Czy Olga Tokarczuk ma duszę? Na pewno jest czarownicą

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

W dniu przyznania nobla Oldze Tokarczuk napisałem tekst pt.: „Miłość Olgi Tokarczuk do Polski jest bezgraniczna, ale żeby za to dawać Nobla?”.

Mam wrażenie, że w Polsce poza pewnym gronem patriotów, wciąż niewielu zdaje obie sprawę ze zgrozy sytuacji – czym ta nagroda właściwie jest. 

Per Wastberg z Akademii Szwedzkiej w laudacji na rzecz tej autorki m.in. powiedział o polskim, historycznym antysemityzmie i kolonializmie: 

Tokarczuk jako pisarka "odkrywa historię Polski jako kraju będącego ofiarą spustoszenia dokonanego przez wielkie siły, lecz również posiadającego swoją własną historię kolonializmu i antysemityzmu".  

Przemówienie było starannie przygotowywane, a jego treść nie bywa przypadkowa. 

w RMF FM Olga Tokarczuk bibliotece w imigranckiej dzielnicy Sztokholmu: W wywiadzie Tokarczuk powiedziała: 

Patrząc na te dzieci – kolorowe, w różnych ubraniach, witające mnie w różnych swoich językach – pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej (...) i zawsze Jest mi wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów”. 

Jaką pogardę, i to na poziomie biologicznym (genetycznym) musi czuć ta kobieta do Polaków, skoro nie akceptuje naszej „puli genetycznej”. 

  1. Chciałbym widzieć, ile pieniędzy przekazała ta kobieta na cele charytatywne we wspomnianym 2014 roku, m.in. na imigrantów, zobaczyć wyciągi z przekazów bankowych, itd. 
  2. Skoro tak boi się o klimat, to co zrobić z jej książkami? Ile drzewa potrzeba, ab mogły zostać wydrukowane? 
  3. Czy popiera roszczenia żydowskie względem Polski i na jaką sumę? Ile sama dołoży? 

                                                                               

                              Czy Olga Tokarczuk ma duszę?

Zależy wg kogo. Według mnie tak. Ale jest jeden szkopuł – Olga Tokarczuk jest rasową czarownicą. Uprawia astrologię i kabałę, a na okładce jej książki jest postać bafometa (baphometa). Chyba pójdzie do piekła. 

Wszyscy znamy te teksty z Talmudu, że goje nie maja duszy... , a goje (wszyscy nie żydzi) wg Talmudu są istotami gorszymi od zwierząt. 

„Cierpienie człowieka łatwiej jest mi znieść niż cierpienie zwierzęcia” – napisała Tokarczuk na stronie „Krytyki politycznej”. Przypominam, że w historii był już taki jeden wegetarianin, który również bardzo chronił zwierzęta, który bardziej cenił zwierzęta niż wielu ludzi, a nazywał się Adolf Hitler.  

Tokarczuk na całym świecie oskarża Polaków o antysemityzm. Przypominam, że traktuje Polaków, jako bezrozumne bydło hodowlane – wiadomo, te gadki o puli genowej i ubogacaniu (mówiąc o ubogacaniu, albo jest ograniczona, albo złośliwa).  

Na stronie Żydowskiego Instytutu Historycznego, można przeczytać – ]]>https://www.jhi.pl/psj/goj]]> - że to „nieżydzi” są winni tym opiniom, że niby nie mamy duszy, bo prześladowaliśmy żydów. Ale ja nikogo nie prześladowałem. Problem tylko, że Talmud został opracowany pomiędzy II a VI w. n.e. Dlaczego więc te opinie utrzymują się do dzisiaj? Dlaczego Żydzi przenosząc te opinie na inne narody, mają pretensję, że te traktowane, jako zwierzęta, buntują się, znaczy się wierzgają, jakby to określiła Tokarczuk. 

Na tej stronie czytamy, że opinia o gojach bez duszy jest wytworem żydowskich kabalistów. Kabalistą i heretykiem był sam król Salomon – król Izraela żyjący w X wieku p.n.e. Kabalistką, jak już wiemy, jest Olga Tokarczuk. 

W przeciwieństwie do swojej wypowiedzi z 2008 roku, Olga Tokarczuk obecnie uważa, że zwierzęta już mają duszę. W wywiadzie z 2018 r. na stronie Vege - ]]>https://vege.com.pl/2018/05/24/olga-tokarczuk/]]> chyba racjonalizuje zabijanie ludzi – myśliwych, jako prawo zemsty. No, radykalizuje się kobiecina. 

