Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj
Kopacz - dam wam wszysko tylko najpierw od was to wezmę

Putin - Krym dla ciostka

 

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

 

W "Gazecie Polskiej" (nr 6, 11 lutego 2015) opublikowano artykuł Artura Dmochowskiego zatytułowany "Po stronie Władimira Putina” z nadtytułem "]]>V kolumna Rosji. Centrum w Królewcu]]>”.

Jak pisze red. Dmochowski – Polskie Centrum Kultury w Kaliningradzie „to instytucja, której warto przyjrzeć się bliżej”. Ponieważ, jest to „całkowicie prywatna inicjatywa” Tomasza Omańskiego znanego z… lobbowania na rzecz Rosji. Zresztą mieszkający w Rosji od 20 lat Omański nie kryje się ze swoimi jednoznacznie prorosyjskimi poglądami”.

Oddział tego Centrum znajduje się w Olsztynie i zdaniem jego twórców ma „przybliżyć nie tylko mieszkańcom Warmii i Mazur, ale także całego kraju bogatą i ciekawą kulturę Rosji”. „Siedziba polskiego oddziału znajduje się w okazałym trzypiętrowym domu, położonym pomiędzy dwoma jeziorami w cichej dzielnicy Olsztyna – Likusy” – pisze Dmochowski.

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Warto dodać, że Nowy Ekran, po oszukaniu pracujących w nim pracowników i dziennikarzy, którzy porzucili pracę ponieważ przez kilka miesięcy nie otrzymywali wynagrodzenia – zmienił nazwę na Neon24, mocno zmieniając także profil na wyraźnie antypolski i prorosyjski. A po tej krętej, a może wręcz i krętackiej drodze eliminując niemal wszystkich tych blogerów, którzy protestowali przeciwko nowemu, prorosyjskiemu profilowi tego portalu.

Na tym portalu bardzo aktywni są zbolszewizowani "narodowcy" sterowani przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB z sowietyzowanego PRL, którzy wysyłają wiernopoddańcze listy do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina.

Pewnie dlatego, portal ten był wśród blogerów także nazywany „ścierwoneonówką”… Na portalu Neon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero”, którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

O tym portalu pisał także „Mind Service” w notce zatytułowanej „Neonowe ścierwomedium”:

„Dzisiaj wchodząc na Neon24 (co szczerze odradzam nieprzyzwyczajonym do chamstwa i wyzwisk wrażliwym czytelnikom) możemy się przekonać, że rosyjska agentura robi wszystko, aby stosunki polsko-ukraińskie były jak najgorsze. Nierzadko u niektórych, którzy tam się produkują możemy dostrzec efekt histerii. Histeria spowodowana zaślepieniem nienawiścią może utrudniać postrzeganie rzeczywistości i rodzić czyny, które bynajmniej nie likwidują jej źródła, lecz wzmagają dramatyczny bieg wypadków. To z pewnością tłumaczy oderwany od rzeczywistości pro-ruski bełkot.”

„Mind Service” wymienił także ”tych najważniejszych” na tym portalu, bo jak stwierdził: „Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz.”

A przecież jeszcze na Nowym Ekranie Opara nie krył swoich ambicji politycznych, m.in. wręcz dążył do stworzenia nowego ugrupowania politycznego, a także pisał o swoich chęciach kandydowania na prezydenta RP.

W swoim artykule Dmochowski podkreśla jeszcze to, iż przedstawicieli tego Centrum chętnie przyjmują działacze PO m.in: prezydent Gdańska czy wizytujący Centrum senator platformy Filip Libicki. A także i władze Uniwersytetu Gdańskiego.

Zdaniem Dmochowskiego tego typu „pozornie nieszkodliwa” instytucja może stwarzać istotne zagrożenie dla interesów polskich…

_____________________________________________________

* Pod moją notką zatytułowaną “Stalin chciał biologicznie wyniszczyć Polaków” – o zbrodniach sowieckiej partii nazwanej przez tow. Stalina PPR oraz o tym, że Stalinowi chodziło w zasadzie tylko o to, żeby biologicznie wyniszczyć Polaków — ten wymyślający każdemu niezależnemu blogerowi spirytusowy nazi-bolszewik, wycinał nawet i moje komentarze o sowieckich zbrodniarzach mordujących Polaków i polskich bohaterów…

* * * * *

[Materiał o "ścierwoneonówce" opublikowałem na początku 2015 roku. Jednak myślę, że w sytuacji, gdy rosyjska  agentura wpływu zaczęła wręcz zalewać niepoprawni.pl tekstami ze swoją nienawiścią do polskich patriotów z PiS warto przypomniec kogo naprawdę reprezentują... - Andy]

* * * * *

Rosyjska agentura wpływu w Polsce! Gdzie kontrwywiad? SZOKUJĄCE doniesienia dziennikarzy śledczych!

