SZANOWNE PANIE, UPRZEJMNIE PROSZĘ O NIEOPADANIE NICZEGO

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Pan Antoni jest bardzo inteligentnym człowiekiem, pan Jarosław również, nic nie ujmując panu Misiewiczowi.
Panu Brudzińskiemu i Kamińskiemu także nic nie brakuje, Każdy z nich doskonale wie, że w tej dętej sprawie Misiewicza sam pan Misiewicz jest bez znaczenia. Jest to tylko jeden z wielu ataków, których cel jest jasny. Tym razem jest to atak wizerunkowy, ale celem nie jest pan Misiewicz.

Celem przeciwników i wrogów Polski są następujące fakty: - wykorzystane 2% ubiegłorocznego budżetu na modernizację i rozwój wojsk, złożenie wniosku o przeznaczanie nie 2% budżetu rocznego, ale 2% budżetu bieżącego, kroczące powiększenie liczebności polskiej armii (140 tys, 150 tys, 200 tys żołnierzy, itd), celem jest także utworzenie nowego rodzaju wojsk Obrony Terytorialnej, celem jest racjonalne rozwiązanie problemy zakupu helikopterów transportowych i specjalnych, celem jest podpisany kontrakt na zakup trzech okrętów podwodnych, systemów systemów obrony przeciwlotniczej krótkiego i dalekiego zasięgu, celem jest także to co napisał przed chwilą ]]>Tymczasowy]]>. Jednym słowem celem jest wszystko co dobrze służy krzepnięciu polskiej zdolności obronnej.

To właśnie Oni chcą zniszczyć, to jest nie w smak Sorosom i Rockefellerom, Nie mamy chyba wątpliwości, że to "SSS" twardym murem, a nawet odłamkami cegieł, próbuje zgnoić ostoję mocy i trwałości Rzeczypospolitej, ponieważ według całego lewactwa za bardzo owa ostoja i trwałość z pisem im się kojarzy.

Pan Misiewicz i jego całkowicie fałszywie fabrykowana afera, zbudowana z pomówień, insynuacji i kretyńsko interpretowanych zdarzeń, do których dorabiane są podłe skojarzenia. Jest w tym łajdactwie jeszcze jedna fatalna sprawa. To, że afera jest dęta przez obce choć polskojęzyczne media, to pół biedy. Ale antymisiewiczowe bluzgi z pietyzmem i godzinami pielęgnowane są przez rzekomo nasze media. Konkretnie i na przykład:

  • TVN zajęta była szczegółowym relacjonowaniem zdarzeniu na trasie siekierkowskiej, auto się przewróciło, butla z acetylenem rozszczelniła. TVN godzinami wałkuje historyjkę o przewróconym autku.
  • A TWP nic tylko przepytuje kolejnych ekspertów o Misiewicza, płaczą, że Duda i Macierewicz gadali o polskiej obronności zamiast o Misiewiczu.

Co bym zrobił na miejscu samego Misiewicza?
Poprosiłbym grzecznie wszystkich wymienionych wyżej panów, aby powołali komisję, która zaorze ten parszywy hejt, skierowany przeciwko Polskiej Obronie Narodowej, przeciwko panu Ministrowi ON.

No i panowie, oczywiście za wstawiennictwem pana Ministra i MON, przychylili się do tej prośby. Prawdopodobnie pan Jarosław zdecydował się, gdy dotarło do Jego wiedzy, że informacja o 50 tysiącach pensji jest kłamstwem.

___________________________________________________________________
To jest komentarz do artykułu eski, "Czym się różni moher od astrofizyka" -]]> link http://blogmedia24.pl/node/77411]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (9 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jacek Justyn nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Podstawowym błędem jaki  jest popełniany obecnie, to irracjonalne gloryfikowanie Macierewicza. Pan A. Macierewicz nie ma żadnych szans na samodzielny byt polityczny poza PIS powyżej 2% poparcia. Pomimo to Prezes powołuje wewnętrzną komisję do spraw licencjata Misiewicza o bliżej nieznanych i utajnionych zdolnościach, a nie w sprawie prowodyra zamieszania czyli Macierewicza. Delikatność w podejściu prezesa Kaczyńskiego do Macierewicza jest zastanawiająca i zadziwiająca.

 

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1537013

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537021

Znowu minus!

Spie*dalaj!

Vote up!
4
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1537093

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1537095

5/5

Bardzo trafnie Pan to ujal.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

mirek

#1537022

zamiast Polaka

 

bo zamiast

młodego Polaka

ma rządzić

resortowa kloaka!

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1537081