Koniec projektu. WSI to patrioci, a Stalin był demokratą (3)

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

24 stycznia 2011 roku (pół roku przed wyborami parlamentarnymi) ruszyła platforma zwana wtedy NOWY EKRAN.

Jedną z pierwszych blogerek okazała się być niejaka Rebeliantka. 8 lutego 2011 r. zamieściła tam swój pierwszy tekst, od razu jednoznacznie wpisując się w szeroki nurt sprzeciwu wobec nadużyć w sądach.

Tak naprawdę najważniejsze dla niej było co innego. Nowy Ekran stał się kolejną areną, na której R. biła pianę wokół swojego brata.

Niestety. Obraz, jaki nakreśliła, jednoznacznie wskazuje, że Janusz G. o ile padł ofiarą jakiejś „mafii” (tak nazywała to R.), to wcześniej… aktywnie w niej uczestniczył.

W tekście z dnia 8 lutego 2011 r. (O tym, jak mafia załatwiała przez 10 lat Janusza Górzyńskiego) blogerka w komentarzu wyraźnie stwierdza:

Janusz Górzyński, gdy zatrudniał się jako menedżer w kilku firmach, zajmujących się wyposażaniem polskiej armii, szpitalnictwa, więziennictwa, to po jakimś czasie - w każdym przypadku! - okazywało się, że firmy te są bądź powiązane ze służbami lub rodzinnie i kapitałowo z prokuraturami.

http://rebeliantka.neon24.pl/post/1861,o-tym-jak-mafia-zalatwiala-przez-10-lat-janusza-gorzynskiego

Na wszelki wypadek oświadczam, że dysponuję screenem tego wpisu.

Dokonajmy zatem analizy powyższego tekstu stosując metodologię Rebeliantki, obnażoną w pochodzącym z 13 marca 2011 roku tekście „Kim jest bloger Vars, czyli zagadka może wyjaśniona”.

R. pisała tak:

Kolega (sic!) wysoko ulokowanych aparatczyków powiązanych z oficerami UB wyjeżdża w latach 60-tych na Zachód i pracuje tam kilkadziesiąt lat, jako "technolog" w wielu krajach, a teraz – od kilku lat - udziela się na prawicowych portalach internetowych.

Poucza patriotów co mają myśleć, kogo popierać, o co wolno pytać, etc.

Zrobił w latach 60-tych „w konia” (jak sam pisze) ubowców, czy też robi dzisiaj w konia naiwnych internautów?

(…)

No cóż jego biografia jest niejasna. Koleżeństwo z aparatczykami PZPR, powiązanymi z oficerami UB, wyjazd na Zachód w latach 60-tych z wykorzystaniem tych kontaktów, następnie rzekome „zrobienie w konia” ubecji, to opowiastki dla bardzo mocno niezorientowanych.

Ja jestem tylko ciekawa, co on robił na przykład w środowiskach polonijnych USA i Kanady.

http://rebeliantka.neon24.pl/post/6438,kim-jest-bloger-vars-czyli-zagadka-moze-wyjasniona

Zmierzmy zatem tą samą miarą Janusza G.

Menadżer, a zatem osoba kierująca firmą, która zajmowała się wyposażaniem polskiej armii, szpitalnictwa, więziennictwa.

Nadto firma ta była powiązana ze służbami (WSI – HD) albo z prokuratorem rodzinnie lub kapitałowo.

I tak ofiara późniejszej mafijnej dintojry zatrudniała się u kolejnych przedsiębiorców zajmujących się i należących j. w. I to na samym początku III RP, kiedy karty w tej dziedzinie rozdawały wyłącznie WSI!

Aż wreszcie... postanowiła zająć miejsce pośród ludzi powiązanych ze służbami!

Przyznam, że dla mnie taka sytuacja jest aż nadto jasna.

Myślę, że dla innych czytelników również.

 

Nie byłby to zresztą odosobniony przykład, że (prawdopodobna) ofiara wewnętrznej mafijnej dintojry po odsunięciu na bok rozdziawia japę i wrzeszczy na całe gardło o swojej rzekomej krzywdzie.