 

Zobacz także: Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (17 głosów)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ten co sam nie płacił dziennikarzom w GP? To jest dopiero ...ścierwomedium .

Poczytaj L. Misiaka "Prawicowe dzieci" co tam wyprawiał Sakiewicz z Macierewiczem, ech wy szczuje - szczeżuje,

Tylko szczuć i szczuć...i szczuć..na okrągło , od rana do rana...wstyd !

Vote up!
6
Vote down!
-8

Verita

#1588251

Lecz oddajmy głos red. Ziemkiewiczowi opisującemu w artykule "Turboniepokorni" część łgarstw L. Misiaka...

(...) Gdzieś tak do jednej trzeciej książka to czysty hejt przeciwko – jak określa to Misiak – „grupie trzymającej prawdę”, wymiennie nazywanej „niepokornymi” (oczywiście u Misiaka ta identyfikacja jest gryząco ironiczna). Jak to z hejtem, Misiak ma nam za złe wszystko. Że jesteśmy nadęci, że piszemy publicystykę, co jest łatwe, zamiast jeździć w teren i poznawać prawdziwe ludzkie problemy, żeśmy się na patriotyzmie i prawicowości dorobili majątków, gdy wielu patriotów i prawicowców, także dziennikarzy, żyje w biedzie.

Najbardziej oczywiście przerąbane ma u Misiaka „Gazeta Polska”, z jednym wszelko wyjątkiem – Marcina Wolskiego. (...)

Naszą redakcję też krytykuje Misiak z pasją, głównie za zniszczenie prawdziwie prawicowego tygodnika, jakim było „Uważam Rze” Janka (tak o nim pisze) Pińskiego. Zniszczyliśmy tygodnik w ten sposób, że z niego odeszliśmy po tym, jak legalny właściciel Grzegorz Hajdarowicz podjął w pełni słuszną i uprawnioną decyzję o usunięciu ze stanowiska twórcy tygodnika i zastąpieniu go wspomnianym Jankiem. Decyzja była zdaniem Misiaka słuszna, bo Paweł Lisicki wykazał się „skrajną nielojalnością wobec wydawcy” publicznie krytykując zwolnienie Cezarego Gmyza po tekście o odkryciu na wraku śladów trotylu. (...)

Nie jest to, powtórzę, krytyka „niepokornych”, ale hejt – w obelgach jest wiele pasji, ale nie ma wewnętrznej logiki. Mnie na przykład jako człowieka i autorytet dyskredytować ma, obok znajomości z Moniką Jaruzelską, obecność na grillu u Giertycha. (...)

Nie znaczy to, że jest od początku do końca zapisem obsesji, choć obsesje, szczególnie dotyczące masonerii, „rządu światowego” i ukrytych ośrodków władzy nad Zachodem i całym światem, wyłażą w niej co krok. Cechą tego typu dzieł jest przemieszanie obserwacji wnikliwych i jak najbardziej trafnych z kompletnie odlecianymi, żelaznej logiki z oczywistym szaleństwem. (...)

Cytowane za: R.A. Ziemkiewicz "Turboniepokorni" w "Do Rzeczy"...

* * * * *

Warto dodać, że dla uważającego się za pokrzywdzonego zakłamanego L. Misiaka jedynymi sprawiedliwymi są "platforma blogowa „Nowy Ekran”, dr Leszek Pietrzak, dr Stanisław Krajski i różni internetowi blogerzy". Poza dr. Krajskim widzącym wszędzie działalność masonerii, i dr. Leszkiem Pietrzakiem piszącym o historiii - wszyscy inni  są doskonale znani z działań antypolskich czy prorosyjskich. [sic!]

