Astra bez makijażu

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Pewnych ludzi gubi zbyt dobra pamięć. Innych.

 

Kto już zapomniał przypominam – 2 lutego, a więc niespełna trzy tygodnie temu, niejaka Anna Słupianek, z-ca rednacza „polskiego” portaliku zadenuncjowała publicznie blogera Husky’ego, co skutkowało zbanowaniem tegoż walczącego od lat o zachowanie resztek przyzwoitości przez portalik Oparenkowa.

W swoim donosie Słupianek napisała m. in.:

Faktem jest, że osobiście nigdy nie promowała bym żadnego tekstu zbyt jawnie antykatolickiego. Uważam bowiem, że taka nagonka nie służy Polsce w żaden sposób, dyskusja tak ale bezmyślny atak?

Ten bezmiar nienawiści i nazywanie nas „katodebilami” kojarzy mi się z najczarniejszymi czasami w historii Polski a ich autorami byli co najmniej „dziwni Polacy” Takie jest moje subiektywne zdanie.

(Kto chce, niech sobie poszuka oryginału na Leonku. Słupianek zbyt dużo nie publikuje, więc odnalezienie tekstu nie powinno zająć więcej czasu niż 3 minuty.)

Po takiej deklaracji można by oczekiwać stosownych działań.

No i je mamy.

Od rana w piątek na bannerze oparenkowego portaliku kwitnie tekst zoologicznego antypolaka i antykatolika udającego antysemitę, niejakiego Dariusza Kosiura.

A więc już nie tylko przejęcie polskich banków i konstytucyjna legalizacja żydowskiej lichwy z zakazem prowadzenia krajowej polityki pieniężnej, nie tylko likwidacja polskiego przemysłu, handlu, rolnictwa, energetyki opartej na własnych surowcach – na węglu, nie tylko doprowadzenie do zarobkowej emigracji i do załamania demograficznego wymuszonego narzuconą polityką gospodarczą, nie tylko prawne ubezwłasnowolnienie społeczeństwa (ponad 90% prawa dyktowana z Brukseli), nie tylko poddanie Polaków zbrodniczemu, przestępczemu, prawu na rzecz międzynarodowych żydowskich korporacji – w 2016r. żydowski reżim w Warszawie (rządy PiS) przyjął umowę CETA i przepisane do niej zapisy z umowy TTIP. Kilka dni temu przyjął ustawę zezwalającą na wyprzedaż polskich bogactw naturalnych, a teraz żydowski reżim w Warszawie będzie musiał zrezygnować z dostaw rosyjskiej ropy na polecenie strategicznego sojusznika z Waszyngtonu.

(…)

I pamiętajmy, że te wszystkie wspaniałości zawdzięczamy żydowskiej V kolumnie i żydo-katolickiemu Kościołowi.

 

(Skutki żydowsko-anglosaskiej okupacji i rządów kolaborantów)

 

Tak się składa, że dyżur jako admin w czwartek i piątek pełniła wspomniana Słupianek. I ona odpowiada za promowanie pełnego kłamstw i nienawiści do Polski i Kościoła prorosyjskiego tekstu.

 

A potem się dziwi, że w Internecie coraz częściej słychać, że nick ASTRA wcale nie oznacza gwiazdy. To akronim pochodzący od słów antypolska swołocz tudzież ruska agentka

 

21.02 2020

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (16 głosów)

Komentarze

języki i łapy

 

językami się splatają

podają sobie łapy

Kosiur i wilk na kacapy

Vote up!
7
Vote down!
-5

jan patmo

#1619347

do polskich patriotów, Kościoła i polskiego patriotyzmu od lat twierdzi, że portal ścierwoneonówka stworzony i zarządzany przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB jest portalem "polskim"...

Czyli typowa dla zbrodniczych sowieckich komunistów fałszywka i używanie fałszywego sztandaru dla ich antypolskiej, przestępczej działalności.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
9
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619368

Tak samo fałszywy Zawisza, bredzący o polskości a promujący jawną ruską agenturę wpływu z ichnimi topornymi fejkami. Antypolskie sługusy Kremla, zwykle przefarbowane z komuny

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1619434

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czyli "antypolskiej swołoczy tudzież ruskiego agenta". Tym tekstem pobiłeś nawet tego przygłupa Andego "ścierwoneonówkę", bolszewickiego politruka, jak zwykł się Polakom przedstawiać. Tu nie ma słowa prawdy, ale cóż od "swołoczy" wymagać.

