Kultura jak u szczura - raport specjalny IGP

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Raport Instytutu Geopolityki Polskiej w sprawie średniego poziomu intelektualnego polskiej opozycji totalnej. Ordynarne chamstwo. Koniec raportu. Wniosek z raportu jest alarmujący:
Ludzie! Nie mówcie "krytyka" na ordynarne chamstwo! Nie posługujcie się pojęciem odnoszącym się do cywilizowanej działalności krytycznej. Używanie terminu "krytyka" do prostackiego chamstwa jest obelgą dla krytyki literackiej, teatralnej, dla wszelkiej działalności krytycznej. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
Ignacy Krasicki, "Monachomachia".

Krytyka jest niezbędną częścią każdej zorganizowanej aktywności cywilizowanego społeczeństwa, jest fundamentem wszelkiej dobrej i efektywnej roboty. Krytyka jest najważniejszym narzędziem służącym doskonaleniu ludzkiego wysiłku i gwarantem najwyższej jakości każdej pracy, jest warunkiem sztuki najwyższej próby. 

Pod warunkiem, że krytyka jest krytyką.A gdy krytyka staje się prymitywną pałą w łapach agresywnego siepacza - po prostu nie jest krytyką. I wtedy nie wolno używać słowa krytyka. Absolutnie i pod każdym względem nie. Nie oszukujmy się.

Nie używajmy słów, które kłamią. Jeśli, dla przykładu, rozmawiamy o kryształowej nocy 10 listopada 1938 to absolutnie nie możemy mówić o tym, że ludność niemieckich miast wyraziła krytyczne nastawienie do właścicieli sklepów. Tak po prostu nie można. To była bandycka napaść, która pod żadnym pozorem nie może być określona jako cokolwiek w jakikolwiek sposób powiązane z pojęciem krytyki.

Chamstwo jest chamstwem. Jest niszczycielskim narzędziem terroru, jest jak brzytwa w łapach rozzłoszczonej małpy, niesie zniszczenie. Jest świadectwem głupoty, bezrozumnej agresji, woła o interwencją ludzi z kaftanem bezpieczeństwa. Zawsze jest przynajmniej chamstwem, gdy składa się z agresji, kłamstw, inwektyw, insynuacji, epitetów i obelg nasączonych pogardą i nienawiścią. To jest wzór stosowany w niemieckiej propagandzie, która wyniosła do władzy hitlerowski nazizm i była matką niemieckich zbrodni. To nie może być nazywane krytyką. 

Niestety co sekundę widać i słychać durne wybryki źle wychowanych chamów. Chamstwo, ruja i porubstwo. Głupcy bez żadnej kindersztuby, którzy nic nie mają do powiedzenia, popisują się obscenicznymi bredniami. Oni mają być elitami salonów? Jaki to salon, chyba, że w podrzędnym zamtuzie.
Ludzie, nie opowiadajcie idiotyzmów o tym, że każde prostackie bydlę ma prawo do krytyki!
Owszem, do krytyki, tak. Ale nie do puszczania smrodliwych wiatrów.

O nic mi nie chodzi, nie mam nic przeciwko żadnym mniejszościom, nawet tym najmniejszym. Nie mam także nic przeciwko mniejszościom większym i ważniejszym od największej większości. Zależy mi tylko na tym, by używać słowa "krytyka", we właściwym kontekście. Gdy widzę agresywnego prostaka rzucającego obelgami, to nie możemy używać pojęcia "krytyka".

Na przykład, gdy widzę i słyszę pana Grzegorza Schetynę, który odnosi się do obchodów 99 rocznicy Powstania Ślaskiego i Święta Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, który nie wypowiada nic rzeczowego oprócz obelg, to nie dziwię się, że nawet towarzysz Czarzasty kwituje to bardzo rzeczową drwiną. Niewiele mniej można wymagać od wypowiedzi takiego na przykład Szczepana Twardocha, wykorzystującego czyściutkie antypolskie brednie, przy okazji odcinając się od polskości. Chamskie brednie.