Ponadto dr. Leszek Pietrzak był, a wspomniany przez red. Ziemkiewicza Jan Piński jest redaktorem naczelny miesięcznika "Służby Specjalne" wydawanego przez firmę "Wataha Trans", w sprawie której toczy się śledztwo o możliwe oszustwa podatkowe na kwotę ponad 30 mln zł. Jeden z członków tej redakcji Tomasz Sz. został zatrzymany przez CBA w sprawie oszustów znanych jako "gang przebierańców".

Szczegóły tej sprawy można poznać w artykule "Ciemne strony Watahy" opublikowanym w ostatnim numerze "Gazety Polskiej", nr 18 (1342) z 30 kwietnia 2019 r.

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588256

na przynętę

cyt:

trochę im rzucić

przynęty

już biegną do niej

szczurze męty

 

Ja widzisz Andy ta przynęta to prima-sort

sama szefowa  teamu się już "załapała"

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588258

Zamach w Smoleńsku, Leszek Misiak, i masoneria

Kto zorganizował zamach w Smoleńsku? Pytanie to nadal które nurtuje wielu Polaków. Nie mniej ciekawe jest to, kto go nie organizował

Onegdaj – za wyborów 2015 roku - częstą lekturą wielu Polaków były „Prawicowe dzieci”, książka pana Leszka Misiaka, dziennikarza poróżnionego z Niezależną a przygarniętego przez innych mecenasów (Warszawską Gazetę, co dość znamienne).

Związany dziś z „Warszawską” autor ten specjalizuje się w atakach na ministra Macierewicza. W książce „Prawicowe dzieci” Leszek Misiak stwierdził, że zamach w Smoleńsku dziełem Rosji najpewniej nie był; natomiast nie da się wykluczyć, że zorganizowała go masoneria i to rytu szkockiego (czy jakoś tak; dokładnego cytatu nie przytoczę).

Tak tak. Rytu z Madrytu.

Zrytu beretu.

Dziwaczna wypowiedź Leszka Misiaka spotkała się z zasłużonymi salwami śmiechu publiki. A jednak ta i inne podobne wypowiedzi bywają czasem powtarzane, jako że oskarżanie o wszystko „mazonerii” jest wśród starszych zwłaszcza Polaków równie częste, jak oskarżanie „Rzyduf” bądź nawet z nim wymienne.

Z opowieściami o „mazonach” (jak i o „rzydah”) przychodzą czasem różni ludzie. Kwitowanie tych opowieści szyderstwem albo uśmieszkiem niepotrzebnie zostawia idiotom i agentom nadzieje na szerszy posłuch. Śmiech śmiechem, ale wypadałoby choć pokrótce opisać, na czym polega nonsens takich oskarżeń. (...)

Cytowane za: Gazeta Obywatelska

Vote up!
9
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588257

Komunistyczno-sowiecki zbrodniarz Stalin chciał stworzyć krzyżówkę ochotniczek komsołołek z szympansami, bo potrzebował wiernej i posłusznej armii degeneratów.

W kilku przypadkach to mu się jednak udało.

Perfekcyjnie

 

 

I ten znany byt internetowy

@Faral

Vote up!
7
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588366

Leszek Misiak demoluje...co?

Wojciech Piotr ..., pt., 31/07/2015 - 17:54

Autorowi "Prawicowych dzieci" nie brak tupetu i odwagi, brak mu natomiast... rozsądku, a na pewno umiaru. Z jego książki dowiedzieć się możemy (jeśli zechcemy!), kto - zdaniem autora - tak naprawdę ponosi winę za ostatnie 25 lat polskiej degrengolady. Ci najbadziej winni to Jarosław i Lech Kaczyńscy oraz Antoni Macierewicz. To oni w Magdalence i przy Okrągłym Stole najgorliwiej bratali się z Kiszczakiem i resztą "drużyny PRL", "tykali się", pili razem wódkę i w ogóle tak sterowali, by komunistom udało się oddać władzę i zarazem ją zachować - oczywiście podzieliwszy się nią trochę z sojusznikami z obozu "Solidarności".

Nie ma oskarżenia tak ciężkiego (lub tak absurdalnego), którego Misiak nie wytoczyłby przeciw prezesowi najpierw PC, a dziś PiS: manipulowanie, przejmowanie nieruchomości dla własnych korzyści, gra ręka w rękę z Mazowieckim i jego koterią, karierowiczostwo polityczne, budowanie "struktur równoległych" na prawicy, odkopiowujących takie same struktury postkomunistów, ochrona przestępców, ukrywanie wstydliwych stron swych wspólników, dążenie de facto do utrącenia uczciwej lustracji... Może wystarczy. (...)