Mail podobnież zawiedzonego rozumu w serwisie (czyli Mind Service) przyszedł na pocztę redakcyjną i jak rozpracowaliśmy kto to jest, to ja podjąłem decyzję o natychmiastowym zablokowaniu Huskyego na miesiąc. Astra tylko podczas swego dyżuru zmieniła to na dożywotnio, po dyskusji w redakcji i na forum, w której Husky mógł uczestniczyć. Tyle prawdy w tym tekście pisanym przez "antypolską swołocz tudzież ruskiego agenta" Humpty Dumpty. Kończę, bo mnie mdłości na ciebie zbierają a w piątek można znacznie lepsze rzeczy robić.

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1619443

Jesteście przewidywalni do bólu.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1619446

przed sobą notorycznego kłamcę, pomawiacza jakim bezsprzecznie się tu okazałeś. Pamiętaj o tym że katolika od "katod... " różni między innymi stosowanie się do przykazania "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu...".

Udowodniłeś, że niewiele różnisz się od takiego "Zawidzonego" co podobnież poszedł do kolegi poprosił o dostęp do komputera i z tego komputera narobił mu kłopotów, po czym bezczelnie roześmiał mu się w twarz. Tak przynajmniej twierdził Husky. Choć dziwić się nie powinienem, bo to przecież "taki sort". Ostatecznie jeśli ktoś popiera takie zera moralne jak np. Ziobro, o czym już pisałem, to nie należy się dziwić, że i sam wysokich wartości moralnych sobą nie prezentuje. No cóż, kolejny raz udowodniłeś, że słuszną była decyzja usunięcia ciebie z portalu na którym dyskutują Polacy. Kolejny raz wyrzuceni z Neon udowadniają słuszność i przezorność decyzji podjętych przez administrację. Astra jednak ma wyczucie, ja muszę przyznać, że zbyt miękki jestem. Bardzo dobrze pasujesz do bagienka w którym prym wiodą takie osobniki jak Zawiedzony, czy też Andy "Ścierwoneonówka" bolszewicki politruk, jak większości Polaków się on przedstawia.

Jako uczciwy Polak wykazałem ci kłamstwa w tym paszkwilu co tu spłodziłeś a ty się cieszysz, że wyszedłeś że na kłamcę i durnia. Otwórz z tej okazji szampana. :) 

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1619470

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Coście Niepoprawnym zrobili Astro i Zawiszo?

Cały ten plankton wyborczy PiSu wywalony słusznie z Noeonu przywędrował na Niepoprawnych. Oblepił wszystkie kąty, każdy temat i każdy blog.
Zaśmieca, obrzyga i obesra każdą dyskusję, każdy problem.
Gawrionowi to na rękę, może i na kieszeń, czort go tam wie, ale tu już się dusimy, nie ma czym oddychać. Litości !
Ładnie to tak, Przyjaciele?
Pozdrawiam sąsiedni portal i sprawiedliwych adminów, Astrę i Zawiszę.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1619472

Takich wtop wy "Polacy" macie tygodniowo sporo. A że nie siedzę na "polskim portalu" reaguję wtedy, gdy ktos do mnie napisze, że znowu doszło do czerwonej i antypolskiej erupcji na leonku.

Ps. A co tam z "kłamstwem oświęcimskim" u was?

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1619478

bolszewickiej nienawiści do polskiego patriotyzmu.

Zabawne, bo ostatnio zamienił się w prymitywną papugę potrafiącą jedynie powtarzać to co piszę o politrukach. Wzorem załgananych komunistycznych zbrodniarzy, którzy często dla zmylenia swoich przeciwników udają, że są patriotami.

Wybory blisko, więc nienawidzący polskich patriotów bolszewicko-rosyjscy politrucy z filorosyjskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych organizacji WSI i SB - muszą się wykazać aktywnością w okazywaniu nienawiści do Polaków.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
7
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619479

co będzie robił?...

 

co będzie robił niebieski

i jego rodzina

skoro szabat w piątek

się zaczyna?

