TERAZ JEST WOJNA. NASZE DZIAŁANIE POWINNO ODPOWIADAĆ WARUNKOM TEJ WOJNY

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Nie ma się co chrzanić. A pierwsze co jest do zrobienia, to porzucenie przekonania, że mamy normalnie funkcjonującą demokrację. My tę demokrację dopiero musimy odbudować. Pan Piotr Skwieciński napisał tekst "To, co dla wszystkich innych byłoby przeziębieniem, dla partii walczącej z elitami może być gruźlicą". Cytuję i linkuję ten artykuł nie dlatego, ze się zgadzam z Panem Skwiecińskim. Wręcz przeciwnie.
Uważam jednak, że jest tam niezła diagnoza warunków, w których musimy działać. Chodzi chociaż o pojęcie o wyobrażeniu natury oporu totalitarnej opozycji*). Bardzo zależy mi na tym, aby dotarła do nas wiedza, intuicja i zrozumienie czym naprawdę jest ten opór. 

Być może wtedy dotrze do nas realna świadomość, że teraz jest wojna i działamy w prawdziwych i realnych warunkach wojennych. Mamy do czynienie z prawdziwym wrogiem Polski, wrogiem chrześcijańskiej cywilizacji człowieka myślącego w Polsce, mamy do czynienia z prawdziwą nienawiścią i pogardą realnego wroga polskiej racji stanu. Mamy do czynienie z nienawiścią i pogardą po prostu do naszej polskości.

Przyjmując od Pana Piotra Skwiecińskiego odrobinę wiedzy o oporze totalitarnej opozycji*) oraz o jej kompradorskiej naturze musimy wiedzieć dokładnie jak mamy z tym bezwzględnym wrogiem dawać sobie radę, co konkretnie mamy robić, aby zwyciężyć. Nie jest to zwykła wojna militarna, to prawda, ale nasza determinacja musi być taka sama, a może nawet większa, szczególnie, że ta wojna w każdej chwili może wejść w fazę energetyczną. Pamiętamy, dla naszego wroga wejście w stan wojenny, to po prostu pestka. 

To jest temat na dzisiaj.
A zacząć musimy od strategii

michael 6.04.2017 - http://blogmedia24.pl/node/77359

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Piszę konsekwentnie o wrogach polskiej Niepodległości jako o opozycji totalitarnej. Piszę tak, ponieważ ta opozycja nie jest totalna, tak jak ona sama o sobie mówi. Ona rzeczywiście jest opozycją totalitarną. Reprezentuje totalitarne interesy światowego komunizmu, myśli i działa "po komunistycznemu", a jej cele i gotowość do wykorzystania wszystkich charakterystycznych dla totalitarnego komunizmu sił i środków jest pełna. Gdy mówią o waleniu dechą albo o bejsbolu, to czasem tak się im tylko wypsnie. Ale to po prostu jest współczesny prawdziwy w pełni totalitarny komunizm.
Co gorsza jest to prawdziwa wojna, która jest grą według niewidocznych reguł!

Przypis:
"WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMU" - http://blogmedia24.pl/node/73326

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1536396

Aby rzeczywiście bolszewika przegonić, trzeba to po prostu robić - czyli po pierwsze - trzeba wiedzieć kogo gonimy, czyli mieć świadomość, że to jest bolszewik, a nie ktoś inny.
A po drugie - musimy wiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwym i konkretnym wrogiem, który nie walczy o żadną demokrację, jego działanie nie ma nic wspólnego z obroną jakiejkolwiek demokracji, ale przeciwnie - nasz wróg jest wrogiem demokracji, walczy w obronie totalitaryzmu.

Czyli aby zwyciężyć - musimy naprawdę rozumieć co się dzieje i a nasze działania muszą odpowiadać warunkom wojny, w której niestety uczestniczymy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

michael

#1536397