Śmieć ludzki

Obrazek użytkownika gps65
Kraj
       Każdy zna PiSowską kiełbasę wyborczą w postaci proponowanych zasiłków w wysokości 500 zł miesięcznie za urodzenie dziecka. Każdy myślący człowiek wie, że to chodzi o marketing polityczny, chodzi o to, by przyciągnąć do głosowania na siebie ludzi głupich i prymitywnych, którym trzeba coś konkretnego, przyziemnego, prostego obiecać, bo niczego innego nie zrozumieją. Bo takich jest większość! No ale tak jak każdy marketing to też jest przecież ściema! Nikt, kto głosi takie marketingowe hasła polityczne nie traktuje ich poważnie, nikt nie chce ich realizować! To tylko hasła wyborcze. Tak działa demokracja. I wcale nie trzeba tego bronić, bo to wynika ze zwierzęcej natury człowieka.
 
      Ale okazuje się, że władze PiS wcale nie uważają, że ich pomysł na kampanię wyborczą to kiełbasa wyborcza, ale poważnie chcą tę głupotę zrealizować! Oni obliczyli, że dając te 500 zł na każde dziecko spowodują wzrost urodzeń! Zmienią tym trendy demograficzne! Oni w to chyba poważnie wierzą!
 
      Oni liczą, że dzięki programowi zasiłków zabieranych obywatelom przemocą przyjdzie na świat kilkadziesiąt tysięcy więcej dzieci niż dotychczas. A zatem ludzie podejmą decyzję o zapłodnieniu na podstawie tego, że dostaną jałmużnę od rządu zabraną innym ludziom. I nie zrezygnują z zapłodnienia, gdy im rząd cichcem zabierze. Rząd zabierze pieniądze komuś, kto je uczciwie zarobił, i da nieudacznikowi, który będzie chciał zarobić na zrobieniu dziecka, temu, kto bez tej jałmużny dziecka by nie zrobił. A zatem rząd odbierze uczciwie zarobione pieniądze ludziom zaradnym i odpowiedzialnym i będzie za to hodował ludzkie śmiecie, będzie hodował ludzi, którzy decyzję o prokreacji podejmują na podstawie wysokości zasiłku od rządu na dziecko.
 
      Oczywiście te przewidywania są bez sensu. Nie ma w Polsce śmiecia ludzkiego liczonego w dziesiątkach tysięcy obywateli. Polacy z pewnością nie są tak zdegenerowani jak ocenia to rząd. Te prognozy w istocie świadczą o degeneracji rządu!
 
      Oczywiście taka redystrybucja wpłynie szkodliwie na niektórych Polaków. Wstrzyma ich rozwój. Biedaków jeszcze bardziej uzależni od jałmużny, co pogłębi ich biedę i niezaradność, a średniakom odbierze istotną część zarobków, które pozwoliłyby im mieć więcej dzieci. A bogaci poradzą sobie za pieniądze, które przepuszczą przez raje podatkowe. Dzięki Bogu socjalizm jeszcze nie opanował całego globu.
 
      Ale to będzie margines. Jałmużna dobije biedaków, którzy i tak byli zdegenerowani, a zaradni i tak sobie jakoś poradzą przez obchodzenie rządowej grabieży. Poradzimy sobie z tym na wiele różnych sposobów. Młodzież oczywiście wyemigruje. A starsi przejdą do szarej strefy. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Jakoś to będzie. Poradziliśmy sobie w pierwszej komunie to i w drugiej sobie poradzimy. Przebiedujemy to. Ominiemy. Oszukamy.
 
      Ale tragiczne jest to, że mamy tak bardzo głupią i zdegenerowaną klasę polityczną. Tragiczne jest to, że oni na poważnie nami gardzą i mają nas wszystkich za ludzki śmieć. Oni na poważnie uważają, że trzeba nas hodować jak bydło. Oni na poważnie chcą prowadzić politykę, za pomocą której będą chcieli manipulować naszą płodnością. Oni traktują nas jak sprzedajne dziwki, które za pieniądze będą uprawiać seks. Chcą nas kupić za marne 500 zł. Oni uważają, że za pieniądze można kupić wszystko! Jeśli udaje się im kupować przychylność mediów to i kupią sobie płodność narodu.
 