Vote up!
7
Vote down!
-4

jan patmo

#1619447

Bełkot zawiszowy

Tak bronicie krześcijaństwa jak sam putas. 

Ktoś zagroził pozwem, to w zamian zbanowaliscie innego, szczyt obłudy.  

Poza tym zawiedziony, mind, ja i husky to zupełnie różne osoby. Rozumiem, że ześwirowałeś doszczętnie ale nie wypada się wobec tego chwalić, jak to rozpracowałeś i jakim to pogromcą trolli w imię kultury i polskości jesteś. Nawet na kacapskie normy z pełnym zakłamaniem wypada mieć choć wiarygodna historyjkę a nie takie kretynstwa 

Vote up!
7
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1619448

im się sypie

 

kacap na kacapa

spode łba łypie

piramida łgarstw

im się  sypie

Vote up!
6
Vote down!
-5

jan patmo

#1619449

A tu macie jezyk katoliczki nr,1 na Neonie - taki tylko ułamek jej misji katolicko-wychowawczej.Mały ułamek  kultury adminki , jak chcecie więcej to służę uprzejmie.jeszcze ciekawsze mam

 

Hej, cwaniaczku z wydumanymi wyobrażeniami o sobie - blogerzy czasem zachowują się po chamsku wobec siebie w ferworze dyskusji - ale z takim szlamem pierwszy raz się spotykam.

NE staje się niestety portalem obrzydliwych gnojków, nie dość, że posty w większości nieciekawe, pomysły na przyszłość Najjaśniejszej Rzeczpospolitej żenujące, to jeszcze takie komenty ??

Kto tutaj po takim wpisie zajrzy?

Rozproszenie emisji. Co? - w głowie się nie mieści

Astra - Anna Słupianek 25.04.2013 08:36:43

@vortex 17:05:01

Twoje komentarze też juz nikogo nie interesują, bo jesteś tutaj spalony trollu. Lepiej patrz, żeby ciebie ktoś realu nie namierzył, hieno cmentarna.

To niedobre WSI

Astra - Anna Słupianek 08.05.2013 18:02:45

 

@vortex 14:47:28

Ty cholerny wsiowy trollu, jak śmiesz pluć na zmarłego, który się obronić nie może:

//Czy to tylko taki przypadek, że się Seawolf na starość obudził patriotycznie, czy raczej rzucony do walki kolejny agent? //

 

Wydaje ci się, że jak będziesz udawał solidarnościowca, to cię nikt nie zdemaskuje:

//Nie lubią też WSI jako konkurencyjnej służby//

 

Jesteś wsi owym gnojem cieniasie. Nienawidzisz PiS, bo na 100% do dupy ci się musieli kiedyś dobrać !

To niedobre WSI

Astra - Anna Słupianek 08.05.2013 16:18:37

 

@andrzej61 11:23:15

Sam jesteś gnidą i gówno wiesz o Polakach. Twoje niemiaszki, gdyby miały przetrwać w takim miejscu jak Polska, juz dawno nie było by komu szwargotać po ichniemu.

Przeproście Jarosława Kaczyńskiego , to do was mówię obrońcy Angeli M. , byli polscy ministrowie spraw zagranicznych.

Astra - Anna Słupianek 16.05.2013 11:30:50

 

@amadeusz2006 17:01:51

//.Ja nie jestem tak delikatny jak Krzysztof Wojtas i nie licz na pobłażanie z mojej strony.Nie zadzieraj koszuli jak cię nie pier...ą.Chyba że o tym marzysz, to niestety musisz poczekać w długiej kolejce.Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie demokracja USA Nowy York//

 

Grozisz mi śmieciu ??????????????????????

Może faktycznie zgłosić cię do prokuratury.............

Tylko narody o silnej tożsamości przetrwają

Astra - Anna Słupianek 29.08.2013 17:24:32

 

 

http://astra.neon24.pl/comments/283

 

@nikander 15:56:32

//Wojtyła to etniczny żyd i żydowski przydupas//

Kasuję cię ty chamie !

1 maja 2016r wygasa ochrona wykupu polskiej ziemi

Astra - Anna Słupianek 14.09.2013 16:06:06

 

@adevo 20:05:56

Wiesz co?? wiesz co?? wiesz.... co ?

