Po prostu charakter

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Kolejne wynurzenia tej kretynki zatruwającej przestrzeń wirtualną mogły się znaleźć tylko na NEon-ie. Co więcej, trafiły wysoko za sprawą Antypolskiej Swołoczy pełniącej obowiązki admina.

 

Dawno temu, jeszcze za czasów minionego słusznie ustroju, major S. podczas zajęć na tzw. studium wojskowym częstował nas taką oto anegdotką:

- Panowie, jaka jest różnica pomiędzy k.. u nas, a k… na zachodzie?

Zgodnie udawaliśmy, że nie znamy odpowiedzi. Wtedy S. obwieszczał triumfalnie:

- Tam to zawód, a u nas - charakter.

 

Teresa Garland, zawiedziona kandydatka na prezydenta, której nikt nie popiera, tym razem przeszła samą siebie.

W opublikowanym dzisiaj paszkwilu nadaje:

Rząd oszalał na punkcie władzy! Dlatego Polaków uwięziono!

Szanowni Państwo,

Z pewnością wielu z Was się zastanawia co ten rząd chce z nami zrobić. Pozamykali nas w domach, ograniaczając bezprawnie nasze Naturalne Prawa Człowieka: do wolności a w konsekwencji prawo do życia i do przeżycia. WOLNOŚĆ poruszania się jest podstawowym Naturalnym Prawem każdego człowieka. Gdyż bez tej wolności poruszania się człowiek nie byłby w stanie pójść do pracy i zarobić na swoje utrzymanie. Zatem negując nam WOLNOŚĆ poruszania się, to moim zdaniem, głównym celem obecnych rządów jest: zlikwidować całkowicie naszą polską gospodarkę by pozbawić nas środków utrzymania abyśmy stali się całkowicie zdani na ich łaskę. A oni wtedy za kilka tygodni kiedy nie będziemy mieli już co jeść przejmą wszystko to co posiadamy i wprowadzą nam obrót bezgotówkowy i wdrożą legalne niewolnictwo.

Rząd nie robi w tej chwili NIC DOBREGO dla Polaków ale robi „LASKĘ” globalistom, bankierom i korporacjom, wprowadzając ustawy pod ich dyktando i w ich interesie. W innych krajach przedsiębiorcy zostali zwolnieni z opłacania ich odpowiednika ZUSu, nie muszą przez okres trwania koronowirusa spłacać kredytów itd... W Polsce natomiast obecne rządy robią wszystko by zamiast WYKORZYSTAĆ OKAZJĘ i sprowadzić na właściwe tory gospodarkę, REALNIE ją wspierając, np. poprzez całkowitą i na stałe likwidację opłat ZUSowskich (reforma ZUSu), to oni wdrażają takie ustawy żeby naszą polską przedsiębiorczość całkowicie zdusić i zniszczyć. Ich rzekoma pomoc tzw. „Tarcza antykrysyzowa” (tylko z nazwy, bo jest to tak pnaprawdę jedno wielkie oszustwo) każą przedsiębiorcom wypełniać stosy biurokracji, kiedy przedsiębiorcy tracą płynnośc finansową i w wyniku braku tej płynności, będą musieli pozamykac firmy. To jest reset gospodarczy! I powinniśmy sobie jako Polacy z tego zdać sprawę. Czy opłaca się nam naprawdę siedzieć w domu? W imię czego? W imię zniszczenia polskiej gospodarki i wprowadzenia w Polsce stanu ZNIEWOLENIA? To jest jakieś nieporozumienie!

Nasze domowe więzienia nie mają w takiej sytuacji racji bytu, gdyż rząd nie koncentruje się teraz na tym aby bardzo szybko wdrożyć KORZYSTNE dla Polaków ustawy lecz koncentruje się na UTRZYMANIU swojej WŁADZY! I to jest właśnie największy problem i przesłanka do tego że nasze domowe więzienia są BEZCELOWE i BEZPRAWNE!