      Ale tego się nie da kupić! Jedno dziecko więcej u menela, który płodzi dla pieniędzy, to dwoje dzieci mniej u człowieka, który uczciwie zarabia. No bo aby tego zniewolonego menela hodować za 500 zł, trzeba drugie tyle zabrać wolnemu i zaradnemu obywatelowi. No bo ten hodowca meneli, czyli urzędnik, też swoją działkę dostać musi. Więc te 500 zł jałmużny w sposób oczywisty spowoduje zmniejszenie przyrostu naturalnego. Zostało to wielokrotnie wykazane przez naukowców, że jałmużny pogłębiają biedę, zwiększają patologie, degenerują ludzi. Niestety kilka milionów Polaków głosuje na takich zwyrodniałych socjaldemokratów! Takie są skutki demokracji.
 
      W USA już ponad 30 lat temu Ronald Reagan zauważył, że rządy USA w latach 60-tych XX wieku wypowiedziały wojnę biedzie i bieda wygrała. Bieda zawsze wygra z rządem, bo im bardziej rząd próbuje pomagać biedzie, tym jest jej więcej. No bo coraz więcej ludzi mało zarabiających zamiast zarabiać woli dostawać za nic. Jeśli rząd zabierze dwóm pracującym, by po potrąceniu swoich kosztów dać trzeciemu niepracującemu, to jest coraz mniej tych, którym można zabrać, i coraz więcej tych, którzy chcą dostawać i nie pracować, a jeszcze więcej tych, którzy chcą zarządzać tą redystrybucją. I to się ciągnie pokoleniami! Ojciec uczy dzieci żyć z zasiłków i tak wegetują potem jego wnuki. Tak się robi w USA z ludzi śmieci - czyni się ich bezproduktywnymi, niepotrzebnymi śmieciami, które trzeba utrzymywać, które żyją na cudzy koszt.
 
      Śmieciem ludzkim jest nie tylko ludzkie bydło hodowlane tworzone przez rząd, ale są nim też ci hodujący to bydło urzędnicy rządowi i samorządowi. Bo oni też są zbędni i bezwartościowi, tak jak śmieci - też są do wyrzucenia. No to ich wyrzućmy! Po co nam te urzędowe śmieci?
      Precz z komuną!
Grzegorz GPS Świderski

ciąg dalszy -> ]]>Wypowiedzieli wojnę biedzie i bieda wygrała]]>

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.7 (22 głosy)

Komentarze

Marzy ci się, bym się wyniósł z "twojego" bloga. Nic z tego! Nie mogę się wynieść, bowiem moim obowiązkiem jest - jako Polaka i patrioty - reagować na idiotyzmy i oszczerstwa, jakimi się popisujesz na Niepoprawnych.

Napisałeś, cyt.: "Każdy zna PiSowską kiełbasę wyborczą w postaci proponowanych zasiłków w wysokości 500 zł miesięcznie za urodzenie dziecka".
Może twoje ugrupowanie partyjne karmi społeczeństwo "kiełbasą wyborczą", bo mimo mojego bardzo uważnego patrzenia na ręce PiS-owi i ekipie rządzącej - nie zauważyłem ich działań "pod publiczkę". To, co nazywasz "kiełbasą wyborczą" - PiS traktuje w swym rozrachunku nie jako koszt przedsięwzięcia, a jako... inwestycję.