W wywiadzie tym widzimy osobę wrażliwą, odrealnioną, niekonsekwentną w myśleniu, taką, którą łatwo złamać np. mówienie prawdy o niej samej. Śmierć zwierzęcia równa się śmierci człowieka. Dla niej to nie podlega dyskusji. Nie kieruje się racjonalizmem, i choć wrażliwa na cierpienie, nie ma problemu z zadawaniem jego innym: „Dziś największym problemem ludzkości jest przemysłowa hodowla zwierząt na mięso, ta wieczna Treblinka, która dzieje się naokoło nas i dzieje się ciągle”. Przegięła, ale nikt jej nie oskarży o antysemityzm. Za duży z niej pożytek. 

Olga Tokarczuk jest osobą nie do końca zrównoważoną. Utożsamia się z bohaterką jej powieści, która jest seryjną morderczynią, która ma nie po kolei w głowie. Okładka książki pt.: „Prowadź swój pług przez kości umarłych”, na postawie której zrealizowana film „Pokot”, zawiera postać baphometa – dualistycznego bóstwa Templariuszy, a później masonów.  

Czy Olga Tokarczuk ma duszę? Tak jej pewnie się wydaje. A czy ma duszę wg „tych”, których tak broni, oczerniając Polaków? Nie, Olga Tokarczuk nie ma duszy. Wg Talmudu, jest gorsza od zwierzęcia. Nie jest nawet „szabesgojką” – jest wcieleniem diabła. Wszakże interesuje się astrologią... 

Dobrze, koniec tych żartów. Tak, czy inaczej, jej Nobel to kolejny etap to międzynarodowego marketingu politycznego, przygotowującego świat na złupienie Polaków – akt 447. Żeby znowu nikomu nie było nas żal. A rząd milczy jak świstak i wydaje 700 000 zł na tłumaczenia jej książek. 

Poniżej petycja, gdzie można przeciwstawić się tej inicjatywie i dołączyć do zbierających podpisy: 

]]>https://stop447.info  ]]>

]]>https://stop447.info/wp-content/uploads/2019/09/Karta-podpisowa.pdf ]]>

 

[1] „Bóg stworzył świat tylko dla Żydów; oni są owocem ludzkości, reszta zaś narodów jest skorupą; jedna dusza żydowska jest więcej warta przed Bogiem od wszystkich dusz całego innowierczego narodu“; — „jak świat nie może istnieć bez czterech wiatrów, tak nie może także istnieć bez Żydów; — „słońce oświeca ziemię, deszcz użyźnia ją tylko dlatego, że na niej Żydzi mieszkają”. / II Talmud — żydowska Księga Ksiąg

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (23 głosy)

Komentarze

przestanie opowiadać brednie o zmianach klimatycznych, relacjach ludzie-zwierzęta, imigrantach i innych takich. Los pozwolił jej zaistnieć w sferze kultury. Dla wszystkich. Niech pisze swe opowiadania tak, aby stworzyć coś dobrego, nie aby realizować jakąś szaloną ideologię. Niech spróbuje myśleć, choć wiem, że nie wszystkim jest to dane. Inaczej będzie miała swoje pięć minut, ale w ten sposób zmarnuje szansę która była jej dana.

Honic

Vote up!
13
Vote down!
0
#1612834

grafika: NET

Vote up!
8
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1612842

Ze skrajności w skrajność...od tych kolorów pomieszało się noblistce w głowie...

Życzę radosnego przeżywania Narodzin Pana: OTWÓRZCIE DRZWI CHRYSTUSOWI.

.Wiele serdeczności.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1612879

To, co Pan pisze nie jest żadnym żartem. To są fakty a, że tematyka Talmudu jest mi bliska badawczo, to mogę powiedzieć jedno: nigdy nie dane mi było czytać (choć tylko fragmentacyjnie jako tłumaczenie polskich przedwojennych księży) tak jaskrawo szowinistycznej lektury. Ale oni tak naprawdę myślą i to jest porażające. Uważam zresztą, że każdy winien przeczytać tą 12 tomową lekturę, aby zrozumieć Żydów. Nie ma całościowego tłumaczenia na język polski, ale nawet gdy jest tłumaczony na inne języki to jest przez Żydów ocenzurowany. 

