Druk nr 159 - lewacki amok

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Ten wrzask możliwy jest tylko dzięki temu, że ludzie odzwyczaili się skutecznie od sięgania do źródeł.

 

Prokremlowskie lewactwo, dla niepoznaki nazywające sami siebie „prawicą narodową” (złośliwi mówią, że „prawica” różni się od „prawicy narodowej” tym samym, czym „krzesło” od „krzesła elektrycznego”) roni krokodyle łzy rzekomo zatroskane o przyszłość polskich kopalin.

Ich zdaniem zły PiS (w odróżnieniu od dobrego PO-PSL, nie mówiąc już o super dobrej lewicy) postanowił oddać nasze zasoby podziemne w obce ręce. W domyśle – żydowskie. No bo któż inny chciałby tak jawnie rabować Polin?

Tropiciel syjonistyczno-pisowsko-talmudyczno-protestancko-marksistowskich przekrętów niejaki Trybeus objawił na niepopkach grozę całej tej sytuacji. W tekście Nad złożami naturalnymi Polski, zasłona dymna środkowego palca... objawia maluczkim:

Cała Polska od dwóch dni żyje środkowym palcem posłanki Lichockiej. A mnie zapaliło się czerwone światełko. Otóż Szanowni, jeśli w Sejmie tzw "posłowie" chcą przeforsować ustawę z której każdy normalny Polak byłby niezadowolony (….).

… odbyło się też głosowanie w sprawie prawa geologicznego...to była krótka piłka, 5 minut i gotowe. Teraz o ile dobrze rozumiem koncesję na wydobycie posiądzie ten, kto da najlepszą ofertę. Oczywiście nie muszę mówić, że polska mentalność, a zwłaszcza mentalność polskiej szlachty parlamentarnej, która obecnie jest przy korytach jest taka, że wujek z Hamaryki, albo z Kanady zawsze będzie lepszy i da "lepszą ofertę" niż wujek ze spółki skarbu państwa, albo inny polski wujek, ale generalnie wujek ze skarbu państwa jest tam po to zdesantowany, aby pilnował, aby wujek z Hamaryki, albo Kanady został porządnie ugoszczony...

https://niepoprawni.pl/blog/trybeus/nad-zlozami-naturalnymi-polski-zaslona-dymna-srodkowego-palca

 

Horrendum! Polskę wyprzedają! Kto żyw do broni, a przynajmniej do laptopa!

 

Nim jednak pobiegłem, by okulbaczyć konia i wziąć kopię oraz zbroję ze skrzydłami, com je odziedziczył po praprapraprapradziadku, siadłem na chwilę przed kompem.

Wrzuciłem Sejm, potem prace sejmu, na koniec uchwalone ustawy.

I mam. Druk 159.

No i teraz przynajmniej wiem, o co kaman.

W odróżnieniu od Trybeusa czy innej rebeliantki.

Prokremlowskie lewactwo nazywające się „prawicą narodową” atakuje PiS za projekt ustawy dotyczącej doprecyzowania, które przepisy w ustawie z dnia 11 lipca 2014 r. o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw należy stosować do postępowań administracyjnych wszczętych przed dniem 31 grudnia 2014 r. i dotychczas niezakończonych, dot. udzielania koncesji na poszukiwanie lub rozpoznawanie złóż kopalin.

Zaś cała ustawa brzmi tak:

 

USTAWA

z dnia 23 stycznia 2020 r.

zmieniająca ustawę o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw

Art. 1. W ustawie z dnia 11 lipca 2014 r. o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1133, z 2016 r. poz. 566 i 1991 oraz z 2018 r. poz. 1563) w art. 18 dodaje się ust. 3 w brzmieniu:

„3. Do postępowań wszczętych i niezakończonych przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy w zakresie udzielenia koncesji, o których mowa w art. 21 ust. 1 pkt 1 ustawy, o której mowa w art. 1, w brzmieniu nadanym niniejszą ustawą, stosuje się dotychczasowe przepisy.”.

Art. 2. Ustawa wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

MARSZAŁEK SEJMU

/ – / Elżbieta Witek

 

Ot, wszystko na temat. Gównoburza, a raczej świadome wywołanie zamieszania przez „prawicę narodową” obliczona jest na efekt u kompletnych jełopów.

 

Wstyd, że piszący tego typu ausdrucki Trybeus uważa czytelników NP za durniów.

Zbyt bowiem szanuję intelekt Trybeusa by uznać, że tekst napisał w dobrej wierze.

 

Powyższe nie oznacza, że szanuję go jako człowieka.

 

15.02 2020

 

Ps. A co byłoby, gdyby PiS nie wprowadził tej korekty do ustawy? Ano to tylko, że sędziowie mieliby więcej roboty.

Niemniej wynik byłby podobny, bowiem obowiązuje nas zasada zaufania do Państwa. A ta oznacza, że Państwo nie może zmieniać reguły gry w trakcie jej trwania.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (8 głosów)

Komentarze

Trybeus tak lubi zamieszać, często ucieka w ogólniki, ale najbardziej chyba dobija nawet nie prostactwo ale to, jak chciałby być zabawny. To zresztą znany rozsadnik ruskiej propagandy, nie ma co udawać, że tylko tępy antysemita, który popadł przypadkiem w rusofilskie towarzystwo. Swoją drogą nie wygląda na "zrodzonego z czystej, aryjskiej krwi", co klasyczne w czarnych sotniach Kremla. 

Vote up!
7
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618797

Notka tak mi się spodobała, że zacytowałam ją pod wpisem tegoż Trybeusa na Neon24. 

Pozdrawiam!

 

//trybeus.neon24.pl/post/153154,nad-zlozami-naturalnymi-zaslona-dymna-srodkowego-palca#comment_1637492

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1618801

Trybek wsiadł w kampera i jedzie szukać swojej ziemi obiecanej

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1618803

Art.4 Konstytucji! Polacy przejmują władzę! Jest dekret TRS!
Art.4 Procedura bezpośredniego sprawowania władzy przez Naród Polski uruchomiona!

Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny uruchomił dzisiaj 15 lutego 2020r. procedurę bezpośredniego sprawowania władzy przez Naród Polski.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością oraz z wielką nadzieją przekazuję Państwu informację o formalnym zaczątku Demokracji Partycypacyjnej w Polsce, w ramach sprawowania władzy bezpośrednio przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji z 1997roku.

W dniu dzisiejszym tj. 15 lutego 2020r. Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny wydał Dekret nr 7 dotyczący bezpośredniego sprawowania władzy przez Naród Polski.

Mam nadzieję na wielki odzew naszych Rodaków i na mocne zanagażowanie się. Zachęcam Państwa do tworzenia Punktów Demokracji Partycypacyjnej i przygotowywaniu ludzi do zbiórki podpisów. Proszę o zgłaszanie nam gotowości do zbiórki podpisów. Podaję mój nr tel. 697357009 oraz do p. Sławomira Dula tel.505655155

Pozdrawiam serdecznie

Teresa Garland – Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1618804

W necie widziałem, jak niektórzy szkalują konfederację za to głosowanie :)  łaska psychofanów to chyba na jednorożcu jeździ

Vote up!
3
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618834