Dziwnym trafem na NE był jeszcze jeden popularny bloger, który z kolei uczynił z siebie ikonę walki z „banksterstwem”.

Tak naprawdę facet miał wziąć na siebie spory kredyt, a potem odpowiednio podzielić się nim i upaść.

Normalne „biznesowe” zachowanie na początku lat 1990-tych.

Tym razem było inaczej. Kiedy S. poczuł w kieszeni pieniądze zmienił zamiar i pozostawił je sobie.

Wejście w układ z niejakim Wiesławem S., jednym z wyżej postawionych bonzów tzw. mafii paliwowej oraz uczynienie z siebie osoby (prawie) publicznej prawdopodobnie (na 99%) ocaliło mu skórę.

– Paliwowi baronowie jeździli z ochroną ubraną w paramilitarne stroje, stały przed nimi otworem nie tylko gabinety posłów i ministrów. Swoich ludzi mieli i mają wszędzie: w policji, prokuraturach i sądach. Niewygodnych likwidowano, a politycy otrzymywali stałe łapówki za ochronę interesu – mówi „Wprost” Andrzej Czyżewski. Z dokumentów, które posiada, wynika, że struktury mafii paliwowej organizowali byli oficerowie SB i Wojskowych Służb Informacyjnych, którzy przed 1989 r. nadzorowali sektor paliwowy. Na szczycie piramidy stał – zdaniem Czyżewskiego – biznesmen i dawny oficer WSI, Wiesław S. Z zeznań Czyżewskiego wynika też, że dla WSI pracował także prezes BGM Arkadiusz Grochulski, uważany przez prokuraturę za mózg przestępczego procederu. Cała struktura miała być podporządkowana Jeremiaszowi Barańskiemu. Jako jednego z bossów paliwowej mafii Czyżewski wymienia Bogusława Lepiarza, byłego prokuratora związanego ze służbami specjalnymi.

(Jarosław Knap, Tomasz Butkiewicz: Agencja bezpieczeństwa mafii, 12/2005 (1164))

Proszę zwrócić uwagę, że Rebeliantka dostrzegła rzekome niejasności biograficzne u człowieka, który wyjechał do USA w latach 1960-tych dopiero po… 50 latach.

Zupełnie jednak nie widzi niczego dziwnego u Ryszarda Opary, który będąc żołnierzem zawodowym bez problemu otrzymał paszport i wyjechał na Zachód!

Tak samo jak cywil Vars w PRL.

Wtedy jednak absolwenci szkół wojskowych mieli trudności nawet z wyjazdami do „bratniej” Bułgarii. Co innego, gdy wyjeżdżali służbowo…

Wygląda więc na to, że powodem nienawiści jest zupełnie co innego.

Ofiara napaści, bloger Vars od samego początku opowiadał się wyraźnie za PiS.

Czy dlatego spotkał się z pomówieniami i opluwaniem mocno już starszej pani z BB?

Pytanie retoryczne, prawda?

 

Ryszard Opara wg niej jest cacy, chociaż nie raz pokazał, co naprawdę leży mu na sercu.

Np. 15 lutego 2012 r.:

Wojsko i Kadra oficerska, zostały bardzo skutecznie w ostatnich 20-latach zniszczone i rozbite lub emerytowane. Służby Specjalne i Wywiad, kiedyś zaliczane do najlepszych na Świecie, zamiast funkcjonować we właściwie rozumianym interesie Państwa – zostały podporządkowane interesom partyjnym albo wręcz powiązaniom polityczno-biznesowym. A przecież Służby Specjalne to podstawowy i nieodzowny element kontroli sprawnie funkcjonującego Państwa.

http://ryszard-opara.neon24.pl/post/52657,banki-sieci-handlowe-ubezpieczenia-mafia-oszustwa-miedzynarodowego

Jeszcze raz, powoli i spokojnie.

Wg Opary: Służby Specjalne to podstawowy i nieodzowny element kontroli sprawnie funkcjonującego Państwa.

Taki był właśnie model państwa w stalinowskim ZSRS.

Służby specjalne (NKWD) kontrolowały każdą dziedzinę życia.

Jak mówił Wielki Językoznawca – ufaj i kontroluj.