I ja zapytam: kto jest dla Pana, Panie Leszku, wiarygodny dziś? Z jakich kręgów politycznych rekrutowałby Pan ludzi do objęcia władzy po nadchodzących wyborach parlamentarnych?
Obawiam się, czytając niektóre sformułowania w książce "Prawicowe dzieci", że znam odpowiedź. Dla Leszka Misiaka jedynymi wiarygodnymi są ludzie z obozu narodowego,z którym Misiak ewidentnie sympatyzuje.

I tu postawię tymczasem kropkę. Bo komentarz uważam za zbędny.

Cytowane za: blogpress.pl

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588259

cyt:

Na portalu NEon24 szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero”, którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

 

A to zwykła sprzedajna czerwona gnida, na usługach Kremla szkalujący Polskę i Polaków.
Tam na Neonie jest tego BYDŁA kilkadziesiąt sztuk.

Rękas,Wrzodak,Bialas,Kosiur,Zieminski a także ci których swoich nazwisk się wstydzą: ikulalibal,Paulus Aquarius,Ślepa Mańka,Oscar,Nikander,Hades,Repsol,.... itd.
Zapamiętajcie te parchate ryje,zapamiętajcie te nicki i nazwiska. Oni i dziś nie wahaliby się czynić to ,co czynili ich "ojcowie".

Niech im wiecznie żyje Władimir "Nowiczok" Putin - ongiś towarzysz pułkownik szpion KGB, a obecnie pan prezydent Matuszki RoSSiji

Ura, ura, ura!

A wszystko to pod pod czujnym okiem debila , ćwierć analfabety, znanego resortowego idioty @Faral

Vote up!
7
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588260

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wyjęte z kontekstu... :).

"szczególnie wyróżniał się w prymitywnym chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka...".

No właśnie, jakiego nicka ?.

Czyżby tego "z błędem" ?. :).

A kto tu ciebie pobije w tej materi chłopcze ?.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1588370

Czyli to jednak nie jest pełna lista

Zrobię korektę

http://niepoprawni.pl/comment/1588366#comment-1588366

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588371

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Większą przysługę a i zapewne przyjemność sprawisz wszystkim "Niepoprawny", zajmując się korektą własnych "tekstów", bo roboty jest co niemiara...

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1588378

Gdy się człowiek weźmie za porządkowanie starych gazet. Gazeta Finansowa, 2002 rok  pewien debil i pewien mecenas.

Vote up!
5
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588277

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Alkohol jest tylko dla mąrych ludzi, co wiedzą ile mogą wypić, by z siebie idioty albo obiektu powszechnego obrzydzenia nie zrobić.

 

No ale zdarza się, że nagle płynów zbyt dużo, i jad się uleje. Normalny mężczyzna idzie do toalety i stara się z dala od publicznego widoku problem swój rozwiązać. Ale są trolle – idioci, ci pójdą na forum, na blogi i publicznie nadmiar jadu lewają. I oto mamy tego dobitny przykład

 

Jak mawiali nasi ojcowie, obrońcy ojczyzny co na wici do boju stawali, „płazem chama”* 

* dla wyjaśnienia dla niezbyt zorientowanych w naszej historii patriotów co z "ziemi Polski o Wolski", Cham, to biblijny syn Noego znany z prostactwa, stąd prostaków „chamami” zwano.

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1588283

cyt:

Jak mawiali nasi ojcowie, obrońcy ojczyzny co na wici do boju stawali, „płazem chama”* 

* dla wyjaśnienia dla niezbyt zorientowanych w naszej historii patriotów co z "ziemi Polski o Wolski", Cham, to biblijny syn Noego znany z prostactwa, stąd prostaków „chamami” zwano.

Zawsze podziwiałem twoja szczerość do samokrytyki
Odważny jesteś
Nie każdy neonowy prostak czy palant taki jest szczery jak ty.
chapeau bas

*
Zakuty Łbie, skorzystam z okazji, że tu jesteś (nie wiem jeszcze jak długo) i poproszę cię o przekazanie podziękowań twojemu giermkowi SL. Chopina robi mi świetną reklamę i w dodatku za darmo.
Ty też jesteś niezły warszawski kapusta z byłej SB (nie myśl, że wszyscy twoi "koledzy" z Wolne Media umarli a pamięć ludzką jest bezlitosna).
Tak, że starajcie się chłopaki!

