Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS!

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

Nadmiarowe zgony od marca 2020 do marca 2021 to sukces PiS, a jak uważasz inaczej, to jesteś ruskim agentem.

Polska, Słowacja, Czechy... Słowianie przodują, hurra! Tylko u tych głupich Norwegów zmarło mniej ludzi, niż przed pandemią. Ale wiadomo, to wina ich służby zdrowia, że dba o interesy ich obywateli.

Nie po to PiS posłuszne wykonuje rozkazy ciemnych sił na świecie, aby teraz jakiś śmieć z prowincji miał odwagę go krytykować. To ty będziesz wisiał – krzyczą w myślach w moim kierunku – a ja muszę się zastanowić, czy nie mówią prawdy.

Jak będziesz dalej pisał takie rzeczy – kołata się w myśli członka sekty i sympatyka PiS na ważnym stanowisku, to cię zabijemy, np. nie damy ci respiratora. Zakażemy ci nawet kupna cebuli i czosnku w sklepie – nie wejdziesz tam bez szczepionki. Nie po to żona Mateusza nie ujawnia oświadczenia majątkowego, aby jakiś śmieć z podopolskiej wsi krzyczał, że członkowie rządu (w tym były minister od przedwczesnego umierania) mają udziały w przedsiębiorstwach produkujących szczepionki.

Ty TVN-owska dziwko, milcz śmieciu. Ty Kałwo jeden!

Ale dane Eurostatu nie kłamią...

Źródło:

]]>https://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/nadmiarowe-zgony-w-kwietniu-w-pol...]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (10 głosów)

Komentarze

Przecież TVN w sprawie covida, lockdownu i umieralności skrzeczy dokładnie tak, jak TVP. Żydki z GW też propandemiczni - jak Gazeta Polska.

Czy PIS, czy PO, czy SLD, czy Hołownia i PSL - to nie ma znaczenia. Wszyscy oni zrobiliby posłusznie to samo, co reszta "cywilizowanego zachodu". Bo taka jest kolejność zdarzeń w budowie jednego państwa i jednego światowego rządu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633319

Jaka jest definicja i na podstawie czego je policzono?

Ps. Najbardziej w Twoim wpisie podoba mi się: "Ty TVN-owska dziwko, milcz śmieciu. Ty Kałwo jeden!", jak sam o sobie piszesz. Choć bym nie wiem jak Cię znielubił, tak bym Cię nie określił, ale ...

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Apoloniusz

#1633320

Co to są nadmiarowe zgony, z pewnością wie ekonometra. Jest szefem od covida więc się w tym temacie orientuje. Natomiast eksperci nie chcą mu wchodzić w drogę i w ogóle nie wypowiadają się na temat leczenia ludzi w Polsce, bo to nie ich działka. A jak nie ma komu leczyć to i ludzie umierają "nadmiarowo".

Vote up!
4
Vote down!
0

Szpilka

#1633356

A przy okazji czy gdy Pan Roman Kauwa się weźmie i przekręci na przykład na okoliczność omsknięcia się na skórce bananowej, to dla niego samego jego osobisty zgon będzie nadmiarowy czy podmiarowy?

Jeśli zgony nadmiarowe są winą PIS-u to czyją winą jest reszta zgonów. Czcigodny Romanie Kauwo ależ napędziłeś mi pytań. Jeśli sobie jeszcze jakieś przypomnę to dam znać nawet wówczas, gdy wpis spadnie z anteny.

Ponownie serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1633367