Ile lat ma Agnieszka Gozdyra? My wiemy, choć ukrywa informacje na ten temat, jak tylko może...

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kultura

Agnieszka Gozdyra to piękna kobieta, ale ukrywa swój wiek. To wielka tajemnica, więc nigdzie nie można znaleźć informacji na ten temat. Dlaczego?! Na dole tekstu podano szacunkowy wiek gwiazdy stacji Polsat.

Ta znana dziennikarka przez wielu jest podziwiana i lubiana, a przez innych znienawidzona. W tym miejscu muszę zaznaczyć, że nikt nie jest zmuszany do udziału w programie prowadzonym przez gwiazdę Polsatu: „Skandaliści”.
 
Biogramy w Internecie podają wiele informacji na temat pani Agnieszki, ale co ciekawe, nie podają jakichkolwiek dat. Wiemy tylko, że  Agnieszka Gozdyra uczyła się w liceum, następnie udała się na studia polonistyczne. Kariera Agnieszki Gozdyry rozpoczęła się pewnym prozaicznym epizodem, kiedy, będąc na trzecim roku studiów, wykorzystała okienko w zajęciach, aby wybrać się z koleżanką do stacjonującego nieopodal uczelni Radia Kolor. Trafiły tam akurat na Krzysztofa Maternę, zapytały, czy mogą coś robić. Ten odparł wówczas, że „zobaczymy” – czytamy na stronie internetowej Życiorysy.info / https://zyciorysy.info/agnieszka-gozdyra/ 

I to daje pewien trop. Na trzecim roku studiów miała mniej więcej 21 lat, tymczasem Radio Kolor założono w 1992 r. Na Wikipedii podany jest 1993 rok, ale profesjonalne strony internetowe poświęcone mediom, jako rok założenia tego radia podają 1992 r., powołując się przy tym na dane uzyskane bezpośrednio z Radia Kolor, czego nie uczynili opracowujący hasło na Wikipedii. By nie męczyć Czytelnika cytatami z wielu źródeł, wiadomo, że choć Wojciech Mann i Krzysztof Materna współzakładali Radio Kolor, to spędzili w nim tylko około jednego roku.

Idąc tym tropem, należy sądzić, że Agnieszka Gozdyra współpracę z Radiem Kolor rozpoczęła w latach 1992/1993. Skoro współpracę z radiem rozpoczęła w 1993 r. w wieku 21 lat, to gwiazda stacji Polsat urodziła się w 1971 lub 1972 roku. Należy więc sądzić, że Agnieszka Gozdyra ma co najmniej 47 lat. Prawda, że bardzo dobrze wygląda? 

Gwiazda niepotrzebnie wstydzi się swojego wieku. Przecież każdy ma tyle lat, na ile wygląda, a pani Agnieszka wygląda przecież na 37 lat, czyli 10 lat młodziej niż wskazuje jej metryka.


Uwaga! Rozpowszechnianie całego tekstu lub fragmentów oraz powoływanie się na uzyskane z niego dane wyłącznie ze wskazaniem personaliów autora. 

Romuald Kałwa 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:8)

Komentarze

Proszę bardzo, co ten "elokwentny" kał wa pisze na pw, po czym szybko blokuje tego do kogo tak pisze, bo się boi riposty. Zwykły tchórz i pętak, na którego szkoda klawiatury, więc wkleje tylko jego "wspaniałą twórczość". Może bym się obraził za takie coś pisane od osoby rozumnej, ale taki napalony na reżimowe baby pustak, takimi wpisami tylko udowadnia swój poniżej mułu poziom względem tych, o których pisze.

Ps. kał wa - jak tam z sądem, już byłeś? ;D

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1598008

Mentalność Kalego u tego blogera jak widać.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1598011

Czołem Jjj

No cóż, taki to chojrak...

Ps. Dodam tylko, że na pw nic do niego nie pisałem (i nie napisze, bo tchórz po swoim "wyczynie" zablokował :D ) - dla tych co oczka już nie te, wklejam jego słowa z treści pw (jego temat chyba widać ale treść może nie każdy - jakoś nie mogę polepszyć ostrości zdjęcia):

"jesteś pedałem prawda? rodzicie gwałcili cię w dzieciństwie? tak, pracowali jako męska dziwka i kurwa w burdelu"

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1598012

Kolejny Zawisza się znalazł
Co w tym dziwnego że poprawnie i stylistycznie ci napisał

Howgh

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1598042

nie no zawiedziony czy ...dzony - nie liczyłem na to, że ty skumasz :D

tak więc wszystko w porządku, pisz sobie dalej :D

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1598082

"nasza szkapa" od zawsze była stara i tyle.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1598061