Dalej przeczytałem, cyt.: "Każdy myślący człowiek wie, że to chodzi o marketing polityczny, chodzi o to, by przyciągnąć do głosowania na siebie ludzi głupich i prymitywnych, którym trzeba coś konkretnego, przyziemnego, prostego obiecać, bo niczego innego nie zrozumieją"
W tym tekście wykazałeś się chamstwem do potęgi n-silnia!!! Niejednokrotnie zarzucałeś mi, że traktuję cię po chamsku - co oczywiście nie jest prawdą. Ale ty za to takim chamstwem się wykazałeś, nazywając ludzi głosujących na PiS głupimi i prymitywnymi oraz... nic nie rozumiejącymi. I oto wg ciebie zdecydowana większość elektoratu Polaków jest właśnie taka, a tylko ty jeden jesteś mądrym, nieprymitywnym i wszystko najlepiej rozumiejącym.
Skoro jesteś tak "kumaty", a my głosujący na PiS tępakami, to dlaczego nie potrafisz zrozumieć, że inwestując w dzieci (chodzi o zwiększenie populacji Polaków) - w niedalekiej przyszłości będziemy znaczącym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej? Ujemny bilans demograficzny zawsze doprowadza kraje do wynarodowienia, a ty jako "filozof" o tym nie wiesz? Nie wiesz także, że zwiększenie populacji naszych rodaków stanowi jeden z kolejnych "motorów" napędzających polską gospodarkę?

Do reszty twoich idiotyzmów nie będę się odnosił. Nie mam czasu na przekonywanie tak "mundrego jak Krysioków dziecioka", że tkwi po uszy w błędzie. Lepiej będzie, jak przed napisaniem kolejnych bzdur pierwej przestudiujesz kilka książek z dziedziny ekonomii oraz bardzo uważnie przestudiujesz program PiS-u głoszony w kampanii wyborczej i porównasz go z działaniami, jakie prowadzi PiS po wygranych wyborach. Może wówczas napiszesz coś z sensem zamiast bzdur.

 

Za tekst otrzymujesz pałę

Vote up!
12
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1502728

A PIS rządzi, a gdzie twoi, jednak społeczeństwo wybrało to co  im PIS proponowało, a nie tam wasze badziewia które głosiliście, nie doszły senatorze czy pośle. Piszesz na otwartym forum, to ja komentuje na otwartym forum i ty nie będziesz mówił kto może a kto nie może komentować. Jak założysz swój prywatny portal, to na pewno nie będę komentował.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502729

.... no witaj Janie.

Wreszcie się obudziłeś- bo już myślałdem, że wszedłeś w zimową hibernację :-)))

pozdr.

Życzenia Świąteczne dla pp.*Satyrów* - w innym miejscu,

Marek S.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1502731

Masz rację Satyrze. 

ten gostek coś tu bredzi o degeneracji i o śmieciach. 

widzę,

Śmieć ludzki.

Bardzo trafna autodiagnoza.

Jeszcze go ten GPS nie wynavigował na manowce albo do innego Syjamu czy na Madagaskar ?

Czekajmy......

Może za dużo danych zbiera i mu siem wszystko poryćkało. I nie wie co mówi i nie wie co pisze:

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1502754

A ja jestem głupia i prymitywna,bo głosowałam na PiS i jeszcze jestem z tego dumna.I co Pan na to Panie"mondralo". [nie mylić z mądrością].

Vote up!
10
Vote down!
0
#1502740

Babo Jago, Jesteś Wspaniała. Dziękuję Ci.

Takie Są Wszystkie Polskije Matiery. 
Mam  książeczkę, którą dostałem od syna Sybiraka, który mieszka niedaleko. Ojciec jego dzieckiem będąc, przeżył Syberię. Dzięki Matce. Wiele Takich było Sybiraczek. Jedną znałem osobiście. Staruszka dziś. Syn się Nią chyba opiekuje..... W tej małej  książeczce są opowiadania osób, ktore przeżyły nieludzką ziemię. Czytałem niektóre. Opowiadają o niewiarygodnych detalach. Do jakiego heroizmu Matki Polki są zdolne, by ratować swe dzieci. By dawać im życie, gdy dookoła tylko śmierć.

Tam jest przytoczona rozmowa jakichś dwu ruskich, funkcyjnych, z których jeden powiedział te słowa....

POLSKIJE MATIERY..... Narodu, który ma takie kobiety, takie matki, nie pokonamy nigdy. Nic go nie pokona. I nikt.
 

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/dziekuje-ci-prezydencie

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502762

Im ktoś jest bardziej bezmyślny niż inni - tym bardziej twierdzi, że on jest najmądrzejszy i najcudowniejszy.

