamiast skłaniać się do naszych cywilizowanych - radykalizują się i to nie są już pojedyńcze przypadki.

 Nie zapominajmy też o "naszych" rodzimych niestety polskich bestiach, które ostatnio w zbiorowym gwałcie w Łodzi w bloku na osiedlu ze szczególnym okrucieństwem pastwiły się nad bezbronną kobietą przez kilka dni, skutkiem czego pomimo jej udanej ucieczki z miejsca kaźni - zmarła w szpitalu.

 Dopóki za takie barbarzyńskie przestępstwa nie będzie surowych odstraszających kar a społeczeństwo w którym żyją nie będzie o nich na bieżąco informowane aby mogło się bronić - trudno będzie ich eliminować a wręcz będzie to niemożliwe, jeśli nadal będą trwać w środowisku, które na takie postępowania daje kulturowe i religijne przyzwolenie.

 Jedyną obroną przed eskalacją tego tak bardzo groźnego nie tylko dla kobiet problemu jest trzymanie jak najdłużej i jak najdalej kolorowych "emigrantów" nie ze względu na ich kolor skóry ale na ich zwyczaje, religię i mentalność (przecież mężczyznę - męża ofiary w Rimini też skatowano a że nie został zgwałcony to tylko dlatego, że wśród napastników nie było "kochających inaczej" co w tym środowisku nie jest znów takie wyjątkowe.)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1547605