Vote up!
5
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588284

Zwie sam siebie "Zawisza Niebieski" - choć z jego tekstów wynika, że jest raczej mocno czerwony... A na pewno antypolski.

Więc powiem temu czerwonemu parobkowi broniącemu swojej ruskiej ojczyzny: "Nie pij tyle ruski rabie, a nie będziesz tyle narzekać."

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588287

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Na szkoleniach dla politruków uczono ciebie, jak trafisz na takiego co cię umysłem przerasta zaraz go nazwij "wrogiem ludu", "kułakiem", dziś ci sami uczą nazwij go "czerwonym", "ruskim", na słabe umysły to działa. Gdybyś wczoraj tyle nie wypił, to wieczorem by ci się w blogu nie ulało. Alkohol tylko dla mądrych ludzi. A tak to wyszedłeś na takiego, co na widoku publicznym robi z siebie...

Vote up!
4
Vote down!
-8
#1588290

A więc czerwony bucu "co na widoku publicznym robi z siebie" - już od dawna nie tylko, że zrobiłeś z siebie zrusyfikowanego pachołka, to w dodatku robisz pod siebie czymś mocno śmierdzącym, niczym antypolscy, bolszewiccy politrucy z "GWna"...

Vote up!
5
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588293

Pięknie ZAORAŁEŚ to GoWno

BINGO !!!

Vote up!
4
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588296

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Sposób argumentacji w rozmowie prost jak budowa cepa "czerwony bucu", "zrusyfkowany pachołek" ...  wchodzić z wami w dyskusję to tai sam honor, jak dla myśliwego strzelać do krowy na pastwisku. Po jednej, dwóch wypowiedziach zostają wam tylko pomówienia, i mowa rynsztokowa. 

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1588320

że sam zaczął od chamskich zarzutów i pomówień wobec tych blogerów, którzy się z nie, że robią to z powodu pijaństwa!

Zresztą, nie on pierwszy, bo takie bolszewickie załganie jest typowe dla sowiecko-rosyjskich politruków i propagandzistów...

Nic nowego...

Vote up!
7
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588326

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Stary, odgrzewany, koszerny kotlet...tak stary, ze aż zielony :))...Endrju...nie przyszły dawno wytyczne z Telaviwu? Co? :))

 

Cytuję  "Materiał o "ścierwoneonówce" opublikowałem na początku 1975 roku. Jednak myślę, że w sytuacji, gdy rosyjska  agentura wpływu zaczęła wręcz zalewać tekstami ze swoją nienawiścią do polskich patriotów z PiS warto przypomniec kogo tutaj reprezentują... - Andy "...

O kurwa :))...miałem trzy lata wtedy, a PiS-u jeszcze nie było na świecie... przeszedłeś Endrju na ruski samogon ? :)))

Vote up!
6
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1588285

A może kapłonie wkleisz nam tu swój poemat na temat Opary i jego krematorium

Wiele razy cię o to prosiłem

W necie nic nie ginie

No to jak

ten Opara to gnój czy tylko kawał sqr***** jak sam pisałeś

Ruszkiewicz  to gnój czy tylko kawał sqr***** jak sam pisałeś

Przypomnieć ci co o neonie pisałeś, ile razy się z nimi  żegnałeś
Co ruski samogon ci na to nie pozwoli, by powiedzieć prawdę

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588286

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzisz, nasz "zawiedziony" poznał nowy wyraz "kapłon" i zaraz zaczął go używać. Widać "chopina" pojętny, choć mocno edukacyjnie i kulturalnie zaniedbany. Dziś nie czas na romantyczne uniesienia, dziś czas na pracę i podstaw. :) Trzeba naszą piękną historię pokazywać, trzeba fakenewsy i kłamstwa wyłapywać.

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1588288

Dziesiątki razy ci mówiono że twój iloraz yntelygecyji to rozmiar twojego buta
O kapłonie vel trybeusie pisałem tu zanim o tobie pajacu ktokolwiek słyszał

i zapytaj go co pisal o ruszkiewiczu i Oparze

Vote up!
4
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588291

Zwiedziony dostaje szału, bo guru Jankiel z Gdyni zostawił ławeczkę i pokazał po raz kolejny gdzie ma swoich głupich kolesiów :))...pozdr

Vote up!
6
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1588292

Szału ?

