Украина настоящий агрессор

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Ukraina to prawdziwy agresor. Nie wierzycie? Zatem zapoznajcie się z najnowszym tekstem Niezależnego dziennika Polskiego, promowanego szczególnie mocno przez media podające się za związane z partią Grzegorza Brauna.

Poniżej tekst, który zapewne spowoduje przekierowanie dostaw z Hameryki. Pociski (w skrzynkach, rzecz jasna, a nie wystrzelone!) zamiast do Kijowa będą trafiać do Moskwy, ;)

Hanna Kramer Ukraina nie przestaje napadać na NATO. Polska jest nowym celem

Po raz kolejny Ukraina pokazała nie tylko PiS-owi, ale i całemu światu swoją „wdzięczność”.

Prezydent USA twierdzi, że samolot NATO wyśledził trajektorię pocisku, który spadł we wschodniej Polsce. Wynika z tego, że pod względem trajektorii mało prawdopodobne jest, aby pochodziła ona z terytorium Rosji.

Jak podaje Associated Press, trzej amerykańscy urzędnicy powiedzieli, że według szacunków pocisk został wystrzelony przez siły zbrojne Ukrainy w kierunku zbliżającego się rosyjskiego pocisku.

Te działania po raz kolejny świadczą o tym, że Ukraina próbuje wciągnąć NATO w wojnę z Rosją i chce rozpocząć III wojnę światową, dla czego próbowała zaatakować kolejny kraj NATO…. Tym razem celem jest Polska.

Powód jest prosty: Kijów przegrywa krwawą wojnę, którą sam rozpoczął! Żaden kraj na świecie nie chce już wspierać reżimu Zełenskiego i naciska na pokojowe rozwiązanie sytuacji.

Lecz to nie pierwszy raz, kiedy Zełenski atakuje kraj NATO. 9 marca 2022 roku nad Morzem Czarnym ukraińscy artylerzyści pomylili rumuńskiego MIG-21 z celem rosyjskim i bez ostrzeżenia otworzyli do niego ogień z S-300 SAM, wynik – los pilota MIG-a jest nieznany. Podczas akcji ratunkowej w okolicy rozbił się śmigłowiec IAR 330 z ratownikami, zabijając 5 osób.

31 października 2022 roku zestrzelony przez ukraińskie wojsko pocisk spadł w mołdawskiej wsi Naslavcea, bez ofiar. 15 listopada 2022, polski Przewodów, pocisk S-300 trafia w polski ciągnik i suszarnię zboża, zabijając 2 osoby.

Wynik: zniszczono 2 samoloty cywilne, 1 stary odrzutowiec myśliwski, 1 helikopter, pocisk rakietowy odpalony po przechwyceniu w niewłaściwym miejscu, 1 traktor, 1 suszarka do zboża, 384 zabitych.

Jeśli sięgnąć głębiej w historię, to bezczelni Ukraińcy niszczyli cywilne samoloty w czasie pokoju. Te działania ukraińskiego reżimu zebrały żniwo u większości jego sąsiadów. Oto kilka faktów:

4 października 2001 r. rosyjski TU-154 linii lotniczych Sibir został zestrzelony podczas ćwiczeń wojskowych sił obrony powietrznej Ukrainy, w wyniku czego zginęło 78 osób.

17 lipca 2014 roku boeing 777 malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines został zniszczony nad Ukrainą po tym, jak trafił w niego pocisk z systemu obrony powietrznej Buk, w wyniku czego zginęło 298 osób, a sprawców do tej pory nie znaleziono.

Wygląda na to, że po raz kolejny Ukraina pokazała nie tylko PiS-owi, ale i całemu światu swoją „wdzięczność”. Sam Żeleński po raz kolejny dał PiS-owi nauczkę, która brzmi dość banalnie: Gdzie interes dmucha, przyjaźń krucha. Mam nadzieję, że tym razem Kaczyński i reszta polskich polityków wyciągnie właściwe wnioski i przestanie sponsorować tych terrorystów.

HANNA KRAMER

Zastanawiam się do kogo skierowana jest aż tak tępa propaganda? Ukraina jako kraj walczący ze wszystkimi sąsiadami to teza świadcząca o wariactwie osoby ukrywającej się za nickiem Hanna Kramer.