Na wszelki wypadek co jakiś czas rozstrzelaj parę tysięcy urzędników.

Winien, nie winien, rozstrzelany być powinien.

Rebeliantce ten jawny powrót do bolszewickich zasad nie przeszkadza.

Co więcej, poparła bezpieczniacką „słuszną linię” Opary.

Bo wrogami są ci, którzy ośmielają się pisać obiektywnie o PiS.

 

Skąd bierze się ta nienawiść można tylko przypuszczać. Wg jednych wiąże się to ze skwapliwie ukrywaną przeszłością blogerki (miała być funkcjonariuszką SB bądź tylko TW wg jednych, inni z kolei twierdzą, że PiS zawiódł jej oczekiwania bo nie przyjął za swoje wszystkich odjechanych tekstów, jakie od lat rozsiewa po różnych portalach i stąd bierze się nienawiść tak samo, jak u blogera o nicku Socjolog. Nie brak też opinii, że to przejaw manii, wynikającej z wrodzonego defektu mózgu – dowodem jest jej zachowanie po zatrzymaniu przez Policję oraz tasiemcowe polemiki, jakie od lat prowadzi w necie).

Nienawiść do PiS jest zresztą normą na „forum wsiech Paliakow

Szkoda czasu na cytowanie poszczególnych blogerów i ich wypowiedzi.

Aleksander Ścios, nazywany czasem Jackowskim polskiej polityki ze względu na trafność swoich analiz, jeszcze w 2011 roku, więc zaraz po starcie, tak określił portal Opary:

Reakcja decydentów portalu, tak niewspółmierna do zakresu krytyki, ujawniła rzecz wyjątkowo istotną: objawiła bowiem faktyczny krąg osób i idei, które przez rzekomo „prawicowy” Nowy Ekran są postrzegane jako wrogie oraz ukazała zamiar antagonizowania wyborców PiS-u i dyskredytowania autentycznych przeciwników grupy rządzącej. Niezależnie od dalszych działań środowiska NE, jego liderom będzie niezwykle trudno wykazać się dobrą wolą i dowieść czystości intencji. Obecne możliwości oddziaływania portalu są mocno ograniczone i choć nadal może przyciągać osoby niezorientowane lub stanowić źródło groźnych manipulacji – ten projekt tworzenia „trzeciej siły” wydaje się już nie mieć szans.

https://bezdekretu.blogspot.com/2011/06/nowy-ekran-stare-metody.html

Proszę zwrócić uwagę, kto najczęściej staje się przedmiotem ataku i o jakie teksty chodzi.

Cokolwiek pojawia się pozytywnego o PiS zaraz jest atakowane jeśli nie przez Wrzodaka, wielokrotnie karconego za rozgłaszanie kłamstw pod adresem innych przez komisję etyki poselskiej, to właśnie przez Rebeliantkę.

Jeśli jednak Wrzodak nie ukrywa swojego prostactwa i faktycznej głupoty (nie da rady po prostu) to Rebelianta usilnie stara się mącić w głowach młodszych czy też bardziej naiwnych userów.

Ostatnio w swojej manii wychwalania „ustroju socjalistycznego” przebiła nawet Adama Mazgułę, wg którego stan wojenny był „wydarzeniem kulturalnym”.

Rebeliantka poszła dalej.  Uczestniczenie w stalinowskim aparacie przemocy nazywa „lokalnym samorządem”!

Jak w ogóle można zrównywać najbardziej nieludzki w dziejach świata reżim, który liczbą ofiar przed 1939 rokiem przebił ilość zgładzonych podczas II wojny światowej we wszystkich wojujących krajach łącznie z Polską Edwarda Gierka, któremu nawet najbardziej niechętni opozycjoniści nie imputują ofiar śmiertelnych?

To już jest obłęd, proszę Państwa.

Obłęd niebezpieczny, bo za chwilę ktoś sięgnie do tzw. stalinowskiej Konstytucji CCCP i powie, że Sowiety były największą demokracją ówczesnego świata. I podeprze się opinią „prawicowej” blogerki rzekomo wszechstronnie wykształconej wg swoich zapewnień.

