NEon24 - moja cierpliwość się skończyła

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Idee

Za publikowanie na NEonie24 byłem oskarżany nie tyle o prorosyjskość, bo moje teksty prorosyjskie nie były, co o dziwactwo. Dziś zastanawiam się, czy nie byłem trochę masochistą. Miarka się przebrała. Przebaczanie to piękna sprawa, ale niepraktyczna.

Kilka razy rozmawiałem z Ryszardem Oparą, była nawet możliwość współpracy. Ale widać rozjeżdżaliśmy się w wielu kwestiach. Uważałem np., że ktoś taki jak Jarosław Ruszkiewicz, który wielokrotnie Oparę znieważał na jego własnym portalu, a który mienił się tym, że jest wolny od cenzury, może tam istnieć od biedy jako bloger, ale nie jako admin, de facto tworzący linię programową pisma. Ale najlepiej, żeby w ogóle tam nie pisał.

Uważam, że scena blogerska ma swoje prawa, stąd często publikowałem teksty kolorowe, czasem przejaskrawione, kwieciste... Sądziłem, że dyskurs – publiczna wymiana zdań rozciągnięta w nieskończoność – wymaga czasem zagryzienia zębów i pisania w różnych miejscach, bo liczy się głos, rozmaitość przemyśleń, spektrum poglądów, z którymi zapoznać się powinni także przeciwnicy. No i przecież piszę za darmo.

Jednak przez poczynania sporej liczby zarządzających, autorów i komentatorów, uważam, że mój czas na Neonie24 się skończył. Z NEon24 odeszło wielu wartościowych blogerów. Teraz przyszedł czas na mnie. Nie dam rady publikować na jednym portalu z ludźmi, którzy ignorują zbrodnie, gloryfikują napaść na inne państwo. To państwo ma swoje „za uszami”, ale w obecnej sytuacji, zbrodni ludobójstwa...

Mój wczorajszy tekst: „Aleksander Dugin zdradza rosyjskie plany dla świata” z 6 kwietnia został wypromowany na głównej na Neonie, ale następnie został de facto usunięty – zbanowany.  

Podobnie jak moje ostatnie teksty:

Rosyjska medialna V kolumna w Polsce?” z 26 lutego

„Czy Putin to nowy Hitler, czy raczej śmierdzący Gollum?” z 24 lutego

Tak wygląda wolność słowa? Pamiętam jak po wygranych przez Putina wyborach w marcu 2018 roku opublikowałem na Neonie24 tekst: „Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster”. Pomyj na mnie w komentarzach nie było końca, w końcu sam zacząłem używać wobec atakujących niecenzuralnych słów, ale to ja dostałem bana na 3 miesiące. Tekst oczywiście jest niewidoczny (usunięty, w tzw. lochu). Pod innym tekstem nawet chciano mnie bić.

Dzisiaj mogę stwierdzić, że portal NEon24 ma charakter prorosyjski. Aż niedobrze się robi. Ale co mi tam. Wielu z tych ludzi wie, że robi źle, zachowują się naprawdę plugawo. Pod jakimś moim tekstem ktoś kiedyś napisał z uśmiechem, że na Polskę powinny spać rosyjskie bomby atomowe. Wolność tak, ale nie dla oszczerców, zbydlęcenia, gloryfikowania morderców. Za stary już jestem, aby tolerować taką linię polityczną tego portalu, który w swoim czasie był wielką nadzieją. Dziś to ja nakładam bana na NEon24.

 

Romuald Kałwa

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (16 głosów)

Komentarze

O tym, że jest to portal prowadzony przez bolszewickich zbrodniarzy z SB i WSI pisałem już 2019 roku: Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Na tym portalu bardzo aktywni są zbolszewizowani "narodowcy" sterowani przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB z sowietyzowanego PRL, którzy wysyłają wiernopoddańcze listy do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina.

Pewnie dlatego, portal ten był wśród blogerów także nazywany „ścierwoneonówką”… Na portalu Neon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero” [Jarosław Ruszkiewicz], którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

O tym portalu pisał także „Mind Service” w notce zatytułowanej „Neonowe ścierwomedium”: "„Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nieprzyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze"

Vote up!
13
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1643152

Ale lubiłem ich wkurzać :) Dawali mi tam najgorsze oceny za moje relane - rzekomo antyrosyjskie treści. Ale jak tu szanować Rosję.