Ty zwykła świnia jesteś !

PUFFF! ... I NIE MA CIĘ!

Astra - Anna Słupianek 15.09.2013 20:37:14

 

 

@e-misjonarz 09:56:48

Wypad mi stąd gadzino.

Zółwika sobie gady przybijają !

Astra - Anna Słupianek 27.10.2013 10:00:44

 

@SpiritoLibero 18:39:58

Do Opary ? Przecież Ty mu za mydełko fa służysz ...:)

Halo ziemia...słyszysz mnie ? Admin 1,2,3

Astra - Anna Słupianek 31.10.2013 19:22:03

 

@SpiritoLibero 18:14:30

Właśnie spiritol że bez pierścienia można :)

Weszłam na swoją notkę, było 5, patrzę spiritusik, odświeżam, jedna odsłona więcej i już nie jest 5.

W tych swoich kłamstwach jesteś żałosny wielonickowcu, specu od ubliżania blogerom. Ciebie powinni zbanować, bo nazwać kogoś można głupkiem, idiotą, katolem... ale odczłowieczyć go i nazwać planktonem to się właśnie kwalifikuje do zablokowania...

AAAAle co tam, cham, w końcu człowiek,że cham... to już nic nie poradzę...

Halo ziemia...słyszysz mnie ? Admin 1,2,3

Astra - Anna Słupianek 31.10.2013 18:22:25

 

@SpiritoLibero 18:00:03

//Pewnie ktoś stracił cierpliwość dla tego chama i prostaka.//

 

Chamów i prostaków to szukaj wokół swoich znajomych.

Załóż z nimi najlepiej Klub Cywilizacji Prostactwa Słowian i Antylatoli..

Halo ziemia...słyszysz mnie ? Admin 1,2,3

Astra - Anna Słupianek 31.10.2013 18:13:20

 

@SpiritoLibero 00:47:10

Przeczytałam Twoje durne 4 wpisy, każdy to ściek i złośliwość...

celowe trollowanie, aby zdenerwować autora !

O co chodzi, chcesz żeby mu nerwy puściły, żeby go zbanować?

Na to jesteś za cienki dla trybeusa :)

 

Bo rozumiem, że w temacie prócz ubliżania to nie masz nic do powiedzenia ?

Po co tu włazisz ? Podyskutuj sobie u siebie... ostatnio to autora tego tekstu wyciąłeś na swoim blogu... hehhe

PODATEK KATASTRALNY...CZYLI JAK WYKA(TA)STROWAĆ POLAKÓW...

Astra - Anna Słupianek 07.11.2013 01:02:23

 

@Ryszard Opara 15:07:11

Sam Pan widzi p. Opara, tak jak pisałam... cieniutko tutaj z tą dbałościa o jakość dyskusji, o której Pan pisał.

Myślę, że niektórzy przebili Andy-aandy o głowę, w swoim języku... "dyskusji".

Mam tylko nadzieję, że w tych komentarzach nie uczestniczył zespół Administracji, który zbanował tego blogera, ale to Pan wie najlepiej :)

To kiedy Andy-aandy zostanie odbanowany :)

Totalitarne zapędy NE

Astra - Anna Słupianek 05.11.2013 22:33:39

 

@ALIK 20:37:34

Wypad chamie !

Ci okropni Polacy...

Astra - Anna Słupianek 10.11.2013 20:46:41

 

@SpiritoLibero 20:23:31

//I nikt nigdy nie "postawi mnie do pionu", jeszcze się taki nie narodził//

 

No właśnie spirito hahhhahhhaaha dlatego leżysz i plujesz na ludzi, którym mógłbys co najwyżej buty czyśić.

RAJ UTRACONY...ALE NIE NA ZAWSZE...

Astra - Anna Słupianek 14.11.2013 20:30:31

 

@Ryszard Opara 21:15:00

Szanowny Panie Opara, po pierwsze nie jestem Panem, tylko Panią.

Po drugie zaprosił Pan do dyskusji, to się wypowiedziałam

Po trzecie, nie muszę i nie będę w tym brała udziału.

A po czwarte , jak słusznie zauważył Jazgdyni to jest ... smutne.

Również życzę dobrej zabawy, bo na to i nic więcej sie zapowiada.