Na takie chamstwo należy mówić jak należy - chamstwo.
Obelgi są obelgami - nie krytyką.
Obsceniczne wygłupy drag queen z tego obrazka są obelżywe nawet dla środowiska LGBT+:

 Facebook Punto Punto Club

Podczas gali finałowej "Mr Gay Poland 2019" w poznańskim klubie Punto Punto jeden z „artystów” wystąpił z dmuchaną lalką, na której przyklejony był wizerunek abpa Marka Jędraszewskiego. W swoim „show” osoba ta imitowała podcięcie lalce gardła.

Nazywajmy obsceniczne chamstwo chamstwem.

Nie opowiadajmy bzdur o mowie nienawiści.
To po prostu ordynarne zbydlęcenie.
Zwykła głupota bezmyślnego prostaka. A bezmyślny głupek nie jest artystą lecz po prostu źle wychowanym durniem. A jego występy nie są sztuką, lecz marnymi popisami beznadziejnej miernoty. Nawet w zamtuzie, prawdę mówiąc, taki wygłup nie przystoi.

Kultura jak u szczura.

Przypis:
Zjawisko notorycznego chamstwa totalnej opozycji w miejsce krytyki irytuje mnie od dawna []]>link]]>

 1. "IMPERIUM ZŁA KONTRATAKUJE", (10.08.2019) - []]>link]]>]
 2. "PEDAGOGIKA CHAMSTWA - czyli KULTURA JAK U SZCZURA", (28.04.2018) - []]>link]]>]
 3. "KULTURA JAK U SZCZURA", (27.07.2017) - []]>link]]>]
 4. "CHAM STANU", (24.04.2009) - []]>link]]>]
 5. IGP, (03.05.2008) - []]>link]]>]

​Szczególnie sobie cenię nazwę "CHAM STANU" odnoszące sie do polityków nie umiejących zachować się przyzwoicie. Niestety na tę nazwę zasługuje znacząca część polityków totalitarnej opozycji od specyficznej prawicy do prawie każdej lewicy. Do nich właśnie odnosi się opinia Józefa Piłsudskiego „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić” []]>link]]>]. 

_______________________________________

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Ostatni sondaż IBRiS pokazuje 27,0 + 11,6 + 6,5 = 45,1% dla antypisu, dla nas 41,2%. Niech nikt nie ma złudzeń, oni nie dlatego podzielili się na trzy rzekome koalicje, bo nie potrafią się dogadać. To zwykła komunistyczna dezinformacja. Oni natychmiast po wyborach, 14 października, są gotowi do zawarcia rządzącej koalicji. Taką mają nadzieję. To jest jeden cały antypolski antypis. Oni podzielili się tylko po to, by lepiej wykorzystać nastroje wyborców, aby gryźć PiS od prawa, od lewa i od środka, by lepiej wykorzystać wątpliwości i najmniejsze nawet nieporozumienia. 
 
A niedoczekanie ich. Musimy się ogarnąć, by wygrać te wybory w obronie Polski. Aby dokonać tego cudu nad Wisłą i Odrą musimy zdecydowanie, jasno i asertywnie powiedzieć wszystkim polskim wyborcom jaka jest prawda, bo tylko nasza polska solidarność walcząca ma szanse na zwycięstwo.
Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1599902

jak katolicka Polska...

 

jak katolicka Polska

może istnieć jeszcze

tego nie mogą pojąć

antypolskie leszcze

Vote up!
8
Vote down!
-3

jan patmo

#1599903

Ja natomiast pojąć nie mogę skąd te dwa minusy w ocenie twojego komentarza.

Wiemy przecież obaj jak potężna jest siła bogato sponsorowanej antypolskiej i antykatolickiej kampanii. Wiemy także jak wielkie już nastąpiło zniszczenie odwiecznej chrześcijańskiej cywilizacji Zachodu i w Europie i Ameryce. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak blisko samobójstwa jest europejska cywilizacja.

Wiemy to wszystko i dlatego jesteśmy pełni podziwu dla mocy i trwałości naszej katolickiej Polski, czego rzeczywiście pojąć nie mogą antypolskie leszcze. Czuję jakie wrażenie na tych leszczach zrobił nasz powszechny i radosny udział w obchodach Wniebowzięcia Najświętszej Maryji Panny w Częstochowie.
Słyszeliśmy jakie koszmarne i antypolskie rojenia kursują w głowach tych leszczy po naszych obchodach Rocznicy powstania Polskiego Śląska i Święta Wojska Polskiego.