Paru normalnych tam zostało, ale i oni odejdą. 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Romuald Kałwa

#1643161

fejków. Tak właśnie miało to wyglądać - na pozór rozmaitość poglądów, ale na banner trafiały tylko te właściwe. Byłeś zatem nie tylko pożyteczny, ale i użyteczny.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1643163

Jestem lepszy - pisałem w 2013.A Kosterin wtedy opublikował życiorys i karierę Opary.

Tuż po odejściu Tomka Parola z ekipą wszystko było jasne. Jeszcze przed erą Ruszczykowa.

Vote up!
7
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1643169

Też mam tam konto - pisałem, ale ostatnio bardzo rzadko zaglądam. Z Panem Oparą rozmawiałem parę razy osobiście. Moim zdaniem ten portal zrzesza elitę post-komunistyczną. Pewnie i agentów ruskich jakiś, ale też piszą tam uczciwi ludzie, którzy szukali wolnych mediów. Dlatego zacząłem tam pisać a w zasadzie był tam moje teksty z Nowego Ekranu. Każde miejsce jest dobre aby pisać o prawdzie historycznej i obronności kraju. Szkoda tylko ze nie ma na to miejsca w mediach publicznych....

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643296

No cóż. Ja przez wiele lat tam piałem. Wynikało to z mojej filozofii blogowania: pisać wszędzie, nawet tam, gdzie mi nie po drodze, bo zawsze mogę choć zasiać ziarno prawdy albo powątpiewania. Niestety zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie postanowiłem tam już nie publikować tekstów. Zachowałem swoje konto, by może publikować komentarze, ale za każdym razem jak tam wchodzę to widzę naprawdę teksty, które są czystą proputinowską propagandą. To typowy portal wykorzystujący język polski do promocji moskiewskiego punku widzenia. Czysta rosyjska tuba propagandowa. Wielu blogerów już stamtąd odeszło. Mi też zarzucano, że tam publikowałem. Widzę, że jesteś już kolejnym i teraz już tam będzie można usłyszeć tylko putinowskie widzenie świata. A najgorsze jest to, że to widzenie świata jest antypolskie!!!
​Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1643155

...to już nie tylko rosyjski, ale barbarzyński punkt widzenia. Coś w rodzaju sekty. Najlepsze jest to, że nie potrafią w logiczny sposób przedstawić swoich racji, np. dlaczego Polska ma być prorosyjska. Niektórzy powołują się na słowiańskość, ale dziwnie mongoidalni ci rosyjscy Słowianie...

Rosja nikomu nie imponuje...

Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-1

Romuald Kałwa

#1643159

Przecież oni wiedzą, jak jest naprawdę, i nie muszą tego jeszcze udowadniać. Tak właśnie wygląda każda sekta.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1643165

ruszkiewicz
Wy kundle zapchleni.
Wy zdrajcy zhańbieni.
Wy karły moralne.
Wy ***wy analne.
Bez honoru , bez godności.
Do ojczyzny bez miłości.
Hańba wam i waszym rodom.
Po wsze czasy Polski wrogom

https://naszeblogi.pl/comment/368541#comment-368541

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643211

się za kopiejki. Kopa w d..ę, a nie wierszyk.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1643214

Kałwa ogłosił, że nie będzie nadal  prorosyjskim propagandzistą  razem z całym neon24.info.

 Od dzisiaj on będzie propagandzistą niemieckim. No przechvj.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1643158

z tego nic nie będzie, nie jestem homoseksualistą, jeśli nie przestaniesz mnie nagabywać, zadzwonię na policję i ujawnię twoje dane.

Vote up!
6
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1643160

Vote up!
6
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643162

Pozdr!

Vote up!
2
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1643215

Posiadanie konta na takim portalu to wspieranie go. Uwiarygodnianie. Nawet wchodzenie tam to pomaganie temu portalowi. Ja już dawno tam nawet nie wchodzę, nawet z ciekawości, gdy ktoś daje link czy wysyła mi linki do treści obraźliwych...

Tam powinni zostać wyłącznie opłacani trolle ruZistowscy.