 

pozdrawiam

Zakładka PRS - Polska Racja Stanu.

Astra - Anna Słupianek 16.11.2013 22:22:32

 

 

@SpiritoLibero 22:28:41

Po co ? i tak powiesz, że to deszcz pada...

Nie zrozumiałeś Rebeliantka nie chce mieć z Tobą nic do czynienia, a to co w tej chwili robisz to jest właśnie stalking...

Ja mam 3 braci, takich co im najwyżej do ramienia sięgasz... jak chcesz to oni się mogą zająć Twoim wychowaniem.

Polska Racja Stanu - zakładka

Astra - Anna Słupianek 21.11.2013 22:33:45

 

@SpiritoLibero 20:13:22

Sam sobie studiuj bo to Ty sie tam ośmieszyłeś :)))

 

Z drugiej strony, to Ty bezczelny jesteś... naplułeś na porządnych ludzi i fajny portal na którym pisuje wielu tutaj publikujących.

Rzucasz jakieś insynuacje na niepoprawnych... Opara ci kazał pluć na inne portale ? ... Wojtas, na którego geniuszu się nie poznali ?

A kiedy robią z ciebie głupka to się dziwisz i dostajesz białej gorączki... śmieszny i żałosny jesteś ...

Dyletancki desant na Niepoprawnych

Astra - Anna Słupianek 28.11.2013 21:10:03

 

 

@SpiritoLibero 23:04:41

Średnio lotna itd..... ja nie wiem czy Ty zdajesz sobie sprawę,że ubliżasz mi........ chyba nie..? bo jeśli tak.. to zgłaszam nadużycie.. hehhhheee które pewnie sam odbierasz.

Wisz co ? wiszszsz.. z neonu to już wszedzie jaja sobie robią... powiedz to Oparze i nie zapomnij powiedzieć komu to z a w d z i ę c z a

ZDRADA

Astra - Anna Słupianek 30.11.2013 00:00:24

 

@SpiritoLibero 20:54:58

A po co mnie klip?

Guuupi byłeś i zostaniesz i spadaj, bo za chwilę cię zbanuję..

Nie masz nic do powiedzenia, przyznajesz się że nic nie będziesz oglądał, to co się wypowiadasz i na jaki temat?

Nazywasz człowieka, któremu do pięt nie dorastasz świnią ?

S P A D A J ! !

ZDRADA

Astra - Anna Słupianek 29.11.2013 21:00:07

@SpiritoLibero 09:22:23
Jaki Ty żałosny jesteś spirito...
Sam latasz po wszystkich portalach, szpiegujesz co kto napisał.
Nie spotkałam się jeszcze z takim zachowaniem na innych portalach i to jest najlepszy dowód, że jesteś tu szarą eminencją.
Szarą... jak diabli hehe

Niepoprawni.pl - schyłek getta?
Astra - Anna Słupianek 06.12.2013 12:16:17

 

Jak będziecie chcieli to wkleję coś o blogerach ruskich cwelach , coś o Wrzodaku , Wk-ny (m) czy coś o tym czym jest Neon 24 czy tylko sterta gówna czy coś więcej.Czy to portal WSIoków czy coś więcej

Chcecie?

Mam tego setki

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619492

Zobacz, jak się rzuca starsza panienka z Czechowic.

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1619498

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak tak panu na NEonie  źle, to po co pan tam siedzi, piszę tam na wszystkie tematy i nikt mnie nie obraża, bo ja nikogo też nie obrażam.

A gdy coś mi nie pasuje w treści, do piszę do autora o tym, ale bez obrażania.