Najserdeczniejsze pozdrowienia i mój malutki skromny plusik.

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1599912

- który napuścił tu kilku swoich znajomych i ślepo mnie minusują bo ubyło mi w krótkim czasie z 500 punktów. Siedzą na moim profilu i minusują bezmyślnie moje komentarze dużo wstecz dlatego ich nie ma teraz na forum. Jeśli są tu osoby z prawicy to wzmocnijcie moją pozycję (ode mnie dostajecie plusy cały czas choć często nie piszę komentarzy pod Waszym tekstem) - bo ten z nickiem "Satyr" normalny to chyba nie jest bo sam mi się przyznał że napuszca ludzi na mnie. Napiszcie coś więcej o nim tu na forum lub na priv (PW). Tu są osoby które udają prawicowców ,tak jak kiszczak w Anglii zaraz po wojnie wyłapywał i dekonspirował AK-owców.

Tak jak napisałem wcześniej,-komuniści lepiej się organizują od Polaków bo zawsze działali podstępnie i z ukrycia i jeszcze Polska za zdradę i działanie na rzecz Rosji płaciła im po 5 tys. zł emerytury. Komuniści zostali poszturchani sowieckim penisem w mózg i są dla Polski straceni bezpowrotnie. Muszą poprostu wyzdychać.

Ciężko to wszystko po 45 latach sowieckiej okupacji i 25 letniej demolki Polski przez bolka z komunistami wprowadzić na normalne tory ale damy radę :)

Vote up!
4
Vote down!
-5

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1600034

lepsiejsi

 

to lepsiejsi

bezkarnie chcą pałować

przy tym

niewinność zachować

 

Vote up!
1
Vote down!
-3

jan patmo

#1600035

- czerwone, ludobójcze bydło robi takie przetasowania zgodnie z instrukcją KGB aby wchłonąć jak najwięcej wyborców. Jeśli usłyszą że "dwie babcie klozetowe" nie mają reprezentantów w Sejmie to utworzą i dla nich specjalnie partię. Tak się osłabia konkurencję.

Są grupy wyborców po stronie lewicy które się wzajemnie wykluczają i nie zagłosują na taki mix kloaczny jak PO KO Ro KO ko ko ko ko - ale jeśli się ich rozdzieli na poszczególne frakcje to jak najbardziej.
Liczą tylko czy frakcja przekroczy próg wyborczy i kopniakiem przeganiają gejów do zagrody lesbijek, ubeków do emerytowanych sędziów i milicjantów.

Łączy ich zero programów i rozmów o budowaniu silnej Polski i jej przyszłości, nawet pozorów programowych nie stwarzają, bo nie to mają na myśli, - tarmoszą tylko koryto po oborze (oni Polskę uważają za oborę)- pokwikując aby każda czerwona świnia czuła się komfortowo i miała wrażenie że dla niej jest Polska, niczym słoma w oborze pod racicami.

PS. - dodam jeszcze: czy nie zastanawiały Was te dziwne ataki na Księży Katolickich na całym świecie ? - to my Chrześcjanie mamy w sercu "zło dobrem zwyciężaj" i nawięcej pomagamy i Arabom podnieść się z biedy i pożogi wojennej a oni zamiast mścić się na Żydach którzy faktycznie zabijają Arabów atakują Księży ! - to naprawdę jest niepojęte, niezrozumiałe i nielogiczne.

Uważam że te intrygi, prowokacje i zbrodnie są to działania żydo-bolszewików i żydowskiego Mossadu aby wbić klin między spokojnych ludzi i napuścić Islam i Chrześcijan na siebie, aby ich rozgrywać pod własne dyktando.

