PiS jest gorszy od PO!

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Jeszcze do niedawna uważałem, że z dwojga złego, z dwóch ugrupowań ]]>socjaldemokratycznych]]>, z dwóch partii hodujących nas jak ]]>bydło]]>, z dwóch ugrupowań niszczących Polskę, lepsze jest PiS niż PO - bo PiS się reklamowało jako patrioci. Zmieniłem zdanie.       Przed wyborami wychodzi prawdziwa natura każdej partii. PO, i ta ich cała KO, to dziś nieszkodliwe śmieszki i głupki, a PiS to wysoce szkodliwa, destrukcyjna partia dążąca do władzy w stylu putinowskim. Posłużą się dowolnym kłamstwem, dowolnym oszustwem, najgorszą propagandą by zdobyć władzę i ją wykorzystać by nas grabić. TVP to ich telewizja, która robi propagandę dokładnie tak jak to robił Urban i inni komunistyczni dziennikarze za PRL-u.

       Od teraz uważam, że PiS jest gorszy, że są zdolni do najgorszego świństwa - są nieobliczalni. O lewicy, o PSL i SLD, nie piszę, bo są jeszcze gorsi i to każdy dobrze wie. Ale teraz rządzi PiS i dlatego są chwilowo groźniejsi. Jeśli PiS będzie rządzić samodzielnie przez następne 4 lata, to są w stanie dokonać dowolnych przekrętów i na pewno będą zmieniać prawo na gorsze, bo nie mają moralnych hamulców. Oddadzą międzynarodowym organizacjom żydowskim haracz wzięty od polskich podatników w dowolnej wielkości - i zrobią wszystko by to ukryć, bo sobie budują ku temu narzędzia, czyli media państwowe. Więc nie należy do tego dopuścić! Mamy na to sposób: kartkę wyborczą.

       Koniecznie należy głosować na Konfederację, bo tylko to ugrupowanie będąc w Sejmie będzie w stanie patrzeć na brudne ręce PiS-u i ich kontrolować, albo powstrzymać - a jak się nie da, to przynajmniej głośno krzyczeć i ujawniać wszystkie ich machloje. Głosujcie na Konfederację!!!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.2 (12 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Do zwolenników PiS-u: nie obawiajcie się, Konfederacja nie odbierze wam głosów. Konfederacja jest dla tych, którzy stracili nadzieję, że można zagłosować na dobro, a nie na "mniejsze zło". Biedne babcie zindoktrynowane przez ojca Rydzyka nie zmienią zdania. Nie musicie pluć na Konfederację, aby poprzeć PiS.

Vote up!
4
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1605171

Markowa, 

Co masz dokładnie przeciw o. Rydzykowi?

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605228

Czyli wracamy pod jarzmo komuny !! To ja głosuję na PiS na Polskę nie na Rosję.

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1605173

Gorszego syfu od PO-KO i Lewicy niema i nie będzie. PiS przynajmniej dzieli się ze społeczeństwem owocami gospodarki.

Poza niektórymi oszołomami, w Konfederacji widzę wiele dobrych intencji. Odnoszę wrażenie, że ktoś/coś ich od środka rozsadza.

Vote up!
6
Vote down!
-1

...

#1605174

Nawet Pan Jezus miał Judasza.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1605178

biedna babcia

 

jaka biedna babcia

markowa

od bezzębnego plucia

boli ją głowa

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1605176

Ale dziś wysyp antyPISowski pajaców

Chciałbym zobaczyć wasz mordki za równy tydzień.

Widok bezcenny

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1605179

Trwa wysyp ścierwonenon NEon24 na polecenie Ruszczyńskiego pachołki czerwone w akcji.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1605190

