„Niebieski” kłamczuch

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Od pewnego czasu gdzie się tylko daje admin oparowego portaliku podkreśla z dumą, że jakoby zostałem z niego wywalony.

 

Postanowiłem więc sam sprawdzić. Wchodzę na portal administracyjny, szukam nicka – jest. No to prędziutko szperam po moich notatkach, wpisuję hasełko i jest.

No mam konto, o cudzie. ;)

Na dowód czego wkleiłem jako zdjęcie tytułowe screen otwartej mojej poczty.

Zatem to nie jest tak, że ja nie piszę na Leonku, bo mnie wywaliło jakieś oparowe komando, ale nie piszę, bo faktycznie nie uważam tego „ścierwomedium” za miejsce, gdzie można publikować teksty.

אַזאַ אַ חילוק

A może wolisz po rosyjsku?

Tакая разница.

 

Trochę historii.

Jeszcze na „Nowy Ekran” trafiłem pod koniec 2011 roku. Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia opublikowałem swój pierwszy tekst – Czas.

I od tego czasu mam konto, którego nie likwidowałem wraz z odejściem Tomka Parola. Żal bowiem było tekstów, które o wiele lepiej wyglądały i wyglądają na NE niż na 3obiegu, gdzie pisałem od samego początku.

Jak 3obieg skończył wiemy. W międzyczasie trafiłem na inny portal, teksty zaś wędrowały sobie po świecie.

Ale to nie jest miejsce, bym się przechwalał.

Po latach spróbowałem pisać na NEon-ie. Zupełnie nie miałem pojęcia, w co przepotwarzył się ten portalik.  Wszystko było OK. do momentu, kiedy zacząłem publikować o hucpie GazWyb pt. „Afera Srebrna”. Wtedy zostałem zaatakowany przez prawdopodobnie największych durniów na tym portalu – byłego posła Zygmunta Wrzodaka oraz Jarosława Ruszkiewicza.

I jak to na Neonku zaczęli ze mną ad personam. Jak już mnie poznaliście w ciągu ostatnich 10-ciu miesięcy nie pozostałem dłużny. ;)

Oto kilka moich postów, za które zostałem „dożywotnio” zbanowany:

@Zawisza Niebieski 04:00:16

Rozumiem, że skoro Bartoszewski wg ciebie był profesorem, to ty masz maturę? ;)

Soros, экономист, minister Czerwińska

Humpty Dumpty 23.03.2019 10:09:28

 

Zbyniu, uważaj

ktos ci kiedyś po prostu załozy sprawę, i nie wybronisz się, ze jesteś niePOczytalny.

Uświadom sobie wreszcie, że stałeś się pośmiewiskiem dla ludzi, którzy w odróżnieniu od ciebie mają maturę. Albo i ciut więcej, nieuku.

Teraz napisz, że znowu "żyd" skopał ci obs..ną d..pe. ;)

Ciele pisowskie dumpty humpty

Humpty Dumpty 28.03.2019 00:01:45

 

Dalszy rozwój sytuacji zaowocował propozycją Jarusia Ruszkiewicza, bym wyp…, tzn. wynosił się z portalu. Oczywiście ubarwione to było odpowiednimi figurami erystycznymi. ;)

Moja odpowiedź:

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 23:55:38

Jasne. Tak sobie marzysz, spirytusiku?

czekam, aż mnie zbanujesz, parchu.

Ciele pisowskie dumpty humpty

Humpty Dumpty 28.03.2019 00:03:15

 

 

 wrzodakz

"Trollu pisowski, pomawiasz mnie, że nie wysłałem tej interpelacji do Marszałka. Interpelacja została wysłana do L. Dorna, ale ten jej nie skierował do dalszych prac, ponieważ, ta interpelacja dotyczyła przejęcia majątku narodowego bezprawnie przez FPS"

Uświadom sobie, debilu, że chodziło o majątek po PZPR, a głównym beneficjentem był Tusk i reszta. Nawet KPN coś dostał.