Vote up!
7
Vote down!
-6

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1599915

Co do gejozy to przepycha się ją przez próg wyborczy wręcz kolanem i na chama. Było to doskonale widać przy ostatnich wyborach do PE gdzie to niby wieś i małe miejscowości też chętnie głosowały na pederastów. Koń by się uśmiał.
Ewidentnie komuś bardzo mocno zależy aby coś takiego zaistniało na polskiej scenie politycznej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1599958

Od dawna mówię, że legitymizowanie tej agenturalno-przestępczej hołoty przez nazywanie jej opozycją i traktowanie z całą atencją jako pełnoprawnej siły politycznej to kompletne nieporozumienie.
Ten element trzeba po prostu trwale usunąć z naszej sceny politycznej, ale jakoś niestety nie widać do tego wielkiej chęci.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1599956

Chodzi o możliwość i techniczną wykonalność naszego zadania w warunkach międzynarodowego układu geopolitycznego. Okazuje się, że "pederaści" jako kolejna "maskirowka" komunizmu atakują nie tylko Polskę i nie tylko realizują metodę Kirka i Madsena w Polsce. Oni przecież rozwalają USA, prawie, że położyli na łopatki Kanadę i nieomal całą Europę.

Dobrze trzeba pomyśleć, aby rozegrać tę wojnę, do której należy zebrać odpowiednie siły i odpowiednie narzędzia by sprawić tym łotrom skuteczny łomot.
Jednym z wielu kroków do rozegrania tej naparzanki są wybory 13 października.

Jest jeszcze jedna ważna konieczność - trzeba zrozumieć rzeczywistość, by dobrać odpowiednie uzbrojenie. Musimy dobrze rozumieć o co chodzi i wiedzieć kto jest naszym wrogiem. Musimy rozumieć o co chodzi, by się nie wygłupić, tak jak to zrobił Kukiz.
Musimy także wiedzieć, że wróg leci na grubo.

A o co chodzi?
Aby to zrozumieć konieczne jest przyjęcie do wiadomości czym naprawdę jest komunizm. Dlatego należy dobrze zastanowić się nad właściwą definicją komunizmu. Najkrócej mówiąc, komunizm jest pasożytem, żerującym na państwach. Jest pasożytniczą zorganizowaną grupą przestępczą, która dokonuje wrogiego przejęcia całego państwa, bezczelnie demolując i przeobrażając jego systemy wewnętrzne tak, aby bezpiecznie i pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego grabić, kraść, okradać i eksploatować gospodarkę całego kraju. Tak jak to bezczelnie robili timmermansoidalni schetynoidzi, którzy spokojnie, bezczelnie i bezkarnie rąbali Polskę na wyłudzeniach VAT, na Amber Gold i w tysiącu innych "projektów". I mieli w Polsce setki drobnych urzędowych frajerów, którzy spuszczali portki i usłużnie wypinali tyłki, by dać się rżnąć w nadziei na jakąś zapłatę.
I figa. Dają d... , nic z tego nie mają i cieszą się jak dzieci z poklepywania po plecach i nędznej jałmużny. Platforma Oszustów.

Trzeba więc dobrze zrozumieć o co chodzi, aby samemu nie być frajerem. Podam w następnym komentarzu dokładniejszą definicję komunizmu i dwa słowa o ich strategii. A później przepiszę to w oddzielnym wpisie.

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1599983

Motto: "Komunizm jest jednym z najskuteczniejszych w historii antysystemowych demonów, przeznaczonych do niszczenia systemów państwowych. Zabija państwa, by pożreć ich zwłoki."
 

WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU  

Komunizm jest zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.
Koniec definicji.
 
Pierwsza wersja współczesnej definicji komunizmu została zaproponowana dziesiątego sierpnia 2007 roku i nieco zmodernizowana dwudziestego sierpnia 2018 roku [link]. Wciąż czekam na krytykę, polemikę i propozycje doskonalenia tej definicji.

STRATEGIA KOMUNIZMU

Strategia i program inwazji pasożyta ujawnia, które zjawiska są działaniami agresora, a które są skutkami jego działań:
 1. Komunizm wykorzystuje do perfekcji pasożytniczą strategię mimikry, zdobywa poparcie w taki sposób, by jego prawdziwe działania oraz jego cele mogły być możliwie najdokładniej ukryte. Rozpoznanie i ujawnienie agresora może nastąpić dopiero po analizie przyczyn, objawów i skutków choroby oraz mechanizmów jej rozwoju.
 2. Komunizm niszczy, zawłaszcza i modyfikuje systemy organizmu ofiary, tak aby te systemy wspomagały jego działania. „Przeprogramowuje” cały atakowany organizm społeczny, by realizował pasożytniczy program agresora. Identyfikacja tej strategii jest niezbędna do odróżnienia agresora od jego narzędzi. Dobrym przykładem, jest wskazana cynicznie przez samego Lenina kategoria użytecznych idiotów, gorliwie realizujących program pasożyta: 