Dlatego, tak łatwo przychodzi takiemu osobnikowi obrażanie innych - bo myślą inaczej niż on, ten najmądrzejszy...

I tu mamy właśnie taki klasyczny przypadek w postaci tego "gpw65"...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1502772

Im ktoś jest bardziej bezmyślny niż inni - tym bardziej twierdzi, że on jest najmądrzejszy i najcudowniejszy.

Dlatego, tak łatwo przychodzi takiemu osobnikowi obrażanie innych - bo myślą inaczej niż on, ten najmądrzejszy...

I tu mamy właśnie taki klasyczny przypadek w postaci tego "gpw65"...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1502773

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1502741

Urodzenie dziecka nie jest nazywane inwestycją, natomiast kształcenie następnego pokolenia, szeroko pojęta edukacja, tworzenie "płaszczyzny startowej" dla młodzieży - to jest inwestycja. W ten także sposob budujemy naszą Ojczyznę.

To chyba oczywiste.

A gdyby się okazało, że polskie dzieci mogą mieć lepszą przyszłość w Ojczyźnie aniżeli na emigracji, to - jak myślisz?

Vote up!
4
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1502774

Pewnie dla rodziców w/w to była jednak chybiona inwestycja :-))))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502776

i to w swojej Ojczyźnie. Polska powinna być jak najszybciej odbudowana z ruin, może z gorszych niż po wojnie, bo moralnych....ale tego się nie powinno robić przez ingerencję państwa w bardzo osobiste decyzje każdej rodziny.
Emigracji nie biorę pod uwagę, jest to tułaczy los całych pokoleń, to coś najgorszego co może spotkać człowieka. Państwo powinno zadbać o to by nie trzeba było wyjeżdżać, dalej zadbać o to by umożliwić jak najszybszy powrót do Polski, jeszcze przed emigrantami i innymi przybyszami.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1502778

"Emigracji nie biorę pod uwagę, jest to tułaczy los całych pokoleń, to coś najgorszego co może spotkać człowieka"

Wiesz tak z autopsji, mam inne zdanie na ten temat,dla mnie to cos zupelnie odwrotnego

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1502779

....nie ja. Ale różne są wynaturzenia.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1502789

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502793

Nie uważam, za wartośc dodatnią konieczności pracy na utrzymanie na emigracji. Obesrwuję środowisko, w którym żyję i widzę liczne zdrady i rozpad małżeństw oraz związków z dziećmi, eurosieroty w szkiołąch z problemami emocjonalnymi. A znajoma, której córki i wnuki mieszkaja na emigracji mówi: wszystko co kocham, jest w Irlandii. Te wnuki będą już Irlandczykami o polskich korzeniach. Żeby sie  lepiej zasymilować uczęszczja do szkoły z językiem irlandzkim.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502828

że NWO chce zdziesiątkować populację ludzką na planecie Ziemia, to nie jest dla Ciebie idiotyzm i ingerencja w życie rodzinne ludzi? To nie hańba i nie barbarzyństwo?

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Szpilka

#1502785

....ale to wcale nas nie upoważnia do reprodukcji wg planu...bo my ludzie a nie bydło.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Verita

#1502787

To w Anglii mogą się rodzić Polskie dzieci, bo rodzice mają na utrzymanie tych dzieci, a w Polsce wszystko robiono by te dzieci się nie rodziły, bo ich nie było stać, a kiedy rząd daje podwaliny, by więcej Polaków się rodziło, to ty oczywiście zaraz kontra, jak by mogło być inaczej, gdybyś nie oponowała.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502794

Polki rodzą na Wyspach najwięcej dzieci. Zaraz po Brytyjkach Już czwarty rok z rzędu Polki w Wielkiej Brytanii są liderkami w liczbie rodzonych dzieci wśród emigrantek. Kto jeszcze znalazł się na podium?

Z najnowszego raportu Krajowego Biura Statystycznego (ONS) wynika, że w 2013 r. w Anglii i Walii urodziło się 698 512 dzieci. W sumie matki-imigrantki urodziły w Anglii i Walii 185 075 dzieci - to ponad 4 000 mniej niż w 2012 roku. 