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1612854

Miłosza nie mozna było zdobyć przez lata, chyba  że w drugim obiegu. Ale "Ziemię Ulro" czytałem zanim Miłosz został noblistą. Nobel dla Szymborskiej także oczyścił ksiegarnie. Natomiast Tokarczuk jest pierwsza, której dziełka można dostać bez problemu. Prawdopodobnie za pol roku nawet w promocyjnej cenie. ;)

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1612856

 Napisałeś Krzysztofie ......Uważam zresztą, że każdy winien przeczytać tą 12 tomową lekturę, aby zrozumieć Żydów........

12 tomów czytać aby zrozumieć żydów ??? A po co czytać? Czyż słowa Jezusa z Księgi Ksiąg są niezrozumiałe, gdy Mówi ON o żydach - plemię żmijowe, dzieci Szatana..... ich ojcem jest Szatan - kłamca i ojciec kłamstwa......

Dla mnie Biblia, Słowo Boga Żywego, JEST NAJWIĘKSZYM I JEDYNYM Autorytetem na tym naszym łez padołku. Żadne talmudy, żadne kabały. Wielu było pisarzy biblijnych, ale żaden z nich nie pisał słów swoich, każdy pisząc był inspirowany Duchem Bożym. Jeden Jest więc tylko Autor Księgi Ksiąg - BÓG.

Biblia TO Słowo Boże - nie ludzkie.

Jeśli w Księdzie Ksiąg napisano - plemię żmijowe, dzieci Szatana - to jaki jest racjonalny powód by wątpić w PRAWDĘ TYCH SŁÓW??? Jaki powód by żydów nie rozumieć i posiłkować się lekturą kabały i talmudu??? 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1612860

"postać baphometa – dualistycznego bóstwa Templariuszy"...

To było właśnie "dęte" oskarżenie Templariuszy, użyte przez Filipa IV Pięknego celem ataku i zniszczenia tego rycerskiego zakonu. A, jak zwykle - gdy nie wiadomo, o co chodzi, to ... o pieniądze. Filipowi brakowało "kasy" i miał nadzieję "położyć łapę" na majątku Templariuszy. Srodze się przeliczył - nie zdobył niczego. Zamordował ich Wielkiego Mistrza Jacques'a (Jakuba) de Molay'a i "dorobił się" jego przekleństwa, podobnie jak ówczesny papież Klemens V oraz kanclerz Filipa Guillaume (Wilhelm) de Nogaret. Wszyscy trzej zmarli wkrótce po śmierci Jacques'a de Molay, który umierając na stosie - odwołał wszelkie "zeznania" jakie wymuszono na nim torturami oraz wezwał swoich prześladowców na Sąd Boży. Szybko się tam znaleźli. A owo "bóstwo" czyli największy skarb Templariuszy - najprawdopodobniej był to Całun Turyński, który udało się ocalić przed żołdakami Filipa.

Co do Olgi - jest wiedźmą, ale przeciw Bogu - nie ma żadnej mocy. Miejsce złych - wiadomo gdzie. Biada tym, którzy się nie nawrócą. Póki żyją - mają szansę. Potem - już jest za późno. Jako społeczeństwo - mamy zdrowe rozeznanie co do wartości "dzieł" spłodzonych przez Olgę Tokarczuk. Miała swoje pięć minut, i właśnie ten czas minął. 
Ten "rozdział" należy już zamknąć i nie otwierać więcej. A jeśli Olga będzie chciała dalej coś "płodzić" - no to ma już "własne" - za które może wydawać, publikować - co tylko zechce (i - jak długo wystarczy).

Vote up!
9
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1612898

Dziwiłaś się dlaczego "polski rząd" stanął po stronie wrogów Polski, przeciwko Polonii gdy Ta broniła Pomnika Katyńskiego w Jersey City. Kolejną odpowiedź dali właśnie "nasi" politycy. Obiecywali walkę z antypolonizmem (nie wiem już ile razy), a zamiast wytknąć Tokarczuk jej podłość i kłamstwa, gloryfikują ją pod "niebiosa". Zwolnili ją nawet do zapłacenia podatku od otrzymanej nagrody i prawdopodobnie od zysku ze sprzedaży sprzedanych w przyszłości książek.

Pozdrawiam i życzę Tobie i Mężowi Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszelkich Pomyślności w Nowym Roku.

 

Vote up!
6
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1612915

Vote up!
10
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1612906

Jednak uwazam, ze gdyby ja spalono na stosie, to swiat by na tym zyskal.

Vote up!
4
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613003