Szlag cię trafia że pytam o twój wpis

Czego się obawiasz, prawdę tam tylko napisałeś

Wypierasz sie 

W zakutego łba się bawisz

A może to jednak nie trybeus to  pisał tylko @kapłon z podhala

Vote up!
5
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588294

Rzeczywiście nasz zawiedziony ma wiele do opłakiwania, jego Guru poszedł jak nastroszony kogut, wrócił jak grillowany kapłon, a tak go wspierał. Ale również rozpacza po Joszy, szczególnie, że honorem ręczył za niego i wyszło mu jak zawsze. Honor diabli wzięli, został mu tylko "Chonor" "Chopina" cierpi strasznie, stąd takie bzdury opowiada. Ostatnio latał po gadaczce i chciał się zakładać iż jego Guru zostanie zbanowany jeszcze tego samego dnia, Astra przyjęła zakład, ja przyjąłem zakład, a  zniesmaczony znów "czerwonym zadkiem pawiana" się wykręcił. Teraz udowania, że nie ma pojęcia o składzie administracyjnym. Mówię, łzy oczy zalały, wpadł w rów i się zakopał, na dnie pod metrem mułu, tak że już świata wokół siebie nie widzi.

Taki potrafi tylko rozmawiać w towarzystwie wzajemnej adoracji, a gdy trzeba argumenty przedstawić to im tylko pomówienia zostają. Schemat myślenia prosty jak konstrukcja cepa. Postawić argument nie do zbicia, zaraz ogłosi, że jesteś komunistą, bolszewikiem itd, itp. 

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1588318

A czy już zapytałeś się swojego kolegi dlaczego w swoim dziele nazwał Opare i Ryszkiewicza GNOJAMi i sqr***i  i nie tylko
Zapytałeś?
Boisz się że potwierdzi?

ps.

Zdaje się że Jazgdyni coś ci wprost powiedział kim ty byłeś i jesteś
Nie zaprzeczyłeś
I słusznie

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588322

To ten filorosyjski politruk ma problem, bo "fakenewsy i kłamstwa" są masowo wytwarzane przez trolli rosyjskich i ich pomocników w Polsce. Czyżby chciał wyłapywać własne kłamstwa? Chyba,  jeszcze takich intrukcji nie dostał, chociaż...

Doszło nawet do tego, że: "Amerykanie zablokowali niemal 300 profili na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych. Chodzi o słynną już na całym świecie fabrykę trolli z Sankt Petersburga – instytucję, która uskutecznia propagandę w imieniu Kremla.

Agencja Badań Internetowych oskarżona została o prowadzenie kampanii dezinformacji w internecie.

Decyzję o blokadzie podjął szef Facebooka Mark Zuckerberg.

Fabryka trolli finansowana jest przez Jewgienija Prigożyna, nazywanego kucharzem Władimira Putina."

Cytat za: http://telewizjarepublika.plhttp://telewizjarepublika.pl/rosyjska-fabryka-trolli-uziemiona-koniec-propagandy-w-internecie,62977.html

Vote up!
6
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588306

Polecam

http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale

 

I to polecam

http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/zle-sie-dzieje-na-poletku-pana-boga-doktorze-oparo
http://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/obys-parchu-sczezl#comments

 

Andy widzisz jak te pajace dwa zamkły japę

Skończyły się argumenty na obronę tego neonowego szamba
Bo to tam to tylko ch**,dupa i kamieni kupa jadąc klasykiem

A teraz czekamy na "wizyte" neonowej mamy i jej oceny

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588310

Agentura wpływu nie zmienia poglądów, bo straciłaby wszystkie judaszowe srebrniki jakie im tam wypłacają. A inteligentny bloger bardzo szybko się zorientuje, że filorosyjski Neon24 jest portalem antypolskim, atakującym polską rację stanu...

Mnie wyrzucił z neonu już kilka  lat temu spirytusowy nazi-bolszewik nie pozwalający na pisanie prawdy o sowieckich mordach na Polakach. Dlatego omijam ich z daleka.

Dziwią mnie także wyrazy podziękowania dla Opary za istnienie tego portalu? Przecież to on kierują tym rosyjskim portalem propagandowym.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588327

Jak widać, to poza publicznym wyznawaniem swojej wielkiej miłości do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina - tow. trybeus potrafi jeszcze oskarżać o "wytyczne z Telaviwu"... To jest także bardzo stara śpiewka rosyjskiej agentury...