Polacy powinni się zastanowić i pomyśleć własnym rozumiem. Kradnie się im możliwość życia w wolności i wprowadza się Polaków w stan zniewolenia. Jeśli ten rząd nie wprowadzi NATYCHMIAST całkowitego obalenia opłat ZUSowskich, jeśli ten rząd nie zamrozi spłat rat kredytowych, jeśli ten rząd nie udrożni natychmiast płynności finansowej przedsiębiorstw, to jest to rząd którego NIE WOLNO nam słuchać! W tej chwili działania rządu prowadzą do samobójstwa narodowego! A dalsza inercja rządu w tych podstawowych kwestiach ekonomicznych, gwarantujących społeczeństwu możliwość pracy, prowadzenia dzialaności gospodarczej i przeżycia, spowoduje w Polsce już wkrótce wojnę domową, bo Polacy już za kilka tygodni, pozostawieni bez pieniędzy i bez możliwości pracy, będą się nawzajem wybijać w celu zdobycia kawałka chleba! I to jest SEDNO! A może naszym rządowym oprawcom o to chodzi? Czy w takiej sytuacji Naród Polski nie powinien zadziałać na podstawie art.4 Konstytucji i takiego opresyjnego rządu obalić?

Teresa Garland, Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

 

Jednego nie będę negować, mianowicie doświadczenia w robieniu laski, o posiadaniu którego panna Garland mimo woli zapewnia. Co do reszty jednak nawet na NEon-ie rzadko kiedy można natknąć się na takie nagromadzenie bzdur.

Skąd, u licha, panna Garland czerpie swoją wiedzę o przedsiębiorcach?

Wszak jej najbliżsi współpracownicy nie mają zielonego pojęcia o działalności gospodarczej. Jeden to bowiem bezrobotny nauczyciel religii, drugi zaś chronicznie bezrobotny od blisko 20 lat również nie prowadził działalności zarejestrowanej na siebie.

Co ma do tego wolność przemieszczania się, u licha?

Owszem, jest ona ograniczona, i to dość drastycznie, ale jedynie osobom przebywającym w kwarantannie. I tylko na dwa tygodnie.

Sklepy, a nawet punkty usługowe funkcjonują tak, że przeciętny człowiek może dokonać zakupów i zabezpieczyć swoje elementarne potrzeby. Można nawet kupić samochód w salonie.

Zabawne jest także nawoływanie do reformy ZUS. Oczywiście takiej reformy, jaką przedstawia niedojda prezydencka. Otóż w miejsce zlikwidowanego ZUS Garland proponuje wprowadzenie… podatku emerytalnego. Obciążenie takie same, ale za to inaczej będzie się nazywać. Próbowała lansować ten pomysł na forum pokrzywdzonych przedsiębiorców RP, ale została po prostu wyśmiana i wyzwana od idiotek.

Jak widać to jej nie zraża.

Co więcej nie zna tekstu pakietu ustaw, zbiorczo nazywanego Tarczą antykryzysową, ale już wie, że to ściema.

Zaiste, co za przenikliwość…. ;)

 

Ale im bliżej końca, tym zaczyna być groźniej. Garland nawołuje do buntu, bowiem rzekomo grozi nam rewolucja i zabijanie się o kawałek chleba.

A wszystko dlatego, że rząd skutecznie walczy z utratą kontroli nad rozpowszechnianiem się wirusa!

To jednak nie dociera do rudej główki dzbana ze Skawiny.

W komentarzu do swojego posta dodaje:

Rząd do psychiatryka! Postradali zmysły!

Rząd do psychiatryka! Postradali zmysły!
Szanowni Państwo
Poniżej przesyłam NOWE PRAWO dla Polaków! BEZ KOMENTARZA! Ci ludzie którzy nami rządzą nadają się już tylko do Psychiatryka! To są wariaci! Ktoś musi ich powstrzymać!

Wariaci wg rudego dzbana dlatego, że Sejm uchwalił pakiet umożliwiający ograniczenie zasięgu wirusa.

Posłuchaj zatem ryży dzbanie, bo wiem, że śledzisz pilnie moje wpisy, a jeśli przez przypadek coś opuścisz, to Antypolska Swołocz tudzież Ruska Agentka ci doniesie.

W dupie mam twoja urojoną wolność. Być może nie masz dla kogo żyć, a i otaczasz się samotnymi rozwodnikami, którym najwyraźniej nie zależy na życiu.Jednego wszak wyrzekły się własne dzieci, a to musiało zryć beret.

Może uważasz się za nieśmiertelną, albo zwyczajnie nie zależy ci na życiu, ale wbij sobie do ryszawej łepetyny, że gros Polaków chce żyć.

Mają bowiem rodziny, mają dzieci i mają pracę.

Jeśli ciebie wali, że możesz przenosić wirusa, i zarazić np. jakąś starszą panią, babcię otoczoną wnukami i kochaną przez dzieci i męża to już nie jest twoja sprawa.Bo na tobie ciążyć będzie jej krew, jeśli umrze!