 

Mamy więc w wykonaniu wierchuszki blogerskiej NEon-u obraz świata namalowany w barwach zanadto czerwonych.

Opara marzy o tym, by WSI nadal stanowiło podporę „patriotyzmu”, Rebeliantka zaś gloryfikuje zbrodniarza Stalina wmawiając naiwnym, że w latach 1930-tych w ZSRS istniała demokracja, szczególnie zaś samorząd terytorialny!

Tylko to jedno stwierdzenie dyskredytuje ją jako przedstawiciela homo sapiens.

Prawdopodobnie stanowi brakujące ogniwo pomiędzy homo sovieticus a homo sapiens. ;)

Podobnie wyglądają posty niejakiego Z. Niebieskiego czy też do niedawna oparowej podpory SpirytuLibero.

Ze względu jednak na poziom intelektualny autorów są one jedynie wyraźnym obciążeniem dla portalu i dlatego nie zamierzam się nimi zajmować.

 

Cdn.

19.07 2019

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:10)

Komentarze

Ależ smakuśny cytacik o służbach jako nieodzownym elemencie kontroli państwa!

"Kontrola najwyższą formą zaufania", "zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza", "zaufanie- jedno, kontrola- drugie" itp.

A ta demokracja sowietów lat 30-tych to zapewne czekistowskie trójki. Brzmi tak absurdalnie niczym z "Zapisków oficera Armii Czerwonej" (no lepiej się pośmiać, niż zapłakać).

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597189

99% notki to opis jakiejś Rebeliantki a z tego co zauważyłem na neonie jest znacznie więcej je piszących a jeszcze więcej komentujących - i przyznam że owa Pani jakoś mi się nie rzuciła w oczy
Ale z drugiej strony piszesz autorze że od lat udziela się na wielu portalach - więc po co łączysz ją tak trwale z tylko jednym? - w ten sposób zaprzeczasz sam sobie
Widocznie jedyną przesłanką czy też przesłankami jest widoczna niechęć do tej Rebeliantki oraz niebywała sraczka wywoływana choćby wspomnieniem że jest inny portal poza tym
Zaś odnosząc się do komentowania różnych poczynań PISu które Ty i Tobie podobni zadaniowi płatni trolle nazywacie ATAKAMI to jest to normalna rzecz bo po to właśnie są takie (no poza tym) portale:
Aby wyciągać na światło dzienne i ukazywać wszelkie machlojki, niekompetencje, układy i inne przewałki które nie pojawiają się w mediach głównego ścieku które są trzymane za jaja przez bandę z ul. Wiejskiej we Warszawce
Sporo czasu poświęciłeś dla tej notki lecz nie wiem czy z jakiegoś uprzedzenia do jakiejś babki było to warte

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1597195

Oto jeden z wielu dowodów:

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/o-tym-jak-humpty-dumpty-notorycznie-klamie-na-temat-mojego-wyksztalcenia-0

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597524

Czekam na więcej, będzie dobry materiał - o tobie i twoich biznesach.

Info dla czytelników:

Janusz Górzyński, gdy zorientował się, w jakich firmach się zatrudnił (dwóch - sic!) - natychmiast je opuścił. Tym bardziej, że nie miał zamiaru uczestniczyć w kanciarstwach wobec klientów i pracowników. Założył własną firmę rodzinną, będącą dla tych "pracodawców" konkurentem. Tego mu już nie wybaczono, tym bardziej, że natychmiast zaczął z nimi wygrywać przetargi.

Dwukrotnie został brutalnie pobity przez policję, na zamówienie owych "konkurentów". Trzykrotnie znalazł się na salach ratunkowych szpitali z ciężkimi zaburzeniami rytmu serca pod wpływem działań policji. Raz nawet policjanci wdarli się  na tą salę bez powodu, zgody lekarzy i chorego, gdy wykonywano czynności ratownicze. Dwukrotnie bezzasadnie aresztowano Janusza. Wielokrotnie mu próbowano stawiać jakieś absurdalne zarzuty i fałszywie oskarżać. Nigdy te pomówienia się nie potwierdziły. Nawet polskie sądy, mające co do zasady złą opinię, nie dawały się na to nabrać, bo zarzuty były tak grubymi nićmi szyte.