Vote up!
10
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1643190

Koniec prawicowego Nowego Ekranu 9 lat temu, to odejście wielu bardzo dobrych blogerów, z Tomkiem Parolem na czele, z którym odeszli inni. Wielu z nich pisze dzisiaj na Niepoprawnych i bardzo dobrze. Myślę, że właścicielowi NE, Panu Ryszardowi Oparze nie podobało się to, że portal ten stał się zbyt prawicowy, więc zamknął go. Tak jak mówi jazgdyni, dobrze jest poznać życiorys i karierę tego pana. Sam też 9 lat temu, nie mogąc pogodzić się z likwidacją Nowego Ekranu, zostałem przygarnięty przez Niepoprawnych i tak to szczęśliwie jestem z Wami do dzisiaj

Vote up!
9
Vote down!
0
#1643194

zaplecze medialne nowego ruchu politycznego, jaki chciały powołać resztki WSI. Stąd spora ilość agentów pośród tam piszących. Jednym z bardziej niebezpiecznych był powiązany z mafią paliwową niejaki Legionista222, dzisiaj robiący u Roli za "prawnika", choć jedyną szkołą wyższą, jaką ukonczył, była Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Pancernych w Poznaniu (rocznik 1973). A potem owocna działalność w WSI oraz ukryta agentura w ambasadach. Ze względu na niepohamowany pociąg do alkoholu skończył służbę "socjalistycznej ojczyźnie" w ambasadzie w Ułan Bator.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1643196

Sam tam pisałeś i od lat ciągle promujesz ten portal wspominając o nim w co drugim komentarzu - najczęściej insynuując innym, że tam pisali lub piszą. Ja nie napisałem tam ani jednego tekstu, a moje dwie wizyty były spowodowane ciekawością co umieścił tam HuDu VooDoo Neon News i jak zostało to skomentowane. Na zawsze pozostaniesz w ludzkiej pamięci i historii N24 - niemal jak Ryży... pardon... Żyrynowski.

Vote up!
5
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1643199

nie do podrobienia. Cieżkie teksty, zdania pozbawione polotu, trudno dojść, o co chodzi autorowi... Na dodatek nie umiesz odróżnić fejka od prawdy... Za to w polemice piszesz dużo i gładko. Kolejny raz zmieniłeś ksywę i myślisz, że nikt cię nie rozpoznał. Głupiście dobro...wolski.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1643207

Ty to masz gadane. W tym delirium, w którym wciąż widzisz swojego kolegę Czarka, długo nie pociągniesz. Odłóż flaszkę i zaszyj się - jak już nieraz bywało. A, i nie zacznij się uczyć strzelania, bo szkoda sąsiadów. I po co sprzedałeś kałacha? Swoi by cię łatwo rozpoznali. A tak to tylko jedno możesz: wy******lać - najlepiej razem z Martą.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1643303

mówił, że aby kłamstwo stało się prawdą trzeba je powtórzyć 1000 razy, ale ty, jako powszechnie znany półgłówek musisz dwa razy więcej, "inżynierze innej specjalności". ;)

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1643309

Tyle lat działasz na odcinku polskim i wciąż zapominasz, że musi to na Rusi? To ty musisz swoje kłamstwa powtarzać milion razy, żeby ktoś w końcu uwierzył (prócz kolegów). Uwijasz się za czterech - jak każdy ćwierćinteligent. Ale Polacy nie są tak głupi jak sądzisz ty i towarzysz Tomasz Lis. Prawda w końcu wychodzi na jaw.

PS przystrój na święta portret swojego idola Goebbelsa (nie Goebbelsowa - cóż za freudowska pomyłka ci się przytrafiła) - i nie zapomnij o pozdrowieniach dla chłopaków z twojego ulubionego portalu, który tu promujesz. Napisz coś o papieżu, Smoleńsku lub Tusku - to dobra zasłona dymna... pardon, wolisz określenie maskirowka.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Krispin z Lamanczy

#1643319

I do tego ruski. Odrażające bydlę z ciebie, "inżynierze innej specjalności". Tfu...

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1643339

Cóż ono winne, że odbija obraz takiego indywiduum? Zaprowadzi cię jeszcze na manowce - nawet dalej niż chciałbyś. Tak między nami: nie patrz mu w oczy - to tak jakbyś zaglądał w tyłek diabłu. Popiardujesz potem w portale.

PS może lepiej tego lustra nie wycieraj - daj sobie wytchnąć chociaż na święta.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1643354

A ty przeciez już paręnaście lat jesteś resortowym emerytem.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1643358

Tylko dwa plusiki? W tym jeden twój. Tfu, tfu, tfuj... marna skuteczność. Ja, emeryt, powiatowy dziennikarz, przedszkolak (i co tam jeszcze sobie chcesz) to widzę, więc inni też. Nie będzie nagrody od towarzyszy. Smuta ci towarzyszy. Co tak mało piszesz? Hemoroidy? Pasożyty zżerają cię już z dwóch stron. Nawozowa kariera - nawieźli cię i wywiozą.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643382

Nadęte i zbzikowane, ale jednak ZERO. Null. :)

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1643391

...osiągnąłeś poziom towarzysza Leszka Millera. To samo słownictwo. Moje najszczersze gratulacje.