Ze wszystkich mniejszości na Wyspach to Polki rodzą najwięcej potomstwa - w zeszłym roku wydały na świat około 21 300 dzieci - czytamy na stronie.familylaw.co.uk.

Nasze rodaczki już trzy lata temu wyprzedziły drugie obecnie Pakistanki, które do tego czasu były niepokonane przez 9 lat z rzędu. Na trzecim miejscu znalazły się imigrantki z Indii.

Jednak kolejność zmienia się, jeśli chodzi o największą liczbę ojców-imigrantów, których dzieci przyszły na świat na terenie Zjednoczonego Królestwa. Tutaj prym wiodą Pakistańczycy. Za nimi są kolejno Polacy i Hindusi. 

Newham we wschodniej części Londynu to jednostka administracyjna, w której rodzi się najwięcej dzieci imigrantów (76,1 proc.). Z kolei najmniejszy odsetek jest w South Staffordshire w hrabstwie Staffordshire (3,5 proc.).

Co zatem zachęca Polki - i inne cudzoziemki - do rodzenia na Wyspach? Zdaniem rzecznika ONS, chodzi m.in. wysoki poziom pomocy finansowej i społecznej w Wielkiej Brytanii.

 

http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=24451

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1502797

....te dzieci rodzone w Anglii już nie będą Polakami, trudno..ale tak to jest.To bardzo przykre. 500 zł nie stanowi podwalin pod godne życie, nie oszukujmy się.
W Oświęcimiu też się rodziły dzieci....Nie kontruję dla kontry. Wyraźnie uzasadniam kontrę. Nie wiem czemu tak trudno mnie zrozumieć.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1502802

"te dzieci rodzone w Anglii już nie będą Polakami"

Verito, tym razem zaliczylas pelny odlot, a niby z jakiego to powodu nie beda Polakami.Konkretnie

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1502806

PIS rządzi dopiero miesiąc, i już daje 500 zł, to ty nas zrozum, z pustego to i Salomon nie naleje, takie są finanse zostawione przez PO-PSL.

Wiesz Verito spoważniej, bo kaprysisz jak mała dziewczynka, widać jesteś bogata i nie chcesz rozumieć, że te 500 zł dla nie których, to być albo nie być i to cały ich majątek.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502807

..no i znowu ściana, mur,beton. Niech się rodzi jak najwięcej polskich dzieci, niech młode małżeństwa mają warunki do świadomego rodzicielstwa i wychowania potomstwa. Ale u siebie, w Polsce. Niech się nie tułają po zmywakach czy innych oklahomach. Tu niech się państwo zaangażuje i stanie na głowie aby o to zadbać. Jak najszybciej...bez dyskusji.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1502814

każdego dnia i o każdej porze

Mówisz Szpilko, że chcą zdziesiątkować ?

 
Ja mówię, że oni już dziesiątkują. Ja nie mieszkam w Arizonie. A każdego dnia też obserwuję ten syf, którym szprycują nas ludzi z góry:
 
 
 
I zawsze się zastanawiam czy jest jakieś na to lekarstwo. Czy możemy coś zrobić koło d...y tym bandytom. 
Wysłuchajcie tego co mówią zwykli ludzie do senator Arizony USA, Kelli Wards:
 
https://youtu.be/IeqdFJphGT0
 
Vote up!
3
Vote down!
0
#1502822

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gps65 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

> GPS, w tym co napisałeś jest sporo racji, wiele
> więcej niż w tym co wydusił z siebie nasz überadmin,
> który o moralności ma raczej blade pojęcie. Określać
> czy planować rozrodczość Polaków z punktu widzenia
> ekonomii i gospodarki...to idiotyzm, to ideologia na
> miarę Chińskiej Republiki Ludowej.
> A nazwanie urodzenia dziecka - inwestycją, to
> jego uprzedmiotowienie. To hańba i barbarzyństwo.
> Ci wyborcy, którzy tego nie dostrzegają...i dali się
> nabrać na te nieszczęsne 500 zł to najdelikatniej
> mówiąc, zmanipulowani ignoranci.
> Pozdrawiam
>
> Verita

Dziękuję za ten głos rozsądku i zrozumienia. Dobrze, że choć jedna osoba na sto potrafi zroumieć prosty tekst.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1502844

Jeśli rząd zabierze dwóm pracującym, by po potrąceniu swoich kosztów dać trzeciemu niepracującemu, to jest coraz mniej tych, którym można zabrać, i coraz więcej tych, którzy chcą dostawać i nie pracować, a jeszcze więcej tych, którzy chcą zarządzać tą redystrybucją...