Prześladowania trwały jednak 20 lat. Człowiekowi zniszczono zdrowie, firmę, doprowadzono do utraty majątku.

Państwo nie chce zapłacić adekwatnych odszkodowań za "błędy" swoich funkcjonariuszy.

Trzeba być wyjątkowym zerem, jak HD, żeby w takiej sytuacji próbować dalej wiktymizować  ofiarę.

A co do tego, czy moje artykuły w mediach elektronicznych i drukowanych dotyczyły wyłącznie mojego brata, to wystarczy popatrzeć na listę moich tekstów. Ani nie ograniczają się one do opisu nadużyć wymiaru sprawiedliwości, ani - tym bardziej - nadużyć na szkodę Janusza.

Kiedyś na Neonie w 2015 roku zrobiłam spis moich notek diagnozujących stan sądownictwa, prokuratury i policji:

http://rebeliantka.neon24.pl/post/126204,moja-dobitna-pisanina-o-bezprawiu-czyli-150-mocnych-tekstow

Notki były prezentowane rożnych portalach (na Niepopkach, oczywiście, też) i dotyczyły zarówno spraw ogólnych ( w tym propozycji konkretnych reform wymiaru sprawiedliwości), jak i spraw interwencyjnych (na rzecz kilkunastu osób, a nie tylko mojego brata, co "mylnie" podał HD). Od tego czasu pojawiło się kilkadziesiąt nowych tekstów.

I to by było na tyle.

Nie wiem na czyje zamówienie Humpty Dumpty, odkąd się tylko pojawił na Niepopkach, próbuje robić mi czarny PR przy pomocy ordynarnych kłamstw. Z tym facetem nie mam osobiście żadnych pól konfliktu. Widziałam go 2 razy na oczy 9 lat temu, potem jeszcze raz 6 lat temu. Nie mamy wspólnych biznesów, nie uczestniczymy w żadnych wspólnych projektach, naprawdę nie wiem o co chodzi.

To albo jakiś zadaniowiec, albo zwyczajny frustrat.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597202

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

O tym, jak bardzo jesteś normalna, niesfrustrowana i "niezadaniowa" (to ostatnie określenie mimo woli cie demaskuje - to slang funkcjonariuszy b. sb) świadczy twój osobisty wpis tutaj np.:

https://www.salon24.pl/u/konserwatysta100/275197,czy-sad-rejonowy-w-pszczynie-nadal-bedzie-chronic-policje,4

A co do tekstów, jakie napisałaś, pokaż choć jeden, którym ktokolwiek się zainteresował.

Bijesz pianę, by budować swoją legendę, a potem przed wyborami pluć na PiS. Jesteś zdemaskowana, "Czeremcho":

Ps. Przypominam, że wisisz mi 25 zł za paliwo, "prawdomówna" i "wykształcona".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1597206

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przychylam się do tego co napisał Polak.

Nie zauważyłam by Rebeliantka myślała o  R.O...że  jest cacy. Przecież każdy ...jeżeli wejdzie raz na NE...wie, kto ...kim jest. .   Nie przypuszczam  również aby Rebeliantka  gloryfikowała zbrodniarza Stalina ....

A co do ściosa....to wart pac pałaca .

Jednym słowem nie wiadomo o co ci właściwie idzie, przecież na pewno nie tylko o 25 zł.?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1597212

Ja widzialem, jak trzyma z kacapofilami i słodzi pięknemu ryśkowi. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597268

panie banderowcu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597272

dzięki za przypomnienie, ruska panienko. faktycznie, mam braki w wyposażeniu taktycznym a miałem przecież dokupić w paru ukraińskich miejscach. sława!

P.S. jak tam "dżentelmen" rysiek, budujecie razem te struktury rosji w Polsce?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597311

Polka do takich jak ty, nie wynajmuje ani ruskich, ani jakichś panów Rysiów. Załatwia sprawę sama. Ma wiele pięknych wzorów - od Wandy, co nie chciała Niemca, poczynając, poprzez dziesiątki królowych, arystokratek, świętych, szlachcianek, polskich bojowniczek, łączniczek, sanitariuszek, i wielu innych. A więc, spadaj, gówniarzu i won na Ukrainę. Polska gościnność ma jednak pewne granice.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597312

Czy powinienem rozumieć, co wypisujesz, czy to tylko takie urojenia wpisywane do internetu?