Kiedy myślę o tobie, demoniczny nieboraku, przypomina mi się dyskusja na temat tego, ile razy należy przebaczać. "Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli żałuje, przebacz mu" - nauczał Jezus. Piotr pytał Go, ile razy, bo myślał, że "aż siedem". Ale Jezus nie po raz pierwszy zaskoczył swoich uczniów. Okazuje się że... no właśnie tego do kończ nie wiadomo. Są tacy, którzy twierdzą, że Jezus powiedział "siedemdziesiąt siedem razy", ale są tacy, którzy uważają, że jeszcze więcej. I ja się zgadzam z tymi ostatnimi. HuDu VooDoo, twoje istnienie i postępowanie potwierdzają, że musiało chodzić o "siedemdziesiąt razy siedem".

Dziś Wielki Piątek. Mógłbyś się w końcu nawrócić. Pamiętasz, co Jezus powiedział takiemu jak ty? No, może nie takiemu, bo nie był to prowokator, tylko zwykły bogaty człowiek, ale nie czepiajmy się szczegółów. Pamiętasz?

"Znasz przykazania: Nie cudzołóż, nie zabijaj, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie (nie mów fałszywego świadectwa, nie poświadczaj nieprawdy, nie kłam)..." (Ewangelia Łukasza 18:20)

Masz szansę wyrzec się podłego życia i żyć jak Pan Bóg przykazał. Skorzystaj z tej szansy. Nie zaprzepaść tego - jak kilkadziesiąt razy dotąd. Życzę udanych decyzji w te święta.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643434

paskudną gębę. I nie powołuj się na nasze katolickie święta. Jesteś tak daleko od nich, jak twoje teksty od prawdy.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1643445

Pychą, hipokryzją i bezczelnością dorównuje ci tylko Donald Tusk. Tak, nie ty jemu, ale on tobie - choć ledwo ledwo. Czekam aż obaj będziecie składać życzenia wielkanocne w TVN-ie.
"Twoje katolickie święta" - rozbawiłeś mnie do łez. To tak jakby diabeł powiedział "mój Pan Bóg". Nawróć się, póki czas.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643502

w Niedzielę Wielkanocną... I ty jeszcze masz czelność nawoływać innych do "nawrócenia się"? Chyba na wiarę twoich ojców - marksistwo i lenistwo.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643521

..to wszyscy widzą dokładnie. Ja tylko trzymam to lustro, w którym odbija się twoje prawdziwe oblicze, misiu. Niedziela Wielkanocna to dobry dzień, żeby ostrzec przed szatanem w tobie działającym.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643524

A może tylko słyszysz chóry anielskie???

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643539

Kurdej-Szatan nie wspominając :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643545

Jeden świr więcej, jeden mniej...

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643554

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kolejorz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To czym jest portal NP?  I jak tu ma nie być wojen na świecie. Całe szczęście że taki huuuuuu (proszę nie mylić z ch..- ja przynajmniej tak nie myślę ) nie ma władzy i pieniędzy.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Kolejorz

#1643560

;)

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643562

To twój pseudonim operacyjny? Ciekawy... bo ma 4 nogi.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643584

Nawet obłęd religijny tak samo cię dopada. Teraz pora na trepanację czaszki i lobotomię...

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643590

...chodzisz w damskich butach na szpilkach? I myślisz, że wszyscy o tym marzą? Jesteś zboczony. I masz - jak wszyscy popaprańcy - mordercze zapędy. Kiedy prawda cię dopada i zostajesz zagnany do narożnika, chciałbyś ludziom robić trepanację i lobotomię? Gdybyś urodził się wcześniej, może załapałbyś się do Auschwitz, a teraz żyłbyś sobie w słonecznej Brazylii.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1643606

Nurkuj dalej w szambo, Kretinku niebieski. W końcu  nic innego nie potrafisz.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1643615

"już myślałem" - niezły żarcik. A foka fruwa po niebie?

"dno" - czekasz aż ktoś cię tam odwiedzi?