Vote up!
3
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619518

A gdzie znalazłeś komentarz w którym skarżę się że na Neonie jest mi źle.Gdzie? Mnie jest tam (od prawie 10 lat) bardzo dobrze,pomimo że w historii portalu przeżyłem wielu adminów kretynów.Przeżyjemy i tą wredną raszple.Ja pokazałem Ci tu w dużym skrócie kim ten wredny stary babsztyl jest.Jaka z nie katoliczka.Tak naprawdę to czasami rację ma Kosiur czy Nikander że na Neonie są katodebile i żydokatolicy ona jest tego namacalnym przykładem.Przez te lata było wielu adminów,pomijając tego durnia Spiryta to nigdy nikt tak chamsko nie zachowywał się w stosunku go innych jak właśnie czyniła i nadal czyni to laLunia Słupianek.Ale i ona wcześniej czy później stąd wyleci.Sama trzaskała drzwiami by za parę godzin robić loda komu trzeba i cichaczem wracać.To pewne że kres jej jest bliski, a i geriatryczny wiek zrobi swoje, a gdy do tego dodamy "schorzenie" wieku starczego tej baby, to szansę że się z nią pożegnamy są duże.Ja pokazałem maleńki ułamek z tego co ona "potrafi".To były przykłady z pierwszych godzin jej pobytu na NE.Później było tylko gorzej,a jej rynsztokowe polemiki ze Spirytem przejdą do historii NE. Przykład dyskusji idiotki z debilem.Piszesz że Tobie jest dobrze.No i bardzo dobrze że Ci u nas dobrze.Pisząc jeden komentarz na miesiąc nie masz się czego obawiać.Takich tam potrzeba,tych siedzących cicho jak mysz pod miotłą i przyklaskujących tej administracyjnej kaście kretynów i debili.Tak trzymaj.

Vote up!
4
Vote down!
-4

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619524

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pan ma takie odczucia ja mam inne.

I nikomu nie przyklaskuje, bo jestem niezależny i zawsze oceniam z własnej perspektywy, a nie pod wpływem innych.

To mam wyzywać ludzi którzy dobrze mnie traktują??? Bo ktoś ma inne zdanie o tych ludziach!

Tak ma pan racje że jestem młodym blogerem na NEonie, ale to nie oznacza że nie umiem analizować i oceniać sytuacji tam panującej.i mam już swoje przemyślenia.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619527

Portalowy kolego.Z tego co mi tu podpowiadają Twoi koledzy z Niepoprawnych to zastanawiająca jest ta wolta w przypadku nagłego zwrotu Twoich sympatii do Słupianek,Rebeliantki czy zwłaszcza do Ruszkiewicza.Nie wiem ,nie byłem tego świadkiem, ale ponoć przez lata plułeś i wyzywałeś tu na Słupianek czy Spiryta czy na Neon.Wyzwiska pod ich adresem były tu niemal Twoją wizytówką.Nawalanki to było to w czym wiodłeś ponoć pierwsze skrzypce.Dziś tego już nie pamiętasz czy nie chcesz pamiętać?.
Dziś właśnie na zasadzie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem uznałeś że to Spiryto czy Słupianek są Twoim najlepszymi przyjaciółmi.I tak jak swego czasu Słupianek nazwała Neon sterta gnoju tak i Ty miałeś dość dokładnie takie samo zdanie.
Taki dość niski to koniunkturalizm. Bardzo niski.
Widzisz nie wystarczy być kimś, na potrzeby chwili, zasady życia prawdziwego katolika to nie jest dać komuś i to wielokrotnie w mordę, by za parę lat odwrócić kota ogonem.Czy jako człowiek który nosi w sercu Boga,który ma swój honor tak na potrzebę chwili zmienia twarz.I tylko w takim celu. Jak takie działania można podsumować.Pewnie obaj wiemy jak.I dlatego proponuje Byś nie drążył już tego tematu.Dla własnego dobra.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619531

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bo byłem bardzo głupi, snobem, prostakiem i chamem, a nie takie dostałem wychowanie od swoich rodziców, Oni zawsze mi wpajali szacunek do innych ludzi, nawet dla ludzi których nie będę akceptował.

I nigdy by tego nie zaakceptowali co pisałem o innych ludziach i mego chamskiego zachowania.

Więc łamałem Prawa Boga o szacunku dla innych ludzi i ich wolnej woli do swoich poglądów. I w końcu łuski odpadły mi z oczów, a także odzyskałem słuch. I końcu to zrozumiałem. Choć zabrało mi to sporo czasu. 

Cieszę się że to już jest za mną i mogę spokojnie w lustro spoglądać. I nie interesują mnie już, co inni mają w tej sprawie do powiedzenia, o mojej zmianie zachowania.