I bardzo nudna, bo w sieci pełno jest takich nieprzytomnych oskarżeń. Bowiem wszyscy, którzy się z ruskim agentami nie zgadzają muszą być Żydami... Akurat na tyle wystarcza im ich umiejętności, bo racjonalnych argumentów nie mają...

Więc gratuluję tej bolszewicko-rosyjskiej manii oskarżania wszystkich, którzy mają inne zdanie o bycie Żydami.

I drobna korekta:

Oczywiście, że "Materiał o "ścierwoneonówce" opublikowałem na początku 2015 roku". Mnie samego dziwi ta zabawna pomyłka...

Vote up!
6
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588289

a ban będzie na 100%

Już te administracyjne gnidy się o to postarają

Te @faral  kto ma dyżur?
Zresztą nieważne za Wrzódaka mamuśka mu nie daruję
Zobaczycie

 

 

@Janusz Kamiński 10:06:32

Witam. Dobrze się stało, że pan zadebiutował na Neonie.Po komentarzach widać, jakie poglądy ma większość piszących!!! Jest takie powiedzenie, zawsze trafne:"nie dyskutuj z głupim, bo możesz podzielić jego poglady"!!!
Niech się Wrzodaknajpierw wytłumaczy z swojej roli w czasie likwidacji Ursusa, a potem może zmądrzeje, choć wątpię!

nadużycie link skomentuj

zibi 02.05.2019 10:18:42

@Janusz Kamiński 10:49:21

Ruszkiewicz to jest durny liberał o wąskich pogladach i do tego utwardzonych a z takimi nie da się dyskutować merytorycznie!!!

nadużycie link skomentuj

zibi 02.05.2019 10:21:01

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588307

@Jarek Ruszkiewicz SL 08:30:13

Nazywam się Kamiński.Przekręcanie nazwisk to dowcip wesoły?
Mógłbym odpisać Mosze Rushkowitz, ale to żenująca dziecinada. Całkowicie w twoim stylu. Zestarzałego niedorostka z kryminalną przeszłością.

Już raz pan powiedział ci siad, a ty wciąż w pozycji waruj. Uważaj, dostaniesz karę.

Sam sobie gadaj z Targalskimi i Sakiewiczami. Wiem, nie twoja liga, ale jak by ci zapłacili, to byś natychmiast pluł na Oparę.

Tak, jestem bardzo lichego pochodzenia. Nie wychowałem się jak ty w pałacach karmiony macą z czosnkiem.

Pamięć ludzka to jedno, a dokumenty sądowe i policyjne to drugie.
Będę może je prezentował w odcinkach.

nadużycie link skomentuj

Janusz Kamiński 02.05.2019 13:16:14

@Janusz Kamiński 13:16:14

Startuj od dziś. Jeśli do wieczora ich nie upublicznisz to możesz wracać do swoich zabiedzonych idiotow.

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 02.05.2019 13:21:24

@Janusz Kamiński 13:16:14

A tak na marginesie to właśnie ty lizales d... Oparze, Targalskiemu i wielu innym. Tutaj są świadkowie a wujek gugiel wszystko pamięta. Bo ty zwykła gnida jesteś.

nadużycie link skomentuj

Jarek Ruszkiewicz SL 02.05.2019 13:29:54

@Janusz Kamiński 13:16:14

"Pamięć ludzka to jedno, a dokumenty sądowe i policyjne to drugie.
Będę może je prezentował w odcinkach."

Troszkę się zapędziłeś... W Sądzie a ja tak bym postąpiła -to kosztuje, takie pomówienia.
Rób jak uważasz ale na tym portalu na pewno nie będziesz takich pomówień publikował.
A w ogóle to ogarnijcie się obaj... :(

Pozdrawiam

nadużycie link skomentuj

Astra - Anna Słupianek 02.05.2019 13:32:46

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588324

Juz jest

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588323

Wszystkim antyPolakom,

lewakom, zdrajcom polskiego narodu, Niemcom i ich poplecznikom, Ruskim i innym szkodnikom z GW.TVN24.czy Neonu24, powiem tylko jedno :

SPIERDALAĆ !!!