Jesteś, Zbynio, posowiecką onucą, i niczym więcej.

Nawet pisac z sensem nie potrafisz.

Banujcie mnie, chłopaczki, czekam z utęsknieniem. ;)

Ciele pisowskie dumpty humpty

Humpty Dumpty 28.03.2019 00:06:28

 

@Jarek Ruszkiewicz SL 00:57:49

Jak nazywa się podstawowa jednostka inteligencji?

Jeden ruszkiewicz.

Przeciętna noga stołowa ma cztery ruszkiewicze.

Wspominałeś, debilu, Tomka Parola. Otóż powiadam ci - za jego czasów mogłeś jedynie czytać NE.

I zrozum wreszcie, palancie, że mam was w dupie, antypolskie ścierwa.

Ciele pisowskie dumpty humpty

Humpty Dumpty 28.03.2019 02:10:20

Najwyraźniej to już było za dużo dla oborowej i Ruszkiewicza, więc zostałem zbanowany. Oczywiście potem skakali po mnie, bo to przecież norma u neonkowych. Atakować ostro tych, którzy nie mogą się obronić.

 

Zbanowanie było to moim wyraźnym życzeniem, panie (pani?) Niebieski (a?). Ale to jest odległa przeszłość.

Zatem łżesz jak bura suka pisząc tak:

 

Bolesnym jest być wyrzuconym z polskiego portalu, ile to już czasu Humpty, jak wyleciałeś a nadal płaczesz, co chwila jakiś tekścik płodzisz.

https://niepoprawni.pl/comment/reply/150548/1617886

 

Wykazałem wyżej, że tak nie jest.

Więc daruj sobie te popisy. Świadomie i z premedytacją pozbawiłem was możliwości legendowania się moimi wpisami jako polski portal.

To, że czasem tam się pojawiają jest zasługą innych blogerów, którzy cytują je i zamieszczają źródło. Bowiem są wartościowe w odróżnieniu od twoich.

 

Na razie martw się jednak o RODO i kłamstwo oświęcimskie.

O prawach autorskich nie wspomnę, bo ty chyba dopiero ode mnie usłyszałeś, że coś takiego istnieje.

 

Oj, te serwery w Rosji już na was wyraźnie czekają….;)

 

7.02 2020

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:11)

Komentarze

To jest taki kretyn, że całkiem mozliwe, iż w tak *sprytny* sposób chciał wyciągnąć z ciebie, pod jakim nickiem tam publikowaleś. poważnie, to prawdopodobne bo i mają ubeckiego hopla ze szperaniem, kto jest kim i jakie ma wplywy. Z wielu powodów, Andzia szukala dzianego faceta, inni ruskich, spiryt czym dowalić, opara wpływowych kolesi do "współpracy", zawisza z ubeckiego hobby.ó

tam naprawdę są ostre matoły, oni własne zastrzeżenie mają za regulamin, który z kolei na stać wyżej od polskiego prawa a o administrowaniu danymi to nawet nie słyszeli. Tam to nawet kolesiom dawali wchodzić na uprawnienia admina, by se pooglądali dane użytkowników i mieli to za normalne. Rebe ze swym grubciem wreszcie mieliby szansę wygrać sprawę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1617937

Opowiadaj to co opowiadasz o swoich kolegach, co z polskiego portalu tu spłynęli, część z nich na pewno jest agentami. Z pewnością masz dowody, że na Neon udostępniano innym konta administracyjne :) 

Jest tu grono agentów, co jako Polacy chcą się uwiarygodnić. Kłamstwa i pomówienia to ich "UB-eckie hobby". Właśnie się tym wykazałeś.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617942