A nie pomyślał pan, że owe 500 złotowe zapomogi mogą być finansowane przez zagraniczne banki? Miliardowe zyski, wyciągane od polskich obywateli za pomocą specjalnie napisanych ustaw bankowych, swobodnie wypływają z Polski do kieszeni ich zagranicznych mocodawców.
Może więc skończyć z tym, rujnującym polskie finanse procederem?
To tylko jedna z wielu możliwości. Pieniądze publiczne marnotrawione są w Polsce na wiele sposobów. Może lepiej byłoby zająć się tropieniem tych, czasami złodziejskich przekrętów a nie krytykowaniem tej dobrej inicjatywy PiS-u?

Vote up!
6
Vote down!
0

Grzest

#1502753

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Oczywiście, że system bankowy w Polsce jest patologiczny i trzeba go zmienić. Często o tym piszę. Ale niestety  największe patologie systemu, czyli waluta fiducjarna oparta na rezerwie cząstkowej banku centralnego, monopol tej waluty czy system koncesjonowania banków są akceptowane przez wszystkie większe partie, w tym również PiS. I PiS i PO i PSL i SLD akceptują te i inne destrukcyjne fundamenty ustroju tego państwa - ustroju socjaldemokratycznego, który można nazwać też kapitalizmem państwowym czy kompradorskim. System bankowy w Polsce jest w pełni państwowy, jest socjalistyczny, a to, że niektóre banki nazywa się prywatnymi to taka ściema propagandowa. W istocie państwo w pełni kontroluje banki poprzez koncesje i wiele różnych parametrów umocowanych ustawowo. I to należałoby zlikwidować. Tak jak we wszystki potrzeba nam własności prywatnej i wolnego rynku, który w bankowości jest wyjątkowo ograniczany. Polecam tę moją notkę i inne, do których na końcu są odnośniki: http://gps65.salon24.pl/348749,pogromcy-mitow-monopol-walutowy

Vote up!
2
Vote down!
-7

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1502770

"system bankowy w Polsce jest patologiczny"

a gdzie nie jest ???

W Rosji, Izraelu czy w Burkinia -Faso

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502775

Stanowczo protestuję, by nazywać ludzi śmieciami. Szkoda, że przeoczył Pan zyciorys takiego Beethowena, który urodzxił sie w rodzinie charłaków od pokoleń. Czy naprawdę ludzkośc nie zyskałą niczego w tym "Smieciu"? Może więcej niż w mojej albo Pana osobie?

Znam wiele młoldych rodzin katolickich, które przy ślubie deklarują, że nie będa ograniczć dzietności, sa to wspólnoty działające przy kościołach. Ich dzieci są wspaniałe, ale zyje im sie cięzko, bo pracować może tylko jedno z rodziców. Dla tych rodzin te 500, 1000 czy 1.500 zł to sporo.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1502808

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

to nie GPS nazywa ludzi śmieciami. Twierdzi,że takie traktowanie ludzi przez rząd (500zł) to traktowanie jak śmieci. Można to było inaczej ująć.....ale o to chodziło.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Verita

#1502815

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gps65 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

O to chodziło. Dziękuję za zrozumienie.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1502845

Kazdy spiewac moze troche lepiej lub gorzej,ale do takiej oceny ,to raczej programy Mam Talent,lub inne jak Must bee the Musik?,ale juz  pismactwo w takim stylu i sposobie ,to raczej na tym etapie.ZENADA!

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

rach

#1502816

 Masz łeb tak zabetonowany, że i szuflą nikt do niego nie nałoży, podobnie jest z twoim adwokatem.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1502823