  „Użyteczni idioci” są beznamiętnie używani do brudnych celów, są w ukryty sposób finansowani albo korumpowani, po zużyciu są zwykle porzucani lub eliminowani. Do kategorii tej zaliczają się tłumy ideologów, manipulatorów, różnych aktywistów i agitatorów oraz naiwnych rewolucjonistów posługujących się terrorem fizycznym i intelektualnym, kłamstwem, dezinformacją i czarną propagandą. Głównym narzędziem współczesnego komunizmu są środki masowego przekazu, media manipulujące opinią publiczną, wykorzystujące różne uprzedzenia i postawy roszczeniowe, celowo pobudzaną nienawiść, złość i inne niskie pobudki. Media są klasycznymi narzędziami cybernetyki społecznej komunizmu. Szczególną grupą użytecznych idiotów są dziennikarze, bez których media nie mogłyby spełniać roli tego narzędzia.

  Antoni Ossendowski powiedział, że "Nowy ustrój jest „dyktaturą dziennikarzy”, a dokładnie ich przemocą w służbie kłamstwa. „Naszą najważniejszą bronią jest druk", stwierdził Stalin w 1921 roku".

 3. 3. Komunizm realizuje totalne niszczenie systemów etycznych, społecznych i politycznych oraz wszelkich ideologii i wartości, otwarcie kieruje agresję na sferę aksjologii. Bezwzględnie posługuje się „użytecznymi idiotami”, rekrutowanymi z szeregów czołowych intelektualistów (typu Heideggera albo Sartre’a i wszystkich ich następców), a także podrzędnych interpretatorów różnych ideologii. Używa zacietrzewionych, a niewiele rozumiejących, łatwych do manipulowania gromad populistów, alterglobalistów, ekologów, feministek, gejów i innych bojowników o wszelką równość i poprawność polityczną, wliczając w to fundamentalistycznych terrorystów, dziennikarzy, polityków - bojowników o cokolwiek. Gawriła Princip, Al Kaida, Baader Maeinhoff albo Greenpeace, zupełnie wszystko jedno.

  Komunizm czyni to niezmiennie od XIX wieku, po XXI stulecie. W XXI wieku agresja aksjologiczna komunizmu dzieje się pod przykryciem poprawności politycznej, forsującej wszystkie tezy oficjalnej definicji komunizmu, jako systemu społeczno-politycznego oraz ideologii „ustroju sprawiedliwości społecznej”, w całej pełni wykorzystując sprzeczność wskazaną powyżej. Z retoryki tego ataku zniknęło tylko słowo „komunizm”, treść i metody pozostały bez zmiany.

 4. 4. Główną strategią inwazji komunizmu jest niszczenie zdolności do samoregulacji wszystkich procesów społecznych w atakowanym kraju. Działanie to skierowane jest przeciwko funkcjom i mechanizmom życia społecznego, obejmuje całą przestrzeń społeczną i wszystkie sfery prywatne i publiczne. Komunizm jest totalitarny nie dlatego, że oddziałuje siłą, ale z tego powodu, że wywiera destrukcyjną presję na wszystkie procesy społeczne.

  Inwazja komunizmu jest aksjologiczna, bo jest totalnym atakiem ideologicznym, wymierzonym przeciwko wartościom cywilizacyjnym, przeciwko całemu systemowi etycznemu i wszelkim normom moralnym, przeciwko wszystkim sferom więzi społecznej i organizacji społeczeństwa. Komunizmowi zależy na sparaliżowaniu wszystkiego, co w atakowanym społeczeństwie może być pożyteczne. Paraliż, dezorganizacja, destrukcja, nic się nie może udać. Nawet budowa obwodnicy Augustowa. Jest to najtrudniejszy do zrozumienia i wyobrażenia atrybut komunizmu. Jest to jednak konwencjonalne zadanie cybernetyki społecznej, polegające na sterowaniu społeczeństwem w totalnej wojnie ideologicznej.