Widzicie, Zawisza, sam klamales wiele razy choćby o mnie, kim to nie jestem i jakie miałem nicki, taki to z ciebie detektyw i pogromca, który jakoś wychodzi zawsze na zwykłego ubeka. Węszyć za hakami, puszczać nagonki, zmyślać a ignorować swoich chamów a przy tym mieć się za kogoś ważnego i jeszcze kulturalnego (to akurat w typowo ruskim stylu). To ty masz z tym problem, nie ja, bo obsesyjnie chcesz się pokazać jako święty prawdomówny, jurodiwyj a może raczej szeptucha. Na cały cyrk ofc mam dowody ale nie tobie je będę pokazywac. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1618119

Gdy Jarek Ruszkiewicz ogłosił amnestię na trolle takie jak ty. Wielu z nich skorzystało i znów wyleciało, bo nadal standardów kultury wymaganych przez Polaków utrzymać nie potrafili. Można przyjąć, za jednostkę inteligencji 1 Ruszkiewicza, wtedy twoją należałoby wyrażać w mili, czy nano Ruszkiewiczach? Myślę, że 10 mili Ruszkiewiczów to będzie maksymalnie korzystna dla ciebie ocena. Taka przykra prawda.

Jak widzę, że moja osoba bardzo cię nurtuje. Nie dziwię się, tyle razy zostałeś zaorany, ośmieszony, że czujesz respekt i myśleć o swych porażkach nie możesz. Jak chcesz wiedzieć, moi przodkowie to szlachta mazowiecka, więc nie mam się czego wstydzić. Mnie w domu nigdy "onuce" nie śmierdziały jak u wielu na tym portalu, co nie raz się skarżą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617943

Odezwał się banderowski obrońca Kontrik i udaje zatroskanie o portal NP. A gdy wspominasz o mordach banderowców na Polakach, to zaraz łatkę z różnymi epitetami przykleja człowiekowi. 

Dla niego tylko kacapy mordowali Polaków, a banderowcy to dobrzy ludzie, bo walczą z kacapami..

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1617955

w kacapskiej budzie

 

zajadle szczekają

w kacapskiej budzie

stalinowskie psy

to nie są ludzie!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1617957

I tylko dlatego, że zacząłem was wyśmiewać, żurnaliści w krótkich czerwonych majtałasach.

A tak na marginesie - a kto u was miałby mnie "zaorać"? Ty? Oborowa? Alkoholik? :)

Raz jeszcze apeluję do ciebie - zanim klikniesz enterprzeczytaj głośno to, co napisałeś. Najlepiej tak z cztery razy. ;)

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1617967

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

(...)

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów.

Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

(...)

Na tym portalu bardzo aktywni są zbolszewizowani rosyjscy "narodowcy" sterowani przez sowiecką agenturę z WSI i SB, którzy wysyłają wiernopoddańcze listy do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina.

Pewnie dlatego, portal ten był wśród blogerów także nazywany „ścierwoneonówką”… Szczególnie wyróżniał się na nim w prymitywnym, bolszewicko-nazistowskim antysemityzmie i chamstwie dyżurny neobolszewicki menel używający nicka „SpiritoLibero” [J. Ruszkiewicz], którego dlatego nazwałem „spirytusowym nazi-bolszewikiem”…*

W swoim artykule Dmochowski podkreśla jeszcze to, iż przedstawicieli tego rosyjskiego Centrum chętnie przyjmują działacze PO m.in: prezydent Gdańska czy wizytujący Centrum senator platformy Filip Libicki. A także i władze Uniwersytetu Gdańskiego.

Zdaniem Dmochowskiego tego typu „pozornie nieszkodliwa” instytucja może stwarzać istotne zagrożenie dla interesów polskich…

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1617949

To ich najbardziej boli. Zlekceważyłem portalik, który dla tych nieudaczników jest wszystkim.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1654359

@Jarek Ruszkiewicz SL 09:28:33

Drogi Jarku. Miałeś żonę Żydówkę, czyli twoje dzieci są Żydami. I ty mnie zarzucasz judaizowanie...
Trzeba być wielkim hipokrytą, aby coś takiego napisać. O jakimś uzasadnieniu nie wspominając.