Z drugiej jednak strony… Opublikowany na tym samym portaliku tekst żurnalistki stanu wojennego niejakiej Joasi Mieszko Wiórkiewicz pod znamiennym tytułem Jak Rosjanie zdmuchnęli dwa polskie bataliony został wyjątkowo wysoko oceniony przez tamtejszą probraunowsko-putinowską banieczkę.

Emerytowana żurnalistka Joasia (70+) najwyraźniej musiała ze szczęścia aż zmienić pieluchomajty, gdy pisała:

W przeciągu czasu krótszym niż jedna minuta zginęło w poniedziałek, 23 maja rano pod ukraińskim Pawłogradem 600 wysokokwalifikowanych polskich żołnierzy i oficerów. Polskie i ukraińskie władze postanowiły ten fakt z oczywistych względów przemilczeć.

Przybyli do Pawłogradu w niedzielę wieczorem. Nie zdążyli się jeszcze dobrze wyspać po podróży, gdy tuż po porannej odprawie udawali się do samochodów. Wtedy dosięgły ich jednocześnie cztery rakiety typu Kaliber.

Linku nie podaję z oczywistych powodów.

Tak więc mamy klasyczne wg Orwella dwójmyślenie komunistyczne – śmierć dwóch Polaków spowodowana przypadkowym upadkiem ukraińskiej rakiety przeciwlotniczej na naszym terytorium to dowód na wojnę prowadzoną przez „kijowski banderofaszystowski reżim” z... NATO.

Natomiast śmierć 600 Polaków spowodowana przez rosyjską armię to powód do radości wyznawców Kurwina i Bara…, pardon, Brauna!

I nic nie zmienia wymowy powyższego, że podawana jako najprawdziwsza prawda informacja o tej śmierci okazała się wyjęta z brudnej d…łoni emerytki Wiórkiewicz.

Aż strach pomyśleć, co mogłoby wywołać większy orgazm u tych „narodoffcuff” - ruski atak atomowy na Kijów? A może na Warszawę lub przynajmniej Przemyśl?

 

17.11 2022

fot. pixabay

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Jest słynna doktryna Sławomira Neumanna z PO:

"Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości" -- zapewniająca, że PO stanie murem za wszystkimi przestępcami, którzy mają problem z prawem, ale tylko jeśli będą członkami PO.

Dlatego POstbolszewiccy mafiozi z PO Tuska i Trzaskowskiego, zbolszewizowani lewaccy degeneraci i wszelkiej maści lewactwo w UE i Polsce -- wszyscy bolszewickim łgarstwami walczą z polskimi patriotami określanymi przez nich jako "faszyści".

Komunistyczny zbrodniarz Stalin kazał swoim politrukom nazywać przeciwników komunizmu "faszystami". Także sowiecki zbrodniarz z KGB Putin nazywa "faszystami" mordowanych przez zbrodniarzy z rosyjskiej armii Ukraińców walczących o swoją wolność.

Lecz także i o to by zbrodnicza rosyjska armia bolszewickiego zbrodniarza z KGB Putina nie dotarła do polskiej granicy.

Polscy Żołnierze Wyklęci też byli nazywani przez sowieckich namiestników z NKWD w tzw. PRL "faszystami" i mordowani przez sowieckich zbrodniarzy z armii oraz stalinowską agenturę z NKWD i UB.

Dlatego Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Jednak zarówno nazistowski, jak i socjalistyczny faszyzm są ideologiami mającą te same socjalistyczne źródła oraz są tożsame z tak samo zbrodniczym bolszewickim komunizmem.

Tak więc, tę niebezpieczną, karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" widać także w antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO - z członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżanymi o przestępstwa kryminalne.

Tego mafijnego PO, który wspólnie z mafiami w UE chce znów bezkarnie rabować Polskę i Polaków, czyli "aby było jak było".

Vote up!
8
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648450

Bo u pani"Wu"(Chinka?) i tak mam banum banosum on secula seculorum.

No dobra. Nie wiem kto pisze te wszystkie"Kramery" ale żal mi biorących to na poważnie.

Jak i mistera"Szczęść Boże".

Kto ma choć resztki mózgu( a to akurat mnie dotyczy ) ten widzi i słyszy jedno.