Vote up!
6
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588362

Jeśli chodzi o NEon dwie rzeczy całkowicie go dyskryminują.

1. Opara. Każdy, kto pamięta PRL wie, ze absolwent szkoły wojskowej miał szlaban na wyjazd zagranicę nawet do 5 lat po odsłużeniu obowiżzkowych 15 lat od uzyskania dyplomu.Wyjątek od reguły wskazuje niedwuznacznie na rolę ówczesnych WSW.

2. Sprawdzałem. Tzw. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich Ksenofobicznych nigdy nie przyczepił sie do NEonu. A przecież tylko lektura tekstów oszołoma ekonomicznego Józefa Kamyckiego (ksywa Nikander) co chwilę powinna dawać powód do interwencji kolegom poczytalnego Gawła. Nie mówię o Wrzodaku, bo to świr.

Zatem oczywiste dla mnie jest, jaka siła kryje się za NEonem.

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1588381

Wrzodak to świr?
Proszę nie obrażać życiowego partnera Neonowej mamuśki
A i świry się obraża  za takie porównanie
To tylko debil

Vote up!
5
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1588388

Aleksandr Dugin: Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma

Aleksandr Dugin, najbardziej popularny rosyjski strateg, ideolog rosyjskiego imperializmu i eurazjatyzmu, wieloletni członek Czarnego Zakonu SS, jeden z liderów rosyjskiego ruchu faszystowskiego, nazywany ideologiem Putina, człowiek, którego strategię od 15 lat skrupulatnie wciela w życie cały polityczny establishment współczesnej Rosji.

Niezdrowe pomysły Aleksandra Dugina zainfekowały całą generalicję i establishment Rosji. Dugin ma ogromny wpływ na osoby podejmujące decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Rosyjskie elity podzielają jego poglądy. Książka Dugina pod tytułem „Podstawy geopolityki” została opublikowana przy wsparciu Wydziału Strategii Akademii Wojskowej Sztabu Generalnego Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej i otrzymała rekomendację, jako podręcznik dla tych, którzy podejmują decyzje w najważniejszych sferach życia politycznego. Dugin i jego zwolennicy w swoich niezdrowych roszczeniach, pozostawili w tyle Hitlera i Czyngis-Chana.

– Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma. […] Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej postaci. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.

– Rosja musi zniszczyć „kordon sanitarny”, utworzony z małych, gniewnych i historycznie nieodpowiedzialnych narodów i państw, z maniakalnymi roszczeniami i niewolniczym uzależnieniem od talassokratycznego Zachodu. W roli takiego „kordonu sanitarnego” tradycyjnie występuje Polska i kraje Europy Wschodniej… Zadaniem Eurazji jest to, aby ta bariera nie istniała.

W artykule „Wybawić Europę Zachodnią od Wschodniej” Aleksander Dugin proponuje zagrać na rozbieżnościach między państwami Unii Europejskiej i zaleca rosyjskim dyplomatom przekonywanie krajów Europy Zachodniej, przede wszystkim Niemiec i Francji, do uwolnienia się od amerykańskiej dominacji i skończenia z krajami Europy Środkowej i Wschodniej.

„My, Rosjanie i Niemcy, nie jesteśmy zainteresowani istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie”.

Całość na: https://jagiellonia.org/zlote-mysli-kremlowskiego-szamana/

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590760

Zapytano prezesa PiS o szanse na koalicję z Konfederacją. „To formacja prorosyjska”

- Popieranie takich formacji jak Konfederacja to w gruncie rzeczy popieranie Koalicji Europejskiej czyli Platformy Obywatelskiej. To zabiera głosy nam, te głosy może nic nie będą znaczyły i będą tworzyły strefę, która nie jest zdolna do koalicji i ułatwi sytuację totalnym opozycjonistom, z którymi tak ciężko musimy walczyć - powiedział dzisiaj w "Sygnałach Dnia" Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

- Konfederacja mówi, że powyborach parlamentarnych wejdzie w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością. Czy pan rozważa taką możliwość?

- zapytała dzisiaj w Polskim radiu Jarosława Kaczyńskiego Katarzyna Gójska.

- To jest formacja - łagodnie mówiąc - prorosyjska, pomijając inne cechy tej formacji. Ta prorosyjskość jest transparentna. My jesteśmy formacją prozachodnią.  (...)

Całość TU

Vote up!
3
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591709