Jesteś po prostu czyrakiem na d...e społeczeństwa.

Chora babo, powinnaś zamilknąć, a bóg-rzucający-dachówkami, w którego wierzy twój doradca, powinien zasadzić ci kopa laćkiem w cztery litery.

Ty chcesz zostać prezydentem Polski i nawołujesz do działania przeciw społeczeństwu?

Marzysz, żeby ludzie zaczęli masowo umierać, w imię twoich wyjętych z d… wartości?

To jednak mnie nie dziwi, bowiem jako jeden z wielu otrzymuję czasem kilka razy dziennie „wiadomości” od ciebie.

I powiem tylko tyle – nie znam nikogo, kto by cię miał za coś innego, niż tylko rudą wariatkę.

 

Ale co, do niebieskiej nędzy, robi admini Słupianek, która promuje takie brednie?

Całkiem już jej mózg się zlasował i nie rozumie, że wieszając wysoko ten bzdet występuje przeciw Polakom?

Przecież dokładnie tak, jak czyni to rząd teraz, walczono z epidemiami, kiedy nie było żadnego antidotum.

W Wenecji zamykano nawet kościoły, co spotykało się z aprobatą Stolicy Piotrowej!

 

Ale astra jest na nie. Obojętnie, jakie byłoby g…, które wklei, ważne, by w jej maleńkim móżdżku uznane było za antypisowskie.

Czyżby ta nienawiść do Kaczyńskiego była nabyta od rebe Wrzodakowera, alias ruski agent?

Czy też, jak mawiał major S. astra ma taki charakter.

 

To nieprawdopodobne aż, że w czasach próby rzekomo polski portal otwarcie pokazuje swoje antyludzkie oblicze.

 

Gdzie jest Opara, ongiś lekarz podobno???

Jak może pozwalać na coś takiego???

 

27.03 2020

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (11 głosów)

Komentarze

Często z Wielkim atlantem się nie zgadzałem, ale to co napisał w jednym z komentarzy o LaLuni to pełna zgoda.Stwierdził tylko że tej starej obleśnej pudernicy menopauza na trwałe mózg uszkodziła.Więc co się jej dziwisz że robi to co robi.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1623494

Oparzony (na czerwono) pewnie zgłębia tajniki medycyny kwantowej, koniecznie chcąc jako cyber-doktor móc przedstawiać się jako "doktor". Co i tak robi i wbrew zasadom zajmuje się leczeniem- poradami, np. bredzi o wyleczeniu Alzheimera dietą itp. Bo "wszystko jest energią". Gwiezdna szmata dostanie spazmów, gdy ktokolwiek sprawdzi prawo wykonywania zawodu albo podważy wersję, jak to jej szefu był australijskim doktorem. Obawiam się tylko, że ani stary piękniś ani inteligentny, kulturalny wrzodak, jednak się jej nie oświadczą, rezerwowy pomidor też swoje o niej mysli, co nieraz mu się wychodziło po pijaku.

Ale co tam rysie, choćby rozmawiały z new age-owym bogiem na spacerach. Krasnaja Zwiezda widać znalazła sobie nową psiapsiółkę godną siebie. Są kraje, w których by ich pogoniono za takie teksty, u nas sługusy Kremla i dezinformatorzy mają się dobrze. Choćby marzyli o obaleniu rządu siłą. przypadkowy czytelnik pomysli, że to pojedynczy wariaci, jednak to już całe zjawisko masowe, zaistniało w mediach a dzięki pewnej partii weszło do polityki.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1623500

Pilne
Czołowi blogerzy Neon czyli Spiryto, Słupianeki i Zawisza przeszli testy czy nie załapali Koranowirusa.
Na szczęście nie a jedynie lues

Venus zdradliwa roskosz cukruje,
Wkrótce nad kata ciało morduje
Uprzykszonemi, zbyt bolesnemi
Wrzody, guzami zaraźliwemi...
Usta wyrzuca y podniebienie,
Mowę odmienia jej zarażenie...
Rękom y nogom władzę odjęła,
Wszystkiego człeka w niewolę wzięła...
Zmięszała głowę, snu nie pozwoli,
Sumienie gryzie dla swojej woli.
O jak mizerna uciecha ciała,
Niejednemu się we znaki dała.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1623560

Teresa  Garland ????

......jaka piękna katastrofa

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1623549