Tym razem - chyba nasze drogi się rozeszły zdecydowanie.

Natomiast powstaje pytanie kogo i dlaczego forujesz? Bo w tej sytuacji ma to określony wydźwięk i poniekąd sugeruje, że ci forowani mają podobną proweniencję; swoi trzymają się razem.

nadużycie link skomentuj

Krzysztof J. Wojtas 29.03.2019 13:41:43

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654372

obowiązki w postaci zarabiania na rodzinę. Dokładnie tak, jak Januszek, brat Rebe. No to zaczął opowiadać, że to Żydówka. Naprawdę u podstaw tych wszystkich "prawdziwych p0laków" kryje się zwyczajne sk..wysyństwo.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1654375

O tym że ten parch ma żonę żydówkę to wcześniej pisał jego przyjaciel Sendecki.Gdy tego parcha wyrzuciła z domu to nawet własna matka go nie przyjęła.Spał śmieć pod mostami i dopiero Opara załatwił mu dach nad głową.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654399

Stary Poręba też tak rozpowiadał o swojej żonie, to powszechne w takich środowiskach (tylko kim wtedy okazuje się antysemita Maciej Jabłoński, nieudaczny syn). Pamiętam, jak Ruszko z pięknisiem Ryśkiem się zarzekali, jak to wszystko prowadzą za darmo. Potem wyszło, że płaci menelowi za mieszkanie i daje "kieszonkowe" i to na tyle, że było na chlanie i szlugi. Inni "admini" (cenzorzy Opary, bo ani admini ani moderatorzy) też chcieli i się boczyli. A gdy wyszło publicznie, to pijus jeszcze zaczął bluzgać i grozić swojemu dobrodziejowi, macie pojęcie? No i w międzyczasie wcięło kasę na tzw. spółdzielnię blogerską a wieści o niej nie można się było doprosić latami. Opara nieprzypadkowo takich dobrał. Było paru bystrych ale zadaniowo, mieli zrobić swoje i być tradycyjnie wywaleni, większość choć prorosyjska to aż łapała się za głowę już na wejściu. Przypominam, że to były czasy, gdy wyzywanie od ch... było tam nagminne i gdy admini narządzali nagonki na wszystkich niepodzielających ich wizji (np. ruszko prowokował bluzgami pod innym nickiem a andzia wcinała się, nazywała żydkiem i wyszukiwała w rejestrze logowań kompromatów, tak tępa że musiała zmyślać np. logowanie z innego IP i za to bany miesiącami, to ta sucz co zarzeka się, że nikogo nie banuje).

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654465

Przynajmniej paru wariatów miało gdzie zabłyszczeć. Ruszkiewicza aż nosi, nie ma gdzie poudawać ważniaka a Słupianek też będzie udawać, że nie ma nic do czynienia z tą kacapską bandą i pomiataniem innymi. Tak dziwnym trafem wówczas, gdy portalik dawno umarł i żyje przeklejkami.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654367

to internet. Grał ważniaka na ruskim portaliku, ale w końcu na Łubiance dostrzegli, że ten kretyn odstrasza czytelników. Bo pomyśl, że piszesz na portalu, na którym adminem jest bezdomny alkoholik o inteligencji zardzewiałego nocnika w ośrodku dla chorych psychicznie syfilityków?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1654368

Nawet udawać nie potrafi. Ten pustak powtarza słowa i całe zwroty po innych, zapewnie nieświadomie niczym Rebe, wygląda to komicznie gdy próbuje używać na osobach, od których je przejął. Tak więc- faktycznie, głupek- to mało powiedziane. A że z czasem się zużywają, bo w światku megalomanii bez wymagań równają do chamstwa innych, to tym bardziej sprawia, że są skończeni i nieprzydatni. Skończyć jako byle chamski troll i mieć radochę z psucia czegoś innym, to dopiero porażka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654382