Piszesz o jakiejś "Polce" i swoich totalitarystycznych zapędach, niespecjalnie jestem tym zainteresowany choć stykalem się już i z takimi osobami.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597315

zwróciłam ci łaskawie uwagę na bezczelność twoich pomówień. Ale nawet to do ciebie nie trafia i nadajesz dalej te same insynuacje. Korzystasz z anonimowości internetu i jak śmieć bezpodstawnie atakujesz Polaków zza węgła, nawet kobiety.. A teraz możesz mi tylko wyczyścić buty, bo zwymiotowałam na widok takiego barachła.

Odczep się ode mnie, trollu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597316

jak mam się odczepić skoro to ty się do mnie przyczepiłaś i to nie pierwszy raz. w swoich urojeniach masz mnie za banderowca, nasłanego przez PiS spiskowo na tak ważną postać, jak K.G. vel Rebeliantka. wiadomo, zaslużona katoliczka jedna, o jakże wysokich normach moralnych i dążeniu do prawdy, zawsze czuła na przekłamania i krzywdę; rytu moskiewskiego zapewne? A twoje proruskie sympatie nie sa tajemnicą, wraz z kontaktami z czerwonymi oraz słodzeniem australijskiemu pięknisiowi. przeciwko pomidorowi czy tej gwiezdnej szmacie też nic nie masz- wręcz przeciwnie, "podziwiasz". tak jak juz pisałem, wspólny mianownik twoich sympatii to prorosyjskośc i proputinizm, taki to ten wasz konserwatyzm. bronisz swoich kacapofili aż do granic komizmu ale w drugą stronę i co do innych to jakoś nie działa. sorry, trochę za póżno na zgrywanie dziewicy.

 

mały prezent

 

 

P.S. Jak tam budowanie struktur Rosji? Czy wraz z pięknisiem macie juz sukcesy w tej organizacji?

 

Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.

Proponuję: 

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

Ryszard Opara

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597323

banderowski trollu, odczep się ode mnie i nie podszywaj pod PiS, bo ci Pan Bóg jeszcze jakąś dachówkę na ten psychopatyczny, zakłamany łeb spuści i wtedy otrzeźwiejesz. Nie żartuję.

Tak kończą męty atakujące moją rodzinę. Niejaki załgany biegły Włodzimierz C. odszedł nagle na serce przed procesem o naruszenie dóbr osobistych, policjant S., który wraz z innymi pobił mojego brata, skończył z tętniakiem pękniętym w główce, mimo młodego wieku, wiceprezydent F., który bronił skorumpowanych strażników miejskich, został kopnięty przez konia i odszedł jeszcze szpitalu na sąd boski. Innych przypadków nawet nie chce mi się cytować.

Naprawdę uważaj, bo cynizm cię wykończy, zanim się spostrzeżesz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597324

słuchaj, masz naprawdę coś z deklem, weź to powaznie pod uwagę. rozpytaj bliskich, zrób badania, może znajdź lekarza o odpoweidniej specjalizacji. pisze powaznie, widać jasno że coś nie tak z toba i się pogłębia. czy ja ci kiedy źle życzylem?

 

nie jestem żadnym banderowskim trollem, co u ciebie znaczy jakiś pisowski spisek z nasłaniem na twoją nieskromną osobę (nie piszę "skromną", gdyż w tym kontekście byłoby krzywdzącym umniejszaniem)

nie doczepiam się, tylko sama się mnie uczepilaś, warczysz i piszesz nonsensy niczym chora lub opętana

nie podszywam się pod PiS- przecież to tak absurdalny zarzut, że ręce opadają (NB nie mam nic wspólnego z PiS-em ni innymi za to jestem dośc krytyczny)

psychopatyczny, zakłamany łeb- kolejny zły adres, nie potrzebuję żadnego zakłamania chocby z robieniem z siebie aniołka

Tak kończą męty atakujące moją rodzinę- nie mam z tym nic wspólnego a przestraszyć mnie tak prymitywną klątwą się nie da. skoro jednak twój umysł tworzy takie schematy i każe w nie wierzyć, to świadczy tylko o tobie i może warto zająć się własnym umysłem? naprawde wierzysz, że sam Pan Bóg z nieba likwiduje twoich osobistych wrogów? naprawdę spuści na mnie dachówkę za podszywanie się pod PiS? wg katolicyzmu odpowiadalby za to szatan, a sama cos ostatnio nieźle się pienisz, niezbyt katolicko, więc...