Bo to ja sam wybieram sobie drogę do zbawienia i to ja sam będę na sądzie u Pana Boga, za me uczynki tu na ziemi i czy byłem dobrym czy złym człowiekiem.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619538

Piękne i szlachetne jest to co piszesz.Warto zreflektować się za życia, że kiedyś postępowało się niegodnie.Jestem przekonany że już nigdy nie będziesz nikogo oskarżał o to że ma inne poglądy polityczne,że jest innego wyznania, że różni się z Tobą na wiele tematów.Nie dojdzie już do takiej sytuacji że jesteś Ty i Twoi domniemani "wrogowie".
A jak "wrogowie" to trzeba ich niszczyć(wyzywać,obrażać). Jeśli wyniosłeś z domu szacunek to miej go do ostatnich dni swojego życia.Trzymam Cię za słowo.Wolna wola poglądów ma łączyć, a nie dzielić.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619541

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A w pana życie i styl i poglądy nie wnikam, jest pan sam strażnikiem dla siebie, dla swojej kultury, zachowania i traktowania ludzi.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619545

Dziekuje

Vote up!
3
Vote down!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619548

niż myślałem.

"I nigdy by tego nie zaakceptowali co pisałem o innych ludziach i mego chamskiego zachowania.

Więc łamałem Prawa Boga o szacunku dla innych ludzi i ich wolnej woli do swoich poglądów."

I dlatego wyzywasz innych od pejsatych albo banderowców?

Teraz sie nie dziwię, że jawnie opowiadasz się za Najstarszą Panną z Czechowic.

Buahahahahahahahha ;)

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1619544

Ja myślę że i tu nastąpi zwyczajny ludzi odruch.Sam sobie powie dość.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619546

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty możesz sobie myśleć co chcesz, pokazałeś w pełnej swojej krasie swoją kulturę do mojej śp mamy, lżąc ją niemiłosiernie,  żołnierza AK z Powstania Warszawskiego z 1944 r.

Ja mogłem to samo uczynić z twoimi rodzicami, ale moja godność na to nie pozwalała.

Więc się nie podniecaj obłudniku i farbowany lisie, bo jeszcze nie strawności żołądkowych dostaniesz.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619549

był taki, że jesteś fasowcem. A to niestety implikuje pewne zaszłości. Niemniej jako chrześcijanin wystawiasz sobie negatywne świadectwo9 - zamiast wybaczenia zionesz dalej nienawiścią jak Najstarsza Panna.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1619554

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt; c, mms pwdł, jk trktją lkhlczk?&qt; sgrjąc ż mj mm t lkhlczk, nn blźnrstw Gwrn snął

 

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619555

Jak startujesz do każdego z piąstkami to nie powinno cie dziwić, ze zarobisz z liścia, jak trafisz na mocniejszego.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1619569

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z takim jak ty krasnalem ogrodowym, to nawet nie warto z liścia dawać, bo co to za przyjemność szczeniaka obić i będzie płakał.

W szkole podstawowej poszukaj sobie przeciwnika, bo w średniej już nie dasz rady.

Ratlerku nie udawaj dobermana, maczo men się znalazł a z nosa gile leczą, a portki pełne ze strachu.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619583

Głupszy już nie będziesz. Bo gdybyś mógł, to byś już był. ;)

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1619585

3xj pisuje o swym nawróceniu co parę miesięcy, nic nowego, nie chodzi nawet o zmianę kursu czy duchowe oczyszczenie tylko niechcący odkrywa swój słaby punkt, czyli to, jak marzy mu się być postrzeganym przez innych. Cóż, całe dwie osoby a w porywach to i trzy potrafią czasem zaswiadczyc, jaki to niego zatroskany patriot, katolik i człek wysokiej kultury, co z kolei bardziej świadczy o nich samych. Od jakichś czterech lat to już tylko z nim gorzej a to nawet nie starość (67lat) czy guz mozgu. Cóż, lokalny koloryt, średnio malowniczy ale widać w naturze i tacy występują. Odkąd zdradził swego Macierewicza teraz jest "narodowcem" i, .jak twierdzi, buduje struktury w Polsce itp.

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1619584

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty mższ njwyżj ść d WC byś n ppścł, tyl tylk mższ, włsnym zdkm rzprządzć.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1619590

Mama jednak zdrowo piła w ciąży...

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1619604