Za tydzień wybory...albo Polacy wybiorą skupioną wokół Prawa i Sprawiedliwości Zjednoczoną Prawicę,a więc zagłosują za Polską suwerenną,stanowiącą o sobie,chrześcijańską,Państwo dumnych i wolnych Obywateli...albo pójdą za głosem ulicy i zagranicy,a więc wybiorą targowiczan prowadzanych na PO-stronku morderców byłej WSI,jak Bolek - trybun sowieckiej agentury; POKO, skrajne lewactwo,komunistów SLD, PSL z muzykantem Kukizem stojących w jednym szeregu z Mazgułą, pro-putinowską Konfederację z Bosakiem,Korwinem-Mikke czy Braunem nawołujących do zawierania sojuszy z Putinem doskonale wiedząc,że każdy pakt z kremlowskim ludobójcą to zgoda na utratę suwerenności i uznanie hegemonii Sowietów w Polsce na wiele,wiele dziesięcioleci...w końcu na tęczowych rewolucjonistów i ideologów LGTB wyciągających pedofilskie łapy po polskie dzieci...a więc zagłosują na niemiecko-sowieckie kondominium...Nie wolno nam polskim patriotom popełnić grzechu zaniechania...Idźmy do wyborów...zróbmy to dla naszych wnuków i dzieci...Jesteśmy w większości,nie dajmy się więc sterroryzować ekstremalnej mniejszości...

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1605180

Po co te łgarstwa i jałowe obszczekiwanie polskich patriotów z PiS?

Czyżby dlatego, że zabrali mafiom i przestępcom - i teraz przekazują najbiedniejszym polskim rodzinom znaczną część tych kwot jakie były przez mafie i przestępców rabowane Polsce i Polakom!

Przynajmniej teraz 700 tysięcy polskich dzieci nie głoduje!

Vote up!
8
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605181

twój GPS

 

no bo z ciebie

kacapski bies

Kreml naprowadza

twój GPS

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1605183

1. Na NP nikt nie broni PO-KO i Lewicy. Po co powtarzać w koło oczywistą prawdę o tych formacjach?

2. Na NP trwa walka między zwolennikami PiS a zwolennikami Konfederacji. Forma jaką przybiera ta walka, wykracza poza ogólnie przyjętą kulturę i przyzwoitość.

3. Zaproponujcie wspólne rozwiązanie, by Lewactwo i PO-KO znalazły się pod progiem wyborczym! Rozmarzyłem się...

Vote up!
5
Vote down!
-1

...

#1605189

częścią RN. Adam Andruszkiewicz został przecież sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji...

Tyle tylko, że zadufni z sobie kretyni i bufoni jak Winnicki i Bosak z RN myśleli, że atakują PiS odbiorą tej partii kilka procent głosów wyborców.

Ci kretyni nie atakowali zbrodniczej mafii z PO i PSL - bo PO czy PSL głosów by nie odebrali.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1605192

ekolog biedaczek...

 

ekolog biedaczek 

jego pasją

strzelanie do kaczek

Vote up!
3
Vote down!
-1

jan patmo

#1605191

jagodzianka na kościach, czyli denaturat? Człowieku obudź się, zejdź na ziemię z obłoków i obudź rozum!

Po Twoich wcześniejszych wpisach myślałem, że myślisz normalnie mimo pewnych różnic w podejściu do szczegółów.

Na dziś? - facet po prostu spadaj i wsadź sobie łeb do wiadra ze zimną wodą albo leć klaskać Schetynie.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Piter1

#1605193

GPS jest głupszy od przeciętnego osła.

.

Vote up!
4
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1605201

Przecież to Korwin chce putinowskiego zamordyzmu. Kłamstw i propagandy też tam nie brakuje. Co gorsza, to nie tylko nieudolne ale i destrukcyjne towarzystwo. A do czego są zdolni, pokazały rozliczne skandale. Kto jest chętny oddawać cokolwiek międzynarodowym organizacjom, to też wiadomo. Tak więc to wszystko wypadałoby napisać o tych waszych liberałach, zamiast zwyczajnie zazdrościć skuteczności.

Skrajnie głupie są też wrzuty, jak to Konfa będzie patrzeć na ręce rządzącym. W jaki dokładnie sposob? Z jakim efektem? Do pyszczenia czy interpelacji starczy pojedynczy poseł opozycji. Niepotrzebna będzie więc specjalnie dotacja z naszych pieniędzy. Mnożenie bytów, z których nic nie wynika poza ciągnięciem publicznej kasy, za to można wprowadzać chaos i blokować zmiany. Oszukiwanie ludzi hasełkami, jakoś już nie krzyczą o biciu żyda i pedała. Liberały udające narodowców, których to wyśmiewali latami. No cyrk dla idiotów, dobre tylko na youtubowe skecze.

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605226