"szambo" - siedzisz w nim po uszy i chciałbyś, żeby ktoś w nim nurkował? Marzenia dobra rzecz, misiu. Schudnij, to mniej głupoty będzie w portalu.

"niebieski" - wciąż ten nieutulony w sercu żal? Wywalili cię stamtąd za chamstwo. Tutaj możesz się popisywać do woli. Skąd więc u ciebie ta tęsknota? Ciągnie do swoich?

"potrafisz" pisać płaskie jak deska teksty i to wysiłek ponad twoje siły. Nie siedź tyle przed lustrem, to deska nie będzie twoim ideałem.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1643623

Nawet on nie chce twojego rymowanego badziewia. A może to tylko wiosna powoduje, że dostajesz do głowy?

Dla kolegi pytam.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1643625

...że masz jeszcze kolegów :) nikt w to nie uwierzy.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1643629

Buahahahahhahaha ;)

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1643630

...było dorównanie Maleszce? To szatan wyższy rangą, nie dasz rady - nawet przy twoim entuzjazmie i całkowitym oddaniu w czynieniu zła.

PS pacz jak nabijamy ci licznik. To jeden z twoich najbardziej "poczytnych" tekstów w ostatnim czasie. Ależ ty się starasz. Mam nadzieję, że w poniedziałek nie lałeś bez pampersa?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1643585

Wszak wiosna.... ;)

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1643591

...dla ciebie 800 odsłon do rzecz niemal nieosiągalna. Piszesz dla stu. Jest taki teatr. Ale twój to teatr jednego widza. Jak go zadowolisz, to będziesz pogłaskany :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643624

grafomańskim bzdetem na s24 to wyczyn!

Buahahahhahhahahahaha... ;)

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1643626

zacznij się leczyć. A jeśli już bierzesz tabletki, to stosuj się do zaleceń lekarzy. Życzę powrotu do zdrowia, choć kanalie z wyboru rzadko zdrowieją.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643627

Pozdrowienia dla podoficera prowadzącego, łukaszenkowy błaźnie. ;)

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1643628

...jak będziesz składać kolejny meldunek.

O tym tekście pisałeś? >>>

Pośmiej się teraz błaźnie :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643631

Jesteś wielki. Niczym kupa hipopotama. ;)

I bardzo poczytny, np. tu:

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1643632

Co ci zlecił - prócz zachwalania unijnych przeobrażeń w polskiej energetyce i jątrzenia w kwestii żydowskiej? No pacz, a taki byłeś kiedyś drażliwy w tym temacie. Jak to się można pomylić, kiedy ma się do czynienia z agentem (wsc)HuDu... pardon, wpływu :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

Krispin z Lamanczy

#1643645

...

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1643657

...portalowy "prawiczku"? Zrobić z literówki dowód - to tylko tacy jak ty potrafią. Majstersztyk. Brawo. Wzniosłeś się na szczy... ty :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1643677

gdy onegdaj "toto" dopiero raczkowało!
I po kilku wpisach zorientowałem się, że trzeba stamtąd spieprzać jak najszybciej.
I dałem dyla.
Poprosiłem też, aby usunięto moje teksty, co też się stało.
I dziękuję Panu Bogu, mam nadzieję, że ślad tam po mnie nie pozostał, przynajmniej za moją zgodą!

pzdr

Vote up!
7
Vote down!
-1

antysalon

#1643206

konto na NE Łazarza. Nawet nie wiem czy do tego nowego szamba mnie migrowali czy nie...

Nie piszcie o tym portalu, nie wchodźcie tam, nawet jak wam dają linki. Traktujcie to g tak jak pozimowe g na wiosennym trawniku, Przyjdzie słońce, popada deszczyk, obudzą się muchy i nie będzie śladu...

Vote up!
10
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1643208

"toto" wdepnąłem.
pzdr

Vote up!
5
Vote down!
-1

antysalon

#1643217

Jednym z najszczęśliwszych dni w necie był ten dzień gdy Słupianek/Astra/Patria vel Lalunia wypieprzyła mnie z tego ścieku
Chwała jej za to

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1643245

Moim zdaniem powinniśmy wszyscy jak jeden mąż tam pisać tylko patriotycznie i po polsku - wszystkich nas nie wywalą. I wytykać anty-polskość i pro-rosyjskość. Walka słowem też ma swoje znaczenie.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1643297

Na twoim miejscu bym dłużej nie czekał... ;)

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1643341