 

co do związków z PiS-em:

http://www.wybory2005.pis.org.pl/kandydat.php?k=749

to i specjalizacja w walce z przestępczością? no, no...

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1597328

Niech spada do swoich banderowców.

Nie pisać z banderowcem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1597335

Zalinkowany tekst wskazuje na sowieckie nadużycia władzy wobec mojej rodziny i tylko wynajęty sowieciarz może sugerować, że wynika z niego coś innego.

Na szczęście, społeczeństwo ma dobrze w głowie - w przeciwieństwie do dyspozycyjnego "prawnika" - na co wskazują zarówno zainteresowanie opinii publicznej problemem, jak i empatyczne komentarze pod tekstem.

Przykładowo:

salon 24 1366 odsłon

https://www.salon24.pl/u/konserwatysta100/233783,sad-pszczynski-zazalenie-na-zatrzymanie-i-7-miesiecy

salon24 prawie 1800 odsłon

https://www.salon24.pl/u/konserwatysta100/275197,czy-sad-rejonowy-w-pszczynie-nadal-bedzie-chronic-policje

niepoprawni.pl ponad 2900 odsłon

http://niepoprawni.pl/blog/477/czy-sad-rejonowy-w-pszczynie-nadal-bedzie-chronic-brutalna-policje

http://blogmedia24.pl/node/44175

Nb. Nie jestem ci winna żadnych pieniędzy. Na grzecznościowe pytanie zadane wprost, czy chcesz zwrot kosztów dojazdu, co ci się w ogóle nie należało, bo przyjechaliście z panią Ewą przede wszystkim we własnej sprawie, odpowiedziałeś, że nie. Więc nie kłam w żywe oczy, bezwstydny oszczerco. Na marginesie, opracowałam dla firmy szkoleniowej, gdzie jesteś jak do tej pory nielegalnym wiceprezesem zarządu, program szkoleniowy wart ok. 2000 zł i nigdy nie żądałam za to pieniędzy, bo pani prezes Ewa nie miała środków, by za to zapłacić. Ja to rozumiałam i poszłam na rękę twojej szefowej.

Wstydź się, oszczerco i wyłudzaczu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597217

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

a na marginesie - skąd wiesz, jak byłaś traktowana, skoro gdzie indziej twierdzisz, ze w wyniku ataku szału nic nie pamietasz?

zachowałaś sie jak smarkata narkomanka. One też się chlastają podczas zatrzymania. Tylko ty miałaś już wtedy prawie 60 lat. Wstyd.

Ps. Chyba cię całkiem rozum opuścił. jak taki tłuk bez matury mógł cokolwiek opracować? Lecz się na nogi, ćwierćanalfabetko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1597218

Powiem Ci że tak czytając Twoje komentarze których przecież nie jest wiele od razu wyłania się obraz niebywałego chama i prostaka
Nie wiem jak administracja może tutaj tolerować takiego bydlaka
Ok rozumiem że piszesz notki i komentarze czołobitne PISdzielcom, ich wielkiemu wodzowi "Mała Płetwa - duży brzuch" i ich przekupnym tzw. wyborcom, ale żeby trzymać na portalu takie indywiduum nawet za taką cenę to istne samobójstwo
PIS musi tu sypać niezłą kasą żeby aż tak ludzie dawali się zeszmacić

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1597223

Stale się czepiasz mojego wieku. Czy ty szukasz młódek w internecie do jakichś osobistych bara-bara?

To mocno się pomyliłeś. Nie ten adres, więc może takie rozgoryczenie.. A przede wszystkim, do uczestnictwa w publicznej dyskusji nie potrzeba się legitymować wiekiem, bo liczą się tylko argumenty.

