TERAZ JEST WOJNA. NASZE DZIAŁANIE POWINNO ODPOWIADAĆ WARUNKOM TEJ WOJNY

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Nie ma się co chrzanić. A pierwsze co jest do zrobienia, to porzucenie przekonania, że mamy normalnie funkcjonującą demokrację. My tę demokrację dopiero musimy odbudować. Pan Piotr Skwieciński napisał tekst "]]>To, co dla wszystkich innych byłoby przeziębieniem, dla partii walczącej z elitami może być gruźlicą]]>". Cytuję i linkuję ten artykuł nie dlatego, ze się zgadzam z Panem Skwiecińskim. Wręcz przeciwnie.
Uważam jednak, że jest tam niezła diagnoza warunków, w których musimy działać. Chodzi chociaż o ]]>pojęcie o wyobrażeniu]]> natury oporu totalitarnej opozycji*). Bardzo zależy mi na tym, aby dotarła do nas wiedza, intuicja i zrozumienie czym naprawdę jest ten opór. 

Być może wtedy dotrze do nas realna świadomość, że teraz jest wojna i działamy w prawdziwych i realnych warunkach wojennych. Mamy do czynienie z prawdziwym wrogiem Polski, wrogiem chrześcijańskiej cywilizacji człowieka myślącego w Polsce, mamy do czynienia z prawdziwą nienawiścią i pogardą realnego wroga polskiej racji stanu. Mamy do czynienie z nienawiścią i pogardą po prostu do naszej polskości.

Przyjmując od Pana Piotra Skwiecińskiego odrobinę wiedzy o oporze totalitarnej opozycji*) oraz o jej kompradorskiej naturze musimy wiedzieć dokładnie jak mamy z tym bezwzględnym wrogiem dawać sobie radę, co konkretnie mamy robić, aby zwyciężyć. Nie jest to zwykła wojna militarna, to prawda, ale nasza determinacja musi być taka sama, a może nawet większa, szczególnie, że ta wojna w każdej chwili może wejść w fazę energetyczną. Pamiętamy, dla naszego wroga wejście w stan wojenny, to po prostu pestka. 

To jest temat na dzisiaj.
A zacząć musimy od strategii

]]>michael]]> 6.04.2017 - ]]>http://blogmedia24.pl/node/77359]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Piszę konsekwentnie o wrogach polskiej Niepodległości jako o opozycji totalitarnej. Piszę tak, ponieważ ta opozycja nie jest totalna, tak jak ona sama o sobie mówi. Ona rzeczywiście jest opozycją totalitarną. Reprezentuje totalitarne interesy światowego komunizmu, myśli i działa "po komunistycznemu", a jej cele i gotowość do wykorzystania wszystkich charakterystycznych dla totalitarnego komunizmu sił i środków jest pełna. Gdy mówią o waleniu dechą albo o bejsbolu, to czasem tak się im tylko wypsnie. Ale to po prostu jest współczesny prawdziwy w pełni totalitarny komunizm.
Co gorsza jest to prawdziwa wojna, która jest grą według niewidocznych reguł!

Przypis:
"WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU" - http://blogmedia24.pl/node/73326

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1536396

Aby rzeczywiście bolszewika przegonić, trzeba to po prostu robić - czyli po pierwsze - trzeba wiedzieć kogo gonimy, czyli mieć świadomość, że to jest bolszewik, a nie ktoś inny.
A po drugie - musimy wiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwym i konkretnym wrogiem, który nie walczy o żadną demokrację, jego działanie nie ma nic wspólnego z obroną jakiejkolwiek demokracji, ale przeciwnie - nasz wróg jest wrogiem demokracji, walczy w obronie totalitaryzmu.

Czyli aby zwyciężyć - musimy naprawdę rozumieć co się dzieje i a nasze działania muszą odpowiadać warunkom wojny, w której niestety uczestniczymy.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1536397