Korwin-Mikke to jedyny rosyjski poseł w Sejmie?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Korwin-Mikke kolejny raz zachował się niepoważnie. Wszyscy posłowie wstali – on ostentacyjnie siedział. Janusz Korwin-Mikke jako jedyny zignorował aklamację potępiającą słowa Wladimira Putina o winie Polski w wybuchu II wojny światowej.

Poseł lewicy Krzysztof Gawkowski zamieścił na Twitterze zdjęcie:  

"Prawie cały Sejm przez aklamację przyjął uchwałę sprzeciwiającą się manipulowaniem historii przez Federację Rosyjską! Prawie, bo jeden poseł Korwin-Mikke, miał to gdzieś!" – napisał przy zdjęciu wzburzony Gawkowski – pisze Dorzeczy  

Poseł Konfederacji zachowuje się jak duży, rozwydrzony dzieciak. Można powiedzieć, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. Czy Korwin-Mikke kiedykolwiek komuś pomógł? Korwin-Mikke im starszy, tym głupszy, podobnie jak bohater „Ciekawego przypadku Benjamina Buttona”. 

Korwin-Mikke robi wszystko, aby prawica, czy to pod szyldem Konfederacji, czy jakimkolwiek innym, nie miała liczącego się poparcia. Jeszcze kilka dni temu o słowach Putina powiedział, że „pieprzy w sprawie Polski”.  

Korwin-Mikke zachowuje się nieobliczalnie. Może to dobrze, że za trzy lata będzie już stetryczałem staruszkiem. Tak, czy inaczej, to jego ostatnia kadencja i niedługo odejdzie z polityki. Zapewne popsuje jeszcze trochę i zrobi co może, aby zniechęcić ludzi do prawicy, za jedynego przedstawiciela której, jako typowy lewicowy liberał, się uważa.

Zakochani w nim ludzie są ślepi. Albo ograniczeni.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:13)

Komentarze

Daragije druzja Januszu Mike Korwinu ja wielkoje spasiba tiebia szto ty maładiec siedieł i nie wstał gdy Paljaki głosowali protiw prawdzie naszego sojuza..

Pozdrawlaju.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1614443

Ojczyzną Korwina-Mikke jest liberalizm, komunistów Związek Zdradziecki, a polskojęzycznej większości Polska.

Może się czepiam, ale zawiodłem się na tej postaci - dlatego też, przypomina mi się 1992 rok i uchwała lustracyjna z 28 maja 1994 - której skutkiem było obalenie rządu Jana Olszewskiego z 4 czerwca 1992. Zaczynam mieć podejrzenia, czy Janusz Korwin-Mikke nie był wówczas przez kogoś sterowany. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1614451

Ostatnim, najwyższym szczeblem d***kracji będzie referendum nt. „Czy funkcja tg x jest całkowalna na odcinku [0,2]?”. Dziś Sejm demokratycznie podjął uchwałę w sprawie tego, co jest, a co nie jest prawdą. Jak powiedział Abp Fulton J. Sheen: "Prawda jest prawdą jeżeli nawet nikt jej nie uznaje" oraz bł.ks.Jerzy Popiełuszko: "Prawda jest niezmienna. Prawdy nie da się zniszczyć taką czy inną decyzją, taką czy inną ustawą" - tak samo prawdy nie da się potwierdzić taką czy inną ustawą!

Ponadto nie biorę udziału w hucpach, niepoważnym jest, by polski parlament zajmował się głupotami, a taką są wypowiedzi rosyjskich polityków z JE Włodzimierzem Putinem na czele. My mamy w Polsce obsesję, że jak ktoś na świecie kichnie, to od razu Sejm i prezydent protestują. Jeśli głupotę traktuje się poważnie, to ona rośnie w siłę.

Wypowiedź JE Włodzimierza Putina mnie rozśmieszyła, Putin sam się ośmieszył. Jeżeli rząd się tym zajmuje to dodaje powagi temu wydarzeniu. To niepoważne, żeby prezydent czy Sejm się tym zajmował, to była wypowiedź nieoficjalna, Putin nie mówił tego jako prezydent, tymi słowami powinni zajmować się publicyści.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1614458

To nie my mamy zaprzeczać fantazjom, ale Rosja powinna wytłumaczyć, czemu ich prezydent zachowuje się jak zwykły dureń. Skądinąd nie bardzo to dziwi, wcześniej mieli wszak prezydenta-alkoholika. I dlatego odpowiedź na poziomie premiera, co jest dla prezydenta Putina mocno poniżające, winna wystarczyć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1614467

Ten pan twierdzi bardzo slusznie, ze prawda to prawda. Nie zauwaza przy tym, ze obelga i szkalowanie, rowniez sa tylko obelga i szkalowaniem. Dlatego uwaza, ze Sejm postapil niewlasciwie reagujac na oszczerstwa jego bohatera narodowego,  wedlug niego - Jego Ekselencji. Tak. Nie ordynarnego klamcy, tylko "Jego Ekselencji".

I pomyslec ze wielu ludzi mieszkajacych w Polsce, zachwyca sie autorem tych sofistycznych kretactw. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614627

https://www.youtube.com/watch?v=lvlygDZBRbU

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1614546

Bardzo dobra charakterystyka Korwina. On ma dosyc wyraznie pogardliwy stosunek do ludzi i ich potrzeb. Twierdzi przy tym, ze rzuca perly przed wieprze. Te jego perelki to jak zepsute zabki - w kazdym dziurka. Rzeczywiscie,

"Zakochani w nim ludzie są ślepi. Albo ograniczeni."  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1614622