Poza tym - z tego mi mówiono - masz ok. sześćdziesiątki, więc jesteś w wieku zbliżonym do mojego. Ja nie zwracam się do ciebie "dziaduniu", bo ani mnie twój wiek nie obchodzi, ani nie byłoby to grzeczne, ani nie ma żadnego merytorycznego znaczenia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597205

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mm kł 60-tk pdbn jk np. twój d ndwn przyjcl njk Jrk Rszkwcz. t zncz, ż c njmnj 15 lt jstm młdszy.  Ty byłś w prwszj kls szkły zwdwj, jk j s rdzłm. Nwątplw jst t &qt;kł&qt;. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1597219

//wrzodakz.neon24.pl/post/148261,ciele-pisowskie-dumpty-humpty#comment_1539805

Cytuję:

Ta jakiś chory człowiek. Zaczął ode mnie ale mogę mu być tylko wdzięczny. Raptownie wzrosła oglądalność moich notek.
Jednak kaftan bezpieczeństwa powinien być w pogotowiu...

nikander 28.03.2019 07:13:43

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597226

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dltg, ż tż n m mtry? czy tż mlśc tg smg fcr prwdzącg? ;)

Ps. Chć mm zdnm był t pdfcr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1597227

Nic dziwnego, że przegrałeś wszystkie sprawy pani Ewy. Nikander ma rację, że potrzebny jest ci kaftan bezpieczeństwa. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz..

Ale pisz dalej. Resume już gotowe. Czeka tylko na dopisanie kolejnych twoich kłamstw i insynuacji. Raczej premii od  zdemoralizowanych służb nie dostaniesz. Oni zafiksowanych tandeciarzy nie cenią.

https://www.gdanskstrefa.com/jaroslaw-pieczonka-ps-miami-dzialania-sluzb-specjalnych-gra-szachy/

Eot.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597228

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

n był t przypdkm pn Gzl? lb Hrmngld, śwrnęt?

Kdy ddsz 25 zł, tndcr d prymtywnj psychmnplcj?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1597231

Jak to przegrał wszystkie sprawy?
Chce Pani powiedzieć że taki prymitywny cham jest jakimś adwokatem?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1597233

Podobno jest prawnikiem, podejmującym się "trudnych spraw". Nie figuruje na żadnej liście adwokatów ani radców prawnych. Ja przynajmniej nie znalazłam. Może jest jakimś "wolnym strzelcem", a może tylko oszustem. Nie słyszałam, aby coś wygrał. W sprawie, o której napisałam, na pewno nie pomógł pani Ewie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1597237

"Nie figuruje na żadnej liście adwokatów" Ok rozumiem - teraz ma to jakieś rynce i nogy
Więc nie ma sensu z takimi oszołomami wdawać się w dyskusje bo jeszcze po ilości komentarzy oraz odsłon ktoś postronny zostanie wprowadzony w błąd że to jest jakiś rogarnięty i poczytny autor
Jak to mawiał mój stary znajomy z podwórka: "olać goowno ciepłym moczem i ominąć"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1597241

Humpty Dumpty, trafnie doceniony przez administrację Neon wykopem z portalu, to człowiek którego bawią rozrywki uczniaków z podstawówki (przezywanki). Bezsprzecznie posiada pewną wiedzę w zakresie prawa, posiada umiejętność/inteligencję pozwalającą mu na napisanie tekstu, wyłożenia i uzasadnienia argumentów, co wyróżnia go od prostych trollików co po wyrzuceniu z Neon tu bagienko sobie uwiły, ale słoma z butów mu po kolana wystaje. 

Bezsprzecznie egzystencja takich osobników to wynik pracy tutejszej administracji, co trolli poskromić nie chce albo nie potrafi. Wystarczy porównać, jest kilku blogerów którzy publikują tu i na Neon. W większości przypadków na Neon mamy dyskusję na temat opublikowanego tekstu a tu znajdzie się z 2, 3 komentatorów co na temat tekstu się wypowiedzą, a reszta to popisy bezdennej głupoty trolli.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1597235