Tacy skutecznie dyskredytują Narodowców. Przez typów tego typu każdy z zawołaniem: Bóg, Honor, Ojczyzna! ma być traktowany podejrzliwie.

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

brian

#1648460

Pozdrawiam

Polecam komentarze

8-)))))))

https://naszeblogi.pl/64543-nasze-blogi-czas-na-zmiany

Vote up!
7
Vote down!
0
#1648464

Nawiasem, gdyby dr.Opara istotnie był wsiokiem, żył by Tu. Jak pączek w maśle. Wiem, tu na Niepopkach jest pro, nie anty. Jednak lubię starcia poglądów i wieloznaczność w grach słownych. Ale szkoda że jest tu tylko Pan Patmo. Doceniam krótkie formy.

Także nie trzymanie się kurczowo tematyki politycznej czy wojennej. Zawsze można jakiś felietonik napisać. Wiersz, tekst złośliwej piosenki, jednoaktówkę(,patrz"Wizyta"), bajkę czy przypowieść. A nawet cykl typu"Duchy wojny". Dowalić topornym rusolubom.

Tych "fachowych"najpierw docenić za warsztat a potem dowalić. A jak!! Inaczej był bym tylko tutaj.

Wiesz przecież. Emigrowałem z Zalona24 bo nie dało się wytrzymać. Zbyt duszna atmosfera.

 

P.s. dlaczego nie wstawiasz panienek? Zawsze coś:)

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

brian

#1648468

Opara do Polski wstępu nie ma

Nie ma już przedawnienia przestępstw

Ale najgorsze dla niego jest to że z utęsknieniem czekają tu na niego "donatorzy"

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648471

zwykły lekarz medycyny pół wieku prawie niepraktykujący. W Australii nie udało mu się nostryfikować dyplomu, co dobitnie świadczy o jego walorach intelektualnych.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648473

Powiedzmy, forma grzecznościowa:)

Nawet do SR- a i podobnych zwracam się z szacunkiem. Oby oni podobnie.

Wiesz że mam"ciekawe"życie. Może i on także?

Brrrr.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1648476

Nikita Chybrin, mobik rosyjskich sił zbrojnych, który brał udział w inwazji na Ukrainę, poprosił o azyl polityczny po wylądowaniu w Madrycie.27-latek, który powiedział, że spędził ponad cztery miesiące na Ukrainie, był członkiem 64. Brygady Strzelców Gwardii Zmotoryzowanej, jednostki oskarżonej o popełnienie zbrodni wojennych w obwodzie kijowskim w marcu.Chibrin wylądował we wtorek w stolicy Hiszpanii i został zatrzymany w centrum imigracyjnym lotniska. W rozmowie telefonicznej w środę wieczorem Chybrin zaprzeczył udziałowi w zgłoszonych przez jego jednostkę zbrodniach wojennych. Twierdzi, że on sam nie oddał ani jednego strzału
Powiedział, że nie może się doczekać złożenia zeznań przed międzynarodowym trybunałem na temat swoich doświadczeń na Ukrainie. – Nie mam nic do ukrycia – powiedział. „To zbrodnicza wojna, od której zaczęła się Rosja. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby to zatrzymać”.Chybrin powiedział, że zdecydował się na ucieczkę z Rosji po ucieczce ze swojej jednostki na Ukrainie w czerwcu
Według Chibrina powiedział swoim dowódcom o swoim sprzeciwie wobec wojny.

 

https://www.hotnews.ro/stiri-razboi_ucraina-25910037-soldat-rus-care-cere-azil-spania-denunta-razboiul-criminal-din-ucraina-facut-parte-din-brigada-acuzata-atrocitatile-din-bucha.htm

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648467

W tej padlinożernej szczujni to idzie młodość,młodość, młodość.
Gwiazduja polskojęzyczne ***wiszcza w wieku 70-95 z dużym plusem
Polskojęzyczna żydówka Tiamat 90 z hakiem
Polskojęzyczna żydówka Fretka 70 z hakiem
Polskojęzyczna żydówka Anna-PK 80 z hakiem
Co ich łączyło gdy mieszkały w Polsce?
Milicyjna obyczajówką w PRL
Stąd one-way ticket

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648472