Nie jest możliwe zestawienie listy zjawisk społecznych, które mogą być celem ataku w totalnej wojnie ideologicznej. Nie istnieje żadna komunistyczna ideologia, którą można powiązać z komunizmem. Żadna ideologia ani światopogląd nie definiuje komunizmu, komunizm używa różnych ideologii oraz światopoglądów, które są wyłącznie narzędziami wykorzystywanymi w sposób skrajnie instrumentalny. Komunistom jest absolutnie wszystko jedno jaka to ideologia, wystarczy, że jest skuteczna w konkretnych warunkach. Komunizm jest antysystemowym pasożytem, który zawsze wykorzystuje nowe kłamstwa w miejsce starych, przy czym każda nowa ideologia jest nowym kłamstwem, jest nową maską. Może to być marksizm, rewizjonizm, relatywizm albo modernizm. Może być postmodernizm, poprawność polityczna, może być demokracja liberalna, gender albo LGBTQ+. Zawsze są to tylko nowe kłamstwa w miejsce starych.

Ten wniosek jest bardzo ważny - komunizm jako zorganizowana grupa przestępcza jest pasożytem antysystemowym. Komunizm jest jednym z najskuteczniejszych w historii antysystemowych demonów, przeznaczonych do niszczenia systemów państwowych. Zabija państwa, by pożreć ich zwłoki. 

Ujawnienie strategii i programu inwazji pasożyta stwarza warunki do efektywnej demistyfikacji jego poczynań i otwiera możliwość opracowania programu terapii, wskazującego konkretne cele, których osiągnięcie może prowadzić do skutecznego zniszczenia pasożyta oraz usunięcia skutków jego destrukcyjnej działalności.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1600024

Panowie z Konfederacji, jak nie nauczycie się rozpoznawać agentów to zawsze tak się będzie kończyć każda pro-polska inicjatywa jak ostatnie głosowanie do PE. Żydzi gromadzą agenturę w Konfederacji. Pamiętajcie! Zawsze agent przyciąga kolejnego agenta (nie mówię tu o panu Marcu). To taki alfabet.

Pan Michalkiewicz powiedział, że obecnym priorytetem PiS, do październikowych wyborów, jest starcie Konfederacji z powierzchni Ziemi. (tu świetna analiza Leszka Żebrowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=vVQYTHqNpvg

Tak nawiasem to Kukizowi przydałoby się tęgie baty za to startowanie w wyborach do PE poza Konfederacją. Ręki bym mu nigdy więcej nie podał. Konfidenta poznacie po owocach. W 2015 roku pisałem po co jest to pseudo-prawicowe "ugrupowanie". Właśnie wykonali zadanie w wyborach do PE odbierając Konfederacji 3,69%!Tu bezcenne, żydówka tłumaczy istotę rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=CitbJk6moh4

O sile agentury świadczy ostatni atak na p. Michalkiewicza. Petlewicz wyciągnął smród z Czerniaka a Michalkiewicz niby to za wszystko odpowiada! Jadą więc na bazie ZOMOWca Czerniak, byleby panu Michalkiewiczowi zaszkodzić na jak najwięcej przed zasadniczą z nim rozprawą. Dzieje się tak, bo żydzi mają narzędzi (przekaziory) i agenturę a chrześcijanie-Polacy mają słuchać. ;-)

Oczywiści a do "załatwienia" pana Michalkiewicza za ujawnienie "notatki 447" jest potrzebna sprawa karna do której - na wniosek sądu - zrobi się "badania psychiatryczne" temu niezwykle prawemu człowiekowi. (Zrobiono badania psychiatryczne tysiącom niewinnych ludzi w III RP a więc czemu nie panu Michalkiewiczowi skoro fika z 447 USA, żydom i ich słudze Kaczyńskiemu.)

O to chodzi!

I już wiecie suwereny po co się hoduje agenta całymi latami?

Po to żeby metodą podstawienia dyskretnego zrobić Was w ch.. w kolejnych wyborach.

Vote up!
2
Vote down!
0

panMarek

#1600121